Opinie o Antal Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Antal Sp. z o. o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Antal Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Antal Sp. z o. o. w Warszawa

zz

Na pracuj.pl jest kilka ofert ze znajomością j. niemieckiego. W każdym przypadku wymagają znajomości języka angielskiego. Czy to przypadek, czy zawsze potrzebują poliglotów?

neturalna ona
@zz

znajomość dwóch obcych języków (w tym tak popularnego jak angielski) to nie jest poliglotyzm. co innego jakby wymagali chińskiego i francuskiego

Pracownica

Bardzo się cieszę, że już tam nie pracuję. Managerowie się ośmieszają swoimi decyzjami, i (usunięte przez administratora) Firmom, które szukają u nich pomocy to odradzam, bo mogą w jeszcze większe tarapaty wpaść, poprzez wciskanie kandydatów. Ta firma już za mną!

@Pracownica

Pracownik, który jest szanowany i doceniany jest bardziej zmotywowany i związany z firmą. Według Ciebie tego zabrakło. Czy pracując tam widziałaś tez dobre strony zatrudnienia? Napisz co zmieniłabyś lub poprawiła w Antal International? Twoje uwagi będą bardzo pomocne.

Pracownica
@Sebastian

To aby menedżerowie nie byli gadającymi głowami dobrze ściemniającymi, tylko szefami z krwi i kości. Teraz to wygląda na przytulanie kasy przez znajomych królika.

@Pracownica

Widać, że masz złe doświadczenia związane z decyzjami, które podejmowali managerowie pracujący w firmie Antal International. Chciałbym dowiedzieć się coś o warunkach zatrudnienia, które oferuje pracodawca. Czy w Twojej ocenie były one satysfakcjonujące? Każdy może mieć odmienne zdanie na ten temat, dlatego chcę poznać Twoje.

Człowiek
@Sebastian

Sebastian napisz po prostu jak człowiek a nie korporacyjna maszyna

@Człowiek

@Pracownica, co konkretnie masz na myśli mówiąc o "wciskaniu kandydatów"? czy dobrze myślę, że rekomendowane są osoby bez odpowiednich umiejętności? co to ma na celu?

Firma niepoważna, po przejściu 1 etapu rekrutacji, miałam zrobić prezentację na spotkanie z pracodawcą, długo nad nią.pracowalam, rozmowa została odwołana godzinę przed planowaną godzina rozmowy , miała być przełożona, po 2 tygodniach nie otrzymałam żadnej dalszej informacji w tym temacie.

@123

Osoby prowadzące rekrutację poinformowały Cię, dlaczego w ostatniej chwili doszło odwołania planowanego spotkania? Może mogłabyś napisać coś o pierwszym etapie rekrutacji, w którym brałaś udział? Będę wdzięczny za informację.

Soclose

Potwierdzam opinie dotyczące przebiegu rekrutacji. Przed rozmową - ciągły kontakt telefoniczny, prośba o polecanie innym, maile. Po rozmowie, na którą trzeba się wybrać do innego miasta, cisza. Jak zadzwoniłam po kilku dniach to Pani była zaskoczona kontaktem z mojej strony i obiecała odpowiedź w przeciągu tygodnia. Minął już prawie miesiąc a ja nadal nic nie wiem. Uważam, że to brak profesjonalizmu. Od firmy HR wymaga się jednak pewnych standardów.

@Soclose

Będziesz tak uprzejmy i opiszesz krok po kroku, jak wyglądał proces rekrutacyjny do pracy w firmie Antal International? Chętnie dowiem się, czy pracodawca preferował rozmowy kwalifikacyjne ze wszystkimi potencjalnymi kandydatami w jednym dniu, czy może proces ten wyglądał zupełnie inaczej. Mam nadzieję, że zechcesz odpowiedzieć na podstawie swoich doświadczeń.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Antal Sp. z o. o. na stanowisko Rekruter/-ka w obszarze Inżynierii i Logistyki? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

Fajni ludzie, dobry klimat do pracy i dużo wiedzy dot. HR i rekrutacji. Wynagrodzenie i benefity porównywalne do innych dużych agencji. Ogólnie polecam :D

@Marta

Zdecydowałaś się dodać pozytywną opinię na temat pracy w firmie Antal International. Poruszyłaś kwestię wynagrodzeń, jednak mimo wszystko prosiłbym, abyś bardziej szczegółowo przedstawiła, jak kształtują się wynagrodzenia? Mam na myśli przede wszystkim to, czy od początku zatrudnienia można liczyć na konkurencyjne wynagrodzenie, czy może dopiero po przepracowaniu określonego czasu? Bądź tak uprzejma i podziel się z nami wiedzą w tym zakresie.

