Opinie o Takt w Bolesław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Takt. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Takt o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Takt w Bolesław

iza

Witam wszystkich, chciałabym złożyć podanie do działu graficznego ale widząc opinie o zakładzie mam wątpliwości. Jestem po ASP w Krakowie. Proszę napiszcie jaka tam atmosfera, godziny pracy. Może wypowie się ktoś kto już tam pracował? Dziękuję i Pozdrawiam

Aga
@iza

Iza, ja bym szukała w innych firmach w Olkuszu.

dobrze wiedzieć

dobra rada- uważaj na każdego, kto nie płaci pracownikom na czas.jeśli takie jest podejście do pracowników, kontrahenci nie będą mieli inaczej. wstyd.

drugi murzyn z taktu

to co oni wyrabają to istny kosmos. kadra zarządzająca - znajomi królika i kompletnie ignoranci - żadnej wiedzy, bez wyobraźni.Wypłaty z opóźnieniem 1 lub 2 miesięcznym, bez godzin nadliczbowych. te są tylko w zeszycie bossa.Od 3 lat. Handlowcy w warszawie nic nie robią i tylko gzdżą aż wstyd, że to stolica. Zdecydowanie NIE.

taktowski murzyn

ogolnie firma beznadziejna wiecznie tylko malo, wiecej a jak normy nie wyrabiasz to wszechobecne email i dlaczego tak a nie tak tratatatata ... wieczne opoznienia po3/4 dni w wyplacie niby nic ale jednak ..wiekszosc ludzi nie zarabia tyle co by starczylo od 1do ostatniego wiec te 3/4 dni to jednak duzo. Pieniadze za nadgodziny o ile wogole wyplaca(bo moze sie okazac ze do odbioru) powinny byc wg umowu predzej a wg ustalonej niby do 25 a jeszcze nigdy w tym terminie nie przyszly. I tak zycze milego zagladania ..a moze cos weszlo na konto hahahahah .

Brałeś udział w rekrutacji do Takt. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
an36

Byłam nową osobą .Popracowałam pare dni i mnie zwolnili pisząc mi sms w komórce.Nawet nie dostałam wypowiedzenia do ręki bo po co. Ale tak to jest z umowami śmieciowymi zwłaszcza na jeden miesiąc.Nikt nikomu za bardzo nie pomaga a od razu wymaga dobrych wyników.Kompletne dno.

WoW

Takt(usunięte przez administratora) a mało tego kierownik P. Jolanta zwalnia bez konfrontacji bez dowodów, nie wysłuchała dwóch stron tylko 1 a kogoś pozbawiła pracy bez żadnych skrupułów, nie patrząc na to, że np. może mieć ktoś dom do utrzymania rodzine! Nie polecam pracy tam !

xxxx

ja tam robiłam 4 dni i mnie zwolnili i nie wiem za co. tak tam jest robi się kilka dni i zwalniają

xxx

Oj, właśnie przeczytałam że spłoneła cała ta rudera na zadupiu w Bolesławiu. I gdzie teraz pójdzie Karolika z Martynką i Ewelinką z BOK? Niestety wątpię, żeby nadawały się do jakiejś normalnej firmy. A jeszcze bardziej wątpię, żeby ktokolwiek je chciał, bo są tak marne, że aż żal...

xvz

Dyr. Produkcji – najbardziej dociążony obowiązkami człowiek w firmie; w firmie jest codziennie – również wieczorami się pojawia (również w weekendy – jakby nie miał życia rodzinnego), od swoich Kierowników wymaga bycia non stop na bieżąco z sytuacją na produkcji (nie można wyjechać na weekend z rodzinami, należy być cały czas pod telefonem – wieczorami również); duża wiedza o firmie; to on buduje zależności „Pan”, „Pani” – wszyscy się do siebie w taki sposób zwracają; niektóre decyzje niestety błędne – kilka dość kontrowersyjnych; zbyt szczegółowe zarządzanie; praktycznie wszystko od niego zależy w firmie – „wyrocznia”, ale niestety nie ma z kim konsultować swoich decyzji, bo Prezes jest niekompetentny i niestety nie pałają do siebie sympatią, a to szkodzi rozwojowi firmy; co chwilę chce odejść z firmy – to byłby gwóźdź do trumny dla tej firmy – Prezes z Właścicielem bez niego doprowadziliby tą firmę bardzo szybko nawet nie na skraj bankructwa, ale do likwidacji, dlatego – niestety – lepiej że jest.

