Opinie o MIP Pharma Polska w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MIP Pharma Polska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MIP Pharma Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MIP Pharma Polska w Gdańsk

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w MIP Pharma Polska?

Ala koala

5.000 brutto na pierwszej umowie (rok). W okresie próbnym 3 miesiące 500 zł mniej. Moja koleżanka pracuje tam od 1,5 roku i jest zadowolona. Ja składam CV na rekrutację która teraz się toczy. Pytałam o różne negatywne wpisy które tutaj przeczytałam i podobno są pisane przez kogoś złośliwego kto wyleciał z firmy z wielkim hukiem. Podobno atmosfera jest bardzo dobra i na pewno nie ma mowy o jakimkolwiek mobingu.

ko_ala

Ja już pracuję parę miesięcy i mogę się podzielić wrażeniami. To co najważniejsze – na początku jest okres próbny i wtedy zarobki są 4.500 brutto. Po okresie próbnym dostajesz podwyżkę i zostajesz, albo nie przedłużają umowy. U nas 1 osobie na 9 nie przedłużyli. Samochody Golfy w dobrym stanie. Ci co dłużej pracują mają nowsze i lepiej wyposażone. Nie ma Multisportu czy prywatnej opieki medycznej. Jest za to ubezpieczenie na życie i kasa z funduszu socjalnego na początku roku i na wakacje. Od początku roku jest nowy system premiowy za wyniki sprzedaży 3 produktów. Wcześniej premie były tylko za 1 produkt. W ogóle ostatnio dużo się zmienia bo firma została sprzedana i są zmiany.

zeus
@Ala koala

Właśnie... podobno ha ha ha Być może zmienia się teraz wiele w firmie na lepsze, bo za dużo skarg popłynęło do Państwowej Inspekcji Pracy. Mieli kontrole i musieli nawet przeprowadzić obowiązkowe szkolenie (usunięte przez administratora) Z tego co mi wiadomo, a pracowałem tam trochę nikt nie wyleciał z hukiem tylko osoby same rezygnowały. Może kilku osobom nie przedłużyli umowy. (usunięte przez administratora) póki ktoś nie wychyla się i daje sobą sterować faktycznie jest okej. Jednak zakłamanie w tej firmie sięga zenitu Na pytania o negatywne wpisy padła bajeczka ze ktoś wyleciał z hukiem i dlatego tyle negatywnych opinii ha ha ha To chyba z tym hukiem musiało poleciec jakieś 20 osób bo mniej więcej tyle jest tu negatywnych opinii. Żenada Współczuje wszystkim pracownikom MIPu Prędzej czy później każdy nowy pracownik zrozumie, że to co tu ludzie piszą jest prawdą. (usunięte przez administratora)

@zeus

Aktualnie 5.000 na starcie. Potem podwyżka i możliwość otrzymania premii. Samochody wv golf z możliwością prywatnego użytku.

@ko_ala

W pełni zgadzam się z opiniami ko_ala. W firmie pracuje się naprawdę bardzo fajnie. Można bardzo dużo się nauczyć. Ja zaczynałam bez doświadczenia w branży i potraktowano mnie bardzo w porządku. Od samego początku jest wsparcie i pomoc przełożonych. Nie ma jakiejś dzikiej konkurencji, możesz liczyć na pomoc koleżanek z grupy. Na początku nie jest łatwo, bo wszystko trzeba ogarnąć, a dzień krótki, ale po 2-3 miesiącach masz już wszystko poukładane. Na tym forum ktoś strasznie mąci wypisując nieprawdziwe historie, w które nie radzę wierzyć. Ani opisy relacji w firmie, ani konkretnych osób nie mają zbyt wiele wspólnego z faktami. Ja polecam pracę w MIP - dobre produkty, fajni lekarze (szczególnie dentyści) i w porządku zespół.

Polo
@ozo

Ja mam również podobne zdanie. Uważam, że to bardzo dobra firma dla ludzi, którzy chcą nauczyć się zawodu i zacząć pracę w branży. Jak ktoś poważnie pochodzi do pracy to naprawdę nie ma powodów do narzekania.

