Opinie o Weidemark w Polska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Weidemark. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Weidemark o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Weidemark w Polska

Lolo

nie napisze ci w jakim hotelu mieszkam bo to by bylo zbyt latwe do odgadniecia kim jestem a jesli chodzi o zmiany to teraz bede robic na 10.20

Komorowo, Komorowo, Komorowo

weer

napisz jeszcze na jakiej zmianie teraz pracujesz, bo może pracujecie razem.

weer

A moze po prostu ufam i wiem, ze jest inaczej? Napisz prosze, mieszkasz na zmiane w tych hotelach, ze wiesz co i jak? Nie kazdy jest taki sam

@weer

masz racje nie kazdy jest taki sam kazdy zdradza w piekniejszym stylu co jeden czy jedna to lepszy a ja nie mieszkam na zmiany mieszkam caly czas w jednym miejscu-a ufac to mozesz jak bedziesz tu razem ze swoim partnerem innej obcji nie ma i nikt mi nie powie-pozdrawiam

@Lolo

ok, w takim razie napisz mi w którym hotelu mieszkasz? To porozmawiamy może i o moim mężu :)

Rzeźnik

Rozmowa łatwa i profesjonalna

konkretny

pierwsze słysze zeby Magda z żonatymi.ma chłopaka i nie jest żonaty. informacje twoje nie są prawdą. a jak piszesz takie obrażające słowa na forum to lepiej się zastanów. Magda to porządna dziewczyna z porządnej rodziny. a poza tym spójrz na siebie bo nic lepszy nie jestes!!!

Ja byłam i widziałam jak fajni młodzi faceci tęsknią w soboty najbardziej za swoimi żonami o niczym innym nie potrafią mówić.Ale są też tacy i to przeważnie starsi co chodzą tylko na podryw. Ale czy on będzie w domu czy w niemczech jak będzie chciał to to zrobi i już. Tak samo kobiety.Pozdrawiam.

lolo

i ja tez jestem za tym zeby wszystko ujrzalo swiatlo dzienne bo to co tu sie wyprawia to ludzkie pojecie przechodzi-zony sprawdzcie swoich mezow i odwrotnie-tu jest jedno jedyne kurestwo,zrobcie nalot niespodziewany na swoje polowki i wtedy uwierzycie,ale nie zrobicie tego bo sie boicie,prawdy-wasza sprawa,widocznie tak wam wygodnie i dobrze

@lolo

dokładnie. nie jedna by się zdziwiła. można policzyć na palcach jednej ręki kto się nie ku.... . faceci jak psy tylko jakaś nowa przychodzi to już się wypytują co i jak. szkoda słów. no ale trudno skoro wy mieszkając w Polsce a wasze połówki w Niemczech nie jesteście w stanie wszystkiego się dowiedzieć . Najlepiej właśnie jak kolega LOLO napisał. przyjechać znienacka, a tu prosze niespodzianka ktos inny lezy u boku mojej wybranej połówki heh. I dziwić sie dlaczego rumuni czy węgrzy mają takie a nie inne zdanie o polakach. po prostu brak słó co tu sie dzieje

@konkretny

skoro tak wszystko wiecie, to proszę napiszcie nazwiskami i w którym hotelu tak się dzieje? Mój mąż też tam pracuje, wiadomo nie pojadę tam, więc skąd mam wiedzieć co i jak? A jeśli wy intensywnie obserwujecie każdą z osób, to proszę, sprawicie, że każda zdradzana przejrzy na oczy dzięki wam, zapewne będą wam wdzięczne...

@weer

nie bede pisac nazwiskami a jesli tobie chodzi o jakas konkretna osobe to powiedz a ja ci napisze,malo tego ze sie kur... to jeszcze razem mieszkaja ze soba sodoma i gomora,w polsce prawowite zony a tutaj kontraktowe malzenstwa tak sie o nich mowi

@Lolo

szkoda, bo przecież dużo osób jest zainteresowanych, rozumiem, że mieszkasz na zmianę w tych wszystkich hotelach i widzisz co się dzieje? Wkurza mnie to, po co chcecie psuć relacje w małżeństwach?

