logo Selgros Cash&Carry

Selgros Cash&Carry

Łódź

Opinie o Selgros Cash&Carry

xena 2010-12-24 14:31:40
witam wszystkich do wczoraj pracowałam w selgrosie na pabianickiej taka lipna firma że masakra wyzysk traktowali jak psa i złodzieja i jeszcze wiecznie jakieś fochy mieli umowy nie przedłużyli bo im kilka błędów wskazałam!!!nie róbcie mojego błędu olejcie ten market i jako klient i jako pracownik bo ceny też mają z kosmosu tak jak oferowaną pracę za 1450brutto na 4,40 lub na 13 takie mają zmiany na 4.40 to o 3 w nocy trzeba wstać!!!kierownicy też są do (usunięte przez administratora) i czubki co sami do siebie gadają a kadrowa to ruda zołza wiecznie naburmuszona na wszystkich i wszystko a dyrektor to łysa (usunięte przez administratora)!!!
lenak 2010-12-28 15:35:29
Zgadzam się z opinią przedmówczyni.Choć o dyrektorze mam odmienną opinię,według mnie to kultularny człowiek,pierwszy szeregowemu pracownikowi powie ,,dzień dobry,,
Poza tym,uważam że bardziej zastępcy dyspo nadają się na dyspo niż osoby które pełnią to stanowisko (zastępcy dyspo bardziej znają się na pracy)Dysponenci to w większości ogromni egoiści ktorym brak zwyczajnego dobrego wychowania,ORAZ WIEDZY NA TEMAT ASORTYMENTU!!! skąd selgros wziął takich ludzi???PORAŻKA!!!
JEDYNE CZYM ŚWIECĄ TO (usunięte przez administratora) OGROMNE!!!!
Nie doceniają pracownika,raczej go zbesztają co w zasadzie świadczy o nich samych.

NIE POLECAM!!!
mika 2011-01-01 16:39:13
Ogólnie Selgros to dobry pracodawca ale niestety ten na 3 Maja to interes "prywatny" i "rodzinny" kierowników hali. Dyrektor wie to co powiedzą mu kierownicy i dysponenci a szkoda...to jednak bardzo kulturalny człowiek. Nie polecam ale jeśli ktoś jest sąsiadem kierownictwa to warto;)
anonim 2011-03-18 20:51:34
notorycznie są nowe oferty pracy na ich webside ;p to chyba świadczy o jakości tego pracodawcy!!firma krzak!!!porządne firmy nie zmieniają personelu jak rękawiczki tak jak selgros ciągle kogoś szuka!!!
gość 2011-06-19 15:06:04
Witam jestem klientem i niestety co do obsługi jestem bardzo zawiedziony. Na sklepie prawie nikogo z obsługi nie ma. Panie na kasie różnie zależy na kogo sie trafi. Ale wszystkich pobiła Pani Kasia kierownik działu obsługi klienta po pierwsze nie miła i nie bardzo chciała zainteresować sie sprawą ogólna olewka klienta a tak chyba nie powinno to wyglądać.
anonim 2011-06-27 09:56:25
jak mogą być na hali pracownicy jak tam nikt robić nie chce w tym burdelu za takie psie pieniądze...a kierowniczka (usunięte przez administratora) taka sama pokraka jak (usunięte przez administratora) na słodyczach...albo są ale wszyscy w jednej alejce bo na biegu mają 50palet to zrobienia z dostawy!grafiki też układają nieumiejętnie po1sze nie zgodnie z kp a po2gie bez sensu na rano dają więcej osób jak klientów nie ma a na popołudnie tylko m1os!zdarza się że dają 2óch wózkowych na tą sama zmianę a na kolejną trzeba latać po hali i się prosić kolesi z innych działów o zdjęcie palety.Więc nie ma się co dziwić że taki chaos jest na hali....
sweaty 2012-04-02 15:11:44
Nie tylko ci na 3 maja....To co dzieje sie w selgrosie na Rokicinskiej to przegiecie....Hurtownia rzadzi sekretarka a Dyrektor traktuje ludzi jak smieci.Biora jedzenie z hali a wliczaja w koszta- kierownicy dostaja rozkaz by ksiegowac to jako kradziez na hali masakra.Mysle ,ze powinien ktos sie tym zainteresowac.Dyrektor do wywalenia łacznie z sekretarka.Tak rzadzic to kazdy potrafi!
