Opinie o Antal Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Antal Sp. z o. o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Antal Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Antal Sp. z o. o. w Warszawa

natasza

Droga sieci ! Proszę o poradę , Antal szuka specjalisty ds. rekrutacji czy ktoś z was może napisać konkretnie ile tam płacą ? jezeli uda mi sie doprowadzić do zatrudienia mojego kandydata ile płacą za wsparcie rekrutacyjne ?

Antal Sp. z o. o. poszukuje osoby na stanowisko Specjalista Ds. Rekrutacji. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Jola

nie polecam, niskie wynagrodzenie, brak właściwych standardów candidate experience, ani nie zarobisz ani się niczego nie nauczysz

Kk

Rozmowa kwalifikacyjna odbyła się w grudniu 2021 do tej pory brak informacji zwrotnej od firmy .uważam za brak szacunku dla kandydata .

Bożena
@Kk

Totalnie nic się nie odezwali? Możesz powiedzieć jak przebiegła rozmowa kwalifikacyjna? O co pytali? Jeśli pamiętasz takie rzeczy.

Brak kontaktu
@Bożena

Ja również potwierdzam, że po rozmowie nie było informacji zwrotnej, pomimo zapewnień, że niezależenie od decyzji, kontakt będzie. Firma realizująca projekty rekrutacyjne, której brakuje profesjonalizmu.

@Brak kontaktu

To może warto tam zadzwonić i się przypomnieć o sobie?

Black
@Kk

potwierdzam brak kontaktu, a po telefonie babka gadała jakies wymyślone uzasadnienie

Vox

Niestety z przykrością potwierdzam negatywne opinie: 1. spóźnienie kluczowego pracownika po stronie Antal ok 20 min 2. brak skupienia - kilka razy rozmowa o tym samym 3. brak informacji zwrotnej 4. po przypomnieniu się o informację zwrotną uzasadnienie totalnie bez sensu, z którego wynikało że nie powinni mnie zapraszać do procesu bo z góry się nie nadaję na podstawie tego co było w CV Niestety z moich doświadczeń wynika, że tworzą sobie "bazę", bo lekceważą kandydatów, nie wracają z informacją, opowiadają głupoty jako uzasadnienie odrzucenia. Firma sobie robi negatywny PR, ja już tam nigdy nie złożę aplikacji, a jeśli otrzymam propozycję do pracodawcy przez tę agencję to również nie wezmę udziału w procesie, stracili mój czas i wg. mnie brak profesjonalizmu. Nie polecam pracodawcom współpracy z tą agencją Nie polecam pracownikom, bo nie szanują kandydatów. trąci PRL-em

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Antal Sp. z o. o. na stanowisko Rekruter/-ka w obszarze Inżynierii i Logistyki? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
She

Co sądzicie o REX | Recruitment Exchange powered by Antal? Czy ktoś zarabia w ten sposób realne pieniądze - na freelancingu z nimi?

xxx
@She

Tak, jest to popularna forma, z której korzysta wiele firm. Antal jest firma wiarygodną, zależy jej na kliencie jak i kandydacie.

Jakie wartości są cenione w Antal Sp. z o. o.?

Researcherka

Przedsiębiorczość, zaangażowanie ;)

Honorata
@Researcherka

Czy w nich mieści się zgoda na praktyki takie, o jakich tu pisał @Tak w 2021 roku?

Pojawiły się nowe oferty pracy do firmy Antal Sp. z o. o.. Poszukują kogoś na stanowisko Specjalista Ds. Rekrutacji. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Kinga

Ja byłam rekrutowana na stanowisko HR Assistant w firme Antal,ale w sumie odbyła się tylko 1 rozmowa telefoniczna,ponieważ zaproponowano mi umowę zlecenie. Tłumacząc, że jest to standardowe stanowisko asystenckie. Ja to rozumiem,ale chyba stanowisko asystenckie nie świadczy,że musi mieć umowę śmieciową :)

zenada
@Kinga

typowy antal. na rozmowie rekrutacyjnej przedstawiają co innego, a dochodzi do oferty i nagle Cię zbijają i proponują zupełnie inne warunki. strata czasu

@zenada

Młotem napie laj jak ci zależy cwaniaczku !

Katarzyna
@Kinga

umowa zlecenie na jaką kwotę to była, możesz zdradzic? jaka była ich odpowiedz gdy zaprotestowalas przeciwko takiej umowie?

Ewelina

Sama zastanawiam się nad sytuacją z antal, minął już jakiś czas od mojej pseudo-rekrutacji i mimo zapewnień o rychłym kontakcie z ich strony panuje cisza.Na takie praktyki w moim przekonaniu służące pozyskaniu danych osobowych powinna być skarga do urzędu ochrony danych osobowych,który ma narzędzia i kompetencje do przeprowadzenia dochodzenia czy faktycznie ludzie tu piszący kłamią bo nie zostali przyjęci czy przedstawione przez nich historie mają sens.

