MIP Pharma Polska

Gdańsk

Opinie o MIP Pharma Polska

smok wawelski 2013-05-13 13:17:31
Firma na pierwszy rzut oka ok. Flota to vw golfy, kasa 2500 na start 2800 po roku, premie kwartalne od kilkuset do 1500zł w zależności od kaprysu firmy w danym momencie, bo mogą zostać wstrzymane /netto/. Limitów jako takich brak. Plany sprzedażowe na jeden wyrób, aczkolwiek nie mający wzięcia i na niego ciśnienie jest spore. Firma żydzi kasę na wszystko, budżet nie istnieje, marketing też, otc ma się sprzedać czyli pm vs reklamy konkurencji w mediach i ich pm/pf. Szkolenia i spotkania najczęściej nic nie wnoszące, tzw zapchaj dziura, bo musi się odbyć.
Firma wprowadza nowe preparaty, aczkolwiek nie ma ochoty się rozwijać, góruje motto coś wprowadzić, jakoś sprzedać. Nikt nie ma zamiaru rozwijać preparatów na większą skalę, wszystko wygląda tak, jakby to co jest miało dać jakiś wzrost i szansę na przetrwanie kolejnego roku. Cały czas atmosfera niepewności, bez względu na wyniki.
Dobra na start, bez szans na rozwój, sensowną podwyżkę czy awans dla pm.
.... 2013-07-17 18:32:46
Masz 2,5k pln w kolejnym etapie w zależności od umowy 2800 z groszami i na tym koniec, na więcej raczej nie ma co liczyć, od kilku lat nie ma podwyżek i nie zapowiada się na nie. Premie różnie się dostaje. Przez pierwszy rok, zapomnij, bo masz w umowie, że nie dostaniesz. Aktualnie wypadły tetrazepamy, a one dosyć fajnie podbijały wyniki. Urlop tylko w okresie wakacyjnym, wręcz przymusowy, wrzesień-maj, nie ma szans. Jak już ktoś pisał, jak zaczynasz przygodę to ok, ale szybko uciekaj do lepszej firmy, bo tam każdy boi się własnego cienia, szczególnie w okresach nagłego wzrostu "ciśnienia".
Megg's 2015-07-09 00:22:10
Nic sie nie zmienia -"gole" vg golfy, 2800 na reke, umowa o prace, jedyne co dobre, to toze po macierzynskim masz gdzie wrocic, bo gdzie indziej to roznie bywa.
Megg's 2015-07-09 00:22:12
REP 2015-08-17 20:22:54
Firma dobra dla cichociemnych. Jak nie masz własnego zdania i robisz co Ci każą, to idealna firma dla Ciebie, do tego jak jesteś kobietą i planujesz macierzyństwo to nikt Cię z tego powodu ścigać nie będzie. Kasa od lat ta sama 2500, później 2800, grucha i 13stka ale to już jak jesteś na stałe. Do jazdy golfy w wersjach raczej podstawowych za to bez gpsu i jak ktoś mądry to i bez limitów. Pracować trzeba wszędzie, jak robisz swoje i nie zwracasz uwagi na chwilowe podbijanie ciśnienia to popracujesz stabilnie przez lata. Nikt nie gania Cie kiedy masz wracać z pracy i jak masz ją wykonywać, ważne że jest wynik.
Zapomnieć możecie za to o awansach, podwyżkach, budżetach, a szkolenia w hotelach są raczej mocno naukowe i mocno biedne (piwko na swój koszt :)).
Atmosfera ok, aczkolwiek większość obrabia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] innym za ich plecami, taki klimat firmy, ale wszędzie podobnie. Jak ktoś myśli, że dzisiaj znajdzie super firmę z tradycjami za 3500-4000 netto i nic nie będzie musiał robić, to niech najlepiej odda się do adopcji jakiemuś politykowi z rządzącej partii.
ziom 2016-01-28 23:28:25
witam, ktoś może jest zaproszony na rozmowę na PM w Rzeszowie w dniu 1.02.2016?
