Opinie o activlab.pl - Regis Sp. z o.o. w Kraków

Opinie o REGIS Sp. z o. o.

Aktualność
Dział Ortopedii jest istotnym ogniwem w naszej firmie dlatego szkolenie to podstawa!
Konferencja szkoleniowa Activlab Pharma - Ortopedia
Zapraszamy do współpracy!

Aktualność
W naszym portfolio posiadamy również produkty z branży Esthetic. Szukasz czegoś dla siebie? Chcesz nawiązać współpracę? Zapraszamy!
Konferencja szkoleniowa Activlab Esthetic

Aktualność
Na początku grudnia zeszłego roku firma Regis świętowała trzydziestolecie działalności podczas uroczystej gali na której bawili się pracownicy oraz goście z branż medycznej, farmaceutycznej, weterynaryjnej, suplementów diety i dodatków do żywności.
elelel

Witam chciałabym uzyskać informacje na temat pracy w firmie jako przedstawiciel medyczny ? jak wygląda praca na tym stanowisku w firmie ? o jakich zarobkach na początek może być mowa ?

Każdy ocenia dane stanowisko w sposób subiektywny, każdy charakter jest inny. Są osoby, które "zwrócenie uwagi" traktują w sposób negatywny a inne jeszcze bardziej się wtedy mobilizują. Są oczekiwania i później następuje ich ocena. Standardowe działania jak w każdej firmie.

Iwona Nowy wpis

To jaki jest minimalny próg „przepracowania”, żeby na te premie zasłużyć? Zasady przedstawiane pracownikom są jasne? W jakich granicach premie teraz się mieszczą?

Przedstawiciel medyczny

II etapy, pierwszy rozmowa z kierownikiem w miejscu pracy drugi przygotowanie prezentacji w Power Point, rozmowa z kierownikiem i dyrektorką, scenka lekarska

I ETAP - rozmowa II ETAP - Kraków prezentacja Power Point na swój temat rozmowa scenka

Witajcie, a konsultantom weterynaryjnym jak teraz idzie? Równolegle do przedstawicieli medycznych wystawiona jest oferta od początku lutego na trzy miasta. Medycznych co ciekawe potrzebują na sześć. Czy to sugeruje mniejsza rotacje? Chyba ze to rozwój? w każdym razie jak oceniacie zarobki?

W związku z dynamicznym rozwojem potrzebujemy coraz więcej rąk do pracy. Linia Medyczna jak i Weterynaryjna cały czas poszerza swój asortyment oraz kontakty biznesowe. Chcesz poznać więcej szczegółów? Zapraszamy do kontaktu.

Jest tu ktoś z serwisu? Chce się dopytać o te warunki, o których ktoś zaczął i nie skończył. Co tam jest takiego dramatycznego? Właśnie zauważyłem, że kierownik do tego działu jest teraz potrzebny i ciekawi mnie stawka, skoro pisali, że ciężko może być na miejscu. tutaj akurat nie ma norm? ktoś pisał o nierealnych planach ale to inny dział?

Czy w REGIS Sp. z o. o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Cześć, chyba takiej opinii z ostatniego czasu nie widzę a chce być na bieżąco. Chodzi o ofertę dla specjalisty ds. serwisu maszyn. W skrócie ile zarobię na tym stanowisku mając ponad 3-letnie doświadczenie? czy spodziewane są podwyżki teraz od stycznia? Chyba, że już jakieś weszły? Jakie konkretnie narzędzia do pracy otrzymam i w jaki sposób oceniacie atmosferę? Liczę na dłuższą współpracę

Na twoim miejscu unikałbym pracy w tym miejscu. Praca nierozwojowa, warunki pracy dramatyczne.

Sonia

Twoja opinia dotyczy tylko serwisu czy ogólnie całej firmy? Bo mnie to bardziej stanowisko handlowca akurat interesuje. Handlowiec też nie ma co liczyć na rozwój? Jakieś szkolenia poza początkowym są dla nich organizowane?

Pueblo

Dzień dobry , Czy ktoś z Państwa przedstawicieli pracujących w firmie , wyrazi swoją opinie , jak się pracuje w firmie Regis. Chodzi mi o to czy targety są do zrobienia , czy kierownik na Dolnym Śląsku jest konkretny i da się z nim/nią znaleźć wspólny język. Zapytam czy jeździcie Państwo autami typu kombi. Prosiłbym o wypowiedź ludzi zaangażowanych , którzy pracują z pasją a nie wiecznych malkontentów. Dział pharma. Pozdrawiam.

Izka

Ostatnie wiadomo jak sytuacja z kontaktem wygląda? Chodzi mi o te wątpliwości co do tego na którego maila słać zgłoszenia. Na stronie w zakładce z karierą jasno jest wskazany jeden co do rekrutacji i znajduje się w niej także oferta dla handlowca. Jakieś oceny na temat współpracy? oferta jest podpisana jako „aktualna” ale widnieje przy niej data 2014. Jak do dziś warunki mogły się zmienić? Ktoś cos wie lub ma porównanie?

NowyMag

Hej, od przyszłego tygodnia mam zacząć pracę w Regisie , na produkcji . Ktoś powie jak tam jest ? Ludzie pomocni czy raczej „każdy sobie” ? ze swojej strony powiem że rozmowa kwalifikacyjna była jak najbardziej na plus z kierownikiem produkcji. Czy socjal jest faktycznie taki bogaty jak obiecują ?

Elżbieta
@NowyMag

O, nowy pracownik. Super. Czy można wiedzieć, jak wyglądała rekrutacja? Ile czasu trwała? Ile było etapów i kto prowadził proces? Ktoś działu HR?

