Opinie o PZU S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PZU S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie PZU S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PZU S.A. w Warszawa

Konsultant

Pracowałam na infolinii Everest i szczerze odradzam XD jeśli ktoś ma mocną psyche i ma wywalone to może jeszcze jakoś to ugra, ale osoby słabe psychicznie długo sobie tam nie popracują. Przede wszystkim sa trudne informacje do przyswojenia, a szkolenie nic nie daje, bo ta wiedza nic nie daje gdy zaczynasz samemu pracować, więc tak naprawde jest się wrzucanym na głęboką wodę na samym początku pracy. Rozmawianie z agentami też wymaga niesamowitej cierpliwości, bo w wiekszosci przypadkach nie potrafia zrozumiec ze pewne rzeczy nie naleza do naszych kompetencji. Podsumowując nie jest to praca dla opornych, a przynajmniej nie dla tych, ktorzy potrzebuja wiecej czasu na ogarniecie tego wszystkiego, inaczej dochodza do wniosku ze nic z ciebie nie ma wiec wyrzucaja cie z pracy, z drugiej strony przynajmniej to się równa z końcem niepotrzebnego stresu XD

Alicja
@Konsultant

A możesz powiedzieć czy w dalszym ciągu są umowy zlecenia? Bo w 2020 roku jeszcze były, przynajmniej ktoś tak pisał. A w jakich godzinach jest praca na infolinii i są tam jakieś prowizje? No bo rozumiem, że na infolinii to raczej nie sprzedajecie usług PZU, więc ciekawa jestem czy są jakieś progi prowizyjne.

@Alicja

Tak, nadal jest UZ. Zmienili system wynagrodzeń jako dodatek do podstawy, tak ze nie da się połapać jaką stawkę końcowa dostaniesz. Jakieś wyliczenia Ecr, a w tym nawet przerwa prywatna się liczy, im niższy współczynnik ecr tym mniejsza jest stawka. Nie jest to zależne od konsultantów czy siedzi się na przychodzących połączeniach ma gotowości, a i tak jest to liczone do tego ecr i może się okazać, że na końcu miesiąca obetną te „premie”.

Daniel

Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług PZU. W marcu 2021 roku podpisałem z PZU umowę o ubezpieczenie kredytu hipotecznego - zapłaciłem 8402,95 zł za 4-letni okres ubezpieczenia. Zakres ubezpieczenia obejmował m.in. cytuję pkt paragraf 3 pkt 2 umowy: „Utrata pracy”. W listopadzie 2022 zostałem zwolniony „z przyczyn nie dotyczących pracownika” z pracy. Wypowiedzenie przekazałem ubezpieczycielowi w lutym tego roku (byłem na wypowiedzeniu do końca lutego). Na początku marca przekazałem świadectwo pracy (niezwłocznie po otrzymaniu od byłego pracodawcy). 30 marca zarejestrowałem się także na polecenie PZU jako bezrobotny w Urzędzie Pracy. PZU odmówiło wypłaty ubezpieczenia, argumentując, że za krótko jestem bezrobotny. Po 2 miesiącach bez pracy płacę samodzielnie już 2 ratę kredytu hipotecznego. W tym momencie zabiegam o zwrot kosztów ubezpieczenia (skoro ubezpieczenie nie zadziałało zgodnie z warunkami opisanymi na umowie). Zdecydowanie nie polecam.

Mashia

Czy jest możliwość pracy zdalnej jako konsultant w PZU w Gdańsku?