ZT
@Polo

Zgadzam się z przedmówcami i również polecam pracę w MIP. Jak ktoś poważnie podchodzi do pracy to na pewno będzie zadowolony. Nie ma jakiejś strasznej napinki, ale trzeba robić swoje i wtedy są regularne podwyżki i premie. Jak ktoś drukuje wizyty zamiast je wykonywać to szybko się pożegna. Na początku jest szkolenie i bardzo dużo wsparcia ze strony team leaderów i kierownika. Dobrze jest mieć wykształcenie z biologii lub pokrewnych kierunków bo z lekarzami pracuje się merytorycznie i na szkoleniach wymagają przygotowania naukowego. Radzę nie sugerować się negatywnymi wpisami na tym forum, bo są chyba celowo pisane przez byłych pracowników, którzy nie zagrzali długo miejsca. A jak ktoś ma wątpliwości to sprawdzić u źródła i zapytać obecnych pracowników. Moim zdaniem ludzie są bardzo w porządku i atmosfera jest dobra. Tak jak ktoś powyżej napisał, nie ma chorego współzawodnictwa i można liczyć na pomoc osób, które dłużej pracują.

Romek
@ZT

ZT chciałby dowiedzieć się u źródła odnośnie pracy w MIP, skoro jesteś tak dobrze zorientowany proszę podpisz imieniem i nazwiskiem żeby można było to zweryfikować czy rzeczywiście jest tak dobrze a ty nie jesteś trollem który zakłamuje rzeczywistość.

waqola

Na starcie 5.000 brutto, ale po okresie próbnym (3 miesiące) 5500.Podobno jak masz doświadczenie to więcej. Przy każdej kolejnej umowie podwyżka. Premie co kwartał zależne od wyników.

manik

na pewno jest tez tutaj dobra oferta jako Przedstawiciel medyczny, bo widziałem takie ogłoszenia już wcześniej, tylko nie wiem jak wygląda teraz aktualne zatrudnienie u nich. A na pewno można tutaj jeszcze n premiach dużo i to mnie chyba przekonuje..

tosiek
@manik

premii tam nikt od dwoch lat nie widział...

tosiek
@tosiek

Przeciwnie, właśnie od dwóch lat są premie.

@manik

Na rozmowie była informacja, że premie są kwartalne, z zastrzeżeniem, że realne dopiero po pół roku pracy.

Jo_anna
@manik

Są premie kwartalne z 3 leków. Na podstawie IMS.

Nowaaa
@tosiek

tosiek, chyba ciebie nikt tam od 2 lat nie widział. Pracuje ok 2 lata i cały czas premie są co kwartał. I są realne do wyrobienia przeważnie z każdego produktu dostaje ok. 30% najlepszych przedstawicieli

Smiechuwarte
@Nowaaa

Kłamstwo! Premi brak, brak wglądu do wyników terytorialnych .... mogą powiedzieć Ci wszystko- nie sprawdzisz.

@Nowaaa

Dokładnie. Premie są cały czas nieprzerwanie i wcale nie są nie do wyrobienia, bo dostaje je wiele osób nawet z krótkim stażem. Przyznawane są co kwartał na podstawie danych sprzedażowych IMS z 3 linii.

@Smiechuwarte

I po co takie bzdury piszesz które nie mają nic wspólnego z faktami? Co kwartał każdy przecież dostaje dokładne dane o sprzedaży z podziałem na cegły w swoim regionie. Nie tylko do wglądu ale po prostu wydrukowane do swojej dyspozycji. Naprawdę nie rozumiem co ma na celu sianie takiej dezinformacji.

doecco
@ecco

Bo niektórzy nie mogą znieść, że już nie pracują w firmie, a nie jest żadną tajemnicą, że firma rozwija się. W ostatnich latach dodatkowo poprawiły się warunki zatrudnienia i doszły benefity. Niektórym żal i zachowują się jak psy ogrodnika - sami już nie pracują i drugiemu nie dają. Najzabawniejsze jest to, że wydaje im się, że innym ludziom obrzydzą pracę. Ale to nie działa, bo ludzie mają znajomych w firmie i nie muszą czytać wypocin sfrustrowanych byłych pracowników aby dowiedzieć się jak jest naprawdę w firmie.

Romek
@doecco

Czemu się ukrywasz pod pseudonimem skoro jesteś taki zadowolony z pracy i jest tak dobrze daj temu świadectwo i podpisz swoim imieniem i nazwiskiem. Dowiemy się wtedy czy pracujesz i jak długo pracujesz

No dajesz Romek
@Romek

No dajesz Romek! Zacznij od siebie, skoro podpisujesz się jako były pracownik.

@tosiek

Potwierdzam że są premie z 3 produktów. Nie od razu tylko jakiś miesiąc po zakończeniu kwartału. Szczegółowe wynik dostajesz do wglądu (IMS) z wyszczególnieniem cegiełek i opakowań.

Czy w MIP Pharma Polska są paczki/bony świąteczne?

