Opinie o PZU S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PZU S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie PZU S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PZU S.A. w Warszawa

Szkolenia ok, ale sama juz praca to akwizycja, tzw buting - łażenie po firmach. Przestrzegam przed pracą na ul. Chocimskiej w Warszawie, a jak usłyszycie, że Waszym kierownikiem ma byc Pani Lidia, to uciekajcie gdzie pieprz rośnie. Niedowartościowana dewota, która będzie chciała kontrolować kazdy Wasz ruch. Mala wiedza, a mądrowania cała masa, wydzwanianie kilkanascie razy dziennie, kłamstwa i mobbing. Dyrektor tego oddzialu taki maluszek z przerostem ego ponad 165 cm wzrostu. Ręką raczkę myje. Przestrzegam!!!

Jak wygląda sprawa grafiku w PZU S.A.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Kle kle

Pytasz o call center? Jak tak to utną ci polowe deklarowanych godzin, a potem będą szukać osób, które wezmą dodatki

@Kle kle

To tylko świadczy, że ludzie zajmujący kierownicze stanowiska nie powinni się tam znaleźć

Konsultanci

Przestańcie w końcu zmuszać ludzi z rejestracji aby wspierali status szkody,bo mamy już tego serdecznie dość !!! Cale dnie dzwonią oszołomy z pretensjami.Jak nie umiecie znaleźć chętnych do pracy na statusie to zamknijcie tą infolinię a nie zmuszacie ludzi z innych działów aby wiecznie was wspierali.

Bs

Witam gdyby ktoś potrzebował pomocy w uzyskaniu odszkodowania po wypadku chętnie pomoge.Wspòłpracuje z firmą EuCO zajmująca się pomocą poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych,błędach lekarskich,wypadkach w pracy,potknięciach i poslizgnięcięciach ,wypadkach śmiertelnych oraz uzyskujemy dla rodzin środki z OFE po zmarłych krewnych. Zajmujemy się także uzyskiwaniem rent i opieki nad osobami poszkodowanymi można również uzyskać od nas AUTO zastępcze. Mogą się zglaszac do nas osoby także po WYPŁACENIU odszkodowania gdyż ubezpieczyciele przeważnie zaniżają KWOTY wypłacanych odszkodowań.Całosc odszkodowania dla klienta oraz prowizja dla naszej firmy pochodzi z konta firmy ubezpieczeniowej SPRAWCY wypadku.O odszkodowanie można się starać DO 3 lat od wypadku a w niektórych przypadkach nawet DO 20 lat od wypadku. Osoby zainteresowane proszę O Kontakt na Messenger 515-525-045 lub e-mail blazej.sikora@euco.pl

Ex opiekun sprawy
@Bs

Wszystko tylko nie EuCO czy inne podobne pseudoprawne twory. O wiele wiecej można wziąć kierując sprawę do sądu samodzielnie. Nie musisz płacić horrendalnego procentów od odszkodowania jakiejś miernocie, która nawet maila poprawnie sklecić nie umie a kreuje się na osobę światłą i prawnie uświadomioną. To prawda - kwoty są zaniżane i to srogo, dlatego ZAWSZE trzeba się zwracać o sądu i żądać odszkodowania za wszelkie poniesione straty (choćby to był stłuczony ekran w telefonie czy podarte gacie) i zadośćuczynienie za uszczerbek na zdrowiu i zdrowiu psychicznym. Lekarze orzecznicy często mają te orzeczenia w głębokim poważaniu, a opiekun nie może tego orzeczenia po prostu olać i wypłacić zgodnie z własnym sumieniem.

Ex likwidator
@Ex opiekun sprawy

Mogę się podpisać obiema rękami. EuCO to najgorszy szajs jaki istnieje. Zatrudniają ludzi którzy chcą uchodzić za prawników mimo ze często gęsto widać ze ledwie liceum skończyli. Nie potrafią poprawnie maila napisać, wrzucają miliony wykrzykników i wielkich liter w oficjalne pisma a potem potrafią przytulić do 50% zadośćuczynienia. Omijać szerokim łukiem i załatwiać samemu.

