Opinie o Takt w Bolesław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Takt. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Takt o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Takt w Bolesław

Niezadowolony

Masakryczne zarzadzanie udawanie ze jest super chociaz ledwo wiaza koniec z koncem . Wszyscy wystraszeni brakuje rak do pracy . Kadra zarzadzajaca kompletnie bez fantazji i polotu jak kon i przyslowiowe klapki. Ogolnie zaklad tragedia

Tomiz

Pracowałem tam 2 10 lat ogólnie spoko zarobki ale cała atmosferę na introligatorni (usunięte przez administratora) kierownicy (usunięte przez administratora)

Mona Lisa

Czy to prawda, że Takt będzie zwalniał pracowników?

Jessica
@Mona Lisa

Podobno, po świętach ma być zebranie.

Armagedon

Podobno AZ ma już swoją drukarnie - ucieka z tonącego okrętu.

kaszalot
@Armagedon

już dawno "uciekł" teraz zwalnia ludzi-specjalistow w swojej dziedzinie a obstawia się i produkcję znajomymi, nie wróży to dobrze

Brałeś udział w rekrutacji do Takt. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Nadruk

Kierownik przeniósł mnie na inną brygadę. Mówił że będę zadowolony. Same stare wygi, młodego tylko pomiatać. Masakra. Na poprzedniej brygadzie na koniec lider wysłał mi sms z życzliwymi słowami o mojej pracy. Nowy lider cały czas kwiczał jak niezadowolona świnia. Wszystko źle. Mówię mu że się staram. Nawet kosztem swoich przerw, że na 12 h robię sobie tylko 15 minut przerwy.Nic to. Odpowiedział: wypier^&aj do maszyny. Więcej tam nie przyszedłem. Nie do mnie tak. Nie pozdrawiam. Nie polecam

xxx

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Lepiej płacić i szanować pracowników niższego szczebla.

as

Jak wyglądaja zarobki w takt w stystemie 8h 4brygadowym?

kkk
@as

podobno ok2100zl ale ile w tym prawdy to nie wiem, potrzebują duzo ludzi ale chetnych brak, nawet ukraincy nie chcą tam robić

Od dawna nikt nie wypowiadał się na temat zarobków w Takt? Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmienił się ich poziom w przedsiębiorstwie?

bady

Z tego co mi wiadomo teraz dostaje sie umowe o prace pod Takt oraz dobrą stawke ( lepszą niż np. w zakładach dla kobiet w Bukownie i Olkuszu). Praca zmianowa 4 brygadowa. Dodatki za nocki i niedziele i święta. Myślę że sporo się poprawiło.

Wilkq
@bady

Ciągle ludzi brakuje, masz dwie rece to robote dostaniesz, chociaz roboty sporo mniej - nie ukrywajmy cd/dvd pomału umiera, przyszłość to mp3, netflixy itd ba, juz nawet do gazet nie dają filmów na dvd jak dawniej, zresztą kto jeszcze kupuje prase ; )

Transportowiec z katowic

ostrzegam wszystkich kontrahentów firmy Takt! Ta firma jest niewypłacalna! FV za usługi i transport przelewane są nawet z półrocznym opóźnieniem, a brak przelewów tłumaczą brakiem pieniędzy. bardzo ciekawe podejście mając taki kapitał zakładowy. odradzam jakąkolwiek współpracę z tą firmą!!!

bbb

napiszę ktoś jakie zarobki na stanowisku 'operator maszyn i urządzeń'? ciągle szukają ludzi, aż tak źle płacą?