Poważny

Nie ma paczek, ale są prezenty noworoczne (kasa).

Tytus

Dają kasę z funduszu socjalnego w styczniu i na wakacje. Nie dużo, ale zawsze to coś.

nick

Nie ma paczek. Jest gotówka na wakacje i nowy rok

JT
@nick

Dwa razy do roku jest kasa z funduszu socjalnego. Jest też dodatkowe ubezpieczenie na życie i kosztów leczenia. Można też wypożyczyć samochód na urlop.

@JT

Jak wyżej. Multisportu brak

Nowaa
@Rym

Jest multisport dla zainteresowanych. Od nowego roku jest Luxmed ale rodzaj pakietu zależy od stażu w firmie.

@Rym

Multisport jest dla chętnych. Po roku pracy dostajesz Luxmed. Im dłużej pracujesz tym masz lepszy pakiet medyczny. Oprócz tego jest ubezpieczenie na życie. Można też spokojnie korzystać za samochodu do celów prywatnych tylko płacisz za paliwo. Nie ma też problemu z wypożyczeniem samochodu na urlop, nawet zagranicę.

zaq

Luxmed jest ale dopiero po roku pracy i w podstawym zakresie. Po kolejnych latach pracy zwiększają ci zakres opieki medycznej na droższe pakiety. W sumie to uczciwe bo preferuje stałych pracowników.

me
@ozo

dobrze brzmi to, co piszecie. Ten multisport to jest opłacany czy dofinansowany tylko?

@me

W całości z funduszu socjalnego. Jak nie weźmiesz karty to dostaniesz po prostu gotówkę na konto. Twój wybór.

me
@zaq

super, wielkie dzięki!

lolek
@zaq

dobrze zorganizowane, fajnie mieć w tym wybór

@lolek

Tak, wbrew pozorom to nie jest takie częste w firmach

@Deo

Bez przesady - gdzie teraz nie ma multisportu. Chyba tylko w firmach państwowych i jakichś firmach typu krzak.

Jeżeli zatrudnienie rozpoczyna dwa tygodnie szkolenia to jak się to rozkłada? Jaki zakres szkoleń? Jak wyglądają?

@Karolina

Najpierw masz tydzień szkolenia teoretycznego w formie zdalnej. Potem szkolenie praktyczne w terenie pod opieką starszego pracownika ewentualnie przełożonego. Co kilka-kilkanaście tygodni są następne szkolenia i wprowadzane inne leki.

@doLukas

I rozumiem, że ktoś sprawdza jakoś te wiedzę po szkoleniach?

Roland
@Doremi

Są testy po każdym segmencie a później jeździsz z przełożonym

@Roland

Tzn, że on tak nadzoruje prace przez pewien cza tak?

@Doremi

Tak. Przyjeżdża co kilka dni i pracujecie razem u lekarzy.

Ok, dziękuję

@doLukas

I te szkolenia to są dla każdego, bez względu np. na doświadczenie?

@uli

Szkolenie jest dla wszystkich i odbywa się na początku pracy. Jak masz doświadczenie to będzie ci łatwiej ale trzeba brać udział.

@uli

Tak, szkolenia dobrze wprowadzają w charakter pracy i obowiązki.

@Nowa

To rozumiem, że jak tak to dla każdego też trwają tyle samo prawda?

@uli

Normalnie wszyscy nowi przedstawiciele biorą udział w szkoleniu bo dotyczy leków z którymi będą pracowali. Najpierw masz tydzień szkolenia wstępnego, ale potem z czasem są kolejne szkolenia z kolejnych leków. Międzyczasie pracujesz z team leaderem w terenie albo jakimś doświadczonym przedstawicielem który szkoli cię praktycznie

Przedstawiciel medyczny

Rekrutacja w bardzo miłej atmosferze - I etap, profesjonalne pytania. II etap - trochę pozostawiał do życzenia, niektóre pytania mało taktowne, bez związku z aplikacją na ww. Stanowisko.

1.Dlaczego MIP? 2.Dlaczego Przedstawiciel Medyczny 3. Co to są antybiotyki? 4. Jakie produkty MIP znam 5. Organizując konferencje z bardzo ważnym profesorem dostaje telefon iż nie może się on na niej zjawić że względu na problemy komunikacyjne - co wtedy bym zrobił? 6. Podać trzy wady 7. Pytanie ile zajmie podróż z miejsca x do y samochodem 8. Jak zwiekszylbym wyniki i w jakim czasie. 9. Jak widzę siebie w tej firmie za 2 lata. 10. Przekonać do danego produktu rekrutera

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Weronika

Jaka jest droga awansu i czy w ogóle jest jakaś szansa na awans?

rapi
@Weronika

jakieś awanse ostatnio były co znaczy, że możliwość jest

Tak

Magdalena
@Deo

Ale jakich stanowisk dotyczą te awanse?

