Opinie o sklep.farmona.pl - FARMONA Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o. o. w Kraków

Czy w Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o. o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

GG

Tak, a nawet dłużej.

nick

nie, mi odmówiono

kkk

Nie, jest umowa o pracę na okres próbny.

JADWIGA

W ZWIĄZKU Z UGODĄ TELEFONICZNĄ I OTRZYMANIU NOWEGO PRODUKTU ,CHCĘ WYRAZIĆ POZYTYWNĄ OPINIĘ .fiRMA JAK I SPRZEDAJĄCY PERFEKCYJNE SOLIDNI,PIERWSZY RAZ SPOTKAŁAM SIĘ Z TAKIM PRZYPADKIEM.JESTEŚCIE NAJLEPSZYM PRZYKŁADEM.

Jakie są mocne strony pracodawcy Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o. o.?

Paulina

Jak to jakie??? Nie ma zadnych

Kacper
@Paulina

Nie składaj!!

Michalina

Widzę bardzo dużo zbieżnych informacji o tej firmie. Czy naprawdę jest tam aż tak źle ? Chciałam złożyć CV ponieważ firma wygląda na obiecująca.

cuponama77

Czy ktoś w ogóle może polecić tę firmę dla rozwoju ? Interesuję mnie dział logistyki i exportu : atmosfera, zarobki, czy warto? Z góry dziękuję

Sudns
@cuponama77

Niestety nie mogę polecić tej firmy dla rozwoju. Nie warto.

cuponama77
@Sudns

czemu? opowiesz jakieś detale?

Ewelina

Świetne kosmetyki i jeszcze lepsze SPA

Kto znajdzie rym?
@Ewelina

Tra la la - hop sa sa.

Zuzanna
@Kto znajdzie rym?

Twój wpis nie ma absolutnie nic wspólnego z kwestiami, które powinny obchodzić nas tu najbardziej. Jeśli jesteś pracownikiem firmy Farmona, czy też jej klientem? Farmona została wielokrotnym laureatem prestiżowych nagród potwierdzających transparentność jej działań biznesowych, szczególnie uwzględniając dialog z interesariuszami. Naczelnymi zasadami, którymi kieruje się firma w ramach wewnętrznych stosunków, są: troska o bezpieczeństwo i higienę pracy, przyjazna atmosfera, wzajemny szacunek oraz dbałość o rozwój zawodowy pracowników. Jeśli zatem chcielibyście tam pracować, to prześlijcie im swoją aplikację. Formularz aplikacyjny jest dostępny tu: https://farmona.pl/o-firmie/praca/ Czy sądzicie, że byłoby to odpowiednie miejsce dla Was?

Kadrówa
@Zuzanna

Przecież to jest żywcem przeklejone że strony o pracy.... Firmie nawet się nie chce napisać 2 zdań od siebie. Słabe to.

Nie polecam, na rynku jest wiele innych firm. Nie traktują ludzi poważnie, omijać z daleka.

Sensei

W skrócie aby nikogo nie urazić na co dzień jest jeden wielki Monty Python lub inaczej trzy małpki (nie widzę, nie słyszę, nie mówiłem) ;-) Do tej pracy trzeba mieć duże samozaparcie (w obu znaczeniach) Moje sugestie dla Farmona: Konieczne są zmiany mentalnościowe zarządu który nie dostrzega problemów a oczekuje wyników. Ważne są dla nich detale a nie faktyczne problemy Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie napuszczać ludzi na siebie na wzajem Donosicielstwo jest chlebem na kolegów i tych nie lubianych

Aleksander
@Sensei

Czy patrząc na swoje doświadczenia związane z pracą w firmie Farmona, mógłbyś ocenić, czy pracodawca chętnie rozmawia ze swoimi pracownikami na temat problemów dotyczących pracy w tym miejscu? Możliwe jest zaproponowanie pomysłu rozwiązania pewnych spraw, czy raczej pracodawca nie korzysta z tego typu podpowiedzi? Proszę, abyś napisał, czy są możliwości wpływu na poprawę niektórych elementów pracy w tym miejscu.

Hej jak wygląda praca w biurze? Zastanawiam się nad aplikowaniem

Ho
@Anna

Hej. Podsumowanie masz poniżej. Mam nadzieję że pomogłam bo szukają wlasnie ludzi dokładnie jak Ty.