Rekrutacja zdalna, w sposób poprawny wykonałam polecenie, wykształcenie zgodne z profilem. Mijaja 3 tygodnie i mimo zapewnień iż każdy otrzymuje zawsze i informacje telefoniczna o przegiegu rektutacji to takowej informacji sie nie doczekalam

zadanie do wykonania

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Likwidator

Jeden wielki (usunięte przez administratora), szkoda czasu i nerwów

Dawid
@Likwidator

To znaczy, na co dokładnie szkoda nerwów? Twoją opinię nie ukrywam, że można rozumieć na różny sposób, dlatego właśnie chce zmotywować Cię do tego, abyś ją sprecyzował. Ciekawi mnie też, czy wypowiadasz się o samej pracy w tym miejscu, czy może o czym innym. Sprecyzuj, proszę swoją wypowiedź.

Abrakadabra
@Likwidator

Potwierdzam jako były likwidator. Co z tego ze praca sama w sobie ciekawa jak to jest bałagan na kółkach a pieniądz mierny.

Xxx

Miałem okazję popracować tam ok. pół roku. Mi to wystarczy... po pierwsze kadra "dyrektorów" to jakiś śmiech na sali, ludzie kompletnie niekompetentni i bez żadnej wiedzy (dyrektor sprawdzający SC w KRS i nie biorący pod uwagę umowy spółki, czyli brak podstawowej wiedzy). Do tego dyrektor będący wyżej (nie chce wymieniać konkretnych stanowisk) to ekscentryczny człowiek robiący z siebie błazna przy każdym spotkaniu. Kolejna kwestia to błędy w naliczaniu prowizji, trzeba pilnować na każdym kroku żeby dostać swoje pieniądze. Poza tym wymuszanie na pracownikach wykonywania pracy za którą firma nie płaci. Na koniec oczywiście płacenie za paliwo z własnej kieszeni mimo wykonywania czynności związanych z pracą, a doproszenie się o nowy toner do drukarki graniczy z cudem. Podsumowując, odradzam współpracy.

Witam, zastanawia mnie jaka jest realna szansa na pozostanie w centrali na etacie w ramach zakończenia "umowy o zastępstwo" ?

Ktos
@Kasia

Nie ma ;)

ibshyuadyusa

nie polecam pracy w tej firmie na słuchawce - tania siła robocza(najmniej doceniane a najcięższe stanowisko), śmieciowe umowy, awanse itp. zależne od nawiązanych znajomości oraz stopnia podlizywania się liderom, fałszywość wśród współpracowników, a na dodatek absurdalne procedury - niech ten kto to wymyśla sam usiądzie na jeden dzień i ośmiesza się tak przed klientami :)))

Kuba

PZU Życie S.A / Doradca ubezpieczeniowy - firma nie płaci do 10tego kazdego miesiaca a ZUS nie pyta... także latwo nabyc problem z zaleganiem do ZUS, a pozniej problem z kredytem itp.

Czy ktoś mógłby napisać jak wygląda praca specjalisty produktowego w oddziale??

Pat

Mam złe wspomnienia z rozmowy rekrutacyjnej do pracy w Gdańsku "na słuchawce". Ruda Pani rekruterka zaprosiła na rozmowę, na rozmowie parę niezwiązanych pytań ze stanowiskiem, w mojej odpowiedzi na feedback w prośbie napisania czego mi niby zabrakło odpisała, m.in. że brak doświadczenia. Wiedziała to czytając cv, ale mimo to i tak zaprosiła oraz straciła mój czas ...

Jasieniara

W dzisiejszym odcinku chciałabym poruszyć dwie kwestie. Jak wszyscy wiedzą 28.11 weszło w życie rozporządzenie nakazujące bezwzględne noszenie maseczek w zakładach pracy. Niestety w Czumie (Gdańsk, pałubickiego) jakby o tym zapomniano. Ktoś może mi wytłumaczyć jak to możliwe że w spółce skarbu państwa od 4 dni łamie się obowiązujące obostrzenia? To nie pierwsze naruszenia obowiązujących norm prawych w czumie ale muszę wam przyznać że spodziewałam sie jednak od kadry zarzadzajecej trochę więcej. No właśnie jak to jest z tym przestrzeganiem przepisów w czumie? Jak to możliwe że w dużej korporacji kontrolowanej przez skarb państwa spycha się ludzi na śmieciówki? Jak to jest że zlecenia i uopy mają taki sam zakres obowiązków, tych samych przełożonych (dla niepoznaki nazywanych liderami) , to samo miejsca świadczenia pracy (bo tak, zlecenia w czumie pracują, a w każdym razie ich świadczenia wyczerpują znamiona stosunku pracy ). Wreszcie jak to jest że podpisuje sie w czumie umowy zlecenie na czas nieokreślony?!! Może kadra menadżerska zastanowi sie w końcu co będzie jak to wypłynie? Bo w to że interesuje was życie tych którymi zarządzacie nie wierzę. Gdzieś macie to że odbieracie ludziom prawo do urlopu czy poczucie bezpieczeństwa. Was interesują tylko stołki. Więc zróbcie coś żeby ich nie stracić a przy okazji zrobicie coś dobrego i co najwazniejsze wymagnaego przez nasze piękne Polskie prawo. Pozdrawiam gorąco wasza J.

