Opinie o Takt w Bolesław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Takt. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Takt o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Takt w Bolesław

Anonimka

KAMARI - 2011-01-24 17:48:54 całkiem też możliwe że nie jest dobrze robić pranie firmowych brudów na tym forum ale...co nas nie zabije to nas wzmocni.... Nie wiem czy jest na tym swiecie rzecz ktora moze podniesc takt z dna :) swoja droga forum jak forum,tutaj i tam mozesz zostac,ze tak powiem namierzony,ale tak szczerze?to jakos mnie to nie rusza co dowiedza sie co tak naprawde pracownicy sadza o nich i o zakladzie ktory ledwo co zipie?mysle ze oni o tym doskonale wiedza i swoje tez mysla! Nie pozostaje nic innego jak czekac na "rozwoj" w cudzyslowiu oczywiscie sytuacji w takcie,ale zaczynaja znowu krazyc nowe plotki,a jak wiadomo w kazdej plotce jest krzta prawdy :)

KAMARI

wuj dobra rada - 2011-01-21 10:04:06 NARESZCIE KTOŚ COŚ MĄDREGO POWIEDZIAŁ.PO TYLU CIĘŻKICH BOJACH....ALE TRUDNO TO WYTŁUMACZYĆ ZWYKŁEMU ŚMIERTELNIKOWI, ? ZGODZISZ SIĘ. NIE CHCE SIE LUB NIE UMIE PATRZEĆ TAM GDZIE TRZEBA.

Anonimka

szybki - 2011-01-20 17:55:15 koleżanki i koledzy z pracy ja mam takie pytanie co sie stanie jezeli Takt ogłosi upadłośc bo jest to możliwe zauważcie iz ludzie z stanowisk kierowniczych sie zwalnieją a na takich stanowiskach nie zarabia sie 2 cz 3 a nawet 5 tysiecy tylko kolo 7 czy to znaczy ze juz nie wieza w firme ze bedzie lepiej moze jak wypłata bedzie opóźniona to poprostu powinnismy wszyscy wreszcie sie udac do kadr bo tak chyba byc nie moze, moze wtedy cos sie zmieni jezeli nie pojdzie produkcja moze sie zastanowia co robia nas nikt sie nie pyta czy mamy na chlebek jak nie wyplaca wyplat przeciez przecietny człowiek ma kredyty rozne a oni na to leja moze jakies wypowiedzi odnosnie upadłości wiedzcie ze jak oglosza upadlasc to wyplat nie bedzie!!!!!!! Pierwsze slysze ze kierownicy sie zwalniaja,no ale jak wiadomo jak sie nie ma ukladow i nie lize wszystkim (usunięte przez administratora) to sie malo wie trudno :) ale co prawda to prawda,kierownicy ktorzy sie zwalniaja pewnie zobaczyli ze nie bedzie tak pieknie jak do tej pory,ale chodzi tez o dojazd niestety...szybki powiem ci ze oni na pewno wiedza wiecej niz ci sie wydaje dlatego tak uciekaja byc moze to kwestia czasu jak oglosza upadlosc,dlatego tak kierownicy sie zwalniaja?tego nie wie nikt.myslisz ze oni sobie cos z tego zrobia jak stanie produkcja powiedza ci nie podoba sie to dowidzenia jest 15 innych na twoje miejsce za mniejsza kase proste?latwo sie mowi trudniej zrobic,tak naprawde to kazdy sie boi odezwac zrobic cokolwiek,ale do odwaznych swiat nalezy,moze dlatego dzieje sie jak sie dzieje nie wiem tego nie powiem bo zwyczajnie sie na tym nie znam.Moim zdaniem to kwestia czasu tej calej upadlosci,nawet ludzie z zewnatrz ktorzy maja tam jakis znajomych na wyzszych stanowiskach opowiadaja,ze takt konczy woj zywot ile w tym prawdy nie wiem...