@Magdalena

To nie jest tak, że na każdym stanowisku mogą jakieś być?

@Deo

I w sumie to często są takie awanse w firmie?

@Deo

I liczy się tylko, żeby się jakoś wykazać czy też np biorą pod uwagę staż pracy?

@Weronika

Zaczynasz od młodszego przedstawiciela madycznego jak nie masz doświadczenia. Jak masz to od razu od przedstawiciele medycznego. Przy przedłużaniu umów o pracę zmieniasz stanowisko na przedtsawicielea medycznego a potem na starszego przedstawiciela. Można też zostać KAM lub team leaderem.

Jess

Cześć, po jakim czasie feedback po odbytej rozmowie?

@Jess

I czy dają odpowiedź niezależnie od wyniku rekrutacji, czy odzywają się tylko do tych, co przeszli pozytywnie?

moit

u mnie całość trwała około 2 tygodni

moit
@Jess

i z tego co mówili to odpowiadają zawsze mailowo

@Jess

Tak, feedback jest również w przypadku odpowiedzi negatywnej

@moit

U mnie też, dość sprawnie generalnie

Stefan

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie coś o zarobkach czy dodatkach do pensji?

NICK
@Stefan

Dodatków do pensji nie ma, ale starym pracownikom płacą trzynastą pensję. Premie były, ale od jakiegoś czasu brak.

nick
@NICK

Od ponad roku znowu sa premie kwartalne za wyniki sprzedazy

@Stefan

Była informacja że jest ubezpieczenie na życie oraz dobrowolne od wypadków i kosztów leczenia. Można też korzystać prywatnie z samochodu tylko paliwo leje się za swoje.

@oluś

2 razy w roku gotówka. Przed wakacjami i na początku roku. Ubezpieczenie. Premie kwartalne po okresie próbnym

@Stefan

Zarobki zależą od tego czy masz doświadczenie czy nie. Rok temu ludzie bez doświadczenia dostali 5.000 brutto w okresie próbnym ale zaraz po 3 miesiącach 500 zł podwyżki. Po pół roku chyba wszyscy już mieli przynajmniej 6.000. Jak ktoś ma doświadczenie to myślę że więcej. Do tego dochodzą premie kwartalne które przysługują jak przepracujesz 1 pełny kwartał i masz sprzedaż powyżej średniej firmowej. Z dodatków jest Multisport, po roku Luxmed, ubezpieczenie na życie, samochód do wykorzystania prywatnego. Samochody VW Golf ostatniej lub przed ostatniej generacji w bdb stanie. Tylko nowi dostaja na starcie starsze auta ale z czasem są wymieniane na nowsze.

@ecco

5000 brutto na start jak nie masz doświadczenia ale po 3 miesiącach masz 5500. Potem są podwyżki przy każdym przedłużaniu umowowy, ale były przypadki że jak ktoś miał wynik to podwyżki dostawał szybciej. Jak masz doświadczenie to inna sytuacja - negocjujesz zarobiki indywidualnie.

Kandydat0779

Witam, jak wygląda obecnie system premiowy? Wiem, że premie są co kwartał, ale jakiej wysokości są to zarobki?

Nowaaaa
@Kandydat0779

Na rozmowie zostana przedstawione wszytskie warunki i kwoty także od razu wiesz o co walczysz i podejmujesz decyzje czy chcesz.

Nowaaa
@Kandydat0779

Premie są kwartalne w oparciu o sprzedaż z IMS z 3 produktów. Przeważnie w wysokości ok. 2.000 za produkt.

@Kandydat0779

Premie są przyznawane na podstawie kwartalnych wyników IMS. Trzeba przekroczyć średnią firmową i nie mieć spadku sprzedaży. Aktualnie są z 3 linii, przeważnie w wysokości 2-2,5 zł, więc jak zgarniesz ze wszystkiego to można mieć ok. 6-7 tys. na kwartał, ale wiadomo że wszystkie tylko nieliczni biorą. Częsciej się zdarza że z 1-2 linni, więc wtedy 2,5-5 tysięcy.

