Opinie o Antal Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Antal Sp. z o. o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Antal Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Antal Sp. z o. o. w Warszawa

Najgorsza rekrutacja

Firma, wbrew pozornym wrażeniom uczciwego podejścia, rekrutuje w sposób mocno nieprofesjonalny. Cały proces mojego ubiegania się o pracę w Antal trwał 5 tygodni i składał się z wielu mailów, telefonów i spotkań tylko po to, abym został bez jakiekolwiek informacji z ich strony! Mozolny przebieg tego procesu zaczął się od wysłania maila wyrażającego zainteresowanie pracą. Następnie napisałem o swoich oczekiwaniach dot. zatrudnienia, w kolejnym etapie wykonałem zadanie rekrutacyjne i po jego rozstrzygnięciu zostałem umówiony na właściwą rozmowę. Do Pani prowadzącej te początkowe działania nie mam zastrzeżeń. Sympatyczne podejście, indywidualnie dostosowane wiadomości, a ponadto wskazówki przed rozmową rekrutacyjną. Sama rozmowa też była w porządku. Usłyszałem nawet, że sytuacja zatrudnienia mojej osoby jest korzystna dla obu stron. Po rozmowie miałem duże oczekiwania, ponieważ jej przebieg był satysfakcjonujący. W ciągu kilku dni miałem otrzymać odpowiedź, niezależnie od wyniku. Zostałem jednak poinformowany o tym, że muszę odbyć kolejną rozmowę z osobą z działu, która nie brała udziału we wcześniejszym spotkaniu, a następnie otrzymam kolejną informacje zwrotną. Odpowiedzi w umówionym terminie nie było. Po dodatkowym tygodniu oczekiwania zadzwoniłem z zapytaniem o rozwój sytuacji, gdzie usłyszałem, że osoba z HR wzięła wolne w dniu, w którym miała do mnie zadzwonić i jak widać nikt się już tematem nie raczył zainteresować... Okazało się natomiast, że wbrew temu, co było mówione na rozmowie, nie obędzie się bez kolejnego etapu, czyli rozmowy z prezesem, na którą miałem zostać zaproszony. Rekrutacja zakończyła się na SMSie, że prezesa nie ma i termin rozmowy zostanie ustalony jutro. Od wiadomości minął tydzień, ponownie nikt się nie odzywa i pozostawia ten długi proces bez wyjaśnienia lub zwykłego podziękowania :) Nie warto tracić czasu na taką rekrutację i lepiej poszukać czegoś innego. Takie działania nie świadczą najlepiej o firmie, która ma zajmować się rekrutacją dla innych przedsiębiorstw.

Obiektywny

Na nazwę Antal każdemu powinno zapalić się światło ostrzegawcze. Firma zwyczajnie składa deklaracje bez pokrycia, kusi profesjonalizmem, który jest co najwyżej zwykłą amatorszczyzną a liczą, że jakoś się uda. Kiedy się nie udaje i trzeba wywiązać się z zoobowiązań zaczyna się show i to taki, że oczy przeciera się ze zdumienia bo są to zagrania rodem handlarzy z łóżek polowych, choć oni mieli więcej honoru i klasy. Uważajcie na umowę bo to majstersztyk gdzie nie macie żadnych praw. Antal zabezpieczył rewelacyjnie swoje interesy i za nic nie odpowiada. Z mojej perspektywy to naciągacze i (usunięte przez administratora) w ładnym biurowcu, prefesjonalizmu tyle co nic.

High C

Dominik P-król., dramatyczne podejście do kandydata, brak informacji zwrotnej, nie odbiera połączeń. Jak widzę Antal - widzę od razu brak profesjonalizmu...

@High C

ten Pan juz nie pracuje w antal od roku :/

@99

Cześć, skoro osoba, która odpowiadała wcześniej za rekrutację w firmie nie pracuje już w niej, to czy mógłbyś napisać jak obecnie wygląda rekrutacja w Antal International? Chętnie dowiem się z ilu etapów się składa i po jakim czasie od rozmowy można się spodziewać odpowiedzi odnośnie wyniku rekrutacji.

