Opinie o Weidemark w Polska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Weidemark. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Weidemark o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Weidemark w Polska

wilk

Omijajcie wszyscy ruską firmę to złodzieje,oszuści robiący z polaków parobków,wyzysk totalny i niewolnictwo.Tym wszystkim zaczynają interesować się władze Niemiec w Berlinie,oby ta ruska firma szybko została wykopana z Weidemarku!!!!!!!!!

Zalosni

Ciekawe czy wiedza w Wajdemarku o tym co Arbuz wyprawia napewno Mario i doktor Timerman bylby zadowolony ze ma takich wspolpracownikow

xxxx

słyszałem ze arbuz daje stawki w zamian ludzie wynosza mu mieso na obiady.a jak zaspisz do pracy i nie przyjdziesz to kupic trzeba whiski i arbuz urlopy podpisuje z tego ludzie sie smieja z niego ze pije tylko cos lepszego jak ludzie mu kupia. beznadzieja poprostu załosny jest on

kasztan

Doszly mnie slychy ze to juz trwalo dawno.

Rzeźnik

Rozmowa łatwa i profesjonalna

Pitupitu

Ja slyszalem, ze sie z jakims nowym rumunem wozi

budowa

Hejka. Ja troche z innej beczki ale czy wiecie cos na ten temat. Ze wagowa zminila orientacje?

@budowa

o ktora wagowa ci chodzi?

misia

co u sciemy na lathen????

xxxx

ludze ten zakład cały jest nacpany razem z boczkami tam to dopiero sie dzieje a zwłaszcza majstry robia takie przekrety ze masakra

@xxxx

Pracujesz jeszcze na Weidemarku?

Johny

Nie nikt mi w niczym nie przeszkadza. Nie pracuje tam i nie zamierzam bo czytając te wpiscy to az szkoda sie zatrudniać w tej firmie. Zal mi jest tych ludzi którzy oceniają innych po plotkach nie znając prawdy. Niech kazdy zacznie pilnować swojej (usunięte przez administratora) a nie gada o innych.

gdzies w okolicy

Johny ktoś ci w interesach przeszkadza

Johny

Co to kogo interesuje kto ile i co cpa? To jest wyłącznie jego sprawa co robi i z kim. Niech kazdy zajmie się swoim zyciem, a nie gada o innych. Najlepiej ocenic ksiazke po okladce a nie po tym jaki jest w srodku . W tym Weidemarku kazdy zyje zyciem innych i wie wszystko najlepiej. Pozdrawiam

młody

Zioło, Grabarz i Roro jeszcze pracują? Kapsel dalej majstruje? Sasza dalej nie ma wstępu na dół?

xxxx

nie polecam tej pracy wielkie jedno oszustwo ruski okradaja ludzi z czego sie da. majstrowie to wielka porazka .majster powinien byc do ludzi wszystkich a nie tylko do czopków ktorzy wchodza im w tyłek i nie tylko. ten zakład jest załosny

gdzies w okolicy

Widać że cpunki się ujawniają podstawą psychologii każdego oskarżyć tylko nie on a ciągnie ze aż uszy się trzęsą popieram " Nick narkotyki "

Jak narazie tylko ty ciągniesz temat narkotyków- co na odwyku jesteś?

Narkotyki

A może udostępnimy listę osób które biorą co wy na to? Okaże się jacy oni wszyscy są wspaniali

gdzies w okolicy

Ludzie ten gościu niema mózgu skoro się cały czas pyta co myślicie ładnie musiał brać a może kilka namiarow chcecie na dilera-ów. Mogę podać

Lime

A co myslicie o tej Sandrze?

narkotyki

Jaka Kinga pisałeś przez kryształ ćpunie bawicie się kogoś opisać i temat schodzi na drugi tor u was w zakładzie co drugi ciągnie kreche przed pracą nikt nic nie powie ale sznaps przed to od razu wylot

Kinga?

Zostaw merytoryczną opinię o Weidemark - Polska

• Jak się pracuje w Weidemark?

Zobacz opinie na temat firmy Weidemark tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Weidemark?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Weidemark?

Kandydaci do pracy w Weidemark napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Weidemark