fittelka 2012-09-13 05:34:36
hej ja pracowałm w selgrosie na rokicińskiej prawie 9 lat więć wiem o czym piszę!!!!! Przetrwałam tam tak długo najprawdopodobniej tylko dlatego, że trafiłam do Pana (usunięte przez administratora) kierownika działu chemia! Z perspektywy czasu trochę go załuję ale chwile,które tam przeżyłam też były nie ocenione!!! Z właszcza że zaczęłam tam pracować jak miłam 19lat Niestety z perspektywy już dorosłego człowieka nie polecam tam pracy. Kasjerki traktowane są jak śmieci zarówno przez klientów jak i swoich przełożonych!!! Kierownikami są ludzie po podstawówce albo zawodówce z plecami albo dlatego,żę śą świniami i donoszą albo okradają z premii małych szaraczków.Najwięcej można zarobic na napojach i konserwach zwłaszcza doświadczeni wózkowi + boki z umów zlecenie jako merch ale też trzeba albo wypracowanych potem lat albo pleców Kiedyś myślałam,że mogą zaistnieć tam jakieś więxi emocjonalne pomyliłam się niestety ;-( Wszystkim żądzi sekretarka a Pan derektor farbuje włosy i chodzi jak Fred Flinston po hali zarówno podobny z charakteru jak wyglądu do tego pozostała szarańcza w postaci kierowników zakładu kelerów [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i itp. Reszta tak zwane dyspo poza chemią też dramat na słodyczach ani jednego dnia bym nie przepracowała bo pewnie wyrzuciłabym kawę na ławę co ponie którym, nie mówiąć o napojach gdzie co ponietórzy co z tych szaraków na dyspo wyrośli zapomnieli wiele spraw i jak \\\'\\\' cieleńciem wół był \\\'\\\' ale trudo nic się nie poradzi!!! Poprostu panuję tam cholerny zament i brak jakiej kolwiek więzi. Nie mówiąc o kasie po 8 latach pracy 1420zł na rękę z premią za uprawnienia na wózki bo beż było ok 1330zł na początek minimum 1180 i nie licz na więcej choć słyszałam że dziewczyny z DOK mają 980zł i wariata za kierownika pedalski cwaniaczek chciałby dzieewczyny po studjach tylko nie ma im kto płacić a atmosfera fatalna!!! Najgorsi są ci którzy dorobili tam się większego stanowiska a byli pracownikami !!! Tylko dla jednego nazwiska mam szacunek za całokształt i 9 lat pracy i za to jakim człowiekiem jest!!! Szacun Panie (usunięte przez administratora) ;-))))
pol 22 2013-06-10 14:53:27
Selgros [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak wszystkie hipermarkety.
ale jedyny w którym to barachło (kier.dysp)
nie pracują tylko łażą
Krzychy 2013-08-22 06:42:29
fittelka - 2012-09-13 05:34:36

Dokladnie tak jest jeżeli chodzi o dyrektora i sekretarke, dyrektor bierze produkty ze sklepu i później wliczane jest to w kradzież, a produkty bierze same z najwyżej polki, a później jest ze ochrona się niesprawdza i trzeba ja zmienić. PORAZKA.!
Pędzel 2014-03-09 09:41:30
Najgorsza firma z jaka znam. Płaca najniższa krajowa. [usunięte przez administratora] ze strony kierownictwa. Radzę omijać firmę z daleka, chyba że lubicie być poniżani. Koleś pyta kierowniczki czy może pójść na przerwę, pada odpowiedź w towarzystwie innych kierowników : "A PO H.. CI PRZERWA". Kompletnie nikt nie reaguje na takie obrażanie.
olo 2014-08-08 15:33:26
Selgros to SYF I KIŁA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
młody 2014-10-20 21:59:55
Najniższa krajowa i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] czynny od 4:40. Kierownictwo traktuje ludzi jak niewolników!!!!!!!!!!!!!!!
egon 2014-12-02 16:13:33
Ja powiem krótko nie kupujcie w tym sklepie nic a szczególnie rowerów nie ma na nich żadnej gwarancji to samo z elektronarzędziami
wiki 2014-12-09 15:29:38
A co myślicie i firmie For Biznes w Łodzi, bo ja mam jak najgorsze zdanie.