@Jasieniara

Pracuje od września w CZUMie i cały czas trzeba chodzić w maseczkach. To praca na infolinii a nie tylko do siedzenia i nie robienia niczego. Umowa zlecenie jest na czas OKREŚLONY. To praca dla odpornych psychicznie. Ja od pierwszego miesiąca pracy zarabiam więcej niż podstawa bo PRACUJE a nie udaje. Po pół roku pracy można starać się o UOP. Jeśli ktos jest dobrym pracownikiem to ją dostanie.

Xd

Właśnie o to chodzi że w CZUMIE podpisywane są umowy zlecenie na czas NIEOKREŚLONY .

Natalia

Mam prozozycje pracy jako agent ubezpieczeniowy na własnej działalności, trochę się obawiam bo nie znam branży i nie posiadam bazy swoich klientów Obawiam się że nie zarobię nawet na koszty działalności Podpowiedzicie proszę czy warto w to wchodzić

@Natalia

Hej tak jak już ktoś wcześniej napisał. Wynagrodzenie to max 5000 zł przy wielkich trudach. Mnie omamiła kuzynka która przekonała mnie ze zarobię nawet 16.000zl na miesiąc. Włączyła mi się czerwona lampka . Wiesz dlaczego bo skoro tak dobrze jest to dlaczego zadzwoniła do pracy mojej koleżanki i powiedziała ze teraz ona jest nowym agentem ubez dla tego zakładu. Zdziwienie obecnego agenta było niezłe. Jest duża walka o klienta i niestety walka bardzo brzydkimi sposobami. Niestety agentów jest bardzo dużo a rynek się kurczy. Większość agentów nie ma żadnych uczuć i morału bo przecież musza sprzedać najgorszy sh bo musza zarobić. Przemysl to i nie wiesz w wysokie zarobki

Igor

A jak oceniacie dział hr?

@Igor

Źle.

Otrzymałem zaproszenie na rozmowę jako Specjalista ds. Obsługi Klienta w oddziale banku. Na jakie wynagrodzenie podstawowe można liczyć? Oczywiście za każde nawet widełki będę wdzięczny. Dzięki!

