Opinie o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Tarcza

Fajne (usunięte przez administratora) wypłaty dostaliśmy

@Tarcza

No popatrz! A pomyśl ilu nie dostało wcale!

W
@Tarcza

Tak jest u większości w Polsce. Nic z tym nie zrobisz ciesz się że masz inni już nie dostają.

Jakaś

Czy będą dziś wypłaty

Ty
@Jakaś

Trzeba było w kadrach zapytać a nie tutaj. Nie po to jest ta strona :)

N

Powiem wam tyle coś tu śmierdzi inne magny w Polsce dostały zyski ????

Lola

Otwieranie hali i bram zróbcie dla ludzi żeby można wyjść na trochę na powietrze,a jesteśmy zamknięci jak w puszce, jak nie to będziemy musieli to jutro zgłosić dalej.

HR Business Partner

Magna kreuje się na wielką światową korporację, tymczasem to garaż z ludźmi bez manier, zwłaszcza w kadrach.

Brak.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Kiedy będzie można podwędzic pucka na palarni, robią coś w tej sprawie.

Jamag

Wszyscy wracają od poniedziałku, czy tylko wybrane linie

K

@Karol

Tez bysmy chcieli wiedziec

a
@Karol

A dlatego za 80% bo jak się robi 4 dni w tygodniu czyli na 4/5 etatu to się zarabia 80 %.

B
@a

Aha czyli poniedziałek wtorek środa czwartek płacone normalnie. Natomiast piątek bezpłatny ?

@B

tak bezpłatny

Rafal
@magnowicz

Wiadomo do kiedy będziemy pracować za 80% ? Miesiąc? Do końca roku ?

Ek
@Rafal

Narazie do konca miesiaca a co pozniej nie wiadomo

@Rafal

Pewnie dopóki będzie taka kicha i dopóki rząd będzie dawał pomoc. A jak kasy na dotacje braknie to może być gorzej :(

@leo

Damy radę nawet do końca roku bez nadgodzin. Tylko żeby bankructwa nie było!

Lala

Wiadomo kiedy wracają do pracy osoby przyjęte przez Randstad?

@Lala

nie

Rafal
@magnowicz

Jak nie będzie dużo zamówień to mogą w tym roku nie wrócić. Szkoda czekać żeby wracać tutaj przez pośrednika. Na jesień zaś zamkną wszystko i zaś zwolnią. Kto ma możliwość niech próbuje w firmach co ich kryzys nie dotknął. Praca kuriera bądź amazon. Tam nie jest źle tutaj nie ma zamówień. Ja bym nie czekal na twoim miejscu tylko bym szukał nowej pracy

Wacek
@Rafal

Czar prysł... Tu za choroby się zwalnia.

Franek
@Wacek

Rynek motoryzacji spalinowej padł. Więc amazon jest fajna opcja. Będzie mało zamówień to niektóre linie produkcyjne mogą ale nie muszą produkować na 1 zmianę. Dużo osób od nas zwolniono ? Nie licząc ludzi z agencji tymczasowej

@Franek

Nie zwalniali, tylko nie przedłużali umów. Podobno 15 osób.

Franek

Dużo osób od nas zwolniono ? Nie licząc ludzi z agencji tymczasowej Też mam trochę l4 w ciągu ostatnich 3 lat. No zobaczymy jak wrócę.

Rock out

Magna się pieca dorobiła... Cug jest? Może trzeba przepchać. Znam takiego co już sam nie wie co ma zrobić z wiciorkiem. Kolejny biznes założył.

magnowicz

Broń boże nie staję w ich obronie ale... Ludzie wypłatę dostajecie za wypracowanie normy, której od lat nie było na żadnej linii. To się tylko cieszyć że nie obcinali za to pensji. Poza tym większość koordynatorów w naszym zakładzie pracowała na linii i wiedzą co to za praca. A że postanowili się rozwijać to mają takie warunki pracy troszkę inne, czasem dogodniejsze. Ale ich też góra naciska na to aby na liniach była wypracowana norma. A od ogarniania pieca są inżynierowie i technolodzy.

@magnowicz

Ale mnie w cale nie chodzi o koordynatorów. Oni akurat robią co do nich należy a czasem nawet i więcej (choć nie wszyscy ). Ja mam na myśli całą tą resztę szwendających się...