Brałeś udział w rekrutacji do Takt. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
wuj dobra rada

"Śmierć srebrnego krążka jest pewna. Jednak głównym zabójcą płyt CD nie są płyty DVD, odtwarzacze BD i pojemne dyski twarde. Głównym winowajcą jest Internet. To najszybciej rozwijające się medium jest jak czarna dziura, która wchłania do swojego wnętrza praktycznie wszystko. Prasa, radio, telewizja, informacje, a nawet kontakty między ludźmi. Nie inaczej jest z muzyką. Stale rosnąca popularność cyfrowej muzyki dostępnej w Internecie sprawia, że coraz więcej osób sięga po cyfrowe pliki MP3 niż po płyty CD. Internet nas rozleniwia. Błyskawiczny dostęp do wybranego utworu, często w niższej cenie niż płyta w sklepie powoduje, że sprzedaż tradycyjnych krążków z roku na rok spada. Nie ma w tym nic dziwnego. Klient zawsze wybiera tańsze rozwiązanie. Skoro może nabyć dokładnie ten sam album w Internecie co na półce sklepowej, po co ma wychodzić z domu, marznąć, czekać w kolejce i dawać zarabiać pośrednikom dystrybucji? Wraz z rosnącą popularnością cyfrowej muzyki dostępnej przez internetowe sklepy i inne serwisy muzyczne, sprzedaż i produkcja płyt staje się coraz mniej opłacalna. Już cztery lata temu organizacja RIAA wydała raport, w którym stwierdziła, że sprzedaż płyt CD w Stanach Zjednoczonych spadła o prawie 7% w stosunku do roku 2006. Według najnowszych badań przeprowadzonych przez IFPI, w ubiegłym roku odnotowano kolejny spadek o 10%, czyli w ciągu ostatnich lat kupiono o 30% mniej utworów na płytach CD. W takiej sytuacji producenci płyt kompaktowych szukają oszczędności. Większość z nich przenosi swoją sprzedaż do internetu w postaci plików MP3. Nowocześniejsze rozwiązanie wypycha starsze. Tak jak pod koniec XX wieku gwałtownie wzrastająca liczba przechowywanych danych, niższa cena eksploatacji oraz nowe procesy kompresji spowodowały wzrost popularności płyt CD, tak dalszy ich rozwój doprowadzają do powolnej śmierci tego okrągłego nośnika danych." Komputer Świat ps. :) Zacznijcie szukać pracy!

qwerty

Zauważyłeś, że zwalniają się tylko Ci, którzy dojeżdżali z daleka? Najwidoczniej dostali "propozycję" przycięcia niższej pensji, i stwierdzili, ze im się to nie będzie opłacało. W następnej kolejności pewnie pożegnają się ludzie z tzw "kwalifikacjami". Lecą po kasie, i tego należy się spodziewać.

szybki

do poprzednika

Miły poprzedniku. Jeżeli w Takcie pracują tacy ludzie jak Ty, to kiepska to firma. Jesteś bardzo prymitywnym człowiekiem, piszesz bez sensu o świecie wykreowanym przez swoją psychikę. Robisz błędy i czytać się tego nie da. Może przestaniesz pisać w ogóle odstępy miedzy wyrazami? Co to znaczy np: "DUŻO LUDA"?

KAMARI

MOŻNA "KOGOŚ" ZASTĄPIĆ,ALE I TAK [usunięte przez administratora]TO DA. TO CO NASTĘPNI SĄ W STANIE WYMYŚLIĆ TO WYMYŚLI TEŻ PANI KTÓRA JEŻDZI NA POLERCE. ZNAJDZCIE[usunięte przez administratora]NIECH ZACZARUJE KLIENTA TAK,ŻEBY ZAPŁACIŁ ZA TO CO MOŻE MIEĆ ZA DARMO.TEGO NIE ZROBI NIKT,ŻADEN DOKTORAT Z ZARZĄDZANIA TEGO NIE PRZESKOCZY A WŁAŚNI TU PIES JEST POGRZEBANY. MOŻE JESZCZE GDZIEŚ NIE MA INTERNETU TO TAM TRZEBA ZNALEŻĆ KLIENTA I MU SPRZEDAĆ PŁYTĘ. EWENTUALNIE NAGRAĆ NA TE PŁYTY COŚ CZEGO NIKT JEZSZCZE NIE WIDZIAŁ .W TAKCIE TYLU AKTORÓW MIAŁBY KTO ZAGRAĆ JAKĄŚ NOWĄ TELENOWELĘ.MOŻE BIG BRADER Z UDZIAŁEM PREZESÓW-CIEKAWE SCENKI Z ŻYCIA PRYWATNEGO.NIECH KTOŚ WYMYŚLI CO SPRZEDAĆ KLIENTOWI.