@weer

to nie ja psuje relacje w małzenstwach to ci wszyscy zdradzajacy swoich partnerow to psuja na wlasne zyczenie bo nie umieja zyc w uczciwosci-a ty chyba nie chcesz znac prawdy bo widac tak ci wygodnie,albo poprostu kasa jest tylko wazniejsza dla ciebie niz milosc i szczescie wlasnej rodziny

Oszukani

Widze ,ze wpis zostal szybko usuniety ale niestety nie wszyscy dadza sie oszukac . Wystarczylo potraktowac pracownikow przyzwoicie i uczciwie . My nazwiskami ani ksywkami nie bedziemy tutaj wypisywac jak pracownicy zostali potraktowani bo na wszystko mamy dowody niepodwazalne . A polscy pracownicy maja swoje prawa o ktorych nie wiedza i od tego sa takie instytucje jak np. ambasada aby szukac tam pomocy.

co nowego słychać ?

lola

Podobno Magda z boczków zerwała z narzeczonym po 4 latach związku. Podobno znalazła sobie nowego. Współczuje temu Pawłowi, pasowali do siebie.

@lola

co to kogo interesuje. to forum wielkich plotek. niech każdy zajmie się sobą!!!! Magda jest jeszcze panną i ma prawo być z kim chce!!!! Niech lepiej patrzą na siebie osoby które tu mają kochanków-kochanki a w polsce mężów lub żony. Jak można tak ranić swoich bliskich Ale powoli wszystko wychodzi na jaw.Płodzą się dzieci z lewego łoża.I wszystko jest ok???? ja jestem za tym aby wszystko ujżało światło dzienne.

lamania

co tam się dzieje? każdy chciałby wiedzieć, ale niestety... raczej nie sprawdzisz swojego ukochanego, bo niby jak? pozostaje Ci ufać na 100%, przestać ufać, żyć w toksycznym związku przy okazji się zadręczać, zrezygnować. Wybierz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Ja nie ufałam, przestałam się zadręczać i zrezygnowałam. Dziś jestem spokojna :)

wania

polaki to glupie (usunięte przez administratora) dajecie sie wrogi (usunięte przez administratora) a wystarczy pwiadomic niemieckie sluzby .....bo te karki to jeden wielki walek ....ale szkoda gadac

putin

nie pytajcie o zarobki bo Wania i tak wam tyle zaplaci ile bedzie chcial,tu sie poprostu nie zarobi tylko straci i kase i zdrowie a nerwy ze ho ho dziwie sie ze ciagle ludzie tu przychodza do pracy tyle sie pisze o SDZ i przestrzega ludzi a oni i tak ida do tego obozu jakby tu nie wiem co bylo-tu jest zwykle zlodziejstwo i wyzysk poczciwych ludzi-po prostu syf i nie dajcie sie ludzie namawiac na ta prace-wykanczalnia ludzi po 33 tys.swin cos strasznego

Katia

ah z tym Rafalem wiesz z okolic Piły .. ;-(

taki to a taki

a co tam u Tatiany ?

ktos

Jakie macie stawki godzinowe brutto

wed
@ktos

Po co Ci brutto, jak i tak nie dostaniesz tyle ile powinno wychodzić ;)

muchomorek

Łysy to robi w Milexsie w polskiej firmie i pewnie o niego ci chodzi

J.........

A to Muchomorek skoro Ty pracujesz u Wani to my nie mówimy chyba o tym samym Łysym ,bo Ty mówisz chyba o tym drugim.

muchomorek

ja muchomorek pracuje w SDZ w miescie Sogel u Wani-niemieckie warunki ha ha ale ....uwaga....nadgodzin nie ma(choc pracuje sie 10,12,14godz.)-za soboty nie ma,za urlopy strasznie ucina kase i tak samo za chorobowe,za mieszkanie zabiera kupe kasy,za pranie ubran roboczych 40 euro co miesiac,no i co najwazniejsze pobiera podatek od pieniedzy brutto no i ten sam podatek od pieniedzy netto jeszcze raz to jest totalne zlodziejstwo-ktos powie-czemu tam pracujesz-to ja odpowiadam,wlasnie sie zwalniam bo mam dosc zapierdalania na czyjes wakacje az tak zdesperowany nie jestem zeby tu pracowac na zlodziei bo mam na kogo pracowac poprostu wykanczalnia ludzi,a Wania to wykorzystuje bo wie ze wiekszosc to desperaci i nie maja po co wracac do Polski i robi sobie z ludzmi co chce,szkoda gadac-poprostu tutaj praca to jest ostatni kawalek chleba

ktos

Muchomorek a ty gdzie pracujesz w jakim zakładzie i mieście

Zostaw merytoryczną opinię o Weidemark - Polska

• Jak się pracuje w Weidemark?

Zobacz opinie na temat firmy Weidemark tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Weidemark?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Weidemark?

Kandydaci do pracy w Weidemark napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Weidemark