Opinie o Weidemark w Polska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Weidemark. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Weidemark o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Weidemark w Polska

no

a co to za roznica czy ide na kacu do roboty rano czy w nocy kac to kac i chodzi sie do roboty-a pije sie i po rannej zmianie i po poludniowej takze nie czepiaj sie slowek ok?

kolega

W szczególności jak idziecie do roboty w nocy! Macie ta fantazje

no

no jak sie opijemy pobzykamu sobie wtedy idziemy spac,potem rano kac i do roboty

ktos

nie klamiemy -nie ma czasu na spanie bo szkoda

Rzeźnik

Rozmowa łatwa i profesjonalna

kolega

Nie spi sie po pracy? Bez jaj, nie klamcie

Powiedzcie kto to...........

taki ktos

po pracy-idzie sie na zakupy a potem chlanie(usunięte przez administratora) i na kacu do roboty i tak co dzien

kinia

Co sie robi po pracy tam?

kolezanka
@kinia

może się kochali...

Kolega

A kto to taki.......... Mozna wiedziec

taki ktos
@Kolega

jesli tu pracujesz to wiesz kto to taki,bardzo glosno o tym jest teraz w pracy-a oni jakich glupow tna z siebie bo bardzo im glupio ze wszyscy sie z nich smieja i glupie teksty wstawiaja bo chca wyjsc z twarza-ale z takiego zasyfionego zdrada zwiazku nie da sie wyjsc z twarza-to zwykle(usunięte przez administratora) i tyle trzeba nazywac sprawy po imieniu-a takimi wozakami byli oboje,wozili sie i wynosili z nosem w chmurach,zarozumiali byli jakby byli nie wiadomo kim,a teraz maja co chcieli (usunięte przez administratora)

nikt wazny
@taki ktos

to ten koles co z mieszkał z A.K. taka mala wredna itp....żona wpadla w nocy zrobila balagan i sie kurestwo skonczylo

msk
@Kolega

dobrze ze sie dowiedzialam o tym profilu.....to wlasnie ja przyjechalam i sprawdzilam meza, napisze szczerze rozczarowalam sie strasznie, poniewaz nic nie wskazywalo na to , ze moj maz ma kochanke, jak przyjezdzal do polski zachowywal sie jak idealny i kochajacy maz, wiadomo w kazdej rodzinie sa problemy i klotnie, ale nigdy nie pomyslalambym ze moj maz bedzie utrzymywal dwa domy. Ponadto najlepsze jest to, ze on do tej pory twierdzi, ze ich nic nie łaczyło, poniewaz przez przypadek A.K.trafila do jego pokoju bo niby wyjebali ja z jakiegos hotelu, za k.......wspomnie rowniez, ze niby to ona dobierala sie do mojego meza i to ponoc nie raz, ale niby nigdy do niczego nie doszlo ha ha ha. Nie wstydze sie tego ,ze pisze na tym profilu, oni sie nie wsydzili mieszkac razem i dawali ludziom motywy to rozmow...kazdy wiedzial ze sa para....Oboje wiedzieli co robia on mial zone w polsce i zamieszkal z taka sz.... a ona na co liczyla.... na wielka milosc he heh he...Ja jestem osoba bardzo wyrozumiala rozumiem wszystko, jak oboje powiedzieliby mi ze sa para i ze chca sobie życie ukladac razem odeszlabym w cien, nie rozumiem jak mozna zyc na dwa fronty... i jak mozna dzieliec sie swoim facetem....Ja to odpieram tak mieli uklad on ja bzykal, a ona zajmowala sie domem i wozila dupe za darmo do polski....obrzydliwe to jest... Oczywicie maz mnie przepraszal i mowil ze to tylko mnie kochal i kocha nadal....Wybral mnie i nie wiem co bedzie dalej...raz jest dobrze a raz zle....Oswiadczam, ze ona jest moim wrogiem numer 1 do konca mojego zycia, ale nie dlatego ze byla z moim mezem tylko dlatego, ze nie miala odwagi mi napisac wczesniej ze sa razem, a tydzien predzej pisalam z nia na fc,wszystkiego sie wyparla to dopiero trzeba miej tupet...a tu zrobilam niespodzianke...mina jej byla bezcenna...do tej pory smieje sie jak sobie przypominam o tym... a po drugie,ze zabraniala robic zakupy moim dzieciom!!!!!!!!!!!!nie dam safysfakcji zadej szmacie i nie pozwole na to aby moje dzieci cierpialy przez kurestwo!!!!!!!!

taki tam

tak jest duzo kobiet na kazdym hotelu jest ich pelno i zdrady nieuniknione ale w koncu jedna madra kobieta odwazyla sie i przyjechala sprawdzila meza w srodku nocy i co???rozczarowala sie biedna kiedy weszla do pokoju,zal mi jej ale przynajmniej zdemaskowala goscia i teraz wie na czym stoi babka wie jakiego ma oszusta meza i jakiego obrzydliwego frajera,fe wstretne to i obrzydliwe

kinia

A cos wiecej? Duzo tam kobiet jest?

Lolo

Na Lathen mieszkaja sami Alkoholiki i Mezowie zdradzajacy Zony. Np.K.P...... Psełdonim M......

kinia

taka wioska czy miasto na Laten czy coś takiego, jak tam jest?

mini

A o który hotel ci chodzi na sudkampie?

kinia

Kto mieszka na tym drugim hotelu cos tam na L...? Jak tam jest?

alek

SDZ to firma największa banda złodziei po pierwszym miesiącu pracy nie masz nic co mogą to odliczą .A zdrady swoją drogą biorą co się przyklei

oburzony

takze mnie nie (usunięte przez administratora) i przestan pisac bzdety kobieto a jak chcesz zobaczyc przekonac sie jak tu jest to zapraszamy do firmy SDZ popracuj sobie moze zajmiesz czyjes miejsce i zobaczysz co w trawie piszczy,nikt nie wierzy ale niech zdobedzie sie na odwage i przyjedzie i zaskoczy swoje zony,mezow

sogel

Pewnie to, że każdy obrabia (usunięte przez administratora) ale to już chyba taka natura polaka za granicą, Rumuni i Węgrzy w porównaniu z nami są dobrze zgrani. I to pieprzenie, że gdzie znajdziesz taką drugą pracę hehe, oj zdziwilibyście się, ale jak ktoś lubi taką patole to powodzenia ;).

nina

Chaotyczny wpis, nic nie mozna zrozumiec. Co autor miał na myśli?

Zostaw merytoryczną opinię o Weidemark - Polska

• Jak się pracuje w Weidemark?

Zobacz opinie na temat firmy Weidemark tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Weidemark?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Weidemark?

Kandydaci do pracy w Weidemark napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Weidemark