Opinie o sklep.farmona.pl - FARMONA Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o. o. w Kraków

Jola

Rzeczywiście, pisanie opinii na tym portalu nie ma sensu; skoro KTOŚ może je usuwać. Ja tez powtórzę za innymi "omijać tą Firmę szerokim łukiem' w przeciwnym razie dołączycie do grona niezadowolonych piszących opinie na tym forum, a które dziwnym trafem będą szybko znikać....

malwaa

gsssa i asdf - w 100% potwierdzam! Świetnie ujęte! Omijać z daleka! (usunięte przez administratora) Recepcjoniści mają zlecane zadania (marketingowe, sprzedażowe i nie tylko (usunięte przez administratora)a żeby zjeść spokojnie obiad trzeba się prosić żeby ktoś "wskoczył" na ten czas za ladę. Poprostu skandal!

Rudy102

Tak właśnie wieś chce dorobić się na Panach z miasta a pfffff!!!!

niewolnik
@Rudy102

pany na wsi raczej

MU.....CZARNY
@niewolnik

PANY ODPOCZYWAJA W PRACY NA WSI.... POWIETRZE WIDOKI ITD A MY WIEJSCY LUDZIE TYRAMY JESTESMY GNEBIENI PONIŻANI BRAK SŁOW BY TO OPISAC

@MU.....CZARNY

Prawda, obserwuję to forum i sporo wpisów zostało usuniętych...

hwdR

Rodzinna firma pfff dajcie spokój! Żenada, marne to wszystko i zakłamane...

RDY

NIE NIE NIE NIGDY W ŻYCIU!!!!!

xyz

Witam, obecnie pracuję w firmie Farmona, nie będę podawać w jakim dziale itp, ponieważ to nie korporacja i wszyscy się znają. Uważam, że negatywny oceny są tu bardzo na wyrost. Owszem zgodzę się z tym, że jeśli chodzi o negocjację pensji tzw podstawy, to najlepiej ją sobie lepszą wynegocjować już na okresie próbnym gdyż potem z reguły nie podwyższają pensji przy pierwszej umowie, lecz należy się premia. Ogólnie atmosfera w firmie jest rodzinna, wiadomo jak to w rodzinie czasem lepiej czasem gorzej. Pani Prezes jest owszem osobą "zakręconą", ale w całokształcie to w porządku osoba, do której na rozmowę może pójść każdy pracownik niezależnie od rangi. Z reguły Pani Prezes zależy na przedłużeniu umów, nie będę się wypowiadać o co chodziło w sytuacjach powyżej gdyż nie znam tematu, ale domyślam się, że powstał konkretny powód dlaczego nie przedłużyli umowy, choć nie chcę tu nikogo urazić. Co do zarobków i premii to są one o niebo lepsze niż w poprzedniej firmie, ale za pracę którą wykonuję to należy mi się na pewno więcej o 50% podstawy niż mam, ale ogólnie dla szeregowego pracownika jest przyzwoicie, może z czasem będzie lepiej. Każdemu pracownikowi przysługują obiady za 9 pln w ładnej restauracji firmy. Opinie typu, że tylko desperaci idą tam do pracy są na wyrost, Wszędzie nie jest idealnie, też są rzeczy w firmie, które mnie denerwują, ale jak się robi swoje to tym bardziej ugruntowuje się swoją pozycję. Staram się pracować 8 h dziennie tak jak umowie, nad gdodziny robię tylko gdy jest to konieczne nikt nie zmusza to dłuższego zostawania w pracy itp. W całokształcie na 10 punktów daję ocenę 6+.

zyrafa

Zgadzam się z wpisem Zośki i następnym wpisem idealnie. Przestrzegam przed podjęciem pracy w tej firmie. Spółka jest biznesem rodzinnym sterowanym ręcznie w stanie chaosu i bałaganu . Naprawdę dziwne że jeszcze funkcjonuje na rynku. (usunięte przez administratora) Proszę poważnie przemyśleć decyzje w sprawie zatrudnienia w tej firmie tyle jeszcze mogę zrobić dla tych którzy będą chcieli składać tam aplikację. Proszę pamiętać pozory mylą.

Omijać szerokim łukiem zdala!!!!!!!

Bańka
@Ania

Aniu, zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Specjalisty ds Personalnych (ogłoszenie na Pracuj.pl), spełniam wszystkie wymagania i sporo więcej...Obecnie pracuję - w zawodzie, atmosfera super, ale mam stawkę 2000 zł brutto i ledwo wiążę koniec z końcem, dlatego myślę o zmianie pracy...Poradź, proszę - warto?

zośka
@Bańka

omijać jak najdalej

solange

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie. Pracowałam tam kilka lat temu, z tamtego zespołu pozostała do tej pory tylko jedna osoba... (usunięte przez administratora)Życzę Wam, żeby wasza noga nigdy tam nie stanęła...szkoda czasu i zdrowia, a ustalenia podczas przyjmowania do pracy i obietnice nijak mają się do późniejszej rzeczywistości.

br

A kto tam jest kadrową, jakie zarobki?, czy ktoś jest w ogóle zadowolony z tego że tam pracuje, czy pracował ?

zastanawiam sie nad praca.. mialam rozmowe z kadrowa.... I mam niestety obawy. prosze o szczera porade

anna

(usunięte przez administratora) >Odradzam traktowanie na poważnie tego co firma oferuje i czego wymaga... Może i dobre miejsce jako pierwsza praca ale jako kolejna to krok wstecz. Zupełnie niepoważni.

mała

Myślę,że możesz pozazdrościć osobie,która jest prawą ręką Pani Prezes (usunięte przez administratora) :)) i bzdury ,które piszecie są żenujące!!! Dla osób ,które chcą lojalnie pracować i nie kombinować pracuje się NORMALNIE !! a jeśli komuś praca się nie podoba , to przecież DROGA WOLNA !! nikt nikogo nie trzyma na siłę :))) !! Miałam przyjemność wielokrotnie rozmawiać z Panią Prezes i jestem przekonana ,że wielu właścicieli FIRM powinno uczyć się od niej podejścia do pracownika .! Serdecznie pozdrawiam i życzę Wam wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku 2012 , oczywiście dla tych ,którzy są pozytywnie nastawienie do LKN Farmona :)

(usunięte przez administratora) po co, skoro wszyscy i tak wiedzą wszystko, informacje roznoszą się tu bardzo szybko... po co narzekać i się męczyć- nie lepiej zmienić pracę? ja robię swoje i nie narzekam, nie mam poczucia, że jestem szpiegowana, a atmosfera bardzo mi odpowiada. keep smilinig.

Ioana

a jak się tam dostać, prawie żadnych ogłoszeń o pracę nie ma :( mam doswiadczenie w handlu zagraniczym, prosze o pomoc, dzięki :)

Naprawdę rodzinna firma- świetna atmosfera, nie ma intryg, podchodów itd. Jeżeli ktoś ma pomysły, zapał i ambicje naprawdę może się wykazać. Rewelacyjne możliwości rozwoju i awansu. Zarobki b. dobre.

Zostaw merytoryczną opinię o Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o. o. - Kraków

• Jak się pracuje w Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o. o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o. o.