Opinie o Staropolanka w Polanica-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Staropolanka. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Staropolanka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Staropolanka w Polanica-Zdrój

adik 75 Nowy wpis

ogólnie firma kuleje słabe zarobki nic ciekawego chyba że jest się w (usunięte przez administratora) to trochę bardziej może docenią ale to też nie pewne, Prezes nie wie nic co się dzieje na niższych szczeblach albo nie chce wiedzieć ludzie się zaczynają zwalniać .Z całym szacunkiem do pana prezesa wkrótce to się rozsypie .

Paulina Nowy wpis

Co tam slychac w firmie?:) Ciekawi mnie co tu tak cicho sie zrobiło? Ktoś z pracowników wypowie sie jak tam teraz atmosfera? Nadal wymagana jest wlasna dzialnosc, czy mozna liczyc na umowe o prace?

Małgorzata

Mam spory problem i mam nadzieję, że mi pomożecie. Otóż - widziałam w sieci archiwalne ogłoszenie o pracę od Staropolanki. Jakiś czas temu chcieli tam zatrudnić kierownika ds. marketingu i oferowali naprawdę atrakcyjne warunki. Nie wiecie przypadkiem, czy ostatecznie przyjęli kogoś, czy może jednak trwa jeszcze nabór na to stanowisko?

Marian
@Małgorzata

Nikt chyba nie chciał przyjść.... Jak ten śmieszny dyrektor z Netii zrobił takie stanowisko. Sam poszedł na prezesa Uzdrowisk. Kurde ciekawe co tam w Staropolance, nikt tu się nie odzywa ????????????

Jacek
@Marian

Czemu nikt nie chciał objąć tego stanowiska skoro warunki były dobre? Był jakiś haczyk, czy po prostu nikogo odpowiedniego nie mogli znaleźć?

Hgggg
@Jacek

Widocznie warunki nie były dobre...Ja bym prezesowi Uzdrowisk zrobił własna działalność, ciekawe co on na to :)

Jacek Nowy wpis
@Hgggg

Nie wiesz konkretnie jakie były te warunki? Pracujesz w Staropolance i możesz powiedzieć jakie są teraz wolne stanowiska do osadzenia? Szukają kogoś nowego, bo myślałem żeby wysłać CV. Jest szansa na pracę? Jak myślisz?

młody Nowy wpis
@Jacek

Ja nie ma ogłoszeń to nie szukają.

Hej, czy w firmie Staropolanka płacą za nadgodziny?

Llllllll

Jesteś na własnej działalności więc jakie nadgodziny .

Ewelina
@Llllllll

Tylko taka forma współpracy jest możliwa? Nie ma możliwości na zatrudnienie ale na umowie o pracę? Jak wyglądają warunki jeśli chodzi o własną działalność?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Staropolanka? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kontroler Biznesowy Serwisu
Jaktorów
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
logo firmy Stażystka/Stażysta w dziale kontrolingu
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy Software Engineer (C++, Cloud Components)
Autodesk Sp. z o.o.

@piotrek a zwykłych umów nie dają ?

Piotrek

Czy to znaczy, że wszyscy pracownicy są na własnej działalności czy jedynie handlowcy.? Dla handlowca to zdecydowanie lepsze rozwiązanie.

Waldi

Podpowiedzcie na jaką umowę można liczyć na początek?

@Waldi

Własna działalność

Witam praca w firmie jest OK bez ciśnienia nikt nikogo nie kontroluje liczą się tylko to ze jesteś i robisz raport foto, które można sobie robić jak się chce PH wiedzą jak robić. Samochód do dyspozycji prywatnej bez ograniczeń do woli można sobie podróżować i to bardzo dobry dodatek do tej pracy.( brak GPS )

Zainteresowana

Czy macie jakiś powód, że przestaliście pisać?

inżynier

Faktycznie rozpoznawalność marki była bardzo dobrze widoczna na Dolnym. I bardzo dobrze się sprzedawała. Dominika jak chcesz porozmawiać to napisz mi maila pod energetik@interia.pl to tam spokojnie porozmawiamy. Pozdrawiam Krzysiek

Aneta
@inżynier

Witam.zastanawiam sie nad aplikowaniem do staropolanki. Czytam ze Pan tam pracowal. Mam pytanie czy działalność jest wymagana.?