Były pracownik 2

Jest OK. Agencja podobna do innych w sensie zadań i narzędzi, ale jest jakby bardziej "rodzinnie" tj. nie ma bariery jesli chodzi o kontakt z zarządem czy managerami - wszystko zależy od Ciebie, ale jak masz pomysł na siebie i ambicje to firma pomoże wejśc na wyższy level... Wynagrodzenie powyżej tego co w innych "sieciowych" agencjach + bonus + elastyczny czas pracy (jak robisz swoje)

Firma została wystawiona na sprzedaż, niestety nie ma chętnych na zakup dlatego w firmie panuje nerwowa atmosfera. Połowa warszawskiego biura odeszła a po złożeniu wypowiedzenia usłyszała: ok, dzisiaj jest Twój ostatni dzień pracy. W Antal panuje przekonanie, że każdego można zastąpić. Jak ktoś ma gorszy miesiąc słyszy, że jest na ccenzurowanym. Wmawia się ludziom, że są do niczego i nic nie robią by tracili wiarę w siebie i nie szukali innej pracy.

Były pracownik 2

Musze skomentować - piszesz bzdury i widac, ze nigdy tu nie pracowales. Akurat Antal w porownaniu do np. Haysa, Randstada czy Michael Page jest super wyrozumialy jesli chodzi o performance pracownikow. Jak Ci nie idzie, masz opcje zmiany dzialu lub pracy na projekcie RPO. Serio, atmosfera jest bardzo przyjacielska, a zespół fajnie zgrany... Naturalna koleją rzeczy jest że po jakimś czasie ludzie odchodza na stronę klienta i tak jest w każdej agencji, ale tu czasem wracają po kilku latach, wiec źle nie jest...

rekruter

Jest to kolejna agencja rekrutacyjna w której pracuję i szczerze polecam. Są tu ludzie, którzy pracują w Antal od ponad 5 czy 10 lat co świadczy o tym, że dla chcącego i ambitnego pracownika jest to dobre środowisko... Nie ma takiego wyścigu jak w duzych sieciówkach - targety niższe niż u konkurencji, narzędzia i know how jest, masz pomysł możesz go realizować, przyjemne biuro i ludzie. Można pracować w biurze, domu lub wyjeżdżać na projekt - do wyboru :) Firma z potencjałem i godna polecenia.

Jedynym plusem Antal jest solidny warsztat rekruterski jakiego można się nauczyć co zależy w największej mierze od chęci samego pracownika. Pracownik nie jest ważny, ważny jest target, KPI i sprzedaż oferty. Nikogo nie będzie obchodzić gorszy dzień, gorszy czas. Cytując managerów "w tej firmie nie ma miejsca na słabości" i "jak masz gorszy dzień to idź do domu, weź sobie L4 czy cokolwiek". Najlepszą formą motywacji i oceny jest porównanie do innych pracowników. Rotacja pracowników jest najlepszym wyznacznikiem - najsilniejsi wytrzymują 3 lata. Awans nie zależy od posiadanych kompetencji, tylko od targetu. Wartość pracownika wzrasta wraz z jego realizacją wyników, a nie posiadaną wiedzą czy kompetencjami. Brak dobrych narzędzi do pracy - przecież trzeba oszczędzać. A atmosfera w zespole zależy tylko i wyłącznie od lokalizacji. Jak pracownik ma szczęście to może będzie miał miłego lidera.

Maciek

Ludzie, pamiętajcie, żeby ZAWSZE idąc na spotkanie wiedzieć, do jakiej firmy aplikujecie (nazwa, lokalizacja, dokładnie określone stanowisko i zakres pracy) oraz na jakie wynagrodzenie możecie liczyć (przynajmniej widełki). Najlepiej od razu iść do firmy, w której będziecie pracować (w ostateczności do agencji, ale w ręku warto mieć już konkretną ofertę od konkretnej firmy). Teraz jest rynek pracownika, wszędzie brakuje ludzi do pracy i rekruterzy dwoją się i troją, żeby skusić potencjalnych kandydatów. Często obiecują gruszki na wierzbie, żeby człowiek tylko przyszedł na rozmowę (mają za to punkty=pieniądze, nie takie jak za skuteczne zrekrutowanie pracownika, ale zawsze jakieś), a wiele rekrutacji ma wręcz FIKCYJNY charakter. I potem się dziwicie, że kontakt się urywa. Szkoda czasu i pieniędzy na jeżdżenie na takie do niczego nieprowadzące rozmowy, lepiej w tym czasie porobić coś pożyteczniejszego. Dobrze Wam radzę, szanujcie się już na etapie rekrutacji, wtedy inni też będą Was szanować. Pomysł z domaganiem się zwrotu kosztów dojazdu wydaje się niegłupi, zwłaszcza jak nie ma się skierowania z UP/spotkanie nie jest gdzieś koło domu albo obecnego miejsca pracy.

załamka
@Maciek

Kurczę, jaki rynek pracownika? Znam 2 języki obce, wykształcenie prawnicze i nikt mnie nie chce przyjąć, nawet na "głupi" staż...