XXX

Zgadza się jest to projekt nie korzystny dla nas wszystkich. Z tego co wiem to tylko Zwiazki mogą go zablokować na konsultacjach RDS. L4 jest dobre ale wszyscy na nie nie pójdziemy i co dalej? Moim zdaniem trzeba walczyć tak jak to robiły żółte kamizelki we Francji.

Prawda jest taka że tam gdzie nie ma związków pracodawca od jutra będzie mógł zrobić wszystko na podstawie tarczy 4.0.

O
@1%

U nas sa zwiaski i tak pracodawca robi co chce od 1 robimy 4 D ni 80% A piątki nie płatne

P
@O

Lepiej 80% wypłaty czy zwolnić część ludzi? W innych firmach odrazu lecą ze zwolnieniami albo z obniżeniem do 50%.

O
@P

Już dzisiaj się wykazali jak nie przdłużyli umów więc robią co chcą porażka

@O

Dużo osób poleciało? To jest najgorsze ale teraz tylko l4 na depresję u muszą przeczekać ten słaby rok

eh
@O

A co wy ludzie myślicie, że będą nam płacić wiecznie za siedzenie w domu. Ciągną kasę od rządu, a że warunki uzyskania pomocy są takie jakie są to muszą się dostosować. A po drugie Magna to firma kanadyjska i bez zgody władz Kanady nasi sobie nawet nie pierdną. Tyle w temacie. Najpierw się dowiedzcie konkretów a potem wypisujcie tu jakieś sensowne posty a nie (usunięte przez administratora)

Q
@O

Gdyby nie te związki to byś dostała 50 % wynagrodzenia lub wypowiedzenie.

@Q

Ludzie narzekają na te związki ale bez nich nic by nie mieli. Stanie trzech w grupie i najwięcej mają do gadania. Teraz ci co pracują jak mają płacone 4 dni normalnie i piątek bezpłatny?

eh
@Darek

Tak dokładnie.

Atena

Piękna poezja wilka magnańskiego, w tym trudnym okresie to bardzo fajna lektura, Należy się nagroda Nobla

nick
@Atena

to jest zerzniete z filmu "pod mocnym aniolem"

Dorotka

Dobre. Ja tam obstawiam że żadnej premii nie będzie w tym roku. Nawet w grudniu. To nie jest ważne. Ważne jest Żeby utrzymać etaty pracy w tym roku i żeby za rok wszystko wróciło do normy. Żeby były nadgodziny

Ona
@Dorotka

No tak... Bo nadgodziny to taka ważna sprawa w tej chwili... :( Najważniejsze, żeby w ogóle była praca w normalnym wymiarze czasu z pełnym wynagrodzeniem. Cała reszta jest drugorzędna. Bez nadgodzin też wyżyjesz!

M

Czy w tym miesiącu będą wypłacane zyski ?

Nóż w kieszeni
@M

Żartujesz?

Kawaler

Jak nie będzie sobót to mogę siedzieć do końca roku na postojowym. Nie chce mi się siedzieć za 500zl więcej w pracy. Więcej szanuje swój czas niż to 500zl Mogę wrócić dopiero po postoju ale na piwo z chęcią wyjdę jak będą chętne osoby

Jak8b

Wrócimy do zarobków sprzed 7 lat. Będzie tragedia. Nie wyobrażam sobie mając kredyt hipoteczny

Beata

Spokojnie jeszcze nikomu nic nie obniżyli oprócz postojowego. Cieszmy się że mamy pracę, nie ma co panikować. A co do Bitron to tam chcieli 5 na godzinę a dzisiaj mają zwolnienia.

Urbak

TU JEST FIRMA MAGNA, NIE BITRON!!!!!! NIE SUGERUJCIE SIĘ OPINIAMI LUDZI, KTÓRZY OPOWIADAJĄ BZDURY! PRZEZ TEGO KORONOWIRUSA TO WAM SIĘ W GŁOWACH POPRZESTAWIALO! TU SA OPINIE O MAGNIE LUDZIE!!!!

Łukasz
@Urbak

A co z czasami pod gruszą? Podobno na wrzesień przesuneli. Premi w grudniu też nie będzie. Do 20% to jak zabiora to nie ma tragedii tylko żeby nie ma stałe

Pani od polskiego

Przestań siać ferment! Jeszcze nic się u nas nie dzieje. Mamy podpisane porozumienie i na razie wszystko idzie zgodnie z ustaleniami. Obniżone pensje to nie największe zmartwienie w tej chwili. Miejmy nadzieję, że świat się ruszy i wrócimy do pracy. Zdrówka wszystkim i pozytywnego myślenia! ????

