Opinie o sklep.farmona.pl - FARMONA Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o. o. w Kraków

Patrycja

@Robert, Jeśli interesujesz się pracą w Farmona w pierwszej kolejności odwiedź oficjalną stronę Farmony: www.farmona.pl W Zakładce firma, możesz dowiedzieć się o ofertach pracy i stanowiskach. @Adam, Zachęcam Cię do bardziej obszernego i merytorycznego wpisu. Twój komentarz nie zawiera wielu konkretów, a to forum odwiedza wiele osób niezwiązanych z firmą Farmona, które nie znają obecnie panującej w firmie sytuacji.

Robert

Nie wiem co myśleć. Firma ma opinię dobrego pracodawcy ale ma też swoich maruderów.

@Robert

Hahaha !! Jakiego dobrego pracodawcy, przecież to fikcja zebrana na podstawie kilku głosów. Robert, albo jesteś oderwany od rzeczywistości, albo wyjdź w końcu z pod biurka i przeżyj na oczy. O ile masz coś wspólnego z tą firmą, sądząc po wypowiedzi totalne zero.

Patrycja

@Doświadczonajeśli został usunięty jakiś wpis oznacza to, że został on zarchiwizowany przez administratora portalu za naruszenie zasad regulaminu. Jest to jedyna podstawa do usunięcia wpisu. Jeśli uważasz, że Twoja opinia została usunięta niesłusznie, bardzo proszę o kontakt bezpośredni z administratorem pod adresem admin@gowork.pl Będzie on w stanie odnieść się konkretnie do Twojej sytuacji.

Patrycja

@katia_81jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej? Mogłabyś powiedzieć coś o jej przebiegu? Będzie to bardzo przydatne dla osób, które w przyszłości będą aplikować do firmy. Przebieg rozmowy możesz też opisać tutaj: http://www.gowork.pl/rozmowy_kwalifikacyjne,324384,1,1

Leszno
katia_81

czy ktoś mógłby napisać jak wygląda pierwszy etap rozmowy kwalifikacyjnej?

Patrycja

@aniaobecnie Farmona ponownie rekrutuje osoby na stanowisko przedstawiciela handlowego. Widzę, że niestety nikt nie zdążył odpowiedzieć na Twoje pytania. Czy zdecydowałaś się na aplikację do firmy? Jeśli tak, to dla osób, które biorą udział lub zastanawiają się nad wzięciem udziału w aktualnej rekrutacji, dodatkowe informacje na temat Twoich doświadczeń z firmą mogą być bardzo pomocne.

ania

Czy możecie napisać coś o pracy przedstawiciela handlowego? Jakie warunki finansowe, czy są benefity? Jakie auto? GPS? Ile wizyt?

maryjudaniusz

Problemem firmy jest brak szacunku dla ludzi i dla ich pracy to istny (usunięte przez administratora) 8h to żart, pracuj 24h i tak będzie źle. Pseudo polityka rodzinna, która nie obejmuje większości ludzi, a nawet jak obejmie to co z tego-jak miec rodzine jak wymagają abyś byl dyspozycyjny stale i najlepiej z pracy nie wychodził? Kolejny dramat to "KADRY" pomyłki w wypłacie, nieterminowe przelewy. Ludzie uciekają z tej firmy stąd tyle ogłoszeń.

Krokus

Jedno jest pewne, coś złego dzieje się w firmie a najgorsze jest to że, osoby które są za to odpowiedzialne nic z tym nie robią. Byle sprzedać, byle wyszło do klienta, najtańszym kosztem. Przypominam Pracodawcy o szacunku do człowieka, niech Pani Prezes i wszelkie "głowy" firmy nie dziwią się że jest taka atmosfera a nie inna. Nie macie szacunku do osób dzięki którym zarabiacie, to oni nie mają szacunku do pracy. Tak było, jest i będzie zawsze.

koko

o jakim kraju mowa ?

