Opinie o Bosch w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Bosch. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bosch o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bosch w Warszawa

marek

BOSCH to WIELKIE NIEPOROZUMIENIE rozdmuchana marka i nic pozatym Miałem pralkę bosch ,tuż po gwarancji popsuł się programator ,cenaz naprawą zbyt wysoka ,myślałem że to pojedynczy przypadek ,kupiłem nową Bosch max 6 ,4 lata nawet nie wytrzymała ,nie pierzemy dużo poszło łożysko w bębnie ,wymieniliśmy koszt połowy pralki ,po pół roku chodzi jak helikopter przy starcie nigdy więcej Boscha Następna sprawa mam wiertarkę boscha zaczęło wypadać wiertło sds ,zakupiłem nową tuleję i zestaw naprawczy oraz smar do wiertarki rzadki smar wylatywał ze zdrzewu tubki po otwarciu torebki zesrawu naprawczego brakowało kulki i blaszki ,torebkę otwierałem w kuchni przy stole nie było mowy zgubienia ,bo wiedziałem co ,,powinno być,,w środku reklamowałem pod numer 227154456 stwierdzili że jeśli otworzyłem opakowanie tracę gwarancję na zwrot felernego zestawu naprawczego Powiedzieli że kupując powinienem sprawdzić zawartość bez rozpakowania REKLAMACJI NIE UWZGLĘDNIAJ#Ą NIGDY WIĘCEJ TEGO GUWNA POD MARKĄ BOSCH PRZEDEMNĄ ZAKUP PRALKI ,ALE NIE SZAJSOWSKI BOSCH podam nawet nr tel 668175072

klientka

Pan Andrzej Użlis - wielki profesjonalizm i świetne podejście do Klienta. Stąd polecam Bosch Garden Polska. Firma to ludzie. Dziękuję i pozdrawiam.

@klientka

Fajnie, że jesteś zadowoloną klientką z obsługi w firmie Bosch. Mogłabyś dodać, jak długo robisz już zakupy w tej firmie? Może był to Twój pierwszy zakup i jesteś miło zaskoczona tym, jak zostałaś potraktowana jako klient? Jestem ciekaw, jak to w Twoim przypadku wygląda.

Agata

@Anonim Spojrzałam na te opinie, o których napisałeś, jednak dalej jestem zainteresowana, co pracownicy firmy Bosch mają do powiedzenia. Między innymi dlatego, że od jakiegoś już czasu nikt na temat pracy w tej firmie się nie wypowiedział. A równie dobrze, może być sytuacja, że coś się w firmie zmieniło względem poprzednich opinii i stąd właśnie moje pytanie.

Asia
@Agata

pewnie jakby się coś złego działo to by powiedzieli

@Asia

Odwiedziłaś i odpowiedziałaś w wątku, w którym od dłuższego czasu nikt się nie wypowiadał. Mam rozumieć, że poszukujesz informacji na temat pracy w firmie Bosch? Może coś wiesz na temat tego miejsca pracy i mógłbyś podzielić się z nami posiadanymi informacjami? Zachęcam do aktywności w tym wątku.

Bartek

Mnie również interesuje praca w firmie. Szkoda, że tak rzadko można poczytać opinie

@Bartek

Jesteś zainteresowany pracą w firmie Bosch? Na jakie stanowisko chciałabyś aplikować? Na stronie: https://www.bosch.pl/kariera/oferty-pracy/ jest dużo ofert pracy w działach IT, sprzedaży i pozostałych obszarach biznesowych. Firma oferuje również praktyki i płatne staże dla studentów i absolwentów, którzy chcą kształtować przyszłość bezpośrednio realizując swoje pomysły. Jeżeli zdecydujesz się złożyć CV, napisz proszę, jak dalej przebiegła Twoja aplikacja.

Analityk Biznesowy

Bardzo fajne

Czemu na rozmowie nie powiadomiono mnie (a wlasciwie sklamano) o mozliwosci rozwoju?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
CZARNA

Witam:)jak tam sytuacja z naborem od stycznia i czy szykuja się Wam jakies podwyżki?pozdr.