Jaro
@Łukasz

A kto ci powiedział że nie będzie. Sami się nakręcacie. Mamy pracę siedzimy na postojowym i nikogo nie zwolnili. Premia urlopowa z opóźnieniem ale jest. Więc czego jeszcze chcesz. Zobacz jak wygląda u innych i krytykuj. Widać że robią co mogą abyśmy rozpoczęli produkcję ale wszyscy nadal stoją i czekają. Wszyscy ci co w marcu poszli na postój mają teraz problem z ludźmi i zwalniają. Więc spokojnie poczekajmy a nie siejmy paniki i głupot. Pozdrawiam zdrowo myślących.

Poranek

Było mówione, że postój może trwać nawet do końca lipca, i mamy czekać na sms. Oby nikogo nie zwolnili. Jak "wczasy pod gruszą " mają dać, to niech dadzą nawet w styczniu, byle by nie zwalniali. Lepiej mieć pracę, bo teraz ciężko było by coś znaleźć. Powodzenia wszystkim, trzymajcie się ciepło. Pozdrawiam

abcede

W przyszłym tygodniu rusza h-latch. Kolejne osoby wracają do pracy.

Korona
@abcede

Mi też sie nie pali do pracy ale za 75 % to słabo wyjdzie wypłata. Wiadomo kiedy inni wrócą do pracy?

Gosia
@Korona

Nic nie wiadomo kiedy pełny skład wróci.

Józio
@Korona

Wrócą jak będą mieli co produkować i będą mieć do kogo wysyłać. Proste.

W zakładzie pracuje jedna linia natomiast mam pytanie czy w takiej sytuacji wrócili wszyscy TL do pracy Czy też są na postojowym jak ich linię nie pracują? Zawsze tutaj była" pomoc przyjacielska "

Lider
@Piotr

Ja nie pracuje od świąt Wielkanocnych, jak większość ludzi w magnie.

@Piotr

pomoc nie ma tu nic do rzeczy... Nie wywołuj (usunięte przez administratora) A jak chcesz wiarygodnego źródła to jazda do magny rozejrzeć się po hali

@magnowicz

Jazdę to możesz zrobić w domu żonie. Kultury trochę

Darek

Mi tam postój pasuje. Mam czas żeby zająć się mechanika samochodowa i jest większy zarobek niż normalnie. Dla mnie to możemy stać nawet do końca roku

L

Hej ci ktorzy robia teraz w magnie robicie za normalna stawke czy za 75%

M
@L

Tak za 75% 4 dni w tygodniu.

Czy wy nie umiecie czytać?!
@L

Osoby pracujące dostają normalną wypłatę za przepracowane dni, te na postoju biorą postojowe 75%! Ludzie wszystko było napisane na papierze!!

Czy wy nie umiecie czytać?!
@M

Te 75% dostajecie tylko za piątki!

Hm

Dużo lini pracuje teraz?

Pis
@Hm

Jedna

wilk magnanski

"Szczęśliwy deliryk natychmiast wzbudza straszliwe podejrzenia, szczęśliwy deliryk bardzo kiepsko rokuje. Dobrze rokuje deliryk zdołowany, deliryk w depresji, deliryk w rozpaczy. Deliryzm jest chyba jedyną chorobą, w której fatalne samopoczucie pacjenta daje nadzieję. Prawdziwy pełnokrwisty deliryk musi być na nieustannym wódczanym głodzie, pod nieustanną presją tęsknoty za butelką gorzkiej żołądkowej, w niżu psychicznym, w piekle."

@wilk magnanski

"Przepiłem pieniądze na kupno nowej pralki, przepiłem cały szereg nowych pralek, przepiłem milion nowych automatycznych pralek, przepiłem miliard pralek najnowszej generacji, przepiłem wszystkie pralki świata. Jaką duszę ma człowiek, który wie, że przepił wszystkie pralki świata? Odpowiadam: duszę ma uskrzydloną, a myśl jego wiruje jak bęben w ostatniej fazie odsączania."