Rozczarowany

Witam, pracy nie polecam z następujących powodów; -Umowa zlecenie (serio? w takiej firmie to żenua) -Podpisywanie rachunku do wynagrodzenia (rachunek można podpisać tylko jednego dnia i to w dodatku w godzinach typu 12-15, w przeciwnym razie przelew zostanie wykonany w następnym tygodniu lub nawet dwóch. Oczywiście PZU Co jako firma nowoczesna nie daje możliwości akceptacji zdalnej - jak widać pewne rzeczy nie zmieniły się od 1803) -Grafik to już totalna porażka (średnio wychodzi około 100h/mc i zdaża się, że wypada wolne w dniu podpisywania rachunku, więc jeżeli nie chcesz czekać na hajs to musisz w dzień wolny jechać do pracy i tracić czas w wolny dzień. Co za (usunięte przez administratora) to tak wymyślił?) -Nie ma okresu ochronnego jak w normalnych firmach -Zarobki? jak w każdym innym podrzędnym CC -Benefity? na umowie zlecenie brak -Koordynatorzy? Ci akurat są znośni ale też nie jest to bardzo mocny punkt po prostu jest ok -Szkolenia (trenerka jest bardzo dobra a trener tylko śmieszny ale poza tym beznadziejny 0 wiedzy po szkoleniu z nim) -Nie ma przypisanych miejsc (praktycznie codziennie siedzisz gdzie indzie, nawet w sektorach wyznaczonych dla innych działów) ale nie to jest najgorsze. Najgorsze jest to, że często pomimo wyznaczonego grafiku nie ma dla pracowników miejsc i wtedy trzeba czekać czasem nawet 3 godziny. Zdarza się, że w czasie pracy trzeba się przesiadać i też czekać do 3 godzin. Fakt firma za to płaci (gołą podstawę) ale nie ma wtedy możliwości ani wypracować prowizję ani premię a do pracy jednak się przychodzi zarabiać. Nie polecam ani pracy w PZU CO ani usług PZU bo prawie każdy ma lepszą ofertę czy jakość obsługi w każdym segmencie ubezpieczeń.

@Rozczarowany

Zapomniałem jeszcze dodać swojej opinii o systemie na którym pracuje się w PZU. Jest to największe badziewie na jakim kiedykolwiek pracowałem! Nic nie działa tak jak powinno i nikt nic z tym nie robi. Gratulacje PZU!!!

pstryk
@Rozczarowany

pzu i umowy śmieciowe. to się powinno wykluczać

Kiki
@Rozczarowany

Brak wyznaczonych miejsc. Brudne słuchawki. A ci sądzicie o pracy teraz?

Agent
@Kiki

Teraz jest jeszcze gorzej. Nie jest przestrzegana ustawa o Korona

Piotruś
@Rozczarowany

Trener śmieszny czy żałosny?

ass
@Rozczarowany

Hej, Mam pytanie pracuje pierwszy pierwszy miesiąc, tzn pracuje od 1.12, a to będzie moja pierwsza wypłata, to znaczy, ze muszę coś jeszcze podpisać? Kasę nie wleci normalnie sama na konto? Pytam bo u mnie to prawie 5K , wiec fajnie byłoby je mieć przed weekendem - umowa zlecenie na słuchawce

@Rozczarowany

Od 2020 roku dużo się zmieniło. Opinia zalezna od działu - na sprzedaży zarobki to min. 10k miesiecznie, umowa zlecenie badz i umowa o prace jesli potrzebujesz. Rachunku nie trzeba już podpisywać, dostajesz wszystko elektronicznie i bez żadnych potwierdzen wyplata wplywa. ok 100h miesięcznie? to chyba na jakimś (usunięte przez administratora) dziale pracowałeś bo u nas kazdy pracuje ile chce i nikomu godzin nie ucinają na direct. Wspolczuje ze zle trafilas, praca - co kto lubi, ale patrzac na zarobki to swietna, atmosfera i ludzie w pracy rowniez super, nie cisna Cie na wynik i nie jest to typowe korpo, POLECAM BARDZO!

KAsia
@pracownik

To jakaś kpina, najgorszy pracodawca ever :) Cisną na wynik do tego jak zbyt długo wpisujesz dane na klawiaturze to potrafi kordynator zadzonić z tekstem ,,szybciej!" żenada, (usunięte przez administratora) mało powiedziane kultura pracy i warunki zerowe.... drama

Rekrutacja zdalna, w sposób poprawny wykonałam polecenie, wykształcenie zgodne z profilem. Mijaja 3 tygodnie i mimo zapewnień iż każdy otrzymuje zawsze i informacje telefoniczna o przegiegu rektutacji to takowej informacji sie nie doczekalam

zadanie do wykonania

Czy w firmie PZU S.A. są regularne szkolenia pracownicze?

Anonimowy

Na większości działów wysyłają maila o zmianach albo piszą na teams. Szkolenia to rzadkość.

Alicja
@Anonimowy

Rzadkość, ale jednak jakieś są..:P to w jakich sytuacjach robią te szkolenia, jak wchodzi nowy produkt, czy na samym początku jak się zatrudniasz? Bo ktoś niżej napisał, że są szkolenia, ale chyba wstępne...