prc
@Kandydat0779

Premie są w wysokości ok. 2.500 za produkt ale to kwota brutto, więc na rękę będzie jakieś 2 tysie. Jak się przyłożysz to mozna mieć spokojnie za 2 lub 3 produkty, więc 5-6 tys. na rękę jest do zrobienia w kwartale. Promujesz leki i to raczej rozpoznawane przez lekarzy a nie jakieś suple z którymi wstyd wejść do gabinetu. Jeden antybiotyk lubiany przez dentystów drugi raczej dla rodzinnych i urologów ale jeszcze mało znany. Nie radzę sugerować się negatywnymi wpisami na tym profilu bo nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Jak pracujesz uczciwie i nie robisz żadnych wałków to nikt się do roboty nie wtrąca a ty spokojnie robisz swoje. Atmosfera jest bardzo w porządku.

prc

Tak, nie rotują. Dobre. Weź się nie ośmieszaj. Nie masz pojęcia więc nie zabieraj głosu. Sprzedaż praktycznie wszystkich leków cały czas rośnie i wszystkie są bez problemu dostępne. Pół roku tylko była przerwa z nitroksoliną. Leki są bardzo dobrze znane lekarzom. To nie jest jakaś wielka firma ale produkty maja naprawdę w porządku. Lekarze sami ci to mówią na wizytach. A premie cały czas są przyznawane w każdym kwartale.

@Kandydat0779

Premie co kwartał. Można dostać 3 premie z różnych produktów. Każda po ok. 2,5 tysiąca więc jak ze wszystkiego weżmiesz to robi się ładna kwota.

@Kandydat0779

Brutto. Na rękę wyjdzie 5-6 tysięcy max.

llll

Firma dobra na początek dla ludzi z niewielkim doświadczeniem. Na początek dają ok. 2.500 na rękę, ale po pół roku jest podwyżka i jak masz wyniki, to są premie kwartalne. Flota vw golf. Nie ma jakiejś inwigilacji - jak ktoś robi swoje i ma wyniki to sobie spokojnie pracuje. Znam osobę, która tam jest ponad 10 lat, wiec chyba źle nie ma.

@llll

Nieaktualne. Teraz jest 5.000 na start. Po okresie próbnym podwyżka i premie kwartalne.

5000 brutto

@llll

Bez doświadczenia zaczynasz od 5.000 zł i umowy na czas próbny. Po 3 miesiącach podwyżka 500 zł i umowa na rok. Jak masz wyniki w kolejnych kwartałach to możesz dostać premie, a nawet dodatkową podwyżkę. Standardowo druga podwyżka po roku pracy przy podpisywaniu kolejnej umowy. Osoby z doświadczeniem mają inne stawki.

@ozo

A teraz jest znacznie lepiej. Praktycznie połowa pracowników dostaje premie.

zaq

Wszystko zależy czy masz doświadczenie czy nie. Jak nie to zaczynasz od okresu próbnego 3miesięcznego z pensją 5.000 brutto, a po 3 miesiącach 5500. Premie przysługują jak przepracujesz pełny kwartał.

Kuba

Hej, planuje złożyć dokumenty na teren podkarpacie, Dębica, czy ktoś z firmy jest w stanie po krotce napisać jak wygląda sytuacja i czy warto? Czy kierownicy to rzeznicy czy raczej osoby pomocne? Ile osób tyle opinii, ale warto wyslucham

@Kuba

Bardzo dobry teren do pracy. Ludzie też ok., raczej pomocni. Moim zdaniem warto.

natka
@Polk

Jak wygląda rekrutacja? Pamiętasz może? Chciałabym spróbować.

@natka

Są dwa etapy rozmów kwalifikacyjnych. Na pierwszym rozmawiasz z team leaderem albo dyrektorem. Jak przejdziesz to druga rozmowa jest z wiceprezeską firmy i już jest decydująca o zatrudnieniu. Rozmowy całkiem normalne, bez większego stresu. Nikt ci nie udowadnia że nic nie wiesz i że się nie nadajesz. Pytania o poprzednie prace, doświadczenie, znajomość firmy, produktów, raczej same konkretne. Można zadawać pytania, normalna rozmowa.

natka
@Polk

Dzięki za konkrety, a jeszcze jedno. Wiesz może czy odpowiedź jest zawsze? Czy jest tak, że jak dostaniesz to tylko wtedy dzwonią, a do reszty nie

@natka

Nie wiem szczerze mówiąc, bo mogę się wypowiadać wyłącznie na podstawie własnej, ale jednak odpowiedź była pozytywna. więc to się rozumie samo przez się

Ta co wyżej
@Polk

Przepraszam, patrzyłam na Twój nick i wpisałam omyłkowo w tym polu i wyglądam jak (usunięte przez administratora) tożsamości ;) To nieumyślne, chciałam po prostu odpowiedzieć jak to wyglądało w moim przypadku

@Kuba

Ja też polecam firmę. Dobry lek i lekarze chętnie przyjmują. Jedyny minus to że trzeba się sporo nauczyć napoczątku. Tygodniowe szkolenie. Codziennie testy.