DOKŁADNIE O TYM SAMYM MÓWIĘ.TAK MI SIĘ TEŻ WYDAJE ŻE CHODZI Z JEDNEJ STRONY O "ZATKANIE DZIURY"W JEDNYM MIEJSCU PRZY JEDNOCZESNEJ LIKWIDACJI W DRUGIM,ALE KTOŚ NAWET TEGO DOBRZE NIE DOPRACOWAŁ.SZYBKO,PO ŁEBKACH,BYLE JUŻ..W TAMTEJ FIRMIE BYŁO 300 OSÓB CZĘŚĆ ZOSTAŁA ZWOLNIONA,CZĘŚĆ SAMA UCIEKŁA, A 20 ZROBIŁO WIELKĄ RZECZ I MAJĄ ROBOTĘ DO DZIŚ,DOBRZE ZARABIAJĄ, W TAKCIE NA TO RACZEJ TRUDNO LICZYĆ. CZĘŚĆ LUDZI ZAPIER.... A RESZTA (usunięte przez administratora) MOGLIBY TA DRUKARNIA TROCHĘ LEPIEJ ROZKRĘCIĆ PO JAKA CHOLERA TA DRUKARNIA, JAK NA SIEBIE NIE ZARABIA? MÓWIĘ TAK:TEN WÓZEK JEST ZA CIĘŻKI ŻEBY GO CIĄGNĄĆ I ZA WYSOKO ŻEBY GO PCHAĆ.TRZEBA GO ROZŁADOWAĆ ,BO INACZEJ ZJEDZIE PO RÓWNI POCHYŁEJ. ZA DUŻO LUDA.ZA DROGIEGO.POWOLNEGO W CZYNIE,CHĘCI I MYŚLENIU. I TEN STAN TO NIE JEST WINA TYLKO JEDNEJ OSOBY, NIESTETY.NA TO SIĘ ZŁOŻYŁA "PRACA" DUŻO LUDA. A DŁUGOLETNI PRACOWNICY NIECH SOBIE WYOBRAŻĄ ŻE W FIRMACH W KTÓRYCH ICH NIE MA PRODUKCJA JAKOŚ SIĘ KRĘCI I MOŻE SIĘ ZACZĄĆ TEŻ KRĘCIĆ W TAKCIE,KTO WIE. KAŻDEGO MOŻNA ZASTĄPIĆ.ALE ZNAJĄC TAKT, JEŚLI WPADNĄ NA TEN GENIALNY POMYSŁ I ZA SZYBKO ZAŁOGĘ WYMIENIĄ TO SIĘ NAGLE OKAŻE ŻE NOWY AŻ TAK SZYBKO SIĘ NIE NAUCZY.TAKIE RZECZY TO POWOLNY PROCES I TRZEBA TO ROBIĆ Z GŁOWĄ. TAKT TO JEST TEŻ WIELKI TEATR I TRUDNO NAPEWNO ORZEC, ŻE TO MA BYĆ UPADEK.

