Opinie o Sano Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Sano Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Sano Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sano Sp. z o.o. w Koszalin

adamk

czy to jest prawda ze prezes i jego zastepce zwolnili a kiedy zwolnia reszte zarzad oni sa niepotszbni

pedro7

Sano w Bydgoszczy przejęło sklepy AS- również cukiernie. Dzisiaj kupowałem ciastko "wianek" - jest dwa razy mniejsze od tych, które były w ASie

lokk

Robiłam przez lata zakupy w Asie fordon Gierczak byłam bardzo zadowolona.Niestety po zmianie firmy i w tym sklepie nowego kierownictwa przestałam tam robić zakupy.Zal mi patrzeć na te kobiety ktore sa traktowane przez kierowniczke jak dzieci.Nie ma szacunku do nich.Uśmiecha się do wszystkich klientow jaka to ona gościnna jest.Nie myśląc ze my klienci nie wiemy co dzieje się na zapleczu.Czasem tak się wydziera ze nie sposób usłyszeć przy stoisku z gazetami bądź mięsnym.Brak szacunku.Współczuję tym pracownika.Życzę Panią nowej lepszej pracy.

reku

Nie polecam pracować w Sano 35 w Gdańsku. Brak szacunku do pracownika przez kierownictwo. Główny kierownik ma w (usunięte przez administratora) pracowników, traktuje jak przedmioty do zarabiania pieniędzy, oczywiście nawet nie ukrywa romansu z Panią zastępczynią kierownika.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sano Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Inżynier ds. rozwoju produktu ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
JACK

Witam!od kilkunastu lat robię zakupy w sklepie,,AS'' teraz już ,,SANO'' w Bydgoszczy ul.Chodkiewicza zawsze BYŁEM I JESTEM ZADOWOLONY Z OBSŁUGI począwszy od kasjerów,sprzedawców na stoisku mięsnym,a skończywszy na kadrze zarządzającej,która potrafi pomóc klientowi w poszukiwaniu towaru,który został przestawiony.Mam sentyment do tego sklepu,gdzie zawsze jest czysto,towar poukładany na półkach,ale mam małą uwagę ;przydałaby się klima w tak pięknym sklepie

jacek

Co się dzieje w tym sano -gdzie dyrekcja ,Zawsze robie zakupy w Sano ,ale wczoraj byłem w Słupsku i niestety z przykrością nie moglem tam nic kupić ,Załogo sympatyczna jak zawsze ale niestety temperatura tak wysoka że cały towar pływał,tj, slodycze,konserwy ,czy firma jest tak bogata że stać ją na wyrzucanie póżniej tyc produktów,a gdzie sanepid i inspekcja pracy CZy naprawde tak trudno zamontować klimatyzacje,przecierz sprzedawcy to też LUDZIE,

lucek

Witam.Jestem klientem Sano w Fordonie,co tam się dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie.Dziewczyny myją podłogę płaskimi mopami moczą ręce w wodzie z chemią a później obsługują klientów.Często słyszę jak kierownictwo zwraca uwagę ekspedientce na sklepie przy klientach podniesionym głosem,ja jako klient nie muszę tego słuchać.Dziewczyny z Sano są tak miłe i uprzejme,że aż mi ich żal bo one same już nie wiedzą za co mają się zabrać gdyż mają wymyślane co chwilę inne prace.Mam ogromną nadzieję,że to się w krótkim czasie zmieni bo aż nie miło jest robić zakupy w takiej atmosferze.Podobno sklep ma przyciągać klienta,a nie odpychać.Według mnie zasługą tej całej atmosfery jest pani kierownik.

s
@lucek

ppor. E Gierczak, czy ten drugi?

masakra

Po drugie lizusostwo to bardzo zła cecha. I niech pani nie odpisuje, bo podam pani imię i nazwisko na forum. Haha...

najarana

Sano w emce w Koszalinie to dopiero (usunięte przez administratora) niektórzy z pracowników oficjalnie spoufalają się z kierownictwem chodzi o kierownika sklepu chwaląc się zapraszaniem na obiad kierownictwo wielce niezadowolone mają za nic pracownika pupile kierownictwa robią same ranki

masakra

Jeżeli zależy Wam na pracy w Bydgoszczy na ul. Leszczyńskiego, absolutnie niech nie zdarzy Wam się zachorować! Całe szczęście już tam nie pracuję. Nigdy nie spotkałam się z gorszym miejscem pracy. Auschwitz-Birkenau - zapierdzielanie za trzech, bo pracowników brak (nikt tam nie chce pracować, czemu wcale się nie dziwię), a oni jeszcze zwalniają. Pogratulować! Pracownicy z miną, jak za karę, na każdym kroku słychać tylko narzekanie. Proszę się dwa razy zastanowić, nim zdecydujecie się tam pracować.

