Opinie o Weidemark w Polska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Weidemark. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Weidemark o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Weidemark w Polska

Anka mieszka w sogel

żona

A w jakiej miejscowosci mieszka ta anka w hotelu koło lidla

on

tak duzo facetow takimi sa jak piszesz-dlaczego?nie ma odpowiedzi na to pytanie-ale chce ci powiedziec ze sa tu tez kochajace zony ktore maja mezow w polsce i ro bia to samo,czyli nie tylko my faceci psujemy ten swiat,wina jest po obu stronach-ty jestes rozgoryczona swoim mezem i masz problem do facetow natomiast ten sam problem ma nie jeden maz tych kobiet co sie tu prowadza lekko i szmaca sie strasznie-jak oni one nie wstydza sie wlasnych dzieci

ktos
@on

A mozesz cos napisac o innych facetach ktorzy zyja na dwa fronty..moze nie nazwiskami ale ksywkami

ona

Dlaczego wy faceci jestescie tacy durni, a te baby jeszcze glupsze. Dlaczego psujecie trn swiat!!!!! Jak mozna tu ufac? Jak mozna tworzyc szczesliwy zwiazek?

@ona

Wlasnie wczoraj w nocy moj maz powiedzial mi ze mieszkał z Anka ponad trzy lata, ale dalej twierdzi, ze z nia nie spal...ha ha ha. Nie ufam mu i nie wierze, poniewaz ciagle wychodza nowe rzeczy o ktorych nie mialam pojecia....A to ze ja bil to wiem ,i dobrze tej sz.....widac podobalo sie jej jak dalej z nim byla...Ponoc raz dostala za mnie, ale jaka jest prawda to sie nie dowiem

Rzeźnik

Rozmowa łatwa i profesjonalna

on

Wiesz?ona to jest szm..a ale twoj maz po co wszedl w taki zwiazek to juz wcale nie rozumiem-poswiecic swoja rodzine dla takiej ku..y to o nim swiadczy ale ogolnie to jest on babiarzem i lubi wszystkie kobiety,niestety-bardzo mi przykro nie umiem cie pocieszyc bo wlasciwie nie o to chodzi i w tej kwestii nie ma doradcow musisz niestety sama sie z tym zmierzyc,masz kochajace dzieci jestes dobra matka i wiem ze dasz sobie rade,ale z tego co piszesz to widze nie zle kity ci on wklada,nie ufaj mu bo klamie,jest z nia juz kilka lat i wszedzie razem sie afiszowali-ale i nie raz dostala od niego wpier..l i chodzila z limami pod oczami,dobrze jej tak-a moje zdanie jest takie ze ja chca sie takie piep...c to niech szukaja wolnych facetow a nie rozbijac rodziny

msk

dziewczyny przyjezdzajcie tu i sprawdzajcie swoich mezow, chlopakow, bo co tu sie dzieje to jest nie do opisania....juz sie troche nasluchalam, ale tez wiem ze sa mezczyzni, ktorzy nie mysla o zdradach kochaja swoje kobiety, nie mozna wszystkich oceniac ta sama miara....

@msk

tak mieszka dalej w tej samej miejscowosci tylko (usunięte przez administratora) ja z poprzedniego hotelu i mieszka tera gdzies kolo lidla

ona

Chcialam wiedziec, czy sa z moim na jednej zmianie. A co z tamta sie dxieje, mieszka tam tez????

ona

A na ktora twoj maz poszedl dzis do pracy?

Dzieki teraz juz wiem

to co ze pracownicze zalatwia sie materace do spania i juz-duzo ludzi tak robi

to co ze pracownicze zalatwia sie materace do spania i juz-duzo ludzi tak robi

ona

A podobno nie ma gdzie spac, ze to tylko pracownicze hotele...

@ona

jestem tylko ciekawa jak oni sie zachowywali wsrod ludzi, na miejscie imprezach, bo obecnie moj maz probuje mnie pokazac....dziwie sie mu ze sie nie wsydzydzi bo jeszcze 3 tygodnie temu byl z Anka a teraz sciagnal mnie i udaje kochanego meza i za raczke chce isc itp....

@msk

dzis poszedl na 17, a dlaczego pytasz

on

pewnie ze mozna,wiele ludzi przyjezdza w odwiedziny,dzieci przyjezdzaja w wakacje-poprostu mozna,napewno

ona

A jeszcze chcialabym jedno wiedziec, mozna przyjechac do was w "odwiedziny" np na weekend, na ten hotel czy nie? Pytam z ciekawosci

ona

To nie ten... no dobra, dzieki

on

na hotelu tam gdzie miesci sie biuro ale hoteli nasza firma ma kilka

ona

A moge wiedziec gdzie mieszkasz? Chodzi mi czy na hotelu, czy wynajmujesz?

on

tak tez tu pracuje i widze co tu sie dzieje,straszne rzeczy-az przykro powiedziec ze polak za granica to ku..a,malo jest tych uczciwych.przyjechali tu co nie ktorzy wyszalec sie pouzywac do woli takie jest ich zycie-a do domu jada skruszeni dobrzy czuli-paranoja

ona

Chcialabym, zeby tak bylo... Ty tez tam pracujesz?

on

nie wiem dlaczego-sa prosci,ja jestem facetem i nie umiem ci odpowiedziec na to pytanie,szukja ciekawszego zycia tylko nie zdaja sobie sprawy z tego jak rania swoich najblizszych-z jednej strony to dobrze ze to forum jest bo ludzie sie dowiaduja prawdy a z drugiej strony?-sam nie wiem-trzymaj sie moze twoj maz jest wporzadku,niewiadomo

Zostaw merytoryczną opinię o Weidemark - Polska

• Jak się pracuje w Weidemark?

Zobacz opinie na temat firmy Weidemark tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Weidemark?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Weidemark?

Kandydaci do pracy w Weidemark napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Weidemark