Niedoszla
@załamka

Spójrz na klucze: KURCZĘ, znam a władam, wykształcenie a podkreślenie umiejętności. Słabo się sprzedajesz. Stad problem. Wiecej pewności siebie.

@Niedoszla

Miałaś okazję dostać się do pracy w firmie Antal International? Jeżeli masz wiedzę o tym, jak wygląda rekrutacja do pracy w tej firmie, to będziesz tak uprzejma i podzielisz się nią z nami? Czy głównym czynnikiem decydującym o ewentualnym zatrudnieniu jest to, jak pracownik wypadnie w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej? Z góry dziękuję za informację na ten temat.

Antal International to firma z opinią dobrego pracodawcy. Nie jest łatwo dostać się do dobrej firmy.

@Adam

@Adam, bardzo jednoznaczną opinię zamieściłeś, ale nie poparłeś jej w żaden sposób argumentami. Mógłbyś podać jakieś szczegóły dotyczące pracy w Antal International? Wszelkie konkrety takie jak oferowana forma umowy, poziom wynagrodzenia, dodatki socjalne są bardzo mile widziane na forum.

Brak
@Adam

To chyba prezes Antal pisał tę wiadomość. Firma tonie a ludzie hurtowo z niej odchodzą. Miniony tydzień, Wrocław - 7 osób rzuciło papier.

@Brak

Czy wiesz może, co jest powodem rotacji w Antal International? Może masz jakieś pomysły co do tego, w jaki sposób można by było poprawić tę kwestię w firmie. A czy Ty pracujesz jeszcze w tym miejscu? Ciekawi mnie, dlaczego piszesz, że "firma tonie".

X

Agencja należąca do grupy Work Service (majacej fatalne opinie na rynku pracy). Antal jako taki nie wyróżnia się od Work Service na plus. To co mnie bardzo zraziło to traktowanie rekrutacji specjalistycznych jako masówki. Czyli nie do końca ważne jest to żeby kandydaci byli dopasowani, ważne jest żeby ich wysłać, a nuż się ktoś sprzeda. Poza tym konsultanci aroganccy, czasem nawet chamscy i mający muchy w nosie. Odradzam.

Wiktor

Idealnych firm nie ma. Generalnie to dobra firma, polecam

Brak informacji o wynikach rekrutacji, co świadczy o braku profesjonalizmu ze strony firmy, która specjalizuje się w tej branży. Pan rekruter pamiętał o kontakcie tylko do momentu rozmowy. Myślę, że bez względu na wynik, każdy kandydat powinien otrzymać wiadomość zwrotną.

Całkowity brak konkatku tel/e-mail ze strony rekrutera o wynikach rekrutacji do 7 dni miałem dostać informacje o wynikach i cisza.... Jak rekruter z kimś się kontaktuje i prowadzi rozmowy to wypada chociaż e-mail wysłać.

zadowolona

a ja polecam tą firmę, świadczy profesjonalne usługi, jest bardzo dobrym pracodawcą, w biurze sami pozytywni i pomocni ludzie, bardzo dobra lokalizacja!

Norbert

Czy możecie podpowiedzieć jaka atmosfera jest aktualnie w firmie? Chciałbym spróbować dostać się do pracy.

W ciągu ostatniego pórocza miałem przyjemnoś dwa razy współpracować z firmą Antal, z Kamilem T i chyba z Kasią. Wydzwaniali, zajmowali czas, prosili o polecenia a potem cisza. Żenada.

@bylypracownikantal piszesz, że awanse są przyznawane w nieokreślony sposób ale na ich stronce jasno sprecyzowana jest jednak ścieżka rozwoju i wymagania jakie trzeba spełnić, żeby przeskoczyć wyżej

Jasemin

brak jakiejkolwiek informacji o wyniku rekrutacji

Zostaw merytoryczną opinię o Antal Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Antal Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Antal Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Antal Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Antal Sp. z o. o.