@masakra

no tak bo pani magda ma tylko swoich przydupasów a pani już nie miała możliwości podlizania się jak za innych kierowników i zaczęło się ciężko bo trzeba trochę popracować no ilepiej niech pani nie odpisuje bo napiszę wprost pani imię i nazwisko

KILIENT
@ja

TO JEST PRAWDA ZE POD LIZUCHY MAJA NAJLEPIEJ NA SKLEPIE I ROBIA SAME RANKI TAK SAMO JEST W INNYCH SANACH .......SANO STAŁO SIE NAJGORSZYM MARKETEM WSRÓD INNYCH MARKETÓW ....ZERO DBANIA O PRACOWNIKOW A POZNIEJ DZIWOTA ZE SPADAJA INNYM OBROTY

@ja

Chciałam poinformować, że podawanie danych osobowych bez czyjejś zgody jest karalne. :) Śmiało! Nie mam nic do ukrycia. Prawda zabolała? Hahaha... Brońcie się, macie do tego prawo, jednak prawda jest jedna i każdy o tym wie. Nie pozdrawiam! Ciekawe, czemu inne markety nie mają takiej złej opinii, to mówi samo za siebie. "Niech pani nie odpisuje" - to nie jest koncert życzeń! Demokracja już jest, jak o tym nie wiesz, to odsyłam do lektury książek na temat historii Polski! Ha ha ha

klient

PREZESIE!!!!!!! W BIAŁOGARDZIE W SANO KIEROWNICTWO ZARABIA CHYBA ZA MAŁO BO JAK BY MOGŁO TO BY WYNIOSŁO WSZYSTKO CO MOZLIWE NIE RAZ WIDZIAŁEM JAK WYJSCIEM SŁUZBOWYM WYNOSZA DO SWOICH SAMOCHODÓW RÓZNE RZECZY , A NAWET W GODZINACH POPOŁUDNIOWYCH KIEDY PRACOWNICE SA ZAJETE PRACA NA SKLEPIE I NIKT ICH NIE KONTROLUJE .......ZAL MI TYCH BIEDNYCH PRACOWNIC CO PRACUJA ZA NAJNIZSZA A KIEROWNICTWO NIE MARTWI SIE ZE IM NIE STARCZA OD WYPŁATY DO WYPŁATY JAK SIE NACHAPIA ZA DARMO ZA PLECAMIINNYCH

Nikita

Jak można tak psuć komuś opinię .Pani Agnieszka jest wymagająca ,lubi porządek ,i może to się komuś nie podoba ,ale jak można pisać coś takiego i szargać komuś w ten sposób opinię

robiąca zakupy

a takich kierowników jak Pani (usunięte przez administratora) ,która się objadała przed świętami białą kiełbaską ,aż za nad to (za 3 osoby)dobrze trzymać w takiej firmie ;) przynajmniej kobieta może polecić wyroby SANO ;) Prawda (usunięte przez administratora) Kiełbaska biała rzeczywiście była pyszna tylko,że ja za nią zapłaciłam ,a Pani kierownik nigdy tego nie robi... tylko dużo próbuje :) Pozdrawiam Panią Cichą z SANO6 w Koszalinie

uczciwa

Przykro się czyta takie posty... myślicie że w Lidlu, Tesco, Biedronce itp jest lepiej? niestety jest coraz więcej wołania "daj podwyżkę" wtedy zastanowię się i może popracuję.... no chyba powinno być odwrotnie! najpierw zapracuj na to! choć jestem zwolennikiem metody że za "stażowe" powinna być automatyczna premia bez zastanawiania się po prostu się należy czyli np.po roku bądź przy każdej następnej podpisanej umowie. Wydaje mi się to najbardziej uczciwe! To jest sieć ogromna sieć sklepów wiedzą na czym polega handel i marketing... Takich ja Wy- co im się wiecznie coś nie podoba jest tysiące, nikt na siłę tam nie trzyma... Mimo iż zrobicie złą opinię dla sklepu, szefostwa i innych tam wyżej nic nie da. Oni i tak wygrają. Bo pamiętajcie Oni są tam Dla Was, To Wy przyszliście do Nich prosić o pracę....