NowyMag
@Elżbieta

Wysłałem cv i po 2-3 dniach zadzwoniono żeby przyjść na rozmowę . To była zwykła rozmowa z kierownikiem produkcji nie jakieś etapy itd.. Raczej „szybka piłka”. I od kiedy mogę przyjść do pracy.

Edyta
@NowyMag

Teraz po miesiącu masz już podstawy do wydania opinii na temat pracy? Dasz znać jak obecnie wdrażają na stanowisko i jak przyjmują tutaj osoby nowe?

@NowyMag

Hej chciałabym tam złożyć CV na jaki adres wysłać chodzi mi o Targowisko

Jak szefostwo w Activlab (Regis Sp. z o.o.) traktuje pracowników?

TeklaEkla

Tak, że ogłoszenia o pracę non stop- jak na etacie. A rotacje? Jak na karuzeli.

Proszę o informację, na jaką podstawę może liczyć handlowiec oraz jaką flotą dysponuje firma. Z góry dziękuję

Aneta
@Zainteresowany

Hej, dobre pytanie. Sama szukam na nie odpowiedzi. Tylko powiedz, czy może udało ci się znaleźć jakieś ogłoszenie o pracę, czy pytasz tak po prostu? Bo ja rozglądam się za ofertami i do nich nic nie znalazłam, a słyszałam o samej firmie i dlatego mnie to interesuje.

Jakie wartości są cenione w REGIS Sp. z o. o.?

Regis czyli firma z "tradycją". Co ją wyróżnia spośród innych to profesjonalne podejście do ludzi i ich doświadczenia zawodowego. Regis to możliwości, rozwoju, awansu, nauki, zbierania doświadczeń. Angażujące projekty i przede wszystkim atmosfera pracy, którą tworzą ludzie. W firmie jest wiele zespołów ściśle pracujących ze sobą, co ważne, każdy pracownik jest ważny, liczy się poszanowanie do drugiej osoby. Czy aplikowałbym drugi raz? Tak!

Jeż Polarny
@Marek

Takiego mobbingu jak w tej firmie jeszcze nie spotkałem nigdzie.

Aleksandra
@Jeż Polarny

No i mamy dwie sprzeczne opinie na temat pracodawcy, jakim jest firma REGIS. @Jeż Polarny, Ty twierdzisz, że wobec pracowników stosuje się tam mobbing - to bardzo poważny zarzut. A jak ów mobbing się przejawia? Opiszesz jakieś konkretne sytuacje?

Krystyna

W sensie, że potwierdzasz, że takie rzeczy się dzieją? Czy mówisz że przesada bo tego nie ma? Bo nie rozumiem do końca co masz na mysli

Sir King

Jestem pracownikiem firmy. Pracuje od kilkunastu lat. Nie zgadzam się z opinią. Należy być uczciwym, pracowitym, zaangażowanym i szybkim. W firmie pracuje wiele osób od ponad 20 lat. Działy nowe, budowane od kilku lat mają rotację ale nie jest ona duża - jednak nowości zawsze muszą się ułożyć zanim będą stabilne. Są sytuacje stresowe, jak wszędzie. Faktem jest, że kilka osób, które się zwolniły same wróciły do nas po kilku latach pracy w innych firmach co najlepiej świadczy o jakości pracy w Regis.

BO

Panowie Bu.... oraz Si.... zapewne macie świadomość, że wypisywanie nieprawdziwych informacji wobec innych osób jest karalne i zapewne takowa kara was nie ominie. Osobiście trochę mnie dziwi sytuacja w tej firmie- brak strategi bo niby kto ma ją tworzyć -ogrodnik, laborantka a może konfident bez jakiejkolwiek wiedzy.

xxxxx

czyli nieuczciwośc

PH

Witam Jak wygląda obecnie stanowisko na PH ? Jakie targety ? Realne ? Ile wizyt dziennie ? Jak ogólna atmosfera? Mocno sprawdzają i ciała presją?

Jaga

Jestem pracownikiem od wielu lat i wiem dużo. Podsumuję powyższe 80 % wypowiedzi absolutne kłamstwo albo łagodniej "tfurczość". Pozostałe 20 % to niedopowiedziane do końca historie. A teraz proszę bardzo ... hejt? Mnie to ie rusza.

Gp
@Jaga

Wszyscy wiedzą kto jest autorem powyższego wpisu. Rzeczywiście wyglądasz jak Baba Jaga.pani ekspert od "wszystkiego" nieznająca się na niczym. Oszałamiająca kariera (usunięte przez administratora)..to własnie dzięki takim ludziom jak ty w tej firmie jest jak jest, bo nikt nie chce pracować z taką szują i konserwą.

ej

Ta firma, z tego co widzę, to tylko rekrutuje i zwalnia. Czym się oni zajmują? Czy to jakieś pośrednictwo pracy typu GUP?

Gal
@ej

Gorzej. Ta Firma to jest dramat !

Aga
@Gal

Czy warto aplikować do Regis/Activlab na Przedstawiciela Medycznego?

Artur

Dużo trenuje i potrzebuję shotów witaminowych. Znalazłem niezłe produkty w firmie Regis na activlab.pl. Stosowaliście te suplementy i pomagają po dużym wysiłku? Kondycja jest po nich lepsza? Każda opinia będzie pomocna.

Trener
@Artur

Polecam suplementy marki OLIMP -odpowiednia jakość.

Zostaw merytoryczną opinię o REGIS Sp. z o. o. - Kraków

• Jak się pracuje w REGIS Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy REGIS Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REGIS Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REGIS Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w REGIS Sp. z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REGIS Sp. z o. o.