Opinie o Staropolanka w Polanica-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Staropolanka. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Staropolanka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Staropolanka w Polanica-Zdrój

agnieszka

Bardzo bym prosiła , wszystkich , którzy mają wiedzę na temat staropolanki o opinie dostałam propozycje ( ph ) , i biję się z myślami !!!! (usunięte przez administratora) !!!! do osób nie związanych - nie jest to zaproszenie do dyskusji !!!!!

firma fajna tyle że jak ktos napisał do 2009r. Teraz katastrofa sciga katastrofę. Wiem od kolegi który tam pracował. Podobno robia to specjalnie by dalej pchnac firmę. Sprzedaż: spadki, spadki, spadki .

ty - anonim, co ty gadasz.HOOP zwalnia na potegę. Zresztą wraca do starej struktury z przed 1,5 roku.

toto - 2010-12-12 23:48:41 kicha ze sprzedażą. zwalniaja ludzi. uwazaj Nieprawda. Od września zwolnili chyba tylko 1 przedstawiciela i to z jego winy.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Staropolanka? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
OBSERWATOR

Słyszałem,że w HOOPie również zwalniają. Zresztą krąży opinia że HOOp[ to beznadziejna firma i sama się wykańcza, zwalniając ludzi.

podobno teraz w tej firmie szefuje jakis kolo co go z poprzednich firm za kazdym razem wyrzucali,

toto

kicha ze sprzedażą. zwalniaja ludzi. uwazaj

watcher

OBSERWATOR - 2010-11-26 13:07:52 i co, nikt nie ma odwagi napisać co sie dzieje w firmie? jaka jest sytuacja na Śląsku i Małopolsce? Warto do was sie zatrudnić? Jak myślisz u którego producenta mokrych w tym roku jest łatwo? KGHM kupił firme wydaje kase i dużo się zmienia.

jkp - 2010-11-26 13:16:46 Witam, ja mam pytanie, jakiej marki samochodami jeżdżą PH Nowi PH dostaja Pandy lub Peugeot Partner. Jak sie wykażesz to dostaniesz nowego dobrze wyposażonego Peugeot Bipper, bo flota teraz takie daje.

takim jaki majÄ? sw??j

jkp

Witam, ja mam pytanie, jakiej marki samochodami jeżdżą PH

OBSERWATOR

anonim - 2010-11-24 11:25:40 Bez u - 2010-10-04 14:46:34 Firma porazka, szkoda straconego czasu 5 lat...,Tu licza sie uklady i [usunięte przez moderatora]..,szczegolnie starzy pracownicy w tym przoduja..,Kadra zarzadzajaca wywodzi sie z ukladow lub solidarnosci...,CZEKAM NIECIERPLIWIE NA ICH UPADEK!! to dlaczego aż 5 lat się męczyłeś - trzeba było skrócić sobie męki o 4 lata i 11 miesięcy i odejść na lepsze , a nie się męczyć pozdrawiam witam wszystkich. A co słychac na Śląsku i Malopolsce? Czy tam również ciężko robic targety? Chciałbym pracować w Staropolance ale czy warto składać papiery na handlowca? Pomóżcie proszę.

Bez u

Firma porazka, szkoda straconego czasu 5 lat...,Tu licza sie uklady i (usunięte przez administratora),szczegolnie starzy pracownicy w tym przoduja..,Kadra zarzadzajaca wywodzi sie z ukladow lub solidarnosci...,CZEKAM NIECIERPLIWIE NA ICH UPADEK!!

PRACA

no kolega wystraszony!!! może się dowiedzą i będą mieli powód,żeby nasęp.z pracy wysiudać? ale,żeby utrzymać na stanowisku to jeszcze można(usunięte przez administratora)jakiegoś kolegę;) Trzymajcie się ciepło!

Koledzy"były" i "był ph" znam was, bo pracowaliśmy w jednym regionie. Powiem tyle wszystcy jesteśmy szczęśliwi, że was już nie ma, bo ciągnęliście region w dół. Ja jestem zadowolony, bo pracuję w państwej firmie, gdzie Dyrektor zamiast wyszukiwać "haków" szanuje ludzi i ocenia ich po tym jak wykonują swoją pracę, targety realne, fajna atmosfera i wypłatę mam zdecydowanie wyższą niż w branży Życzę powodzenia w szukaniu lepszego pracodawcy.

~

jest ciężko ale są perspektywy i rozwój, odchodzą Ci którym wydawało się, że można nic nie robić i brać kasę, skończyło się faworyzowanie "kolesiów"

były przedstwiciel handlowy

Potwierdzam. Zrobił się gnój jak w Jurajskiej. Omijac te firme z daleka

Zostaw merytoryczną opinię o Staropolanka - Polanica-Zdrój

• Jak się pracuje w Staropolanka?

Zobacz opinie na temat firmy Staropolanka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Staropolanka?

Staropolanka