Tadek

To dziwne że ciągle udaje się im nabierać ludzi (usunięte przez administratora) Trudno ich za cokolwiek pochwalić ani cena, ani jakość, ani podejście tak do klientów jak i do pracowników. Tylko dorwać skroić aby było na bajonskie gaże dyrektorków i "politycznego zarządu". Od takie państwowe badziewie.

Lorentz
@Tadek

zatrudniasz pracowników na umowę zlecenie, nie masz obowiązku wypłacania ekwiwalentu za urlop kilkuset osobom i już masz cash .... oszczędnie?

Wakacje
@Lorentz

Jak się bawiliście w trakcie urlopu za swoją kieszeń ? Ekwiwalent za urlop był ?

Dokładnie!

Basia
@Tadek

Malutcy muszą dużo pracować za mało żeby inni mieli jeszcze więcej, smutne

Basia
@Lorentz

Firma na czymś musi zarobić przecież wysokie składki i niewielkie odszkodowania nie wystarczają Trzeba oszczędzić na czym sie da, a że pracownik zatrudniony na umowe zlecenie odpoczywa za swoje to przecież jego Decyzja....to przecież "dorosła osoba" która sama się zdecydowała, przecież nikt jej nie trzyma na "siłę" wolny kraj...?!

Gość1
@Tadek

ZDECYDOWANIE ODRADZAM, OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM (usunięte przez administratora) UBEZPIECZENIOWEGO PZU!!! NIE OTRZYMAŁĘM ODSZKODOWANIA MIMO POTWIERDZONEGO TRWAŁEGO USZCZERBKU NA ZDROWIU I DOZNANEGO URAZU PODCZAS WYPADKU PRZY PRACY. PZU jest zwykłym (usunięte przez administratora) i naciągaczem. Gdy przychodzi do wypłaty odszkodowania, (usunięte przez administratora) orzecznikowski" nazywający się lekarzem, wydał opinię o braku urazu, podczas gdy wszystkie inne dokumenty i lekarze specjaliście orzekają zgodnie, że doznałem trwałego urazu podczas wypadku przy pracy.

Natalia

to prawda

@Tadek

Chciałbym ostrzec przed pzu. Lichwiarze, (usunięte przez administratora) Przestrzegam wszystkich przed tym ubezpieczycielem. W 2019 roku miałem szkodę na pojeździe. Szkodą powstała nie z mojej winy. Nieostrożny kierowca uszkodził mój samochód. Dostałem wycenę z pzu na 13000 zł ,a wartość mojego pojazdu oczywiście zanizona do 20000 zł. Mój samochód stał w serwisie i czekał na naprawę z oc sprawcy ale pzu stwierdziło że jest to szkoda calkowita i ich to nie interesuje. Gdzie naprawa z oc sprawcy jest do 100% wartości pojazdu przed szkodą. Pojazd nie naprawiony został mi wydany po tym jak powiedziałem że nie chce go sprzedawać na ich aukcjach. Tragedia. Jak tak można. W dniu dzisiejszym sprawa trafiła do prawnika. Nie polecam nikomu.

@Tadek

Nie polecam tej firmy ani z jego funduszy. Wpłacałam na konto środki, aby mieć na emeryturę, okazało się, że niedojrze od tej puli kwoty jaką ja wpłaciłam to sporo sobie odciągali, więc moje środki malały i coraz mniej na koncie, zamiast pomnażać moje środki to uszczuplali je. A wypowiedzenie umowy: ludzie uwaga: 3 miesiące - przez trzy miesiące będą jeszcze przetrzymywali moje pieniądze, gdzie mi Powiedziały, że dostane zwrot w ciągu dwóch tygodni. dostałam maila, że dopiero dostane je w ciągu 3 miesięcy. Daje to do zrozumienia. UWAGA NA NICH.

Rozczarowany

Jeśli idziecie na szkolenie dopytujcie czy wam za nie zapłacą, po jakim czasie i ile. Niestety podczas rekrutacji zostało wszystko przestawione w sposób kolorowy, na pierwszym dniu szkolenia również, natomiast realia są zupełnie inne i niestety straciłem na to miejsce ponad 2 tyg , w którym nie zarobiłem ani złamaniej złotówki. Odradzam z miejsca... no chyba, że lubisz pracować charytatywnie, bo zaczynasz zarabiać dopiero po miesiącu "wdrożeniowym", w którym zapierniczasz 2 tyg samemu na słuchawce i cholera wie w czym jeszcze po szkoleniu, ale to nie jest Twój czas pracy tylko przyuczenie, bo rozmawiasz i załatwiasz sprawy zbyt długo. Żenada. Jeśli chodzi o aspekt szkolenia to Pani A jest genialna i z całego serducha współczuję jej , że jest w takim miejscu i musi obrywać za brak kompetencji osób, które nas ściągają w to miejsce. Dodatkowo rotacja, która wygląda w sposób taki, że nasze szkolenie się jeszcze nie zakończyło a już w to samo miejsce ruszyło drugie. Plus to lokalizacja i nowoczesne biuro, natomiast tylko to jest tym magicznym plusem. ODRADZAM

