Opinie o Weidemark w Polska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Weidemark. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Weidemark o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Weidemark w Polska

pngw

a znacie może Tadka Łączka? on mieszka w borger

życzliwy

no no niezła propozycja dla zony sola(ja na twoim miejscy bym skorzystał),ma on kilku wrogów bo ślinił się i składał niezłe propozycje innym babkom,w końcu życie się na nim mści-i nie wierz mu kobieto w żadne słowa jego bo w dalszym ciągu cię oszukuje,zrozum to wreszcie-ciągle z anką się spotyka po pracy i nie tylko i ciągle z nią rozmawia,wszyscy to widzą i śmieją się-on przy tobie jest smutny nieszczęśliwy a jak tylko jest z anką to uśmiech jest na jego ryju,tryska energią i w ogóle ah-śmieszne to-dziewczyno,kobieto ogarnij się

pomoge

do zony sola jesli przyjechalas tutaj i chcesz sie zemscic na solu rozumiem i pomoge podaj nr tel i przyprawimy mu rogi satysfakcja gwarantowana

ogi

a co u Długiego Jacka ? dawno go nie widziałam?

Rzeźnik

Rozmowa łatwa i profesjonalna

dobre

a to dobre anka nie ma meża.. ma w polsce i syna jak to wszystko czytam to ciekaw jestem za kogo ja w polsce maja i co tam opowiada co robi weekendami jak tu za zwykła pospolita kur.e karzdy ja ma co wszyscy ja ru..aja na dodatek w kilku naraz a dla sola sie takie imprezy podobają zona w polsce czeka na niego pewnie sprawdzał ja na karzdym kroku a sam sie kochanka dzielił z kumplami dobre widac on jest wart anki sa tacy sami a teraz wielce zone przywiózł z dziecmi prostak nie wiadomo kogo zgrywa jak mu nie wstyd to on sie wogole nie szanuje a nie ta jego zona bo ona moze i faktycznie na te ich dzieci patrzy nie to co on dalej za kur..a lata szkoda tylko tej jego zony bo widac ze sie stara

dobre

a to dobre anka nie ma meża.. ma w polsce i syna jak to wszystko czytam to ciekaw jestem za kogo ja w polsce maja i co tam opowiada co robi weekendami jak tu za zwykła pospolita kur.e karzdy ja ma co wszyscy ja(usunięte przez administratora)na dodatek w kilku naraz a dla sola sie takie imprezy podobają zona w polsce czeka na niego pewnie sprawdzał ja na karzdym kroku a sam sie kochanka dzielił z kumplami dobre widac on jest wart anki sa tacy sami a teraz wielce zone przywiózł z dziecmi prostak nie wiadomo kogo zgrywa jak mu nie wstyd to on sie wogole nie szanuje a nie ta jego zona bo ona moze i faktycznie na te ich dzieci patrzy nie to co on dalej za kur..a lata szkoda tylko tej jego zony bo widac ze sie stara

gość

Jeżeli kasa jest dla niej najważniejsza to dziewczyna by się niemeczyla się w tym obozie pracy robi to wszystko dla dzieci a jeżeli chodzi o sola to szkoda gadać czy ktoś miał odwagę powiedzieć mu co on robi nie dla was to pani K.... jest idealna zona i matka tylko ta biedna dziewczyna co tyle lat się męczyła w Polsce jest żałosna POZDRAWIAM

MMA
@gość

dokładnie !!!!!!!!!!!!!!!!!! masz 100% racji !! piszę się pod tymi słowami

ktos

ja pierdziele-mowie teraz do zony Sola,widze ze jestescie siebie warci-mnie by honor i ambicja nie pozwolila na to zeby po tym wszystkim co zrobil ci maz,jak cie ponizyl,podeptal twoja milosc,jak musialas mu byc obojetna skoro przez tyle lat sie papral i szmacil z anka i teraz ty jeszcze przyszlas do tej pracy gdzie jest twoj maz?nie moge tego zrozumiec-mam wrazenie ze zyjecie teraz w jakims trojkacie-bo anka wozi go autem,w pracy ciagle rozmawiaja jak gdyby nigdy nic cieplo patrzac sobie w oczka-super macie uklad-teraz jeszcze lepsza ludzie maja polewke i nie tak bardzo z anki ale z ciebie-co z ciebie za kobieta-na poczatku bylo mi ciebie zal ale teraz wcale,widocznie jestes taka sama jak on-to nie moja sprawa,ale patrze z boku na to obiektywnie i teraz wiem dlaczego inne zony czy mezowie nie sprawdzaja swich polowek,bo widocznie kasa tu jest wazniejsza-powodzenia