Dominika

@inzynierdziękuję za odpowiedź. Jak wspominasz czas przepracowany w firmie Staropolanka? Pewnie od tego czasu dużo się zmieniło, również jeśli chodzi o rozpoznawalność firmy. Ktoś z Was jest obecnie zatrudniony właśnie u tego pracodawcy? Jak sytuacja wygląda aktualnie? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć?

inzynier

Pamiętam jak pracowałem w 2007-2009. Miałem obszar na Dolnym . To największą sprzedaż robiło się na Hotelach , domach gościnnych , ośrodki wypoczynkowo-szkoleniowe albo na sanatoriach. Są tereny gdzie można podziałać ze sprzedażą a są miejsca gdzie Staropolanka nie jest rozpoznawalna.

janek

Wiadomo czy w najbliższym czasie jest szansa, żeby znaleźć zatrudnienie u nich? Podobno nie pokazuje się żadna rotacja wśród pracowników, bo odpowiada im atmosfera w firmie jak i dobre warunki finansowe.

smok

W Staropolance nie dogadasz się, czekasz na materiały promocyjne bardzo długo. A o wodach na wymianę nawet nie ma co wspominać bo klienci potrafią czekać ponad pół roku na wymianę a handlowiec dalej nie otrzymuje nic na wymianę. Praca opiera się głównie na przepraszaniu wszystkich.

gadżety

Sprzedaż zawsze zależy od jednej podstawowej reguły: wsparcie firmy w promocji. Woda może być i najdroższa w hurtowniach ,ale niech do tego firma dołoży gadżety dla hurtowników lub inne bonusy. Mnie najbardziej rozwaliło brak zwrotów funduszy, za tzw. obiady z klientam podczas których załatwiałem sprzedaż staropolanki. Staropolanka byłaby znana w całej Polsce, ale z niewiadomych przyczyn firma nie chce promować swojego produktu. Swoja działalność gospodarcza = ZUS, SKARBOWKA, SWOJA KSIEGOWAetc. ZA KTÓRE płacisz ze sowjej kieszeni. Zarobek ponad 2000 zł jest nieadekwatny do wykonywanej pracy. Zanim podejmiesz prace w Staropolance - przelicz nie tylko kwestie finansowe ,ale i ...merytoryczne. Pamietaj, ze bedziesz miał w swoim CV wzmianke o swojej działalności gospodarczej (krotkotrwałej) co nie jest mile widziana u innych potencjonalny pracodawców.

q

Co do pracy w Staropolance cóż mogę powiedzieć .Wszystko jest zależne na jaki rejon się trafi .Tak jak ktoś napisał na Południu polski ten produkt jest rozpoznawalny i mozna pohandlowac lecz w centralnej Polsce nie oszukujmy się ludzie się o niego nie zabiją ,trzeba bazować na indywidualnych znajomościach a co do Północy to lepiej zapomnij bo tam go raczej nie ma chyba że coś się zmieniło .Swoją przygodę z tą firmą uważam za stratę czasu .Brak wsparcia ze strony kierownika ,cały czas miał pretensję o handel a sam nie potrafił nawet dogadać się z hurtownią o cenach rabatowych na produkty ,jak tu handlowac gdy sprzedajesz wodę za 1,75 brutto a cenna netto w np Polo jest po 1,19 .Produkty które sprzedawałem miały maksymalnie 3 miesięczną date przydatności jak na wodę to bardzo mało .Kierownicy bardzo polegają na systemie w telefonie który pokazuje jak pracujesz ,często jest on mylny.Jeśli nie przeraża Cię prowadzenie własnej działalności i po pracy bycie w pracy to możesz śmiało próbować

niestety

Niestety czasy ,kiedy sprzedawało się wszystko bez zaangażowania zarówno po stronie sił sprzedaży, jak też np marketingu, czy innych działów już bezpowrotnie minęły (:-( Ja mam przemyślenia jedynie w temacie komfortu pracy, czyli poszanowanie drugiej osoby(jeśli widać zaangażowanie pomimo braku wyników , to może należy to wspólnie przeanalizować i poszukać rozwiązań). Zapewniam ,że w firmach korporacyjnych praca nie zawsze wygląda "kolorowo" , poziom stresu , na który są narażeni wszyscy (od KOS do PH włącznie) jest w wielu przypadkach nie warta zdrowia.

pis

Myślę że jesteś w błędzie rodzaj auta a szczególnie rocznik jest istotny ze względu ze spędzasz w nim 3/4 dnia i komfort jazdy ma pomagać w pracy

jou

regionalny się odezwał ze staropolanki :)

pis

Jakie auta dostają ph i jak z prywatnymi km?

Makson

Wielkopolanka posiada w swojej ofercie wodę mineralną, wodę źródlaną i wielką pieniawę. Szału nie ma, ale najlepsze dla mnie to, żeby produkcja nie była skażona jakimiś chorymi chęciami zwojowania rynku za nie wiadomo jaką cenę. Uważam, że jeżeli komuś nie strzeli coś do głowy to powinno przynieść dobry rezultat w ich przypadku.

Zostaw merytoryczną opinię o Staropolanka - Polanica-Zdrój

• Jak się pracuje w Staropolanka?

Zobacz opinie na temat firmy Staropolanka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Staropolanka?

Staropolanka