Meluzyna

Atmosfera mocno niekorporacyjna i nie jest na pewno rodzinna, jak można usłyszeć na pierwszej rozmowie z przedstawicielem działu kadr. Nie dajcie sobie wmówić, że jest inaczej. (usunięte przez administratora) Metodyka etosu pracy jest tu rozumiana bardzo tradycyjnie. Siedzenie w miejscu przed monitorem oznacza wysiłek, przerwa w kuchni przy kawie, przebywanie poza budynkiem firmy na papierosie lub krótkiej rozmowie telefonicznej oznacza lenistwo i w pełni zasłużoną naganę. Firma może i rodzinna, a(usunięte przez administratora) co widać na każdym kroku, w każdym mailu, poleceniu i zadaniu. Zarząd otacza się ludźmi, którzy być może podołaliby zadaniom, ale nie pozwala się im podejmować decyzji w obawie o utratę wpływów nad ludźmi i procesami, które muszą się wydarzyć, żeby wystarczyło na wypłaty. W rezultacie firma wędzi się w oparach absurdu i wymysłów, zamiast się rozrastać i zarabiać coraz więcej dzięki oddaniu części swoich kompetencji innym, lepszym, mądrzejszym i świetnie wykształconym kierunkowo, posiadającym doświadczenie i lepszy bilans zawodowy. (usunięte przez administratora) Nic dziwnego. Nie radzą sobie, ponieważ wielokrotnie i nieoczekiwanie zmienia się punkt widzenia, a na zachcianki Zarządu trzeba reagować natychmiast, bez dyskusji, która nie jest akceptowana. Tu nie ma miejsca na polemikę, zadanie ma być wykonane. W ogólnym rozrachunku pracownicy nie mają nic do powiedzenia, choćby nawet mieli rację. Wszystkie decyzje podejmowane są na górze. Nawet te, które dotyczą spraw zupełnie nieistotnych, w żaden sposób nieprzekładających się ani na zyski, ani na wizerunek firmy. Pracownicy są przymuszani do wykonywania tych samych czynności wiele razy i nie ma to związku z zadaniami,(usunięte przez administratora)Ciągłe niezadowolenie Zarządu to norma. Nic nie jest zrobione dobrze. Nie ma pochwał, wyrazów uznania za dobrze wykonaną pracę. Wszystko jest wykonane źle z założenia. Wszystko z założenia można poprawić. Może to trwać bez końca. Osoby wrażliwe i szukające rozwoju bardzo uczulam. Wszystkim innym zdecydowanie odradzam. Wasze zaangażowanie nie znajdzie tu zrozumienia. To nie jest miejsce, któremu warto oddać siebie. Za żadne pieniądze. Gdzie indziej też jest praca i pieniądze. Przyjdzie czas, że i do Zarządu to dotrze.

tygrys
@Meluzyna

Nie chcę być złośliwa, ale twój nick jest mało wiarygodny. Może nie sprawdziłaś, ale Meluzyna – kobieca postać z legend i folkloru. (...)_Według jednej z najbardziej znanych literackich wersji opowieści o Meluzynie, spisanej w latach 1387-1393 przez Jehana czy Jeana d'Arras, dworzanina księcia Jana de Berry, była to czarodziejka. (...) Okazało się, że od pasa w dół jej ciało miało formę wężowego ogona. Ja generalnie wężom nie wierzę. Mam złe doświadczenia z jabłkiem. W nim niestety była zawarta zatruta i fałszywa treść, a kto za tym stał to chyba powszechnie wiadomo. Pozdrawiam EWA

Centaur
@tygrys

@tygrys vel Ewa (warto się na coś zecydowac) Cudowny wpis który nic nie wnosi. Bo chyba nie liczysz na to że odwrocisz uwagę od sedna takim wywodem.

Zocha
@tygrys

Co za bzdurna odpowiedź. Na poziomie Farmony.

Centaur
@Centaur

A co za różnica Centur, Zocha, Kazek, Romek itp. a gdzie odpowiedzialność za takie bzdurne wpisy. Jeszcze są Nicki Batman Supermen, Mandragora i wiele innych i tak samo jak te nicki tak samo te wpisy maja tyle samo wspólnego z rzeczywistością. To taki kibel gdzie każdy może wyrzygać swoją traumę z niepowodzenie życiowego. Jest coś takiego jak odwag cywilna, godność, odpowiedzialność i wiele podobnych, których meluzyna zocha, prawda i inni nie znają. Pluć anonimowo za to potrafią. Tym razem zdecyduję się na Centaura. Jest ok?

Pustorak
@Meluzyna

Dajcie spokój. Nikt nikomu nie zabrania się zatrudnić w firmie. Zderzenie z realiami tam panującymi będzie gwałtowne i bolesne. Ale każdemu wolno próbować. Oddawać energię za bezcen. Marnować swój czas na zabawy z niereformowalną materią. Pozdrowienia dla Reptilian!

