Opinie o Weidemark w Polska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Weidemark. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Weidemark o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Weidemark w Polska

narkotyki

Co głośno zaczyna się robić o cpaniu i nowy temat zaczynacie testy na obecność narkotyków porobić stojącym przy taśmie ćpunom

ciekawe

hej a co powiecie o naszej Kindze cos ostatnio popularna sie zrobila u majstrow czyzby nowa afera wisiala w powietrzu.....

gdzies w okolicy

Kiedy zrobią porządek z tym syfem najwięcej tego jest tam gdzie by się nikt tego nie spodziewał pod latarnią najciemniej

~Gość

do pracy nie chodzić wypity bo wylecisz albo premia 500e ale jak będziesz naćpany to robić tak prosze to wajdemark sogel

Rzeźnik

Rozmowa łatwa i profesjonalna

Minionek

Czesc dajcie sobie spokon z aferami Ludzie ten Kotwica to zwykly burak co mu smierdzi z pyska jak koniowi z du......y . A ten jego syn czy kto to tam jest to dopiero baran napuszony ryj ;) jedyny wmiare normalny to ten najmlodszy co sie niedawno przyjol chociaz nie plaszczy sie przed wszystkimi i wydaje ki sie ze dlugo nie po robi bo jest zbyt bystry zeby robic w tym syfie.... ten caly Piotrek to (usunięte przez administratora) wszystkim w kolo obrabia razem z tym dziadkiem i Szymonem jeden madrzejssy od drugiego ...informqcje szybciej rozpowszechnieniaja niz tvn24 ;))))) Daj koles pif paf sobie spokoj pamieyaj badz madrzejszy kupy sie nie rusza a jak cos do niego masz to jak go gdzies spotkasz napluj mu w twarz to go bardziej upokozy jak wpisy na forum czy bicie ... pozdrawiam normalnych ludzi .....

Bibi

Solo pierd...o innych bo myśli,ze w ten sposób odwróci uwagę od siebie i tego co wyprawia?Jest w dużym błędzie!!!Każdy widzi co się dzieje w ich "miłosnym trójkącie"ha ha ha Cała trójka warta siebie,nie żal mi nawet tych idiotek,które on niby wykorzystuje,niech nie robią z siebie ofiar,bo wiedzą o sobie a nadal chcą z nim być....Żałosne do bólu...

redzi

Bo w gabinecie luster jesteśmy tacy sami I bardzo często sami sobie zadajemy rany Ja nie dam się omamić, ludzie to pijawki Naginamy kłamstwa na potrzeby własnej prawdy Kolo olej temat bo sprawa z Mario to tylko i wylacznie jego sprawa ato ze taki Solo chodzi i (usunięte przez administratora) glupoty to kazdy wie ze uslysze fargment i dolozy cos od siebie a potem caly zaklad gada Pozdrawiam

Pif Paf

Siema wie ktos gdzie mieszka niejaki Kotwica co na boczkach u Arbuza robi ? Gosc mnie nawet nie zna , a dowiaduje sie od znajomych ze gada bzdury na moj temat i wszystkich w kolo taka pepla jak stara dewota z osiedla co wszystko o wszystkich chce wiedziec troche dodac i podac dalej... z checia bym sie z nim spotkal zeby mi powtorzyl w oczy to co gada innym w pracy i po pracy... ps do ciebie Kotwica zamknij pysk bo zle skonczysz interesuj sie swoim zyciem buraku ze wsi !!!

rozczarowany:(

Olać Maria,niech robi co chce.Lepiej powiedzcie,gdzie podziała się ta pani z trudnymi sprawami i dlaczego ja?Oszukiwana i żałosna do bólu...Czyżby pogodziła się z życiem w "trójkącie"?A może spodobało się jej?Cóż trzeba w życiu próbować nowości ha ha.Dla niego gratulacje że ma tyle siły aby obracać dwie na raz...dla nich-jesteście żałosne i nic więcej,jedna o drugiej wie i dajecie się wykorzystywać takiemu frajerowi,jakby innych facetów na świecie było mało uparłyście się na tego jednego ha ha ha.

kolo

kompletna żenada...jak już się nie interesujecie współpracownikami to już nawet Mario to dobry temat?byle coś pier...ić i aby was czytali!!!