Życzliwy

Nie polecam pracy w tej firmie. Kadra managerska bez przygotowania i żadnej techniki zarządzania. Ogromne parcie na wynik - co z jednej strony jest zrozumiale, ale nie dostajesz realnej pomocy w zdobyciu tego wyniku. Coraz mniej pracowników, którzy pracują w firmie latami, bo są zmęczeni rozmowami o możliwym zwolnieniu. podczas koronawirusa firma pokazała jak bardzo liczą się pracownicy... Stanowczo odradzam

Xxx
@Życzliwy

Potwierdzam. Firma utknęła na poziomie sprzed 10ciu lat. Żadnej elastyczności i zaufania do pracowników. Podczas pandemii Unikają pracy zdalnej jak ognia, a jeśli już jest to traktują człowieka jakby się obijal. Kontrola na każdym kroku, ciagle calle, podsumowania dnia i raporty. Więcej papierologii i bezsensownych zasad niż faktycznej pracy. Nie dziwie się, ze przy takim traktowaniu pracowników ogłoszenia do pracy w antalu wiszą miesiącami i nikt nie chce tam pracować. Odradzam, są dużo ciekawsze miejsca pracy

Kondziu
@Xxx

A czy mógłbyś powiedzieć jakiej podstawy (pensji) można się spodziewać na początek jako konsultant w Antal w Warszawie? Byłbym bardzo wdzięczny.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Antal Sp. z o. o. na stanowisko Rekruter/-ka w obszarze Inżynierii i Logistyki? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
ex

Antal to firma, na której można się uczuć... błędów. Ciągłe strofowanie i rywalizacja w śród pracowników to norma. Chcą się szyć na miarę zachodniego korpo, ale zdążyli nauczyć się tylko ślepego podążania za wynikiem... Wszystko skutecznie podsycane przez zarząd. Nie ma co się dziwić, że najlepsza kadra odeszła do konkurencji.

Ewa___

Ostatni raz pracowałam dla Antal w 2016 roku mając kontakt z niezwykle merytoryczną Panią rekruterką Małgorzatą, która dla mnie była wzorem tego, jak rekrutacja powinna przebiegać, jak współpracować z kontraktorem itp. Sprawdziłam, że Pani już nie pracuje dla Antal, szkoda, ale być może sprawdzę jak to wszystko wygląda teraz. Zobaczymy.

@Ewa___

Super, bardzo Ci dziękuję za tę opinię. Tylko pamiętaj, że na forum nie używamy danych osobowych. W Antal International trwa teraz rekrutacja: https://antal.pl/dla-kandydata/oferty Jest naprawdę wiele ciekawych ofert pracy. To powiedz coś więcej na temat tej rekrutacji. Z ilu etapów wówczas się składała?

Mavoth

Na jakie zarobki może liczyć Business Analyst, ew. Product Owner z doświadczeniem?

Niestety, nie jestem w stanie wystawić pozytywnej opinii. Rekruterzy bez szacunku do kandydata i jego czasu. Brak informacji zwrotnej o procesie - czy to Wasz standard?

Kandydatka Pani Karoliny

Sympatycznie przeprowadzona rozmowa, przed którą oczywiście pełna wymagalność dyspozycyjności, gotowości i dostępności kandydata w oczekiwanym zakresie. Moja pełna gotowość i dyspozycyjność. Obiecany feedback. Brak feedbacku, jakiejkolwiek informacji zwrotnej mimo kilku zapytań i koneksji na LinkedIn. Kandydat poza bieżącym projektem nie istnieje. Pani Karolina z Krakowa to nie pierwsza moja rekrutacja w takim modelu w Antal, więc odradzam nie tylko kandydatom, ale przede wszystkim pracodawcom, bo bez minimalnej kultury i szacunku dla specjalisty Antal nie znajdzie Państwu dobrego pracownika, jeśli - mam nadzieję - poszukujecie doświadczonego, świadomego człowieka, który ma szacunek do siebie z uwagi na swoje kompetencje.

Zostałam obrażona na rozmowie rekrutacyjnej przez rekrutera. Bardzo chętnie zgłosiłabym to gdzieś wyżej ale nie wiem czy to ma sens. Ktoś z Was się orientuje kto tam jest ich jakimś głównym szefem. Komu to można zgłaszać ?

Programizta
@Anonim

Na ogólną skrzynkę firmy i może do PiPu, jeśli na przykład zadawał pytania o podtekście seksualnym

Agnieszka

Bardzo słaba rekrutacja, bałagan tj zapominają, nie ogarniają. Nie wiem jak ta firma funkcjonuje i skąd bierze takich ludzi. Rekruter nie potrafi odpowiedzieć na żadne pytanie. W życiu jeszcze nie spotkałąm się z czymś takim. Jestem zniechęcona na maxa do tej firmy.