@

Świdwinie na mięsnym sklepowe kradną wędliny i sery byłem świadkiem zajścia

pora to zmienić !
@@

Witam proponuję o zgłoszenie tego zajścia zapewniam iż nie zostanie ujawniona Pana/pani tożsamość a zostaną wyciągnięte wnioski i podjęte działania wobec tych osób. Najlepiej jakby została dokładnie opisana sytuacja data, mniej więcej godzina, opis osób bądź imię pracownic (można odczytać z identyfikatora który jest obowiązkowy). Mało kto decyduję się na zgłaszanie tego typu zajść a szkoda bo samowolka i brak granic jest tam na porządku dziennym Pora TO ZMIENIĆ . Proszę o ZGŁOSZENIE TEGO to nuner do sekretariatu Kontakt Sekretariat Zarządu tel (94) 346 73 00 Najlepiej nie dać się zbyć i poprosić o bezpośrednią rozmowę z Panią Moniką Krauze ona ich tam poustawia.

ola

Czy maja socjal na swieta

ada
@ola

nawet zepsutej czekolady nie dali

olka
@ola

Nie polecam Sano pracuje się 2 tygodnie bez umowy i potem ci cienkujom albo dostaje się umowę na 2 miesioncę i ci nie przedłużajom atmoswera bardzo niemiła .

Jurko
@olka

Ja takiego pracownika, który w jednym zdaniu robi 6 błędów ortograficznych, a interpunkcji w ogóle nie uznaje, nie zatrudniłbym wcale.

AdiBE
@olka

wystarczy przeczytać Twój komentarz... błąd na błędzie. Uczyć się nie chciało a teraz tylko leżeć i niech sianko wpada na umowie na czas nieokreślony. Żenada

Adik34
@olka

Oj chyba zapraszam na szkolenie z ortografi

Kita

Witam, niedawno pracowałam w Sano na okresie próbnym, konkretnie przez miesiąc. Byłam pełna nadziei, że przedłużą mi umowę, jednak na koniec okresu próbnego usłyszałam, że nie przedłużą mi umowy, bo (UWAGA - autentyk !)jestem zbyt spokojna i mało kreatywna ! HAHA ! Szczerze, to nie wiem co mam o tym myśleć, w życiu nie słyszałam tak idiotycznego tłumaczenia, robiłam wszystko co chcieli, pytałam jak czegoś nie wiedziałam, byłam miła w stosunku do wszystkich i nagle się dowiaduje, że nie przedłużą mi umowy. Chciałam też się dowiedzieć jakiś konkretów, dlaczego nie przedłużą mi umowy, bo może jednak z czymś bardzo podpadłam, jednak kierowniczka nie potrafiła mi tego wyjaśnić. Cóż... zrobiłabym awanturę, gdybym nie była taka spokojna (żal) i wyśmiałabym to wszystko, ale nie jestem typem choleryczki. Może gdybym była tak hop do przodu, to bym dalej pracowała, ale pewnie wtedy też by im coś nie pasowało. Tak źle, a tak niedobrze... Z resztą, co kierowniczka mogła wiedzieć o mojej pracy, jak nie stała nademną i nie patrzyła cały czas co robię, a opinie o mnie miała głównie od kasjerek siedzących na sąsiednich kasach, które z resztą też nie były takie idealne. Niektóre były ok, reszta jak im zadawałam pytania o kody czy o co innego jak nie wiedziałam czegoś, to zawsze mówiły, ale z taką pretensją w głosie, czasem czułam się tam jak "ufo", serio ! Wynika z tego, że normalny i spokojny człowiek nie ma szans na pracę, przykre...

to ja

a ja mam wrażenie, że takie fora to raj dla sfrustrowanych byłych pracowników. Nie sądzę by w innych sklepach spożywczych (lidl, biedronka, tesco itd.) było inaczej. Niestety, w każdej firmie ktoś czegoś wymaga a jak sie jest leniem i nie chce sie pracować to takiemu nigdy nie dogodzisz.

była
@to ja

Fakt,ale dlaczego byly kierownik przeniesiony na inny obiekt ustala grafik tam gdzie juz nie pracuje,co na to kadry?

polczyn

W połczynie pracowników za mało kolejki wieczne masakra.

odzio

puste półki w Białogardzie masakra

Zostaw merytoryczną opinię o Sano Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Sano Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sano Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sano Sp. z o.o.?

Sano Sp. z o.o.