Damian

Jedyne co mają fajne to kolor reklamy a poza tym to są (usunięte przez administratora)

Konsultant

Zdecydowanie odradzam pracę w PZU, jedynym dobrym momentem mojej pracy w tej firmie było szkolenie, a w zasadzie jego końcówka bo mieliśmy dalszą część z innym trenerem. Pierwszą mogę wyrzucić do śmietnika, trenerka była flegmatyczna i nie potrafiła zaciekawić. Po zmianie trenera sytuacja zmieniła się o 180 stopni. Trener wymagał ale umiał pożartować i przekazać wiedzę w ciekawy sposób. Zachęcał do rozwoju w ramach firmy ale po wejściu do zespołu o rozwoju nie było mowy. Lider ucinał system motywacyjny na każdym kroku, specjalne czepianie się o 2 min spóźnienia, nie puszczanie pracowników na przerwę do toalety a jeżeli już to trzeba było się "załatwić" co do minuty. Liderzy niemili i niekompetentni, tylko by siedzieli na pracy zdalnej i nic nie robili. Inicjatywy organizowane wewnątrz firmy są też fatalne ale powoli zaczęło się to zmieniać. Wcześniejsza koordynatorka poza świeceniem tyłkiem na insta nic nie wnosiła do firmy. Koordynatorzy jednak nie chcieli nas nigdy puszczać na te warsztaty mimo zgody kierowników. Pracuje tam tylko dlatego, że grafik jest elastyczny i mogę dorobić na studia ale moja cierpliwość powoli się kończy.

@Konsultant

a na jakim dziale? przejdź na direct to będziesz miał high life :) inne dzialy są faktycznie do (usunięte przez administratora), albo na sprzedaz albo nawet na preselekcje na której tylko laczysz do sprzedawcow

Ola
@pracownik

Pracuje na Direct. Od września nam uwalili wypłaty o ponad 30%. Inflacja (usunięte przez administratora) żarcie , kredyty itp. Ciągle jest źle , ciągle jest za mało, ciągle jest jakieś "ale". O UOP słyszę od 2 lat że dostanę.... Żenada. A jak się odezwiesz że coś Ci nie pasuje odpowiedź jest jedna " nie pasuje Ci , nikt cię tu nie trzyma " . (Jestem w 3 najlepszych sprzedawców na projekcie ) .

Tyracz
@Ola

Potwierdzam, ciągle ucinane wynagrodzenie i podwyższane progi sprzedażowe. Trzeba szukać coś innego.

Askier
@Ola

To jak źle to co Ciebie tam trzyma? Pytam serio..

kandydat

Chciałbym dowiedzieć się cos więcej o stanowisku menadżer ds. sprzedazy korporacyjnej. Pytam o mniej więcej wysokość podstawy, premie/prowizje, samochód (jaki i czy do użytku prywatnego) zakres obowiązków. Proszę o informację

Najlepsze są te teksty typu "mówimy do siebie na Ty". Ot wielka szczęśliwa rodzinka, co ma lekko sekciarski wydźwięk. Jesteś posłuszny to może i osiągniesz sukces. Jesteś nieposłuszny, niezadowolony z czegokolwiek to bye bye. Nie zostaniesz wysłuchany. Wywalą Cię jak pomyje. Myśliwska 14 Białystok, niedobrze mi.

Beata

Szkolenie super, potem odsłuchy i praca na samodzielnych stanowiskach. Codziennie inne. Słuchawki smierdzące łojem. Po zgłoszeniu sprawy liderka "wielkie oczy" zrobiła mówiąc, że jestem pierwszą osobą, która taki problem zgłasza. Obrzydlistwo, smród. Chciałam zakupić swoje, niestety odmowa i zerwanie umowy.

......