ASPECT

A Z KIM TERAZ KRĘCI MARIO GRECO BO PODOBNO TEŻ LUBI SIĘ ZABAWIĆ Z LASKAMI CHODZI PO ROZBIORZE I LUKA KTÓRĄ WYRWAĆ. WIEECIE COŚ O TYM???

ruda

Hej kolega polecił mi tą firmę mówi ze można fajnie tam zarobić mógł by ktoś coś napisać na temat tej firmy czy opłaca sie tam wogóle jechać. jaka praca?? tylko rozbiór czy jest może tez ubój??

ola

Co tam ciekawego na hotelu u Ściemy i Darka ? Ktos coś?;-)

onnn

na dzień dobry koleś ma niezłą reklamę strzeloną...hahahhaah

kolo

na poniedziałek przyjedzie do nas do roboty cygan Marcin :D wiem od kumpla że lubi kraśc więc trzeba będzie uważać na tego kolegę i jego kumpli którzy bedą go odwiedzać bo to niezłe złodziejaszki

ros

A był taki młody na Lathen Krzychu, on wyjechał?

hhhhh

To chyba dobrze ze nie skacze z kwiatka na kwiatek stałość w uczuciach jest wazna i dobrze świadczy o kobiecie jest wolna on jest wolny cos wg ciebie nie tak??? Lepiej jak inni sie kurw....??? To sie wam podoba!!! Jest o czym gadac a tsk temat malo ciekawy ?! Zajmij sie sobą innych zostaw w spokoju

dertu

A co myslicie o naszej wagowej Alicji? Dlugo wozi sie z tym rumunem.

Niby wszyscy tutaj jesteśmy dorośli ale część zachowuje się jak dzieci.Chociaż nie,dzieci są szczere w tym co mówią! Czy naprawdę panuje tutaj takie zakłamanie i zawiść ,że musicie sobie wbijać nóż w plecy? Aż tak jesteście zazdrośni o życie innych czy kierują wami inne powódki? Nie możecie żyć własnym życiem tylko wtykać nos w cudze?Cóż takiego mają inni czego wam brakuje? Żywicie się plotką jakby to ona dawała wam siłę witalną!Zatracacie się w kłamstwie i wzajemnych oszczerstwach,kłamiecie ,mącicie,spiskujecie,plotkujecie...Nie potraficie ze sobą rozmawiać tylko za plecami .Jesteście tchórzami,brak wam odwagi aby spojrzeć komuś w oczy i powiedzieć prawdę!!!!Żal mi was wszystkich!!! Ale pewnego razu nadejdzie dzień zapłaty i wtedy będziecie płakać!!!!

Gdyby wszyscy załatwiali swoje sprawy prosto w oczy między sobą to nie byłoby tych wszystkich chorych wpisów na tym forum!!!!! Weźcie się ludzie ogarnijcie i nie pierzcie swoich brudów publicznie!!!! Usiądźcie i pogadajcie ze sobą!!!Jeden drugiemu coś pierdolnie,później idzie fama po zakładzie,później na hotelach po pijaku dokładają jeszcze większe bzdury!!!!A później ten co ma internet siada i pisze te wszystkie śmieci zasłyszane od innych!!!Chora jazda!!!Ciężko wam usiąść i pogadać? Może patrzenie sobie prosto w oczy was przerasta???? Życzę wam żebyście dojrzeli na tyle abyście mogli rozmawiać ze sobą a nie obrabiać sobie (usunięte przez administratora) za plecami!!!!! Miłego dnia życzę wszystkim,a tym plociuchom -niech wam pewnego dnia jężyk kołkiem stanie!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Weidemark - Polska

• Jak się pracuje w Weidemark?

Zobacz opinie na temat firmy Weidemark tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Weidemark?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Weidemark?

Kandydaci do pracy w Weidemark napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Weidemark