Opinie o Super siódemka w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Super siódemka. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Super siódemka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Super siódemka w Poznań

Postal Dude

O ile nie zgodzę się z całkowitym hejterstwem na temat tej firmy i przyznam, że lepszej atmosfery w żadnej innej firmie dotąd nie uświadczyłem, to muszę się zgodzić że w S7 chyba dzieje się coś bardzo niedobrego. Było to widać podczas tego sezonu, jakby pewnie niezrównoważenie pracowników i pracy do wykonania. Do stałych mankamentów firmy ( a przynajmniej od czasu kiedy zacząłem pracę) należy ogólny chaos i wtórny bałagan na regałach, że nie wspomnę o braku korelacji między tym co rzeczywiście na półkach było, a co powinno być. Na paczce z kolei wiecznie brakowało to papieru do wypychania, to oklejaczy, to jeszcze noży do kartonów. Niby błahostki, a demotywowały wiarę na magazynie każdego, pięknego dnia w S7. Cytowanie kwiecistych komentarzy na ten temat sobie daruję. Ze sprawami typu "administracyjnego" też bywało różnie, chociaż NIE można zaliczyć do tego wypłat- te bardzo regularnie. Mogłyby być trochę lepsze, ale to tylko moja opinia :) Ludzie pracujący nieco dłużej w S7 są różni, ale generalnie wszyscy są na swój sposób uprzejmi (z naciskiem "na swój sposób"), tak więc i podejście sezonowych (tych "starszych"), i podejście stałych pracowników wszystkich "szczebli" nie jest rzeczą, którą da się zapisać na minus. Poza ww. "starą gwardią" spora rotacja; z różnych względów. Reasumując, jeśli nic więcej w międzyczasie się nie wydarzy, to wspomnienia z S7 pozostaną takie, jakie są- dobre, acz niestety nie wspaniałe. Jak na chwilową pracę nie mam nic do zarzucenia, jak na dłuższą, to już zależy od człowieka :)

kol

zgadza sie , omijajcie firmę bo tam jest mega syf,rączka rączkę myje, nawet po tym jak mieli kontrole dalej lecą w kulki.a szanownej p grazyny to nie mozna sluchac , czy mi sie wydaje czy ona przypomina mega pania premier szydło? ten typ tak ma

qtrix

Spoko firma i kierownicy. Mila atmosfera, szef bardzo pozytywny :)

Wuja

Fajnie jest

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Super siódemka? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
Apeluje o rozum do głowy

Strasznie nurtuje mnie jedno pytanie, dlaczego kolego/koleżanko, pracujesz w firmie w której jesteś tak bardzo źle traktowany? Poziom jadu który jest tutaj ostatnio tak namiętnie wypluwany w stronę osób, ważnych dla firmy, jest czyms dla mnie niepojętym. Ludzie, bądźcie poważni, chociaż raz zróbcie tyle, co robią Ci których codziennie tutaj obrażacie. Bo tutaj nie chodzi o to by pojawić się w pracy i liczyć na to, że zostaniecie docenieni za swój wygląd. Drodzy koledzy/koleżanki jest mi wstyd, że pracuje dzisiaj z Wami na jednym magazynie.

Zadowolony pracownik

Czy wam ludzie totalnie od*ebalo? Czego Wy się czepiacie? Jak pracujesz uczciwie nikt nie będzie na Tobie siedział. Ludzie którzy twierdzą że gdy kierownik "wydrze mordę " czyni go złym człowiekiem , zboczencem i gościem, który nie zna alfabetu jak było napisane wyżej to polecam cofnąć się do szkoły a potem zdychac z głodu, bo w każdej firmie wam będzie źle i nigdy nie znajdziecie roboty. A wszyscy Ci którzy potrafią tutaj wypisywac masę kłamstw i wymyślonych historii można uważać za absolutne zero , które nie potrafi podejść i powiedzieć co leży na sercu prosto w oczy. Szczególnie grubas który rozpocząl ta fale internetowej napinki. A teksty typu "stara paniusia" , "liliput " , "wielki prezes kulajacy babole" zostawcie dla swoich bliskich bo ten prezes co kula babole robi na magazynie pewnie więcej niż niejeden tam opie*dalacz . Poza tym nie potrafię zrozumieć waszych lamentow... nikt nikogo nie trzyma tam na sile wiec jak się nie podoba to "tam są drzwi". Pozdrawiam wszystkich świniorzy i świnki ze świniarni, w poniedziałek pojezdzimy świniowozem :) Nie pozdrawiam bandy baranów którzy swoje problemy próbują załatwić przez internet obrażając przy tym porzadnych ludzi z powodu wielkiej kupy w majtkach, dla was nie ma miejsca w naszej świniarni.