A tak w ogóle może ktoś napisać jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna i o co pytają ???
Józiu 2016-01-29 11:25:22
odezwij się na emaila ziom, dberk@wp.pl
Rep 2016-01-30 00:00:56
Przedstawiciel medyczny w tych czasach za 2500zł ?!? To jakiś żart ?
Nawet KRKA i Oleofarm lepiej płacą :)))
Nic dziwnego że jest tam rotacja a produkty jakoś się nie mogą ugruntować na rynku....popytajcie w aptekach.
Po przeczytaniu tych opinii odpuszczam rozmowę bo z tego co widzę to szkoda czasu.
llll 2016-01-31 10:57:51
Firma dobra na początek dla ludzi z niewielkim doświadczeniem. Na początek dają ok. 2.500 na rękę, ale po pół roku jest podwyżka i jak masz wyniki, to są premie kwartalne. Flota vw golf. Nie ma jakiejś inwigilacji - jak ktoś robi swoje i ma wyniki to sobie spokojnie pracuje. Znam osobę, która tam jest ponad 10 lat, wiec chyba źle nie ma.
rep 2016-01-31 11:14:05
Atmosfera OK, chyba że jest nagły wzrost ciśnienia na jakiś produkt. Nie ma budżetu - PM pracują głównie merytorycznie. Początkowe szkolenie masakra - praktycznie 2 tygodnie poza domem i to od rana do wieczora. Potem tez częste szkolenia. Przyjmują po kierunkach biologicznych, AWF, fizjoterapie itp. pokrewne medycynie.
wrocek 2016-01-31 20:17:23
Dzwonili do kogoś na rozmowę w Poznaniu? Widzę, że już niektórzy są umówieni na rozmowy, a do mnie na razie nie dzwonili, a chciałem spróbować
Ja rozmawiałem kiedyś z jednym repem od nich to nie narzekał. Akurat miał studia nie związane z medycyną, więc takich też przyjmują.
kandydat 2016-02-04 16:34:27
Są dwie rozmowy kwalifikacyjne. Jak ktoś przejdzie pierwszą, to idzie na drugą. Odpowiedzi mają być do dwóch tygodnu. Pierwsza rozmowa trwa ok 15 minut. W Rzeszowie rozmowy prowadził jakiś facet. Pytania czasem typowe, a czasem dość trudne. Osoba przede mną miała jakieś medyczne pytania, ale mnie o to nie pytał. Pierwszy raz w życiu miałem wrażenie, że ktoś przeczytał moją aplikację i coś o mnie wiedział bo nie zadawał durnych pytan na które odpowiedzi są na 1 stronie CV.
Zainterosowany 2016-02-09 22:30:22
Czy miał już ktoś z was może odpowiedz co do przejścia 1 etapu rekrutacji czy nie macie żadnych wieści?
kandydatka 2016-02-10 10:51:40
Czy miał już ktoś odpowiedź z podlaskiego co do 2 etapu rozmów?
ona 2016-02-14 12:12:47
czy ktos otrzymal jakakolwiek odpowiedz po 1 etapie?
reona 2016-02-15 07:57:32
Tak, były już drugie rozmowy na Rzeszów. Odpowiedź w ciągu 2 tygodni, bo zatrudniają od marca.
monika 2016-02-15 17:21:53
o co pytają na drugim etapie rozmów?
rozczarowana 2016-02-15 23:42:20
slaba ta firma skoro nie daje niektorym w ogole znaku ani czy na tak czy na nie. rozczarowanie duze
weber 2016-02-16 12:06:24
Witam, są dwa etapy. dzień po dniu, pytania standardowe jak w firmie farmaceutycznej. zatrudniają ludzi bez doświadczenia, takich najłatwiej pozyskać i nauczyć. rozmowy ok. Jak nie zadzwonią do kogoś do 24godz. to znaczy że niestety maja kogoś innego. pozdrawiam życzę udanego poszukiwania pracy...
ttetka 2016-02-16 15:38:07
Weber skąd wiesz że 24h?
xyz 2016-02-16 19:24:55
Dostał juz ktoś odpowiedź z Częstochowy co do drugiego etapu i jego zakończenia?
zzz 2016-02-17 07:56:33
Do mnie zadzwonili wczoraj. Mam pracę :)
xyz 2016-02-17 09:42:54
No to gratulacje ;-) O której godzinie miałaś rozmowę w drugim etapie?