Specjalista Obsługi Klienta

Pracowałem w Oddziale PZU prawie dwa lata, więc myślę, że mogę pozostawić tu konstruktywna ocenę pracy w Oddziale. Pewnego dnia dostałem telefon z działu HR z zaproszeniem na rekrutację do Oddziału PZU na stanowisko Specjalista Obsługi Klienta. Po kilku dniach przyjechałem na umówioną rozmowę. Była to moja pierwsza tak poważna rozmowa więc już samo wejście do placówki zrobiło na mnie wrażenie. Bardzo przyjemna Pani z recepcji zaprosiła mnie do pokoju, gdzie czekała na mnie osoba z HR i Dyrektor. Na samej rozmowie spędziłem ok. 40 minut, rozmowa była miła chociaż byłem strasznie zestresowany. Po mniej więcej 2 tygodniach otrzymałem telefon z ofertą pracy. Nadszedł 1 dzień kolejnego miesiąca a z nim pierwszy dzień mojego szkolenia, szkolenie trwało miesiąc. Do samego szkolenia nie mam zastrzeżeń, czułem, ze jestem szkolony do pracy na poważnym stanowisku sprzedażowym. Szkoliłem się w grupie mniej więcej 10 osób. Szkolenie kończyło się egzaminem KNF, po czym ruszyliśmy do pracy. Pierwsze dni spędzałem z mentorem, gdzie słuchałem jak on pracuje, potem było na odwrót. Jednak, szkolenie a praca to kompletnie dwie różne rzeczy. Niestety na niekorzyść szkolenia. Szkolenie wprawdzie chociaż uczy technik sprzedaży, produktów itp. to prawdziwa praca jest kompletnie inna. Mijały dni, potem miesiące. Z czasem współpracownicy ( oczywiście nie wszyscy) traktują Cię jako konkurencję a nie jak kolegę z pracy. Na początku pracy Dyrektor zaprasza na szkolenia produktowe i sprzedażowe. Jednak Dyrektor, nie stara się być Twoim przyjacielem, kolega czy nazwijcie to jak chcecie, ale Dyrektor traktuje Was/Mnie jak hmm.. maszynkę do robienia planów sprzedażowych. Co do samych planów sprzedażowych to jest tragedia. Nie ma znaczenia ile tam pracujesz, jaki masz staż pracy, każdy ma taki sam plan. Dla początkującego jest to naprawdę TRUDNE do zrealizowania. Co gorsza, z kwartału na kwartał plany stawały się wyższe. Nawet w czasie pandemii, gdy tak naprawdę klienci przestawali przychodzić to plant się nie zmieniały i nie było z czego brać, przez co była gorsza premia. W tej pracy nie ma ludzi niezastąpionych, więc jeśli nie wyrobisz planów to najpierw plan naprawczy, jakieś specjalne raporty a jak to nie pomoże to PaPa, dziękujemy za pracę. Żeby pracować na tym stanowisku trzeba być naprawdę twardym, odpornym na stres i bez uczuciowym. Taka prawda. Niech każdy czytający, zwłaszcza ten co rozważa pracę na takim stanowisku, zapamięta, ze Twoim psim zadaniem będzie oferowanie produktów bez znaczenia czy babcia wydaje ostatnie złotówki na polisę czy przychodzi do Was klienta w żałobie bo straciła męża. Macie zaproponować rozszerzenie polisy czy nowa polisę i koniec. Co by tu jeszcze.. Chyba napisałem wystarczająco. Nie napiszę o wynagrodzeniu, bo jest to tajemnica służbowa, ale na pewno nie jest to złe wynagrodzenie. Podsumowując: Dyrektor traktuje Cię jak maszynę do pracy. Koledzy czy koleżanki traktują Cię jak konkurencję. Musisz być silna i odporna na stres osobą. Ale na pewno nauczysz się sprzedawać, potem w każdej innej pracy sprzedaż dla Ciebie będzie jak spacerek po plaży. W skrócie: Cieszę się, ze tam pracowałem i dziękuję firmie za tyle nauki, jednak.. bardziej się cieszę, ze odszedłem ;) ( Dyrektor na dowodzenia nawet cześć Ci nie powie a potem jeszcze obgada..)

@Specjalista Obsługi Klienta

Witam, moja koleżanka pracuje jako agent PZU od bodajże 2018 lub początek 2019. Ostatnio pochwaliła się, ze jej miesięczne zarobki jako agenta (nie menedżer) to 16tys. Chciałam rozpocząć prace jako agent ale tez chce się upewnić na ile takie zarobki sa realne. Dodam ze nie jest ona agentem w dużym mieście tylko raczej miast / powiat 20tys ludności. Z góry dziękuje za Wasza opinie

Damian
@Natalia

tak jak najbardziej jest to realne

Maciek z klanu
@Natalia

Całkowicie odradzam nie osiągniesz nawet 5 tys po 2 latach. Dyrektorzy czuwają nad tym byś za dużo nie zarobił, zarobiła. Sterując zniżkami , taka zabawa w kotka i myszkę. Będziesz miała za zadanie utworzyć jak najwiecej kont pzu i pozaznaczać jak największej liczbie klientów zgody marketingowe. Smutna prawda ale do tego są im potrzebni agenci. Potem już jesteś niepotrzebna polisy się wznawiają klienci przez konta sami zawierają polisy. Taka polityka firmy.

Jak oceniacie pracę trenera cc (R.K) ?dobry wybór pracodawcy? Dba o wizerunek PZU? Czegoś się ktoś od niego nauczył?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w PZU S.A.?

youngnick

zależy na jakie stanowisko, wątpie w to, ale i tak bym odradzał pracę. Śmieszne pieniądze

@youngnick

A może zmiana pracy :)

Fa
@JA

A może idź się utop :)

JA

szukam osób pracujących w Call Center firm ubezpieczeniowych. Oferuje ciekawą rozmowę i ofertę.

J90
@JA

Ciekawą rozmowę czy pracę?

Witek

Na jaka umowę można liczyć w call center specjalista ds sprzedaży?

Prawda
@Witek

Na śmieciówkę nawet jeśli przepracujesz kilka lat

@Prawda

A może zmiana pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o PZU S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w PZU S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PZU S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 135.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PZU S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 10 to opinie pozytywne, 55 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PZU S.A.?

Kandydaci do pracy w PZU S.A. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PZU S.A.
1.7/5 Na podstawie 599 ocen.

PZU S.A.