Dobry Czlowiek

I tak nikt bic nie zrobi bo kazdy osra...ny tylko gadaja wszysct a wania sie smieje i mowi ze na kazdego tqkiego delikwenta ma 2000 nastepnych w kolejce dlatwgo bylo zle jest i bedzie jeszcze gorzej ... A co do tych sadow to idz pokaz ludziom ze mozna a i tak nic nie wywalczysz bo takie umowy co oni tutaj daja to moze kqzdy dac kazdemu smiecie i tyle ... Nikt nic bie zribi musialo by bynajkniej z 20/30osob sie tym zajac bo pojedyncze osoby nie dadza rady predzej was zrujnuja finansowo niz sad cis zadziala

Precel

I brawo chłopaki za odwage moze ktos wrescie zrobi porządek w tym burdelu

Precel

Kochali się? Haha dobre sobie. Ona może faktycznie coś tam, ale on... Pieprzył by wszystko co popadnie. Wielkiego mena struga, co to nie on, dziwie się co baby w nim widzą cham i prostak i nic więcej. Aż się dziwię ze on tam jeszcze pracuje bo to co odstawial a pewnie i teraz tez tak jest zakrawa na molestowanie aż dziw ze zadna tego jeszcze nigdzie nie zgłosiła. Ja na szczęście już się wyrwalem z tego burdelu ale haha jestem na bieżąco z tym co się dzieje. Jak was czytam to śmiać mi się chce. Droga Pani MSK, jak można byc tak naiwnym i wierzyć w każdy kit który wciska pani mąż,każdy wiedział ze ja posuwa. Każda ze stron jest tu winna ale tak jak stwierdził ktoś wyżej gorzej zachował się on. Jechać na dwa fronty mając żonę dzieci rodzine, a ona co miała do stracenia nic. Tacy kuzwa wszyscy nagle świeci to czemu jego siostra wcześniej nic nie powiedziała albo nie zasugerowala żeby mu zrobic nalot. Kolejna sprawa po akcji na hotelu to nie anka była największym posmiewiskiem tylko wy, chociaż o niej też by można było dużo opowiadać. Tak czy siak zycze powodzenia w pracy w tym cyrku i podziwiam ze ma pani tyle odwagi by się w ogle na sogel pokazywać ja bym się chyba spalil ze wstydu tym bardziej po zaleniu się i zgrywaniu zranionej zony tutaj na publicznym forum

Tubiś
@Precel

Nic dodać nic ująć ! Super wypowiedź !!!!! Żalić się na publicznym formum z tak intymnych stron życia prywatnego - żenada, a zostać na miejscu z nim, wystawiać się na pośmiewisko i tłumaczyć że nie mam wyjścia to już wgl szczyt. Albo laska jest taka głupia i mało inteligentna albo życiowa sierota, która nie potrafi walnąć ręką w stół i okazać swój honor. Zresztą o jakim honorze ja tu piszę?? To kompletny brak honoru! A skoro ludzie widzą, że nadal ślinią się do siebie w pracy i się spotykają po pracy to ja już kompletnie nie jestem w stanie zrozumieć tej biednej, poszkodowanej przez los żony (a raczej jej decyzji o pozostaniu z nim). Sodoma i gomora..... Pozdrawiam

kolega

Piotrusiu panie ja jestem z toba. My napewno podamy ich.