Manto

Robiłem w tym takcie toatalna tragedia. To jest praca dla ludzi z niskimi aspiracjami, tam można postawić małpę i ona będzie bez problemu wykonywać tą prace. Co lepsze prace kierownika spokojnie ogarnął by przeciętnych pracownik z produkcji. A pracuje tam jeszcze ten przygarbiony Gabryś co tak komicznie chodził ?To był dopiero ciekawy wynalazek hehehe

Jou

W takim razie dlaczego znowu w urzędzie pracy od groma ofert z taktu?

kopytko

trochę się pozmieniało przez ostatni rok (efekt 500+) wiele kobiet odeszło, teraz niby więcej płacą i dają na dzień dobry umowę o pracę z Taktem, a nie jak dawnej z pośrednikiem

XOXO

Owszem to zależy na jakim dziale kto wyląduje. A co do kasy to nie ma aż tak źle. Z tego co wiem ludzie, którzy pracują tam dłużej i nie odpieprzają maniany nie narzekają :) Co do całokształtu niestety "Ci wyżej" nie mają pojęcia co robić by w firmie było lepiej. Gdyby nie ludzie na szczeblu operator itp Takt pewnie by już upadł.

Iza

Aktualnie dostępnych jest kilkanaście ofert pracy na różnych stanowiskach. @XOXO słusznie zauważył/a, że opinie na temat pracy mogą być zależne od stanowisk jakie się zajmuje, ale także od oddziału, w którym pracujecie. Przy wyrażaniu swojej opinii warto wspomnieć z czym dokładnie mieliście styczność i dlaczego wasza opinia jest właśnie taka. Wszelkie konkretne informacje będą bardzo pomocne dla osób zainteresowanych potencjalnymi ofertami pracy i pomogą im w podjęciu decyzji o zatrudnieniu.

XOXO

Nie wiem na jakim dziale pracowaliście, ale na introligatorni na atmosferę narzekać na pewno nie można :D Ludzie pomocni, idzie pogadać (oczywiście trafiają się wyjątki jak w każdej firmie).

gucio

Co tam się dzieje w tym Takcie? Dzisiaj widzę w pośredniaku 11 ofert. Galwanizer, specjalista utrzymania ruchu, kontroler jakości, technolog druku offsetowego UV, drukarz UV, operator maszyn introligatorskich, operator pras. Czyli co? Wszystko się jednak sypie, odchodzi cała załoga. Nawet agencje pracy nie chcą już szukać frajerów znaczy pracowników do pakowania. Cóż mnie to nie dziwi. Ładnych parę lat temu już po 3 miesiącach dałem sobie spokój z tą firmą. Nikt normalny nie będzie pracował za trzech i to za taką stawkę. Zamówień była cała masa, maszyny na 150% obrotów nie wyrabiające więc ciągłe awarie, a 1/3 pracowników tylko chodzi i kontroluje i sprawdza wuj wie co jeszcze zamiast wziąć się do roboty. Zatrudnijcie jeszcze więcej kierowników, brygadzistów, kontrolerów to niebawem szefostwo samo będzie musiało stanąć przy zgrzewarce.

pszczółkamaja

Ssanie na winyle jest, bo potrzeba drugie tyle ludzi. Raju nie ma, wymagania spore - raczej dla ludzi lubiących wyzwania... ale i tak o niebo normalniej niż na paku... chociaż to o "niebo" raczej nie na miejscu ;) wszak rządzi tu sam książę ciemności ;) Jak ktoś myśli, że się "zasiedział" w swoim dziale, to myślę, że warto spróbować... raczej sobie nie zaszkodzi.

Klej

Witam, Chciałam sie dowiedzieć jak sprawy sie maja bo różne wersje słychać co tam sie dzieje. Takt jak to takt opinie ma jakie ma ale ostatnio usłyszałam ze praca na winylach to raj na ziemi i ni jak sie ma do pracy w innych działach, ze jest umowa o prace, płatne wolne itp. Tylko zastanawia mnie czy jakby naprawdę tak było to dalej byly by opinie takie jakie sa. Czy ktoś może mi powiedzieć jak to wkoncu jest?

Justyn

Może łaskawie ktoś już dokona przelewów wypłat bo do 10 jest w umowie a mamy 11? Czy znów będą 3 dni po terminie!!??!!??

Zostaw merytoryczną opinię o Takt - Bolesław

• Jak się pracuje w Takt?

Zobacz opinie na temat firmy Takt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Takt?

Takt