Weber 2016-02-18 16:32:00
Wiem od kolezanki
Asi 2016-02-18 17:25:42
No to się spotkamy na szkoleniu, do mnie tez wczoraj dzwonili:-)
ttetka 2016-02-19 22:57:38
Jaka flota w firmie i ile wizyt dziennie?
Ja 2016-02-20 10:48:23
VW Golf. 10 +2
rafik 2016-02-21 17:33:31
Zgadza się 10 lekarskich i 2 apteczne wizyty, tabletów nie ma, tereny całkiem ok, co do floty czy to sa vw golfy w kombi?
maxmax 2016-03-20 10:59:00
Max, i dobrze że nie ma tabletów. Takich repów co siedzą przed gabinetami i robią wirtualne wizyty u lekarzy już jest dość w przychodni. Moim zdaniem w dzisiejszych czasach brak tabletu z GPSem to raczej zaleta niż wada.
reppp 2016-03-20 21:09:18
Ludzie, czy was pogięło? Tablet teraz kosztuje 500 zł. I to ma być bonus? Dlaczego nikt nie pyta ile poduszek mają w samochodzie i czy są kurtyny powietrzne. Albo czy dają ubezpieczenie NNW lub na życie? Tablet, laptop czy komórka to tylko narzędzie pracy. Fajnie jak są, ale ważniejsze jest np. jacy są dystrykci w firmie, bo ci potrafią zatruć życie. Czy są potrójne wizyty i czy rozliczają z każdego kilometra, bo to jest upierdliwe.
kredo 2016-05-08 18:13:22
Pracowałam w tej " firmie" dość długo - za długo. Szczerze powiem ze tym , którzy zaczną pracować na terenie podkarpacia i małopolskiego współczuję do granic możliwości. Jest mobbing na szeroką skalę, jak sie nie odezwiesz to Cię zniszczą. Mało tego w porównaniu z innymi firmami farmaceutycznymi szkolenia jakie są w Mipie to śmiech, NIE UCZĄ KOMPLETNIE TECHNIK SPRZEDAŻY. Jak ktoś nie ma tego czegoś to z takimi lekami i z brakiem budżetu nawet na biedny fartuch nie ma szans...Dziękuję Bogu, że zmieniłam firmę, w której przez 2 miesiące nauczyłam się więcej niż tu w 6 lat. Jeszcze jedno, dla tych z tych 2 terenów proponuję zakupić tabletki uspakajające, zapoznanie się z kodeksem prawa pracy, swoimi obowiązkami i POD ŻADNYM POZOREM nie ufać nikomu - NIKOMU. To naprawdę szczera rada.
amor 2016-05-09 09:58:10
Kredo, chyba żeśmy w jakichś innych firmach pracowali, bo ja na jednym z wymienianych przez ciebie regionów pracowałem dobry rok i żadnego mobbingu nie było. Swoją drogą należało iść na skargę do inspekcji pracy zamiast tkwić tam 6 lat i jeść tabletki na uspokojenie.
amor 2016-05-09 09:58:44
manik 2016-06-17 10:56:24
na pewno jest tez tutaj dobra oferta jako Przedstawiciel medyczny, bo widziałem takie ogłoszenia już wcześniej, tylko nie wiem jak wygląda teraz aktualne zatrudnienie u nich. A na pewno można tutaj jeszcze n premiach dużo i to mnie chyba przekonuje..
Zostaw swoją opinię o MIP Pharma Polska - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MIP Pharma Polska