Kajah
@Nowa

Ja bym uważała to za plus, że możesz zdobyć dużo wiedzy, chyba że masz na myśli sam proces nauki i poświęcenie na to czasu

Ozi

To z jakich regionów juz byly odpowiedzi po 2 etapie?

@Ozi

Na mazowieckie juz zostaly wybrane dwie osoby

MM
@Ozi

Na pewno już wybrali na Wrocław bo dostałem e-maila że nie znalazłem się wśród wybrańców. Przynajmniej ktoś łaskawie odpowiedział.

Ciekawy
@MM

Jeśli można wiedzieć to jaką stawkę na start zaoferowali ?

MM
@Ciekawy

Nie wiem. Byłem tylko na pierwszej rozmowie.

@Ozi

Na Śląsk były rozmowy w ubiegłym tygodniu i juz dostałem odpowiedż, więc raczej też zakończylil

Olek
@Ozi

Rekrutacja zakończona w całej Polsce. Już trwa szkolenie.

@Ozi

Na Kraków też zakończona rekrutacja (jakieś 2 tyg. temu)

azsxd
@Ciekawy

Najpierw okres próbny 3 miesiące i 4.500 brutto. Potem podwyżka 500 zł.

Tomtom
@azsxd

Jakie są aktualne stawki na start?

@Tomtom

5000 w okresie próbnym

Rymcym
@Rym

Będą rozmowy w tym tygodniu. Ja dostałem telefon i jestem umówiona.

@Rymcym

Jak długo od pierwszej rozmowy czekaliście na informację w sprawie 2 etapu?

Florek
@Pati

ktoś da znać?

@Florek

Umowa o pracę najpierw na 3 msc, później na rok

abc
@Jess

ta próbna też o pracę, dobrze rozumiem?

@abc

no normalna umowa o pracę, tyle że na okres próbny. Nie że jakaś zlecenie itp. z mojego naboru wszyscy mieli potem przedłużoną na rok i dostali 500 zł podwyżki.

@Florek

Bardzo szybko była odpowiedź. Druga rozmowa 2 dni po pierwszej i następnego dnia decyzja.

Nowa

Bez większych stresów. Najpierw dostałam telefon z biura i umówili mnie na konkretną godzinę, a potem dostałam zaproszenie na email z linkiem do zooma. Pierwsza rozmowa dość długa ale w luźnej atmosferze. Druga rozmwa dwa dni później i następnego dnia telefon że mam pracę. Na razie jest w porządku więc polecam innym którzy się zastanawiają.

Obecnie trwa rekrutacja na stanowisko przedstawiciela medycznego. Czy był już jakiś kontakt i zaproszenia na rozmowy ze strony MiP Pharma?

@Gość

Tak. Ja już nawet pracuje.

daylight

I jak wyglądała rozmowa?

Lilka

Co to znaczy, że prywatna opieka medyczna jest zależna od stażu pracy? Dostaje się ją po próbnym czy jak? Kiedy można z niej korzystać?

iuo22
@Lilka

Prywatna opieka medyczna jest w Luxmedzie. Po roku pracy dostajesz w wersji podstawowej. Wraz ze stażem masz droższe pakiety które dają dostęp do większej liczby specjalistów i badań. Jak sobie dopłacisz to możesz też dołożyć do ubezpieczenia dzieci. Za ciebie płaci firma.

Lilka
@iuo22

Dobra, wszystko jasne. Dziękuję bardzo

Lukas1

Czy można liczyć tutaj na umowę o pracę, czy preferują jakieś inne formy zatrudnienia, np. B2B?

bajans
@Lukas1

tylko umowa o prace

@Lukas1

Normalne umowy o pracę. Najpierw próbna na 3 miesiące. Praktycznie wszyscy mają przedłużane i dostają 500 zł podwyżki. Następna umowa na rok. Pensja wypłacana bez opóźnień pod koniec miesiąca. Wszystko uczciwie w tym względzie.

Lukas1

Super, bardzo dziękuję

abc
@doLukas

ta próbna też o pracę, dobrze rozumiem?

@abc

Tak,. Normalna umowa o pracę.