Kiedyś aplikowałem/am na stanowisko osoby na słuchawce, bardzo dobrze test mi poszedł i nie zostałem/am zakwalifikowany żeby dostać umowę . Niejaki(usunięte przez administratora)nie umie ko onkretnie odpowiadać na pytania co spowodowało, że nie chcą mnie dalej zatrudnić, ale podkreślam - test napisałem/am b.dobrze. a on twierdzi że "niewiele zabrakło". Niestety P(usunięte przez administratora)wykazał się tym niekompetencja. Powinien za takie feedbacki zostać zwolniony,(usunięte przez administratora) wiem że awansował. Nie zasłużył na to.

Pan Areczek

Zdecydowanie odradzam pracę w tej dziadowskiej firmie. Gdy człowiek szedł tam pracować myślał sobie: PZU najbardziej znana polska firma o długiej tradycji. Popracował w niej jakiś czas i co? Okazało się że to jeden wielki wyzyskujący korpo-cyrk. Zarabiają miliardy, nie szczędzą hojnych datków na obecną władzę (informacje powszechnie dostępne w internecie), a pracowników traktują nieomal jak darmową siłę roboczą. To kpina, żeby w tak znanej, bogatej i wielkiej firmie zatrudnienie opierało się na umowach śmieciowych za rzecz jasna najniższe nakazane prawem minimum. Wyższe stawki? Do osiągnięcia tylko czysto teoretycznie, bo liderzy i tak zawsze znajdą powód żeby obciąć punkty za cokolwiek, dzięki czemu wielkie PZU oszczędzi kilka zł na wypłacie pracownikowi. Awans? Najczęściej poziomy, czyli do innego działu za tą samą śmieszną stawkę. Umowa o pracę? Dla nielicznych wybrańców, którzy dostąpili jej zaszczytu z łaski bliżej nieokreślonej mitycznej góry. Ludzie często po długich miesiącach czy latach pracy nie mają nawet co na nią liczyć. Zresztą nie jest też ona jakoś strasznie atrakcyjna finansowo. Praca tam? Wiecznie powtarzająca się tragi-komedia: koordynatorzy dają ludziom śmiesznie mało godzin, po czym jak zwykle robią się kolejki na linii, ślą więc biedni ludziom błagalne sms-y i maile o potrzebie ratowania po raz kolejny sytuacji. Czasem wręcz pojawiają się wyjątkowo ckliwie i dające niezły ubaw teksty o byciu korpo-rodziną, którą trzeba wesprzeć w trudnej chwili. Szkoda tylko że ta rodzina nie jest w pełni normalna. Warunki pracy tam? Ciągły stres, ciągłe śrubowanie norm, czepianie się dosłownie każdej bzdury, każdej przekroczonej minuty przerwy. Komputery to jeden wielki, ciągle wieszający się złom z systemami rodem z lat 90, gdzie masę rzeczy trzeba wklepywać ręcznie i znosić z anielską cierpliwością wywalanie błędów na cały ekran. Pozostaje też współczuć liderom, którzy z jednej strony chcą mieć dobre stosunki z pracownikami, a z drugiej muszą grać bezwzględnego przełożonego przed górą. Niektórzy umiejętnie balansują na tej granicy, będąc naprawdę fajnymi ludźmi, a niektórym niestety już dawno odwaliło, kiedy poczuli choć odrobinę władzy. Na szczęście zwykli pracownicy, którzy są obok najczęściej są bardzo spoko i chyba dzięki nim można wytrzymać tam tyle czasu nawiązując fajne, choć niezbyt niestety długie znajomości, jako że ludzie uciekają stamtąd najczęściej po góra kilku miesiącach. Podsumowując. Jeśli mimo wszystko chcesz tam pracować to co najwyżej dorywczo i przed 26 rż, póki nie zaczną obcinać stawki o podatki na nasze pazerne państwo, bo inaczej nie ma tam co siedzieć, szkoda nerwów i wydatków na dojazd.

Obecny pracownik

święta prawda....

Ewelina
@Pan Areczek

Czy mógłby Pan powiedzieć coś na temat pracy inkasenta w PZU? Zastanawiam się jak wygląda czas pracy ?? Pozdrawiam

Dffg
@Ewelina

8-16, i jeszcze rozliczenie kasy wiec wychodzi do 16.10-16.15.

Emilia
@Dffg

Czy na tym stanowisku jest szansa na umowę o pracę? Z tego co tu przeczytałam to tylko nieliczni dostają taka możliwość. Od czego to zależy?

