Super siódemka

Poznań

Opinie o Super siódemka

pakowacz 2013-12-27 16:37:32
Jedna z lepszych prac studenckich w jakiej miałem okazję pracować + zajebisty szef. Niestety przez Panią `kierownik` magazynu i kilku stałych pracowników którzy mają przykrą nadzieję o premię przez zaganianie, cały przyjazny i studencki klimat pracy znika :(
RTS 2014-04-28 20:11:23
WSZYSCY LICZA PALETY
niewazny 2015-07-17 13:54:41
Super praca, świetni ludzie, ale kierownik pan( usunięte przez administratora ) tragedia, nigdy gorszego kierownika nie miałam, jak mu już się raz podpadnie to koniec, tak że ze względu na okropnego kierownika który wszystkich wkurza- nie polecam
paczkomat 2015-12-17 13:08:15
Fajna atmosfera, fajna praca, niezła stawka godzinowa. Szef bardzo przyjazny, kierownicy nieco mniej, ale nie nazwałbym ich złymi. Minus za niektórych stałych pracowników, dla których dobre wychowanie to pojęcie obce.
łyn 2016-06-01 16:10:03
Praca byłaby ok, gdyby nie kierownik pewnego działu który obraża pracowników i wyzywa ich ( usunięte przez administratora )Zreszta przy akceptacji dyrekcji.
Aida242 2016-07-02 04:33:42
Praca do ciezkich nienalezy, szybko leci czas. Wyplaty na czas, stawki moga byc. Doceniaja za nadgodziny, za soboty.(usunięte przez administratora) Szef- lepszego nie mialam, zawsze pomocny. Polecam
Anonimowa 2016-08-26 17:02:22
Fajna praca, spk ludzie, kierownicy i szef w porządku. Polecam
wole 2016-08-26 21:45:11
to jest super siódemka : grażyna, kołek,góral,paula,paulina,hamlet i lucjan i nikt poza nimi się nie liczy, szkoda tylko że wszyscy udają że pracują a tak naprawdę obijanka na całej linii.a kołek i jego konkubina rozwalą tą firmę prędziutko.zobaczycie
sak 2016-08-26 22:05:42
kołek to jest jakaś tragedia, ten koleś nie zna nawet alfabetu do końca!!! błędy nawet robi mówiąc..kretyn skończony,obraża ludzi a sam jest śmierdzielem.....
Świniorz nie zawsze znaczy źle ;) 2016-08-27 09:38:42
Słowo świniorz jak dla mnie wymiata , poczucie humoru kierasa też, a właściwie obu (nie można zapomnieć o Pannie Zuzannie) ;) Lubię tych kolesi , są w porządku i serio nawet jak ktoś nabroi trochę to na spokojnie wytlumacza ;) Nie ma się czego bać tylko pracować uczciwie :)
elemele 2016-08-27 09:51:26
Pora zakończyć fale hejtu i znaleźć jakies pozytywy sytuacj, dzieki której panuje teraz milsza atmosfera. Czasem musi być gorzej aby bylo lepiej. Niektóre osoby chyba zrozumiały swoje wady i znacznie poprawiły swoje "zachowanie. Oby dalej dobrze się nam pracowalo jak teraz ;) Pozdrowienia dla swiniorzy. Kwi kwi :D ;)
Nos 2016-08-28 07:26:29
Kołek wiele razy odgrazal się że kogoś zaj...słyszeli to chyba wszyscy.zastanawiajce jest tylko to dlaczego Grażyna stara pannusia i Lucjan Wielki prezes kulacjcy babole na to pozwalają to są jakieś kpiny.to jest mobbig.i ta pseudo dyrektorka liliput która nawet towaru nie umie zamówić.
Rys 2016-08-28 07:45:23
Chyba zła kolejność najpierw jest graza a potem długo długo nic i graza graza graza [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wie tylko powtarza ciągle noooo noooo nooooo czy to w rozmowie z pracownikami i klientami.to jest poziom dyrektora???chyba zerowy.n ie zna ni jednego towaru z art papu.wielki prokurent
Zadowolony pracownik 2016-08-28 14:09:53
Czy wam ludzie totalnie od*ebalo? Czego Wy się czepiacie? Jak pracujesz uczciwie nikt nie będzie na Tobie siedział. Ludzie którzy twierdzą że gdy kierownik "wydrze mordę " czyni go złym człowiekiem , zboczencem i gościem, który nie zna alfabetu jak było napisane wyżej to polecam cofnąć się do szkoły a potem zdychac z głodu, bo w każdej firmie wam będzie źle i nigdy nie znajdziecie roboty. A wszyscy Ci którzy potrafią tutaj wypisywac masę kłamstw i wymyślonych historii można uważać za absolutne zero , które nie potrafi podejść i powiedzieć co leży na sercu prosto w oczy. Szczególnie grubas który rozpocząl ta fale internetowej napinki. A teksty typu "stara paniusia" , "liliput " , "wielki prezes kulajacy babole" zostawcie dla swoich bliskich bo ten prezes co kula babole robi na magazynie pewnie więcej niż niejeden tam opie*dalacz . Poza tym nie potrafię zrozumieć waszych lamentow... nikt nikogo nie trzyma tam na sile wiec jak się nie podoba to "tam są drzwi".
Pozdrawiam wszystkich świniorzy i świnki ze świniarni, w poniedziałek pojezdzimy świniowozem :)
Nie pozdrawiam bandy baranów którzy swoje problemy próbują załatwić przez internet obrażając przy tym porzadnych ludzi z powodu wielkiej kupy w majtkach, dla was nie ma miejsca w naszej świniarni.
Apeluje o rozum do głowy 2016-08-29 10:16:57
Strasznie nurtuje mnie jedno pytanie, dlaczego kolego/koleżanko, pracujesz w firmie w której jesteś tak bardzo źle traktowany? Poziom jadu który jest tutaj ostatnio tak namiętnie wypluwany w stronę osób, ważnych dla firmy, jest czyms dla mnie niepojętym. Ludzie, bądźcie poważni, chociaż raz zróbcie tyle, co robią Ci których codziennie tutaj obrażacie. Bo tutaj nie chodzi o to by pojawić się w pracy i liczyć na to, że zostaniecie docenieni za swój wygląd. Drodzy koledzy/koleżanki jest mi wstyd, że pracuje dzisiaj z Wami na jednym magazynie.
Wuja 2016-08-30 20:39:06
Fajnie jest
qtrix 2016-09-01 13:07:35
Spoko firma i kierownicy. Mila atmosfera, szef bardzo pozytywny :)
ZnajomyZnajomego 2016-10-05 17:21:10
Omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Machlujki przy wypłatach, urozmaicenie kulturowe w postaci Ukraińców a nawet Arabów, kolesiostwo
Odradzam
kol 2016-10-07 23:24:47
zgadza sie , omijajcie firmę bo tam jest mega syf,rączka rączkę myje, nawet po tym jak mieli kontrole dalej lecą w kulki.a szanownej p grazyny to nie mozna sluchac , czy mi sie wydaje czy ona przypomina mega pania premier szydło? ten typ tak ma
Postal Dude 2016-10-12 00:12:04
O ile nie zgodzę się z całkowitym hejterstwem na temat tej firmy i przyznam, że lepszej atmosfery w żadnej innej firmie dotąd nie uświadczyłem, to muszę się zgodzić że w S7 chyba dzieje się coś bardzo niedobrego. Było to widać podczas tego sezonu, jakby pewnie niezrównoważenie pracowników i pracy do wykonania.