Czy Antal International zapewnia kartę multisportu?

Antal

Tak, zapewniamy kartę multisportu :)

@Antal

Do kogo (lub jakiego działu) należy zgłosić się w celu dokładniejszych informacji na ten temat?

Antal

Do działu HR :)

Czy w Antal są oferowane premie świąteczne i inne dodatki finansowe jak choćby bonus za obroniony tytuł naukowy?

Czy Antal Sp. z o. o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

;)

Mają luźne godziny pracy, przeważnie między 8:00 a 10:00 trzeba przyjść do pracy. :D

kandydat

Wszystkim młodym osobom szanującym się stanowczo odradzam, pierwszy raz na rozmowie rekrutacyjnej poczułem się jak (usunięte przez administratora) Dodam, że etap 1 i 2 był bardzo miły, osoby były niezwykle przyjacielsko nastawione, natomiast etap trzeci - zwyczajnie nieprzyjemny, jakby od początku było wiadomo, że to nie ja mam dostać tę posadę. Teraz juz wiem, że nawet nie chcę tu pracować, dzięki za uświadomienie i życzę powodzenia osobie, która zajmie to stanowisko.

Ola

Czy ktoś współpracował z Antalem jako freelancer, zewnętrzny rekruter? Chcę podjąć taką wspólpracę i nie wiem, czy warto

Antal rexx
@Ola

Napisałem wyżej swoją opinię:) nie pchaj się w to, stracisz tylko czas

nowa

hey czy ktoś może napisać jak mniej więcej wygląda test z Excela ? co trzeba przygotować / jakie zadania? z góry dziękuję za odpowiedz

Do zwolnienia

Pseudorekruterki oklamuja i wyludzaja dane osobowe brak slow kilkunastu osobom perfidne klamstwa ze w ciagu kilku godzin szczegolowe info na maila

KK

Spędziłem tam kawał życia:) Antal jako agencja ma swoje plusy i minusy. Jako plusy można zaliczyć fajną atmosferę wewnątrz poszczególnych działów, otwartość innych ludzi oraz możliwość pracy przy ciekawych projektach również na skalę międzynarodową. Jest to firma w której można się dużo nauczyć, uzyskać dobre nawyki które pomogą w karierze na przyszłość. Trzeba być tylko mocno proaktywny i nastawiony na cel. Mogę zdecydowanie polecić antal osobom które zaczynają swoją rekrutacyjną karierę.

Karamba
@KK

Plusy dodatnie i plusy ujemne.

xz

Zostałam poinformowana, że do tygodnia dostanę informacje zwrotną- jeśli będę miała jeszcze jakieś pytania mam pisać/dzwonić. Nie dostałam żadnej informacji na temat swojej kandydatury. Ciężko jest wierzyć w cokolwiek co mówią Panie podczas rozmowy rekrutacyjnej. Brak profesjonalizmy również przy przeprowadzaniu rozmowy.

zszokowany kandydat
@xz

Brak feedbacku to jedna kwestia. Nie szanuje się czasu kandydata. Kolejną kwestią jest brak zapewnienia kandydatom poufności w rekrutacji. Brak profesjonalizmu!

Jaki dress code obowiązuje w Antal International?

on

To oczywiście zalezy od stanowiska, ale nazywamy to SMART CASUAL, a piątki są trochę luźniejsze

xx

Antal, pomimo że specjalizuje się w rekrutacjach, podkreśla klientom jak ważny jest pracownik i pozytywny employer branding, jest firmą z której nie powinno się brać przykładu. Ubogość narzędzi rekrutacyjnych i przedmiotowe traktowanie pracownika to niestety szara rzeczywistość tej firmy. Konsultantów zwalnia się z dnia na dzień( z perspektywy kandydata może to jest najczęstsza przyczyna braku odpowiedzi po rekrutacji) , podstawy raczej nie są konkurencyjne, a ciągłe parcie na wyniki i ciągłe porównywanie pracowników nie wpływa pozytywnie na morale. Niestety, jeżeli chodzi o Antal to stwierdzenie "przerost formy nad treścią" ma w wielu przypadkach doskonałe zastosowanie. Jest oczywiście kilka plusów, po spędzeniu kilku lat w firmie udało mi się je dostrzec, można zdobyć naprawdę fajne doświadczenie. Klienci Antala to zazwyczaj bardzo duże i rozpoznawalne firmy. Poszczęściło mi się i manager mojego zespołu i sam zespół był chyba najlepszy ze wszystkich, wspaniali ludzie :)

Czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć, jak wyglada rozmowa na staż w rekrutacji? Jakie pytania padają? ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Antal Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Antal Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Antal Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Antal Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Antal Sp. z o. o.