Opinie o Takt w Bolesław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Takt. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Takt o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Takt w Bolesław

najgorszy zakład pracy ciągle drą mordy i patrzą jakby kogo upokorzyć!!! Baby świnie gorsze niż chłopy tylko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obrabiają a broń boże zeby ktoś miał więcej niż one bo jest stracony! A jakby było mało liżą [usunięte przez moderatora] kierownictwu i 40% bab ugania się za jednym kierowniczkiem młodym(jak by mogły to pożarły by go samym wzrokiem a on i tak ma wszystkich w [usunięte przez moderatora]). Nie zwracają uwagi starszy młodszy tam są sami chorzy ludzie zaczynając od dyrektorków kierowniczków po samych pracowników!!!!!!!! Uciekać z daleka bo tam zniszczą i zgnoją psyche każdeko człowieka!!!!!!!!!!!!!!!!!

to racja co pisze kolega ludzie uciekajcie z taktu nie dajcie sie zgnoic, kierownictwo nazywane jest (gestapo) kasa jest tam smieszna po paru latach pracy 1880zł i nigdy nie bedzie wiecej tylko mniej. psychicznie zniszcza kazdego i sa z tego dumni ze ktos płacze. zero szacunku dla starszego 27 latek potrafi wyzywac 45latka o to ze idzie zapalic albo na sniadanie. [usunięte przez moderatora] a nie zakład.ludzie po roku przesiakaja tym zakładem i staja sie nerwowi o byle co. po wejsciu na zakład człowiek ma juz nerwy. nadgodziny kaza robic wiec robimy a oni i tak nie wypłaca. ida swieta z wielka łaska dadza nam kartki na 200zł i to pod koniec grudnia. jak nas nie zwolnia z koncem roku,bo w stuczniu nie ma roboty. nawet w kiblu widnieje napis SWIETA CZAS RADOSCI ZWOLNIEN Z PRACY.

wiecie kto

Jedyne co Cię człowieku może uratować przed zgnojeniem to ZWOLNIĆ SIĘ Z TEJ FIRMY - nic w niej nie osiągniesz - JEST PO PROSTU ZA DUŻA, I ZA DUŻO RYJÓW DO KORYTA PCHA SIĘ JEDNOCZEŚNIE. A A. Z. ma jeszcze czelność mówić, że on TEŻ CHCIAŁBY WIĘCEJ ZARABIAĆ - BUAHAHAHAHA (sam to do mnie powiedział) - ja się zwolniłem i uważam że była to trafna decyzja, bo inaczej siadła by mi psycha, zarabiałem 1800 po 9 latach pracy - ŻENADA, a 300 PLN na dojazd miesięcznie dawałem - SUPER PERSPEKTYWA - ŻYCZĘ POWODZENIA

Kiełtyczek

Z tą rodziną trochę przesada, wielkie „Z” to wielka porażka dla tej firmy 0 co wstawiło sobie implanty bo jego zęby zezarła amfa. Dwa orły z magazynu, śmieszne tępe kierowniki chodzą codziennie do tego 0 i na kolanach opowiadają mu co kto gdzie i kiedy, jest tam kilka wartościowych osób w kierownictwie – ludzie zróbcie coś żeby można tu normalnie żyć

Brałeś udział w rekrutacji do Takt. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
lo

Fakt atmosfera daje wiele do życzenia.Poza tym zarobki są uzależnione nie od tego co człowiek potafi i jaki jest wydajny lecz od tego ile pracuje.Kiedys inaczej tam zarabiali i niektórym pensje takie zostały, natomiast ludzie przyjęci rok czy nawet 2lata temu zarabiają śmieszną kasę.A dodam ze robią to samo lub nawet więcej od tych ''starych'' pracowników.Ale cóż...znajomości,pupile kierowników i TYLE !!! Ludzie [usunięte przez moderatora] się nawzajem.obłuda i wyzysk!

Emcia

prawda jest taka ze atmosfery tam wogole niema, jedna wielka rodzina, nowi sa tam traktowani okropnie, kazdy na kazdego nadaje...mozna sie psychicznie wykonczyc przy takich ludziach na wyzszych stanowiskach- wykorzystują, obgaduja a przy tym mają z Ciebie nizłą polewke

JT

Pieniadze [usunięte przez moderatora] zalezy dla kogo i na jakim stanowisku... Jednak mimo wszystko dalej sa tam zarobki dosyc wysokie... Jak sie tylko wklada plyty i nic wiecej sie nie potrafi no to coz... Wiem ze na tym samym stanowisku mozna zarobic kilka set zlotych albo pare tysiecy, ale dobry specjalista dalej moze tam sporo zarobic sporo pieniedzy. Wina jest ludzi ze daja soba pomiatac za grosze... jakby nie bylo komu robic za chwile musieli by podniesc pensje... nie spotkalem sie zeby swojego pracownika zwolnili za jakas drobna rzecz... chyba ze z posrednictwa... chora atmosfera jest ale zalezy na jakim dziale i na jakiej zmianie... generalnie tez uwazam ze zarzad jest do wymiany bo dzialania pana "z" i jego cienia wice"z" nic dobrego nie zrobia... ale moze sie w koncu zorientuje wlasciciel ktory generalnie jest spoko - przynajmniej ten wyzszy:-) dla mnie najwiekszym minusem sa 4brygady ale one tez maja sporo plusow...

Zostaw merytoryczną opinię o Takt - Bolesław

• Jak się pracuje w Takt?

Zobacz opinie na temat firmy Takt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Takt?

Takt