kaperka
@xvz

Czy te opisy będą miały ciąg dalszy? :-)

biały_murzyn
@kaperka

Ogólnie rzecz biorąc to firma od praktycznie samego początku jest źle zarządzana. AZ nie ma pojęcia o zarządzaniu produkcją, zarządzaniu zasobami ludzkimi a już nie wspomnę o wiedzy technicznej, stanu maszyn i chociażby pojęciu o ich zastosowaniu. Tłoczyć tłoczy, malować maluje i tyle go interesuje. Dalej, inwestycja w drukarnię. Po co? Skoro są tysiące takich jak ta w Polsce, niedoinwestowane i lepiej prosperujące niż taktowska. Co do działów, replikacja zarządzana przez Krula Piekieł, kompromitacja, czlowiek po Zarządzaniu Produkcją z (pseudo)doświadczeniem, maksymalny okres jego pracy w różnych firmach to 3 lata, wyniszcza, doi jak krowę, upadla ludzi i odchodzi, "po trupach do celu", chciał użyc brudnego granulatu do produkcji płyt. Produkcja - bez komentarza, ludzie zatrudniani po znajomości, bez wykształcenia.Specjaliści z d&*y, bez podstawowej wiedzy lecz z wielkim jęzorem do podlizywania odpowiednich części ciała. Drukarnia i Introligatornia - niby zarządzana przez osobę z 10 letnim stażem ale bez wielkich sukcesów. Ogólnie, spychologia, zła kadra menadżerska, złe podejście do ludzi, kompletny brak podstawowej wiedzy o zarządzaniu i marketingu, marne zarobki, wszeobecna niechęć do ludzi i trzymanie się planu. A, Planowanie, jego t na pewno brak. Handlowcy - istni debile, nie znający rynku, bo jak można twierdzić, że w tłoczni płyty się nagrywa, zaś nadruk robi sie drukarkach i nakleja na płyty...

xvz

Manager ds. Personalnych – słabiutka, bardzo słabiutka. No i cóż by tu jeszcze dopisać… Marne wsparcie dla Kierowników Działów. Uczy się dopiero taka naprawdę co to są kwestie personalne i czym się to je. Nie potrafi w sposób czytelny i zrozumiały zinterpretować przepisów kodeksu pracy i przekazać ich pracownikom. Słabiutka.

xvz

Dyr. Handlowy – zbyt miękka dla swoich ludzi, którzy niestety w dużej mierze są słabi jako handlowcy; słaba organizacyjnie; jako szef handlowców nie jest dynamiczna, czy wręcz czasami nawet agresywna; nie robi nic, aby poprawić kompetencje ludzi w Obsłudze Klienta, gdzie są bardzo, bardzo słabiutkie jednostki - podobnie jak handlowcy; dział DTP trzyma nie wiadomo po co – chłopaki się non stop mylą, popełniają błędy, spędzają mnóstwo czasu na firmowej kawusi w kuchni; nikt z jej ludzi się nie uczy, nie doskonali, a ona utrzymuje taki stan mizerii; dodatkowo jest w cichym konflikcie z Prezesem, który też na boku dogaduje się z klientami.

Jim

Witam. Pojawiło się ogłoszenie o prace w Taktcie na stanowisko Lidera produkcji czy to w związku z tym że ktoś odszedł czy firma się rozwija. Jeśli ma ktoś ciekawe informacje dajcie znac.

xvz

Dyr. Finansowy – człowiek-zagadka; bardzo sprytny, a udaje idiotę, choć chyba nim jest; podtrzymuje permanentny stan zadłużenia firmy, aby nie został odsunięty (nie zostanie wprowadzony nowy do takiego „bagna”, gdzie trzeba by na nowo „układać się” z bankami, wierzycielami, na temat spłaty zadłużenia, ponieważ by odszedł i firma zostałaby bez Dyr. Finansowego i z obecnym „bagnem”). Co miesiąc jest zaskoczony, że musi dać pieniądze na wypłaty. Płatności do ZUS-u też są dla niego zaskoczeniem. Jednak to musi być idiota. Jedyne co proponuje, to redukcje w zatrudnieniu. Choć to nie jego kompetencje. Jednak praktycznie żadnych kompetencji nie ma. Podobnie jak wcześniej opisany Prezes, z którym ma „układ”. To jest właśnie groźne dla tej firmy.

xvz

Kolejny odcinek informacji: Prezes – fałszywy człowiek; nie ma bladego pojęcia o zarządzaniu firmą; typowy handlowiec i nic więcej; posiada niezwykłą umiejętność „pływania” w firmie – co znaczy, że on „na dno nie pójdzie”, lecz firma idzie. Brak kompetencji zarządzania podległymi dyrektorami. Po prostu nimi nie zarządza. Nie wiem jak ma nimi kierować. Działa bardzo mocno na rzecz swojej firmy, a nie Taktu. I dlatego Takt nigdy się nie odbije, jeśli on nie zostanie wymieniony. Był Dyrektor Operacyjny, z dużymi kompetencjami, wiedzą, doświadczeniem. No niestety, był zagrożeniem dla niego, ponieważ nie mógł z Operacyjnym się w niczym równać. I zaczął robić wszystko, aby Właściciel wyrzucił Operacyjnego. I tak też się stało. Został nietykalny, nieśmiertelny, niekompetentny Prezes.

xvz

Kolejny odcinek informacji: Właściciel – oszołom, nie ma bladego pojęcia o długoterminowym zarządzaniu firmą; „trzyma” w firmie na wysokich stanowiskach ludzi niekompetentnych i niestety, m.in. z tego powodu firma rok do roku notuje stratę. Nie ma on wizji dla firmy; brak pomysłu na rozwój; podejmuje decyzje ad hoc, bez żadnej analizy. Niestety, nie szanuje współpracowników. Nie wymaga od Prezesa żadnego działania. Ale cóż ma wymagać od marionetki, która nic nie potrafi. Ale o tym w następnym odcinku.