;) 2015-01-02 23:15:04
Na Pabianickiej czasy PRL-u i stanu wojennego. Chowane i ukrywane przez pracownikow hali artykuly na polkach!! Malo tego robiac dzis zakupy podeszlam z chlopakiem do polki z artykulami detalicznymi jak zawsze moze trafi sie jakas okazja przecenionej polamanej czekolady. Stoimi patrzymy wybieramy. Artukuly pochowane na wysokich polkach przez pracownikow. Do tego jeden z nich na bezczela podszedl i mowi ze sa to artykuly do odlozenia na glowne polki. Dajmy przyklad Czekolada Milka XXL cena standardowa 10.99 cena po przecenie 3.69. Gdy chcielismy to zglosic zglosil sie kolega owego pana niby kierownik dzialu i szepty na boku. SYF BURDEL KIŁA I MOGIŁA. Sklep dla pracownikow a nie dla klienta.
rogal 2015-04-04 14:47:12
Wierze wam ,co przezywacie w tym syfie .Nigdy nie zycze nikomu pracy w tym syfie ponizanie ,ponizanie i jeszcze raz ponizanie to jest polityka tej firmy wiem co pisze bo pracowalem w selgros lublin .Ngdy nikomu nie zycze przezywac tego co sie tam dzieje i to pewnie za zgoda dyrekcji ,bo nie wierze w to ze dyrektor nie widzi jak traktowani sa pracownicy przez "kierownikow" rotacja jest bardzo duza bo ludzie nie wytrzymuja atmosfery ktora tam panuje .Pozdrawiam was wszystkich trzymajcie sie
Pracownik 2015-04-16 20:28:45
Przedwczoraj na połczyńskiej policja zakuła w kajdany i przeprowadziła po sklepie dwoch pracownikow przyjecia towaru. Ponoc skradli wraz najwiekszymi dostawcami wedlin ponad 3000 palet euro. Hihi nalezalo sie za to co robia z ludzmi
Oferty Pracy
2015-06-17
Żródło: Gowork.pl
Radom
(mazowieckie)
  POSZUKUJEMY OSOBY DO PRACY W RADOMIU NA STANOWISKO:     PRACOWNIK DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA - KIEROWCA Wymagania: -    Wykształcenie min. średnie, -    Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych do 3,5 t., -    Doświadczenie w pracy w dziale związanym ze sprzedażą i ob
CZARNY 2015-07-30 08:27:16
PRACOWNIK DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA - KIEROWCA Selgros Cash&Carry 2015-06-17 Żródło: Gowork.pl Radom (mazowieckie)   POSZUKUJEMY OSOBY DO PRACY W RADOMIU NA STANOWISKO:     [...]">@Oferty Pracy - 2015-07-30 08:27:16
TO PRAWDA PRACA W SELGROSIE JEST OKROPNA CZŁOWIEK JEST PONIŻANY I MOBINGOWANY COŚ NALEŻAŁOBY Z TYM ZROBIĆ
CZARNY 2015-07-30 08:30:20
Raczej nie polecam pracy 2 tysięcy na pewno nie dostaniesz i wierz mi ,że jest to firma gdzie mobingują ludzi.
SimoN 2015-10-21 17:39:02
Jak to Dyrektor sobie bierze?? A ochrona tego nie widzi ? Złodziej jest złodziejem czy to w kombinezonie czy w krawacie !!
Selgrosanka 2015-11-06 20:39:12
To prawda na PT bez problemu mozna wyciągnąć 2 tys. na rękę.Pracują od pon. do piątku od 5:00 do 16:30, weekendy wolne.
Selgrosanka 2015-11-06 20:42:58
Działy, gdzie dobrze można zarobić to:konserwy,napoje(duża odpowiedzialność alkohol jest w szklanych tłukących się butelkach i jest drogi)
Selgrosanka 2015-11-06 20:51:38
Dobrze można zarobić na działach chłodniczych:dodatek za trudne warunki 300zł.
pracownicy obsługujący mrożnie dodatek mają w wys. 500zł. Jest to praca w bardzo trudnych temp. warunkach, a leczenie jest drogie.