Do stałych mankamentów firmy ( a przynajmniej od czasu kiedy zacząłem pracę) należy ogólny chaos i wtórny bałagan na regałach, że nie wspomnę o braku korelacji między tym co rzeczywiście na półkach było, a co powinno być. Na paczce z kolei wiecznie brakowało to papieru do wypychania, to oklejaczy, to jeszcze noży do kartonów. Niby błahostki, a demotywowały wiarę na magazynie każdego, pięknego dnia w S7. Cytowanie kwiecistych komentarzy na ten temat sobie daruję. Ze sprawami typu "administracyjnego" też bywało różnie, chociaż NIE można zaliczyć do tego wypłat- te bardzo regularnie. Mogłyby być trochę lepsze, ale to tylko moja opinia :)

Ludzie pracujący nieco dłużej w S7 są różni, ale generalnie wszyscy są na swój sposób uprzejmi (z naciskiem "na swój sposób"), tak więc i podejście sezonowych (tych "starszych"), i podejście stałych pracowników wszystkich "szczebli" nie jest rzeczą, którą da się zapisać na minus. Poza ww. "starą gwardią" spora rotacja; z różnych względów.

Reasumując, jeśli nic więcej w międzyczasie się nie wydarzy, to wspomnienia z S7 pozostaną takie, jakie są- dobre, acz niestety nie wspaniałe. Jak na chwilową pracę nie mam nic do zarzucenia, jak na dłuższą, to już zależy od człowieka :)
jug 2016-10-14 10:08:50
hejterstwo czy nie hejterstwo, prawda jest taka że lucjan baaardzo pomylił się kupując haste i na pewno na tym nie zarabia, ba wręcz dokłada, klienci odchodzą do konkurencji,sprzedaż odbywa się na śmiesznej marży jak on chce dłużej pociągnąć?dupolizajków pozatrudniał poprzenosił oszołomów z opłotek i wielki bonzo.bałagan i błędy i wulgaryzm na hali to daleko nie pojedzie!
Knowthatfeelbro 2016-10-15 05:37:48
Tu nie chodzi o Hasty czy nie Hasty, lecz o organizację. Nie zamierzam bronić Lucjana, no ale jednak zbudował S7. To jego firma i to, czy osiągnął to co planował, czy też nie, wie tylko on sam. My, żuczki możemy się tylko domyślać.

Nasunęła mi się jednak przykra myśl: jak tak patrzyłem, to jednak spora część składu tylko na przestrzeni tego roku uległa wymianie. Ile wiary pracującej od zeszłego roku, nawet poza sezonem już tu nie pracuje? Kuźwa, czy 7 zamierza w nieskończoność zatrudniać i szkolić coraz to nowych młodzików, z których część da radę, a część nie? Nawet tacy prawdziwi weterani S7 kiedyś zaczną z niej odchodzić, choć oni dużo wytrzymają. A jaką motywację będą mieć pozostali, czy ci którzy zechcą dołączyć? 10 czy mniej zeta za godzinę bez ubezpieczenia? Nawet ci z UA (z całym szacunkiem do nich) też mają swoje wymagania i też kiedyś to przestanie im wystarczać. I co będzie wtedy? Bo przez 7 przewinęła się niewiarygodna ilość ludzi, ale ilu z tych ludzi wciąż tu jest? Tak kuźwa, zwolnijmy jeszcze kilku nieźle otrzaskanych, bo mamy taką ochotę lub chwilowy kaprys, przyjmijmy kolejnych co po 3 czy 4 miechach wyparują, bo będą mieli dosyć tej roboty. A potem znowu będzie płacz, że wiara nie chce dołączać do naszego zespołu i że łolaboga, szukamy pracowników, ale nikt się nie pojawia.
juk 2016-10-19 10:12:49
jak widze tą małą pluskwe mellerowa to mnie ściska
Zostaw swoją opinię o Super siódemka - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Super siódemka