Janek

Praca w MIP Pharma do miłych i przyjemnych nie należy. Nie obowiązują tam żadne zasady a nawet jeżeli obowiązują to w każdej chwili mogą być zmienione. Nie szanuje się pracowników. Pracownik (usunięte przez administratora)ma być wdzięczny za to, że jeszcze pracuje. Zakłamanie, obłuda, (usunięte przez administratora) pogarda- to wartości, jakimi kieruje się kierownictwo. Brak szkoleń sprzedażowych, żadnej ścieżki rozwoju, ciągła rotacja pracowników, niskie wynagrodzenie, obecnie pracuje chyba 15 PM. Brak niezbędnych narzędzi do pracy, wszyscy pracownicy piszą raporty i pracują na swoich prywatnych komputerach, prywatnym internecie, a co niektórzy i telefonach. (usunięte przez administratora) W firmie co tydzień wysyła się karty wizyt i diety pocztą. Kadra „zarządzająca” to jedna wielka kpina, brak kultury i szacunku, zero wiedzy o marketingu a tym bardziej o zarządzaniu ludźmi. (usunięte przez administratora)Jedyne co ją interesuje to dotrwać do emerytury zanim firma się rozpadnie, czyli już niedługo. Brak profesjonalizmu i wiedzy merytorycznej. (usunięte przez administratora) Niestety człowiek ze wsi wyjdzie, lecz wieś w człowieku zostaje. Mało inteligentny i bojący się ludzi inteligentnych, więc jeśli masz swoje zdanie i coś do powiedzenia to długo nie popracujesz. Reprezentuje on wszystkie najgorsze cechy i zachowania, jakie można sobie wyobrazić. (usunięte przez administratora) Firma tylko i wyłącznie na początek, aby mieć co wpisać w CV, poznać teren i lekarzy, albo na przetrwanie. Nic więcej tam się nie nauczycie, pieniędzy też nie zarobicie.

Nitroxolin
@Janek

Bardzo merytorycznie, zgodnie z prawdą i w punkt.pozdrawiam :-)

@Janek

w punkt dla wlasnego zdrowia psychicznego nie polecam

Pytanie o rozmowę

Czy miał już ktoś rozmowę przez zoom? Możecie napisać jak wygląda wideo rozmowa? Zależy mi na szybkim info.

TKS
@Pytanie o rozmowę

Rozmowy są podobno w czwartek i piątek. Ja mam w czwartek to napiszę jak było. Na razie wszystko OK. Najpierw telefon pare minut póżniej e-mail z ustaleniami w którym też dostałem link do rozmowy. Na który region aplikujesz?

TKS
@Pytanie o rozmowę

Dużo pytań o wcześniejsze doświadczenia zawodowe i rozwiązywanie konkretnych problemów. Trochę pytań o firmę i produkty. Nie było żadnych "biologicznych" pytań mimo, że aplikuję na południowy region. Rozmowa trwała prawie godzinę. Mają się odezwać w ciągu tygodnia w sprawie drugiego etapu. Rozmowa na zoomie, wszystko fajnie zorganizowane i bez napinki.

Pytanie o rozmowę
@TKS

Moja rozmowa trwała chyba z godzinę. Trochę łatwych pytań o powody aplikowania, liczbę złożonych CV, o wiedzę na temat pracy PM. Inne pytania dość trudne o rozwiązanie konkretnych problemów. Na koniec prezentacja na temat firmy. Umowa na okres próbny 3 miesiące, a potem na rok. Pensja zależna od tego czy masz doświadczenie czy nie. Ogólnie miła atmosfera rozmowy i wszystko profesjonalnie zorganizowane. Ja aplikuje na Śląsk. Dostałeś już odpowiedź w sprawie drugiego etapu?

@Pytanie o rozmowę

Czy ktoś miał już odpowiedź po pierwszym etapie>?

tomtom
@Pytanie o rozmowę

Najpierw dzwonią i umawiają termin. Potem dostajesz e-mail z linkiem do zoom. Ja miałem wszystko zorganizowane. O umówionej godzinie połączyłem się z facetem z firmu. Rozmowa trwała około 40 minut. Rzeczowe, konkretne pytania o doświadczenia z wcześniejszych miejsc pracy. Po tygodniu przyszła odpowiedź, że dziękują za romowę, ale zatrudnili kogoś innego. Przynajmniej coś odpowiedzieli a nie zlali jak to jest regułą.

hji123
@tomtom

Ja dostałam kulturalną odpowiedź za udział w rozmowie i że zatrudnili kogoś innego. Pierwszy raz mi się zdarzyło, ktoś odpisał. Także mimo wszystko plus dla firmy.