aja

A jak przedstawia się kwestia zmian? Ile godzin się pracuje? I codziennie, czy jakoś jest to rozłożone?

xvz

Firma: - park maszynowy: względnie nowy, jednak nie doinwestowany, słabo obsługiwany przez Operatorów oraz Dział Techniczny (brak ludzi, dużo pracy – i tak w kółko). - atmosfera pracy wśród pracowników produkcji: względnie OK. - atmosfera pracy wśród pracowników administracji: chora. - socjal: żaden. - zarządzanie: bardzo słabe, brak szans na rozwój firmy. - obłożenie produkcji: zmienne. - zatrudnienie: okrojone, większość pracowników wykonuje obowiązki za dwóch, trzech innych pracowników, z tego względu praca po 10, 12, 14h jest normą (administracja). - religia – jednak ma wpływ i znaczenie… bardzo dużo świadków Jechowy, zarówno w najwyższym kierownictwie jak i w innych działach (administracja oraz produkcja). Z tego względu też wszyscy muszą się do siebie zwracać „per Panie”, „per Pani”. - kwestie finansowe: firma się spóźnia z wypłatami – systematycznie co miesiąc po kilka kilkanaście dni; brak środków na regulowanie płatności – są poszukiwani nowi odbiorcy, którzy będą zabezpieczali materiały do produkcji; brak płynności finansowej; firma ma kilkumilionowe długi w wielu podmiotach.

fgfg
@xvz

Jak ze zmianami? Są dwunastki czy ósemki?

A. Żrałka

Takt jest bardzo specyficzną firmą gdzie jak już wszyscy wiecie rządzi koleżeństwo. Jest mało działów w których człowiek mógłby się czuć spełniony i zadowolony z pracy, jak i ludzi z którymi pracuje. Jednym takim miejscem był dawny sklep internetowy Takt24. Nigdy tam nie pracowałem i szczerze mówiąc zawsze na nich narzekałem, kopałem dołki i bezpodstawnie krytykowałem...działo się to jednak dlatego że im po prostu zazdrościłem. Chłopaki byli bardzo wydajni i na prawdę przykładali się do roboty, a atmosfera która panowała w owym sklepiku była rewelacyjna. Dużo śmiechu i mało stresu. Szkoda że byłem takim bucem bo może znalazłoby się tam miejsce dla takiego kogoś jak ja :(

a.ż.
@A. Żrałka

...z ust mi to ktoś wyjął, jedynie z czym się nie zgadzam to to że chciałbym pracować w tym sklepie :)

łysiutki :D

Witam :) pracuję w takcie 2 miesiąc pod firmą axell i powiem ,że najlepiej się pracuje na introligatorni , bardzo fajni ludzie i wgl idzie pogadać : ) jako uczeń za godz mam płacone w tygodniu ; 7,70 zł , w tygodniu nocka 9,24 , weekend dzień 9;42 , weekend noc 10,27 swięta 11,13 , weekend nocka 11,98 : ) Pracowałem na pakowaniu ; praca polega na składaniu pudełeczek , wkładaniu płyt czy też listy utworów wykonawcy :) praca na intro polega na " obrywaniu z palety różnych pudełeczek które są później puszczane na maszyne i sklejane :D Praca nie jest ciężka ale trzeba być zwinnym , : ) Jezeli jesteś pomysłowy to zawsze wyjdziesz na dobre hehe :D Często z biura piszą sms-y np. na niedziele jak jest mało osób jak ktoś chce przyjść dodatkowo i jest płacone 100% : ) najgorsze jest to ,że jest umowa zlecenie i jak zbliża się koniec roku to nie ma bardzo dużo pracy i połowa osób sama odchodzi z pracy ; ) Jeżeli jesteś miły dla innych to będziesz mile traktowany i wgl. zawsze zawsze znajdziesz sb. przypasowaną dla sb osobę ;p

rfd845

Firma dość specyficzna, trzeba przyjść i samemu sprawdzić czy komuś pasuje ta bajka. Ja tkwię w tym już parę ładnych lat i w sumie nie narzekam... choć parę zmian przydałoby się :) Ostatnio 'Nowi' przychodzą różni, czasem fajni młodzi ludzie, którym ' się chce', ale też tacy, którzy wychodzą z założenia, ze mają płacone za godzinę, więc nie ma co się przemęczać... Wszyscy łatwo zapominają, że to praca przy produkcji, wiec obowiązują nas terminy i najczęściej są one na 'już', lub 'wczoraj'. Nowe osoby są zawsze obserwowane, choćby dlatego, żeby zbyt dużo szkód nie narobiły :D ale pracujemy też przy maszynach, gdzie chwila nieuwagi może się skończyć wypadkiem, a ostatnio zdarzyły się osoby po jakichś środkach odurzających, czy zwyczajnie po alkoholu :(

Zostaw merytoryczną opinię o Takt - Bolesław

• Jak się pracuje w Takt?

Zobacz opinie na temat firmy Takt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Takt?

Takt