Anonimka

Nie wiem po co jakies durne przekwalifikowania brygad skoro na niektorych nie ma osób na maszynie a na innej znowu jest az 4 wiec co to za polityka???Chyba,ze daza do tego,zeby zlikwidowac jedn brygade na introligatorni?Pieron ich wie...Jedno jest pewne,ze upadek jest coraz blizej(albo juz takt jest na dnie). A poza tym nawiazujac do tych pracownikow innej firmy gdzie rzekomo oni sami ja uratowali to o czym my tu mowimy nie w takcie ludzie!!!Tutaj kierownicy,brygadzisci(z paroma wyjatkami) patrza jak zrobic,zeby sie nie narobic a zarobic-proste.Bedzie jeszcze tak,że klama bedzie latac z insertowni na introligatornie i spowrotem,bo jak nie bedzie roboty na dole to pojda pakowac na gore rachunek jest prosty.A wszyscy prezesi,kierownicy dobrze wiedza co sie dzieje tylko po prostu boja sie ze ludzie jak sie dowiedza prawdy to sie pozwalniaja i sami beda musieli (usunięte przez administratora) chociaz zdarzaja sie i tacy ktorzy za pol darmo beda robic,bo im zalezy na kazdym groszu.A co do pracownikow ktorzy pracuja tam po 5,7 lat oni sie juz zupelnie niczym nie przejmuja(bynajmniej tak mi sie wydaje po ich zachowaniu),mysla ze jak robia tyle to nic im nie grozi,ale nie tacy byli.Jest mnostwo osob ktorzy sa przyjecie "po znajomosci" ale to do niczego dobrego nie prowadzi bo tylko sie wywyzsza i mysli ze jest nietykalny i ma wszystko gleboko a robota sie sama nie zrobi.

KAMARI

myślę że AZ robił tylko to co mu kazali z niewielkim marginesem na własną inwencję,a że (usunięte przez administratora) wyszło to teraz na nim psy wieszają.w końcu musi być jakiś chłopczyk do bicia..miał oszczędzać więc obcinał co się dało.a obecny pomysł z przekwalifikowaniem brygady to tylko kolejny etap realizacji nakazu od samej gory,oszczędzać,oszczędzać,oszczędzać,i faktycznie po co zatrudnić nowego pójdziesz z tłoczni na insertownie i spakujesz zamiast siedzieć w domu i jeszcze ci za to mają płacić?cwane,dobre dla nich nie dla ludzi, prawda jest taka że o tym co się dzieje w firmie zawsze ten na samej górze wie doskonale.nie zazdroszczę chłopczykom do bicia. może się mylę ale tak to widzę(,sory za mało znaków interpunkcyjnych-mnie to w czytaniu nie przeszkadza)

Gość - 2011-01-15 21:21:14 Ludzie! proponuję troszkę więcej znaków interpunkcyjnych, będzie czytelniej! Narzekacie jak typowi Polacy a nawet poprawnie pisać nie potraficie... Proponuję zmianę pracy, jeśli nie ma wyjścia to zacisnąć zęby i robić swoje. Zawsze istnieje inne wyjście. i tylko 6 znaków interpunkcyjnych?

MOŻNA TEŻ OTWORZYĆ MORDOWNIĘ A NA DRUGIEJ HALI OD RAZU NOCLEGOWNIĘ

Najlepsze wyjscie to zrobic bigos lub gołąbki i heja przed takt na a4 napisać tanie żarło z taktu szybko i sprawnie pomysłowo, a ciekawy jestem co tam Marek zrobi bo ostatni AZ tez lata ale jakos ma minke nieprzepiekna cyzby zdegradowali go do szefa kobitek co poleruja posadzke od czasu do czasu jak im wyjdzie hee jeszcze troszki i bedzie az na polerce jezdzil a marek maszyny naprawial hee albo drukował tłoczył malował czy pakował przecie tak ładnie mowi:)