Agata

Od jakiegoś czasu nikt z Was nie napisał swojej opinii na temat firmy Bosch. Firma aktualnie poszukuje pracowników na wiele stanowisko, z pełną ich listą można zapoznać się tutaj - https://www.bosch.pl/kariera/oferty-pracy/ Chciałabym Was spytać o to, co sądzicie o tym pracodawcy? Jak Wam się pracuje i czy polecilibyście pracę tutaj? Zapraszam do wypowiedzi.

@Agata

Patrz powyżej na opinie gowork a nie tu tu mało opinii

Daniel

Myślę, że dobrze wam się pracuje, taka cisza na forum!!

kaligula

witam. Jako że na temat zarobków nikt tu nie wspomniał ,a zwykle od stycznia są jakieś podwyżki bardzo proszę osoby, które pracują w Boschu w Łodzi o informację, jak obecnie kształtują się zarobki pracownika produkcji"na rękę"z ewentualnymi dodatkami na "dzień dobry". Jak staż pracy wpływa na wzrost zarobków?Czy jest możliwość pracy w systemie 4-brygadowym? Jakie są wymagania? Jakie są układy między pracownikami a kadrą kierowniczą?Chodzi mi w szczególności o oddział na Wedmanowej 10.

............................
@kaligula

na 4 brygady pracują tylko niewolnicy

Igor

Zastanawiam się dlaczego taka cisza jest na forum?

ggg

@ śmieć no ale skoro wysyłasz oferte pracy to musisz sie liczyc z tym, że będą dzownić w czasie twojej obecnej. I powiem szczerze nie wiem czemu cie to dziwi, że nie oddzownili. tak też pewnie oceniają szybkosc reakcji (choć wiadomo, że są różne sytuacje)

chętna

No,no. Gruby znowu w Boschu. A tak na niego wygadywał, że nie ma perspektyw , że nie ma szkoleń. Że Bosch został już wyciśnięty jak cytryna. A teraz sam tam wylądował. Etyka , ha ,ha, ha. No , trzeba przyznać, że jako szef, to jest w porządku do swoich podwładnych, ha,ha,ha. Może w Boschu nie znają go z tej strony, jaki jest lojalny ha,ha.

maniek

na pewno jest tak, że pchają się teraz do tej firmy, ostatnio mają naprawdę dobre reklamy, produkty im schodzą no i teraz mam problem, bo nie wiem czy by mnie przyjęli na pewno, bo nie mam za dużego doświadczenia tak naprawdę, więc zastanawiam się czy nie leiej podnieść jakoś swoje kompetencje najpierw..

holi
@maniek

Jedynym sposobem żeby się o tym przekonać to jest po prostu złożenie u nich swojego CV, no i druga kwestia, że firma poszukuje pracowników na różne stanowiska. Każde stanowiska wymaga od pracownika innych kwalifikacji i umiejętności. A co do rekrutacji na co powinienem zwrócić uwagę, z czego się przygotować ?

zaqwer123

A ile czasu trzeba czekać żeby zaprosili Cie na drugi etap? Byłem w poniedziałek , porobiłem jakieś 3 zadania wszystko ok i póki co cisza.

king

Ja tam nie narzekam po 6 miesiącach w śmiesznym Sellpro, dostałem umowe na Bosch i naprawde patrząc na wszystkie działy to TL i kierownictwo z logistyki są najbardziej życzliwi dla pracowników nie boją się stanąć po stronie pracownika. Co innego TL na czystym, Ci to dopiero są jacyś nienormalni przez 8 miesięcy jak tam pracuje to słyszałem już że chyba z 5 osób zwolnili i to za to że mieli odmienne zdanie od nich, choć tak naprawdę to ci panowie są zakałą tej fabryki. Ogólnie to praca w Bosch nie jest zła a ludzie w logistyce naprawde nie mają co narzekć.