Kazek
@tygrys

Hejo Tygrys ! Wez sobie " coś takiego jak odwag cywilna, godność, odpowiedzialność i wiele podobnych, " i zanieś do przełożonych. Dobrze się wreszcie poznac

Moskwa
@Meluzyna

Chaos, brak planów i strategii, brak ukonstytuowanych umów na piśmie, bo i po co. Weźmy to na słowo. Ale na słowo nic nie działa, bo dowiadujesz się, że miało być inaczej. Praktycznie zawsze miało być inaczej. No i tydzień pracy w plecy. Ludzie pozbawiani energii, zapału, dobrej woli. Bez szans na rozwój. Deprecjonowani z uwagi na wiedzę i doświadczenie. Wesołych Świąt!

Prawda

Nie warto tu pracować , ludzi mają za wieśniaków, chaos, zamieszanie wywołane przez beznadziejne planowanie ludzi niedoświadczonych , nowy dyrektor pracował pół roku (zwolnili go),nie warto tutaj pracować za minimalną stawkę a wymagania jak w międzynarodowej korporacji

Kazimierz Sz.

Podsumowanie :) Firma inwestuje parędziesiąt tysięcy w system nowy WMS. Osoba odpowiedzialna za wdrażanie, nie bierze pod uwagę podpowiedzi pracowników -> system nowy chodzi gorzej niż stary ^^, i dalej brakuje podstawowych funkcji logistycznych stosowanych na większości magazynów, usprawniających przebieg procesów. Rescpect For You. NIE POLECAM ( Panowie uciekajcie, z tego magazynu )

Miro

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie atmosfera i zarobki?

Fueneu
@Miro

Mowie to bo tam pracowałam i zapamiętajcie na zawsze- bez względu na wszystko NIE WARTO tam pracować. Teraz praca jest wszędzie i to lepsza . Zarobki i tak sa niskie bo pracuje się w farmie "dla prestiżu". Odradzam.

NewB
@Fueneu

O jakim prestiżu Ty piszesz? :D Szkoda miejsca w CV na podpunkt związany z farmona xD

Patrycja

@Miro, Twoja wypowiedź została dodana jakiś czas temu, jednak warto na nią odpowiedzieć, gdyż może pomóc to również innym zainteresowanym pracą w Farmona. Wszystkie aktualnie prowadzone rekrutacje w Krakowie znajdują się na stronie firmy w zakładce: Praca. Dla ułatwienia dodaję link: https://farmona.pl/o-firmie/praca/biuro-krakow/ Czy któraś z ofert Ciebie zainteresowała?

@Patrycja

W tej firmie ludzie z wyższych stanowisk sami składają wypowiedzenia, więc wklejanie linków jest lekko mówiąc żałosne ;)

Witam!!! NAJGORSZA praca w jakiej byłam. Brak szacunku do ludzi i chamskie traktowanie. Pracujesz cały czas po 10 h bez wytchnienia, kiedy na chwileczke usiądziesz to słyszysz ze sie(usunięte przez administratora) Kierownik magazynu ma wieczne pretensje o to iż za wolno pracujemy sam siedząc w klimatyzowanym biurze. Pomijając fakt iż na samej hali jest jak w saunie. (usunięte przez administratora)

Poldek

Pewnie żal za utraconą pracą powoduje, że niektórzy nie są obiektywni pisząc opinię!!!

Jerzy

Podpowiedzcie czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

Gmole+

Chłopaku/dziewczyno,za pewno zostałeś zwolniony/-a z pracy za leserstwo.takie hejtowanie osobowe nie daje pożądanych efektów:(z mojej perspektywy wygląda to zupełnie inaczej,oczywiście będąc całkowicie niezależnym od kogokolwiek. Mi sposób zarządzania całkowicie odpowiada,a cała reszta jest nowelizowana na bieżąco. Pierwsza zasada:pracuj uczciwie a nikt nie będzie miał do ciebie pretensji.2.nie oceniaj jeżeli nie masz pojęcia jak wyglądają pewne obszary w dziale,tyle ....

Bartosz

W każdej firmie znajdzie się osoba bardzo zakłócająca atmosferę a to jest z kolei zły wpływ na pracę!!

Ala

Witam,proszę o informacje czy produkcja pracuje na zmiany jesli tak to jakie?Jak wygląda kwestia uropów wakacyjnych czy są problemy czy jest jakiś system ustalania itp.Z góry dziękuje jesli ktoś odpowie.

Zostaw merytoryczną opinię o Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o. o. - Kraków

• Jak się pracuje w Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o. o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o. o.