@hji123

Zgadzam się - jedna z nielicznych firm jaka mi podziękowała za wysłanie CV i napisała jaki jest wynik rozmowy. Krótko, ale przynajmniej człowiek wie na czym stoi. Sama rozmowa bardzo długa bo prawie godzina. Pod koniec informacje o firmie i warunkach zatrudnienia.

Kan
@oluś

Rozmowa spoko. Ok. pół godziny. Pytania przeważnie standardowe tylko niektóre bardziej dociekliwe. Ma być jeszcze drugi etap odpowiedzi do 2 tygodni.

TB
@Pytanie o rozmowę

Cześć. Czy miał ktoś może rozmowę w ostatnim czasie? Wysłałem CV, ale nie ma odzewu. Wie ktoś czy są już prowadzone rozmowy?

@TB

W tym tygodniu były już rozmowy. Pierwszy etap.

Anna_Maria

Czy miał już ktoś odpowiedź po pierwszej rozmowie. Czy informują od razu o wyniku czy rzeczywiście trzeba czekać 2 tygodnie?

@Anna_Maria

Cześć. Czy mogłabyś napisać jakie były pytania? Jaka atmosfera rozmowy? Ja dopiero będę miała rozmowę i szukam aktualnych informacji. Czy są jakieś kłopotliwe pytania i czy trzeba mieć koniecznie doświadczenie?

Anna_Maria
@Pati

Na początku proste pytania, potem bardziej konkretne. Głównie o doświadczenia z poprzenich miejsc pracy i konkretne umiejętności. Ogólnie rozmowa bardzo miła. Prowadziło ją dwóch panów. Najpierw pytania zadawał jeden, potem drugi, a na koniec ja mogłam jeszcze zadać swoje pytania.

@Anna_Maria

Dziękuje, a czy dostałaś już jakąś informację w sprawie drugiego etapu?

kandydat

Są dwie rozmowy kwalifikacyjne. Jak ktoś przejdzie pierwszą, to idzie na drugą. Odpowiedzi mają być do dwóch tygodnu. Pierwsza rozmowa trwa ok 15 minut. W Rzeszowie rozmowy prowadził jakiś facet. Pytania czasem typowe, a czasem dość trudne. Osoba przede mną miała jakieś medyczne pytania, ale mnie o to nie pytał. Pierwszy raz w życiu miałem wrażenie, że ktoś przeczytał moją aplikację i coś o mnie wiedział bo nie zadawał durnych pytan na które odpowiedzi są na 1 stronie CV.

@kandydat

Dokładnie. Też byłam na paru rozmowach w życiu i tutaj rzeczywiście ma się wrażenie że rozmowa jest bardzo indywidualna. Jedyne typowe pytanie jakie miałam to czym chciałabym się zajmować w firmie za 5 lat. Dużo pytań o rozwiązanie problematycznych sytuacji naprzykład o to jak trzeba wystąpić przed grupą bez przygotowania.

azsxd
@oluś

Zgadzam się. Ja bardzo dobrze wspominam swoją rozmowę kwalifikacyjną. Byłam na kilku rozmowach do firm i na koniec miałam dwie propozycje pracy. Wybarałam MIP własnie dlatego że rozmowa kwalifikacyjna zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie.

Tomtom
@kandydat

Masz może info ile obecnie oferują na starcie?

@Tomtom

5000 w okresie próbnym. Potem podwyżka + premie kwartalne

Dym
@azsxd

Oj to bardzo źle wybrałaś o czym przekonasz się prędko. Ludzie czy wy nie czytacie opinii? Niestety zdecydowana większość jest prawdziwa.

@Dym

Czy zaczęły się już rozmowy z obecnej rekrutacji? Dzwonili do Was?

Hmm

Ja czekam

Kinia
@Hmm

A na jaki region? Polecam bardzo!!

@Kinia

Mam szansę beż doświadczenia i studiami innymi niż medyczne/przyrodnicze?

spox

Chyba nie bo żaden obcokrajowiec nie pracuje w MIP.

Zostaw merytoryczną opinię o MIP Pharma Polska - Gdańsk

• Jak się pracuje w MIP Pharma Polska?

Zobacz opinie na temat firmy MIP Pharma Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MIP Pharma Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MIP Pharma Polska?

Kandydaci do pracy w MIP Pharma Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MIP Pharma Polska
4.5/5 Na podstawie 555 ocen.
  • Orzechowa 5
    80-175 Gdańsk