Wiem co mówię
@Agnieszka

Obecna bardzo niska jakość rekruterow tej firmy już staje się legendą :D

No śmieszna frima. Rekruterka dzwoni, żeby się umówić na telefon - ok 10:30 następnego dnia po czym NIE DZWONI. PROSZE BRAĆ POD UWAGĘ, ŻE NIEKTÓRZY SPECJALNIE REZERWUJĄ TE 20 MINUT W CIAGU DNIA

XX

Lubię pracować w tej firmie -świetni ludzie, dużo projektów, mocna pozycja na rynku, atrakcyjne premie. Wszystko byłoby super, gdyby nie kryzys na rynku. W firmie jest nerwowo, było sporo zwolnień, nie wszyscy managerowie radzą sobie z zarządzaniem ludźmi. W ludziach narasta strach i frustracja, że pomimo starań albo im nie wychodzi, albo nie są doceniani. Brakuje poczucia stabilności i bezpieczeństwa. Jeśli sytuacja się nie zmieni, to jak tylko wróci do normy dużo ludzi stąd odejdzie. Organizacja która zajmuje się wsparciem HR sama powinna spojrzeć na to co dzieje się w ich zespołach i nie wychodzić z założenia, że każdego można zastąpić.

N.

Rozmowa rekrutacyjna to jakaś kpina. Umawia jedna osoba, na recepcji nie wiadomo z kim ma się spotkanie. Czekałam 10 min, wyszła Paniusia, zaprosiła do gabinetu i poszła po kawusie dla siebie. Na dworze upał, w budynku upał, nawet szklanki wody nie zaproponowano. Rekruter nie miał pojęcia z kim ma spotkanie, szukał przy mnie CV i dopiero Się z nim zapoznawał. Skakanie po stanowiskach, niedokładne zapoznanie się z CV, nieumiejętność słuchania. Cała rozmowa zajęła może 10 min. Szkoda czasu na tą firmę - nie polecam po samej rozmowie... Poprzednie komentarze stanowczo odpowiadają atmosferze która się tam unosi...

ex pracownik

Antal to przede wszystkim ciśnienie: na target, na rozmowy, na pozyskiwanie klientów. Dobro pracowników firmy jest dużo dalej niż na ostatnim miejscu. Jako pierwsi wrócili do pracy do biura, mimo, że pracę da się wykonać w 100% zdalnie. Pensje ucięte ale ciśnienie na wszystko wzrasta. zostałem zwolniony ale chyba trzeba się z tego cieszyć.

Desperados

Jakie to smutne, że zdesperowany Antal musi się reklamować na stronie innej firmy rekrutacyjnej. Totalny brak profesjonalizmu. Smutek i żal. Wnioski łatwo można wyciągnąć samemu, tym bardziej jak firma zwalnia pracowników na bieżąco.

Anka Ciekawska

Jak to możliwe że v-ce prezesem firmy Antal jest mężem jednej z członkini zarządu firmy konkurencyjnej Relyon ….????? Czy nie zachodzi tu konflikt interesów …?!?!

Kate

Jakie jest wynagrodzenie w dziale finansów? na przykład Financial Analyst? To jest wynagrodzenie rzędu 5k czy 7k?

Polaca39

Mąż był u nich na rozmowie kwalifikacyjnej, po miesiącu nawet nie poinformowali męża, że firma, dla której szukali,wybrała kogoś innego!

przykro

Osoba z nadwagą nie ma szans w rekrutacji na stanowisku recepcjonistki mimo sporego doświadczenia. Ale pewnie mój błąd, powinnam wysłać zdjęcie w CV Niestety nie jestem tak szczupła i młodziutka jak Pani z HR.

@przykro

Nie sądzę, żeby waga miała znaczenie w procesie rekrutacji. Być może brały w niej udział osoby z wyższymi kompetencjami. Czy zechcesz opisać, jak przebiegała rekrutacja? Jestem ciekawa, z ilu etapów się składała i jakie pytania padły na rozmowie. Innym osobom też się to na pewno przyda.

Zostaw merytoryczną opinię o Antal Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Antal Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Antal Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Antal Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Antal Sp. z o. o.