KIM DZONG UN
@koko

Farmona Magazyn jest w Korei Północnej

lvi

Stanowczo nie polecam! Praca miała być 8h dziennie, niestety pracowałyśmy 10-12h a nawet więcej. Na cały dzień pracy przysługiwały dwie przerwy 5-10min, które wyłącznie zależały od Grażyn. Unikajcie szerokim łukiem. Nie wspominając już o kierowniku.

bf
@lvi

Mówisz o pakowaniu w magazynie? Gdyby była stała ekipa byłoby ok. A tak to ciągle ktoś nowy, Panie tylko się nie zmieniają

Zbyszek Wysocki

Nie polecam pracy w Farmonie. Strata czasu , zdrowia i pieniędzy. Wieczne obiecanki zero konkretów. Zmuszanie do nadgodzin. Nadgodziny niewypłacane w całości.

X

Kosmetyki uczulają do tego te sztuczne zapachy......dla mnie nie do przyjęcia. Na nic te drogie reklamy

aga

Ha ha jakoś z olx na dłużej nie było i nie ma nikogo. Niech zestawy robią Ukraińcy ze starszą gwardią :)

aga

sia

Pracownik' wiesz jak to jest lepiej ponarzekać jak to jest tam niedobrze i jak nikomu nie odpowiadają warunki zatrudnienia, wiec lepiej sie chyba zwolnic niż ciagle narzekać, ja z chcecia pojde na wasze miejsce jako Menager Restauracji

didi

Może by tak napisać kilka słów o magazynie. Jak wygląda praca a panie brygadzistki tylko papieroski i dopisywanie sobie godzin, a kierownik ślepy. Praca tylko dla znajomych i nieuczciwych

adada
@didi

jak siedzą w takim chlewie pełnym brudu i kurzu to dopisują nadgodziny w ramach warunków szkodliwych, nie ma sie co dziwić

@adada

Praca nie dla leseròw dlatego nie którzy się nie nadają;-) Pracuje tam i mi jakoś odpowiada .... Atmosfera jest rodzinna, ale to nie znaczy, ze przez znajomosci zalatwiana praca. Ja przyszlam z ogłoszenia olx i nikogo tam nawet z widzenia nie znalam. Jesteś nie doinformowany/a bo Pani brygadzistka jest jedna i nie pali,w dodatku takich w porzadku ludzi, jak ta Pani jest się ceni. A z dopisywaniem godzin to kłamstwo jakich mało...wszyscy kończymy pracę na produkcji o tej samej godzinie, nawet jak są nadgodziny. Następnym razem napisz po prostu prawdę, a nie wymyślaj farmozony.

didi

lolek

Jestem w szoku, że są usuwane komentarze!!! Umieściłem swoją opinię zaraz po odejściu z pracy, wchodzę dziś i okazuje się, że nic nie ma... W taki razie znów napiszę: nie warto tracić czasu na tę firmę!!!! Pani Prezes kompletnie niezrównoważona, furiatka, wyżywa się na "robaczkach", a kierowników i innych "dyrekturów" nie tknie palcem, ewentualnie po główce poglaska. Kiedy tylko jest informacja, że Pani Prezes przyjeżdża, atmosfera siada jeszcze bardziej. Człowiek ma naprawdę dość tego traktowania, poniżania i wrzasku. Przez kilka lat nie udało mi się wywalczyć nawet inflacyjnej podwyżki, nie mówiąc już o ciąglym słuchaniu, że zarabiamy za dużo!!! Poleam wszystkim ewakuację stamtąd- uwierzcie, to naprawdę nie jest takie trudne!! A do tych, ktorzy myślą o pracy w tej firmie- warto poszukać jeszcze miesiąc/dwa, ale mieć wymarzną pracę, a nie takie g@@#$

BSB

OMIJAĆ MAGAZYN!!!! ZAKŁAMANY WREDNY KIEROWNIK!

Zostaw merytoryczną opinię o Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o. o. - Kraków

• Jak się pracuje w Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o. o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o. o.