bolek
@kolega

i ja tez daj znac kiedy jak i robimy im kolo (usunięte przez administratora) tez ich mam dosc skurwy...ny okradaja jak moga -mam dosc pisz priv bolek chlodny na fejsie -pozdro

piotrus pan

niemcy.... sa normalni ale firma sdz to zlodzieje ...i nie dlugo wszystko wyjdzie ...ktos nie wytrzymie i odda sprwe do sadu ....z pomoca ,zwiazkow zawodowych.i przestancie o o tych zdradach.lepiej wypuerdolic sdz i juz bedzie lepiej ....szukam osob ktore maja odwage i pomoga zrobic z nimi [porzadek

bbb

tez jestem takiego zdania jak dobry czlowiek jak mozna zyc z takim brudnym facetem tylko dla pieniedzy,straszne-ty tez kobieto sie nie szanujesz i nie masz poczucia wlasnej wartosci-zal

Dobry Czlowiek

Czyli jestes z nim dla Pieniedzy pewnie nie wasne kogo i kiedy ma w lozku wazne ze zarobi w tym obozie pracy 1500€ i wysle tobie do PL a ty siedzisz na dupie i nic nie robisz ludzie ogarnijcie sie i nie rozpisujcie sie o wlasnym zyciu na forach bo tak robia 12 letnie dzieciaki

msk

Nie mam wyjscia...okropnie sie czuje jak pomysle co on tu wyprawial,szkoda slow...ale nikt nie wie w jakiej jestem sytuacji, jak mialabym wyjscie awaryjne uwierzcie mi nie siedzialabym tu....Tyle lat przez niego zmarnowalam a on sie zabawial...NIE WYBACZE MU TEGO NIGDY ON DOBRZE O TYM WIE, W MOICH OCZACH ZAWSZE BEDZIE KURWIARZEM...Ale zycie jest dlugie i nie wiadomo co nas czeka, ale zemsta bedzie slodka....

bbb

o wlasnie i tu masz racje dobry czlowieku,jestpaninie powazna pezyjmujac do swojego lozka taka wywloke jaka jest pani maz-ja tez rozumiem wiele rzeczy,moze czlowiek zbladzic w zyciui zdrade jednorazowa mozna wybaczyc ale to co robil pani maz niestety nie kwalifikuje sie na wybaczenie,pani mez jest wypaczony-to wstyd zeby dzieci mialy takiego ojca i lepiej zeby o tym sie nigdy nie dowiedzialy

Dobry Czlowiek

ale Pani to sie zchanbila tym ze wg. z nim dalej tutaj jest rozumiem rodzina dzieci itp . chce sie to jakos trzymac w porzadku ...ale zdaniem kazdego normalnego czlowieka to jest wg nie do pomyslenia i co 3 lata pompowal brudna su...e i teraz Pania pompuje jak by nigdy nic buziaczki milosc smieszne ... on jest zly ale Pani swoim zachowaniem jeszcze gorsza bo daje mu Pani fory wyjedzie pani i zas sobie jakas wezmie bo bedzie wiedzial ze nie poniesie zadnych konsekwencji... szkoda slow

kolega

trzeba bylo do nich dolaczyc he he anka lubi takie zabawy przeciez solo na poczatku posuwal ja z kumplem i to nie tylko z jednym he he

obiektywny

a ja cos powiem,tylko anka to szma..a to kur..a oki jest ale solo jest gorsza kur..a i szm..a bo ona to chociaz nie ma meza nikogo nie zdradzala a on mial zone i dzieci i poswiecil dla takiego scierwa cala swoja rodzinke I MOIM ZDANIEM TO ON JEST GORSZY-beznadziejny i nie chcialbym z takim czlowiekiem zyc,jest kurw..rzem i tyle bo zadnej kobiecie nie odpusci w robocie tylko o ruch..niu ciagle mowi i to jest jego tabu prostak jakich malo zarozumialec wozi sie jekby kims byl a jest zwyklym smie..iem i-a zony jego mi niech to do niego dotrze

Zostaw merytoryczną opinię o Weidemark - Polska

• Jak się pracuje w Weidemark?

Zobacz opinie na temat firmy Weidemark tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Weidemark?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Weidemark?

Kandydaci do pracy w Weidemark napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Weidemark