Nos

Kołek wiele razy odgrazal się że kogoś zaj...słyszeli to chyba wszyscy.zastanawiajce jest tylko to dlaczego Grażyna stara pannusia i Lucjan Wielki prezes kulacjcy babole na to pozwalają to są jakieś kpiny.to jest mobbig.i ta pseudo dyrektorka liliput która nawet towaru nie umie zamówić.

elemele

Pora zakończyć fale hejtu i znaleźć jakies pozytywy sytuacj, dzieki której panuje teraz milsza atmosfera. Czasem musi być gorzej aby bylo lepiej. Niektóre osoby chyba zrozumiały swoje wady i znacznie poprawiły swoje "zachowanie. Oby dalej dobrze się nam pracowalo jak teraz ;) Pozdrowienia dla swiniorzy. Kwi kwi :D ;)

Świniorz nie zawsze znaczy źle ;)

Słowo świniorz jak dla mnie wymiata , poczucie humoru kierasa też, a właściwie obu (nie można zapomnieć o Pannie Zuzannie) ;) Lubię tych kolesi , są w porządku i serio nawet jak ktoś nabroi trochę to na spokojnie wytlumacza ;) Nie ma się czego bać tylko pracować uczciwie :)

sak

kołek to jest jakaś tragedia, ten koleś nie zna nawet alfabetu do końca!!! błędy nawet robi mówiąc..kretyn skończony,obraża ludzi a sam jest śmierdzielem.....

wole

to jest super siódemka : grażyna, kołek,góral,paula,paulina,hamlet i lucjan i nikt poza nimi się nie liczy, szkoda tylko że wszyscy udają że pracują a tak naprawdę obijanka na całej linii.a kołek i jego konkubina rozwalą tą firmę prędziutko.zobaczycie

Rys
@wole

Chyba zła kolejność najpierw jest graza a potem długo długo nic i graza graza graza (usunięte przez administratora) wie tylko powtarza ciągle noooo noooo nooooo czy to w rozmowie z pracownikami i klientami.to jest poziom dyrektora???chyba zerowy.n ie zna ni jednego towaru z art papu.wielki prokurent

Anonimowa

Fajna praca, spk ludzie, kierownicy i szef w porządku. Polecam

Aida242

Praca do ciezkich nienalezy, szybko leci czas. Wyplaty na czas, stawki moga byc. Doceniaja za nadgodziny, za soboty.(usunięte przez administratora) Szef- lepszego nie mialam, zawsze pomocny. Polecam

łyn

Praca byłaby ok, gdyby nie kierownik pewnego działu który obraża pracowników i wyzywa ich (usunięte przez administratora)Zreszta przy akceptacji dyrekcji.

paczkomat

Fajna atmosfera, fajna praca, niezła stawka godzinowa. Szef bardzo przyjazny, kierownicy nieco mniej, ale nie nazwałbym ich złymi. Minus za niektórych stałych pracowników, dla których dobre wychowanie to pojęcie obce.

niewazny

Super praca, świetni ludzie, ale kierownik pan(usunięte przez administratora) tragedia, nigdy gorszego kierownika nie miałam, jak mu już się raz podpadnie to koniec, tak że ze względu na okropnego kierownika który wszystkich wkurza- nie polecam

RTS

WSZYSCY LICZA PALETY

pakowacz

Jedna z lepszych prac studenckich w jakiej miałem okazję pracować + zajebisty szef. Niestety przez Panią `kierownik` magazynu i kilku stałych pracowników którzy mają przykrą nadzieję o premię przez zaganianie, cały przyjazny i studencki klimat pracy znika :(

Zostaw merytoryczną opinię o Super siódemka - Poznań

Super siódemka
3.3/5 Na podstawie 46 ocen.
  • Opłotki 23
    60-012 Poznań