xxx

Nikt cię tam nie trzyma. Ja pracowałem też przez Sellpro, i jak się chce pracować i się pokażesz z dobrej strony to masz umowę na Bosch po pół roku. Tym bardziej że dział logistyki dosyć szybko załatwia umowę w bosch. Jak się przyszło tylko przepękać 8 godzin to nic nie będzie pasować nikomu. chyba się domyślam kto to Pracownik Robert Bosch Mirków (Sellpro) i nie gadaj głupot bo tak naprawdę jesteś leser, nie raz widzę jaki syf zostawiasz po sobie. A Bogu powinieneś dziękować że w tym dziale jesteś bo z innego już by cię wykopali dawno.

Pracownik Robert Bosch Mirków (Sellpro)

Witam wszystkich na forum. Chciałbym opowiedzieć trochę o pracy przez Sellpro jako pracownik transportowy tzn. Logistyk produkcyjny. Praca fizyczna dokładanie komponentów na linię produkcyjną zamawianie w systemie kanban. Zróżnicowanie pod względem szybkości pracy na poszczególnych liniach np. PL7, NOACH, NISSAN, TIROD, jest znaczące na jednych robisz niewiele i praca jest adekwatna do zarobków z Sellpro a na innych nie wiesz gdzie ręce włożyć np PL7. Apeluję do osób które planują się zatrudnić na ww. stanowisku naprawdę trzeba mieć wiele determinacji aby tam przeżyć. Nowy zatrudniony pracownik agencyjny jest poniewierany jak śmieć rzucany z linii na linię bez uprzedniego przygotowania, jeden tydzień robisz na PL7 w następnym Nissan itd. to jest naprawdę stresujące. Dlaczego tam pracuję jak mi tak źle? bo jestem zmuszony zaciskam zęby i muszę wytrzymać jeszcze kilka miesięcy i się zwolnię, ale chcę aby inni nie zrobili tego błędu co ja. Wiadomo że jak się szuka pracę ludzie wchodzą na fora mam nadzieje że ktoś przeczyta ten wpis i się zastanowi. Ewentualnie jeśli zlikwidują Sellpro i na start ludzie dostaną umowy za normalną stawkę to będzie warto się trochę pomęczyć ale jak na razie nie polecam. Pozdrawiam

chetny

Witam chciałbym się dowiedzieć ile czekaliście na odpowiedz po pierwszej rozmowie ?

sisi
@chetny

Po pierwszej rozmowie czekałam chyba tydzień na zaproszenie na drugą

śmieć
@chetny

nie otrzymała takowej. Nie zdążyłam odebrać telefonu w godzinach mojej pracy. Rekruterka sie obraziła i nie zadzwoniła jeszcze raz. Sama mam dzwonić? Wystarczy że wydałam na te rozmowę 100 zł na dojazd. Mogłam sobie za to fajnego cos kupic.

dante

Witam, czy może ktoś powiedzieć orientacyjnie jak wyglądają zarobki inżynierów dziale R&D? Może być orientacyjnie, będę wdzięczny. Dostałem info o rekrutacji ale się zastanawiam czy warto. Mam 2 letnie doświadczenie + studia wyższe. Dziękuję.

Niech się cieszą fałszywcy, którzy fajnie się prezentują na portalach społecznościowych z rodzinką, pięknie wyglądają :-). Pozory muszą być :-).

ups.........

W fabryce Bosch ludzie pracują na różnych liniach ,ale człowiek pracujący na tej samej zmianie i stanowisku przez 8 do 10 godz dziennie powtarzając tą czynność ze swoimi współpracownikami-(kolegami,koleżankami)jest OK!Ale dlaczego są różne stawki godzinowe za tą samą wykonywaną pracę operatora!!!!!!?????Jak jest napisane w regulaminie czyżby był NIE PRZESTRZEGANY!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Bosch - Warszawa

• Jak się pracuje w Bosch?

Zobacz opinie na temat firmy Bosch tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bosch?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bosch?

Kandydaci do pracy w Bosch napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bosch
2.8/5 Na podstawie 255 ocen.

Bosch