@wilk magnanski

"Pan Bóg niechybnie dla ulżenia pijakom nie wypisał na kamiennych tablicach przykazania: nie kłam. Słowo musi przeczyć nałogowi. Kłamstwo w plemieniu deliryków jest honorem – prawda wpierw jest nietaktem, później zniewagą, na końcu rozpaczą. Jeśli prawdziwie pijesz, musisz wszem wobec ogłaszać, że nie pijesz, jeśli przyznajesz się, że pijesz, to znaczy, że nie pijesz prawdziwie. Prawdziwe straceńcze picie musi być zakryte, kto je odkrywa, kapituluje, przyznaje się do bezradności, pozostaje mu płacz, zgrzytanie zębów i mityngi AA."

@wilk magnanski

"Oni wszyscy pili z tych samych, choć niekiedy też z innych jeszcze powodów. Pili, bo ojciec był zbyt surowy, i pili, bo matka była zbyt łagodna. Pili, bo wszyscy wkoło pili. Pili, bo pochodzili z rodzin pijackich, i pili, bo pochodzili z rodzin, w których od pokoleń nikt nigdy nie umoczył dzioba. Pili, bo Polska była pod moskiewskim jarzmem, i pili w euforii po wyzwoleniu. Pili, bo Polak został papieżem, i pili, bo Polak dostał Nobla, i pili, bo Polka dostała Nobla. Pili za zdrowie internowanych i piciem czcili pamięć zamordowanych. Pili, gdy byli sami, i pili, gdy ktokolwiek pojawił się obok nich. Pili, kiedy Polska zwyciężała, i pili, kiedy Polska przegrywała."

@wilk magnanski

"Jesteśmy sami, absolutnie sami, więc można powiedzieć: trwa lato życia, trwa jedyny sezon, w którym spełniają się najskrytsze zamiary. Idziemy w głąb ciemnego lasu, mijają nas schizofrenicy i samobójcy, kończy się ścieżka, niebo ciemnieje, idziemy zanurzeni po pas w mokrych zaroślach, obejmujemy się, jak nikt się nigdy na ziemi nie obejmował. Panie Boże, uczę się przy niej wolności, moje serce uczy się bić, oddycham, jestem, bo ona jest. Jaki to problem: żakiet porzucony w mokrej trawie? Jaki to problem: pomięte i wilgotne spodnie? Jaki to problem: iść boso i boso wsiadać do podmiejskiej kolejki? Chodź, chodź, teraz tak. Na twoją skórę pada cień liścia i kropla deszczu. Przestałem się bać. Ktoś we mnie przestał się bać. Nie boi się. (…)"

@wilk magnanski

"Gdziekolwiek oblicze swe obrócisz, którąkolwiek ze ścieżek wiodących przez grzęzawiska wybierzesz, wszędy natknąć się możesz na anioła z mieczem ognistym, i przemówi anioł do ciebie (a głos jego będzie jako głos wielu wód), zapyta: czemuż nie pijesz, bracie mój? I jeśli ty, bracie mój, odpowiesz, że nie pijesz, bo nie masz takiej potrzeby, albo że nie pijesz, bo wódka ci nie smakuje, albo, nie daj Boże, odpowiesz, że nie pijesz, ponieważ nie potrzeba ci żadnych sztucznych podniet, albo coś równie głupiego powiesz, na przykład powiesz, że nie pijesz, bo świetnie sobie radzisz bez alkoholu, jeśli ty, grzeszny człowiecze, w naiwności, ale i w bezczelności swej coś takiego powiesz, to wiedz: surowa kara cię spotka. A jak mówi Pismo: karą za grzech jest śmierć."

Miro

Ludzie co się z Wami dzieje. Siedzicie w domu na postojowym i jeszcze narzekacie? Nie tak dawno był płacz i lament że trzeba pracować a inni stoją. Siedźcie i nie narzekajcie póki jeszcze można odpoczywać bo za chwilę trzeba wrócić i wolnwgo długo nie będzie. Czekać na smsy lub telefony.

@Miro

Czemu wolnego nie będzie? Orientujesz się jakie.sa małe zamówienia? Będziesz mieć każdy weekend wolny. Jak by każdy miał 21zl 18gr l brutto plus premie to wtedy można i do końca roku siedzieć na postoju

Zostaw merytoryczną opinię o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 228.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 202, z czego 53 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 110 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Kandydaci do pracy w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.