Selgrosanka 2015-11-06 20:59:52
Nowo przyjmowani dostają podstawę zawsze większą(chwyt marketingowy),a w następnym roku kiedy najniższa krajowa wzrasta nowo przyjętych podstawa zrównuje się z najniższą krajową.Premia to 10% od podstawy, nocki 20%dodatku od podstawy,pranie 10zł. Bony świąteczne 500zł. wakacje pod gruszą 450zł.(co rok).Warunki Socjalne BDB.
free 2016-03-22 13:23:06
2 tys. brutto/m-c + do 1 tys. brutto dodatków socj. na rok = nie tak tragicznie? No to ciekawe, kim jesteś.
xyz 2016-05-23 13:51:07
Witam. Pracowałam prawie 5 lat w Selgrosie na Pabianickiej w Łodzi (tak tak aż sama się sobie dziwię ,że tyle wytrzymałam) na dziale Tekstylnym. Zero kultury osobistej ze strony kierownictwa k***y, c***e, darcie się z jednego końca alejki do osoby która jest w drugim końcu, pytanie czy płacą Ci za chodzenie do toalety (no przecież mogę sikać pod siebie). Dyrygują Tobą dwie czarnowłose "piękności" Kierowniczka ze stałą i tą samą miną którą uśmiech dosłownie boli na Twoje dość ważne pytanie skierowane w jej strone odpowiada "NIE BO NIE" :) druga natomiast hmm dużo by o Niej opowiadać, Gwiazda gazety "Express Ilustrowany"- zachęcam do lektury- największy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w Województwie Łódzkim- tam opisana jako dziewczyna "ZŁODZIEJO-GANGSTERA", a już największym ewenementem w jej wykonaniu było polecenie zatrudnienia jej pasierba którego w nie długim czasie złapano na kradzieży :) W owych czasach żona Cygana XYZ a polecenia wypowiadała do Nas w jakimś pseudo cygańskim języku :D Na dziale tekstylnym zabraniało się rozmowy z kim kolwiek o pomocy ze strony mężczyzny z innego działu ( napomknę że na dziale tekstylnym pracują same kobiety a dział lekkim nie jest) nie było mowy. Odbiór nadgodzin ustalały sobie Panie dwie kierowniczki ;) Praca od deski do deski 8:20 z nielicznymi przerwami na bardzo szybkie SIKU (tak tak w ubikacji też byłeś sprawdzany czy aby na pewno załatwiasz potrzeby fizjologiczne) Reasumując po 5 latach udręki i stawce 1950 brutto z umową na czas nieokreślony nie polecę nikomu takiej pracy :) Wyzysk, wyzysk, wyzysk!!!
xxx 2016-07-11 20:29:31
No fakt mydlą oczy podwyżką ;) dziękuję bardzo za taki obóz pracy, kolejki do przyjęć nie ma ;)
xxx 2016-07-13 14:09:09
A skąd masz takie informację że rotacji nie ma i zwolnień też nie? Przed okresem letnim zwolniło się mnóstwo osób. A mniej więcej kwiecień/czerwiec dali "starym" pracownikom "podwyżki" żeby miał im kto tam pracować. Śmiech na sali jeśli uważasz tego pracodawcę jako dobrego, albo jesteś przydupasem kierownika albo pierdzisz w stołek jako kierownik bo żaden szaraczek nie wypowie się dobrze o tej firmie. Syf kiła i mogiła.
xxx 2016-07-14 12:46:39
Proszę poobserwować dział Sezon, Alkohole/Napoje na Pabianickiej w Łodzi jeżeli mowa o rotacji ;)
lara 2016-07-18 14:04:48
i jak w końcu ruszyły na pabianickiej te rekrutacje na alkohole i napoje? czeka i czekam, ale tez nie wiem za bardzo gdzie najlepsze aktualne info znajdywać w termacie
Zostaw swoją opinię o Selgros Cash&Carry - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Selgros Cash&Carry