KAMARI

DZIŚ WSZYSTKO MOŻNA MIEĆ ZA DARMO LUB ZA GROSZE WIĘC KAŻDA PRODUKCJA LEŻY. JEST WIELE INNYCH OPCJI:WŁASNA FIRMA,HANDEL,TIRY ZA GRANICA(coraz więcej facetów w polsce jeżdzi bo nie ma wyjścia) ALBO FIRMA K.....W BUKOWNIE ZA 800ZL NA MIESIĄC :) I TO JAK DOBRZE PÓJDZIE :) DOBRZE JEST TYLKO TAM GDZIE NAS NIE MA. SCHNEIDER TAKA FIRMA A TYLE CO WAM IM NIE PŁACĄ.ODEBRALI WIELE DODATKÓW,NIE PŁACĄ ZA SOBOTY,NAWET IM RADIO PRZESZKADZA.TEŻ NIE PRZEDŁUŻAJĄ UMÓW,KORZYSTAJĄ Z ADECO,KOLESIOSTWO,ITP A PRACOWNICY CHWALĄ ICH JAKBY DO NIEBA TRAFILI BO IM WSTYD SIĘ PRZYZNAĆ JEŚLI WASZYM ZDANIEM WYPŁATA PO 2 LATACH PRACY MA WYNOSIĆ 1000 ZŁ TO NIEŻLE.WIEM JAK WYGLĄDA TAKI PASEK.ALE WŁAŚNIE JEST TAKIE POWIEDZENIE:ŻE DLA HONORU TO TRZEBA DWORU A KTO ŚWINIOWATY TEN BOGATY.TAKT ZA BARDZO CHCIAŁ BYĆ HONOROWY I DOBRZE WAM TAM BYŁO ALE SIĘ SKOŃCZYŁO. I WIELKI SZACUNEK DLA TYCH PRACOWNIKÓW KTÓRZY LATAMI DAWALI W TAKCIE Z SIEBIE WSZYSTKO. BRAK POSZANOWANIA DLA PRACOWNIKA JAKI TAM MOŻNA ZOBACZYĆ TO POWAŻNA SPRAWA.

wuj dobra rada

re: KAMARI Najlepiej faktycznie zwolnić wszystkich pracowników i zacząć od nowa! Trzeba wyjść na dwupasmówkę obok Bidy i zatrzymywać samochody. Może ktoś się trafi kto umie obsługiwać maszyny drukarskie! A w Olkuszu w dzień targowy ogłosić, że potrzeba dobrych handlowców ze znajomością rynku! Ten post to brednie jakich mało! A najlepiej sam się zwolnij!

KAMARI

ŻADNA FIRMA NIE PRZETRWA JEŚLI W CZASIE KIEDY NIE MA PRZYJĘĆ DO PRACY NIE MA PRODUKCJI ZA PLECAMI PRZYJMOWANI SĄ PO ZNAJOMOŚCI NOWI NA DODATEK LENIWI BO TO ZNAJOMY JAKIEGOŚ KIEROWNIKA CZY BRYGADZISTY WIĘC NIETYKALNY.LUDZIE!TAK SIĘ ROBI BIZNES? TAKT MUSI TERAZ POZBYĆ SIĘ CZĘŚCI PRACOWNIKÓW,WYMIENIĆ KOSZTOWNYCH STARYCH NA NOWYCH LUB NA NOWYCH WARUNKACH JEŚLI WOGÓLE MA DALEJ ISTNIEĆ. NIESTETY NIE MA INNEGO WYJŚCIA. NO CHYBA ŻE SĄ TAM TACY UTALENTOWANI PRACOWNICY I OSOBIŚCIE POSZUKAJĄ RYNKÓW.MOŻE NA KSIĘZYC JESZCZE MUZYKA NIE DOTARŁA. CIEKAWE TEŻ KTO Z WAS NIE ŚCIĄGAŁ NICZEGO Z INTERNETU BARDZO UCZCIWIE WIĘC TERAZ BARDZO UCZCIWIE POSZUKA KOGOŚ KTO ZA PŁYTĘ ZAPŁACI.TEN BIZNES JEST DZISIAJ LIPNY.PROPONUJĘ OTWORZYĆ PARK ROZRYWKI JAKIEGO W KRAJU NIE ME MA NAJLEPIEJ DLA BOGACZY,A MOŻE JAKIŚ BANK?POŻYCZKA WYPŁATY DLA PRACOWNIKA NA LICHWE. TYLE HAL NA KAŻDEJ COŚ INNEGO. A MOŻE FIRMA KROGO PRACOWNIK Z UKRAINY,FILIPIN,CHIN ITP. A MOŻE JACYŚ BIEDNI Z LUBELSKIEGO CZY MAZUR GDZIE PRACY NIE MA I JUŻ. ZA 750 ZL.

nie boli tylko dziwi :)

Zostaw merytoryczną opinię o Takt - Bolesław

• Jak się pracuje w Takt?

Zobacz opinie na temat firmy Takt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Takt?

Takt