Pna
@Emilia

Nie żartuj, tam tylko śmieciówki…

Mm
@Pan Areczek

Zgadzam się to firma wyniszcza ludzi psychicznie a potem się z nich śmieje !!! Firma (usunięte przez administratora)

@Pna

w kontekście tych stanowisk? a na których innych tu w firmie na spokojnie jest taka opcja? biuro tylko?

Mmmmm

Proszę o opinię na temat pracy w Szczecinie..... Specjalista ds świadczeń medycznych lub nw.

Obiecują na rekrutacji 23-26 zł/h, ale w rzeczywistości musisz obsługiwać różnych debilów za 20 zł/h :( Jedyna zaleta tej pracy, że nie nadźwigasz się, ale tak to nie polecam, przy takiej głodowej stawce w korporacji umowa zlecenie i zero benefitów ????

3Naboje

Rozumiem (usunięte przez administratora), że ci tzw." Różni (usunięte przez administratora) to twoi potencjalni klienci. Może wrócisz Słoiku do siebie na wieś , tam na parkingu jako "obsługa tirów" zarobisz te wymarzone 26 zł/h

Abc
@3Naboje

Człowieku który dajesz się (usunięte przez administratora).Przyjeżdżasz do Warszawy i dajesz z siebie robić (usunięte przez administratora) za (usunięte przez administratora)stawkę.A co do klientów to 9/10 to skończeni (usunięte przez administratora)których trzeba niestety obsłużyć.

Czy w firmie PZU S.A. pracownicy na wszystkich stanowiskach otrzymują umowę o pracę?

zrekrutowana

inkasent ma umowe zlecenie

Mia

Oczywiście, że nie

Szukam info o tym jaka jest stała pensja dla Menedżera Zespołu Sprzedaży? Bo chyba od nich takie ogłoszenie widziałam. I jeszcze jakie są premie? Może dodatki finansowe jakieś?

@Marta

Moja koleżanka jest menago zespołu sprzedaży w PZU w małej Pipidówce i chwali się ze na miesiąc ma Ok 15000 pln w co wątpię

@Kasia

burtto czy netto? i za jaką konkretnie pracę, co robi? weź ją zawołaj i opinię niech napisze, bo teraz to ciekawa jestem

@Marta

O premiach możesz zapomnieć

Aleksandra

to w jaki sposób mogą stymulować u ludzi jakieś lepsze wyniki? czy im za bardzo na tym w sumie nie zależy, jest jakiś inny punkt motywacyjny?

Obecny pracownik

Wyzysk nie do opisania. Chcialbym znaleźć pracę i firmę,która pozwoli godnie żyć.Na razie jestem zmuszony tu tkwić.????

Ktoś

Pracując w call center nie spotkałam się z tak duża ilością roszczeniowych klientów bo nie mogą załatwić sprawy z osoba która podejmuje decyzje. Odbijanie się na Bogu ducha winnych osobach. Brak pomocy dla klientów bo jak coś za dużo powiesz to przecież „ciebie nie powinno to interesować” Osoby oceniające twoje rozmowy często źle wystawiają ocenę bo nie wysłuchają do końca i musisz się wykłócać ale przy 200 telefonach w miesiącu ciężko pamiętać o jaka rozmowę chodzi i ciężko to zweryfikować. Pracowałam rok i o rok za długo bo co miesiac rozmowa z przełożonym ze tylko będzie lepiej i będziesz miała większa stawkę. Już w knajpie obsługując aroganckich gości możesz więcej zarobić niż w tej firmie. AWANS? Chyba możesz pomarzyć, mimo ze podobno osoby pracujące sa brane jako pierwsze do weryfikacji to to nie prawda. Umowa? Umowa zlecenie ok tu na wstępie Ci o tym Ci mówią wiec twój wybór ale jeśli opłacasz sobie dodatkowy procent w postaci chorobowego i jak przychodzi czas ze Cie rozkłada to nagle dostajesz środki które są mniejsze niż średnia z 3 miesięcy. NIE POLECAM! chyba ze ktoś lubi być poniżany i zniewolony.

Zostaw merytoryczną opinię o PZU S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w PZU S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PZU S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 135.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PZU S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 10 to opinie pozytywne, 55 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PZU S.A.?

Kandydaci do pracy w PZU S.A. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PZU S.A.
1.7/5 Na podstawie 599 ocen.

PZU S.A.