Opinie o Fundacja Collegium Civitas w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Fundacja Collegium Civitas. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Fundacja Collegium Civitas o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Collegium Civitas w Warszawa

Były kandydat Nowy wpis

Dział HR nie udziela odpowiedzi zwrotnej po rozmowie. Rozmowa o pracę była dwa tygodnie temu, odpowiedź miała być w ciągu dwóch dni i cisza. Żenada.

mara Nowy wpis
@Były kandydat

Miałam dokładnie tak samo, najpierw odrzucili cv (przyszedł komunikat z pracuj), przy ponownym ogłoszeniu zaprosili na rozmowę, która pozostawiała wiele do życzenia, po rozmowie zero kontaktu, w końcu przez znajomą, która tam pracuje dowiedziałam się, ze jednak nikogo nie zatrudnią, bo nie mają funduszy.

W Fundacja Collegium Civitas prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Główny Specjalista Ds. HR. Jesteś osobą, która wzięła w niej udział? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Kandydatka Nowy wpis

Profesjonalnie od początku do końca. Widać, że darzą pracowników dużym szacunkiem i zaufaniem. Praca jest hybrydowa. Doświadczenie jednak gra tu pierwsze skrzypce. Finansowo też chyba ok. Mi się nie udało ale żalu nie mam - widocznie byli lepsi. Pozdrawiam!

Rekrutacja dotyczyła stanowiska w jednym z działów uczelni Collegium Civitas. Rozmowa kwalifikacyjna trwała ok. półgodziny, przeprowadzona przez dwóch pracowników uczelni. Pytano nt. doświadczenia zawodowego, znajomości pakietu MS Office, znajomości j. angielskiego, oczekiwanego wynagrodzenia, przyczyn zmiany pracy. Była także możliwość zadawania pytań. Przedstawiono obowiązki na tym stanowisku, nie padło informacji nt. wynagrodzenia. Wynik rekrutacji przekazano telefonicznie po niecałych dwóch tygodniach po rozmowie. Był negatywny i przekazany w jednym zdaniu, nieco bezosobowo, co pozostawiło pewien niesmak. Rozmowa telefoniczna trwała 20 sekund, nie było tradycyjnego podziękowania za udział w rekrutacji lub przysłowiowego „zdecydowaliśmy się na innego kandydata”. Zresztą po jakimś czasie, identyczna oferta pracy od tego pracodawcy została zamieszczona ponownie. Kandydat wg rekrutujących potrzebny był od zaraz. Niech każdy sam oceni, czy warto tam aplikować.

Karol Nowy wpis
@Kandydat

Widzę że trochę cie rozczarowała ta rekrutacja. Powiesz ile zaproponowali kasy bo napisałeś, że była rozmowa dotycząca wynagrodzenia. Może za dużo chciałeś bo często właśnie wysokość pensji przesądza o wyborze kandydata. Jak myślisz?

bartek

trzymajcie się z daleka upubliczniają dane studentów i pracowników beznadzieja oszustwa i dezorganizacja

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Fundacja Collegium Civitas na stanowisko Specjalistka / Specjalista ds. HR? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Collegium Civitas - Warszawa

• Jak się pracuje w Fundacja Collegium Civitas?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Collegium Civitas tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Fundacja Collegium Civitas
  • Pl. Defilad 1 lok. 1149