Opinie o AURES w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie AURES. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w AURES o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AURES w Sosnowiec

karmawraca

nie polecam zakładu totalne dno reka reke myje pracujac ponad rok nie przejesc pod zakald to porazka tylko pupilki po 3 4 msc pod zaklad a (usunięte przez administratora) wiedza na temat pracy ! kierownik produkcji totalne dno wraz z liderami porazka totalna nie szanuja ludzi dodatkowo chca zeby im (usunięte przez administratora) lizac hahahah plus kadrowa zabiera za 2 wyjacia na karcie na.papierosa 100 zl z wyplaty zeby zalepic dziure budżetowa w zakladzie lamanie przepisow po calosci . pozdrowienia dla łysego kierownika produkcji wraz z jego mistrzem lukaszkiem obydwoje sa siebie warci hahahha

Ciekawy

Witam macie od jakiegos czasu nowego bhpowca, co o nim mozecie powiedziec?

owszem masz racje ale nie stać ich nawet na 50zł

ex robol

Kiedyś pracowałem w tym syfie i to był najgorszy okres w moim zawodowym życiu. Teraz pracuję w zakładzie z zupełnie innej branży, ale co najważniejsze w którym szanuje się pracowników. Na święta dostaliśmy sporą premię i bony towarowe. A wy co? Pewnie znów nędzna wigilia na odczepnego z barszczem po którym mieliście sranie i marne 2dwie stówki na święta? Mam rację? :)

Monter

rozmowa nie przebiegala profesjonalnie aplikowalam ns inne stamowisko ale kierownik zaproponowal mi prace na wyzszym stanowisku niestety pozniej okazalo sie ze choruje na amnezje albo udaje ze nie psmieta przebiegu rozmowy ,przypuszczam ze pan pseudo kierownik zorientowal sie ze jedtem osoba ambitna a bardzo potrzebowal pracownika wiec postanowil mnie oszukac.

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
jpa

Firma dla ludzi którzy lubią być wykorzystywani

Eee

Jeszcze ten (usunięte przez administratora) funkcjonuje a z nim tępe głowy prezesowe??? ,ktore nie mają zielonego pojęcia jAK ma funkcjonować zaklad produkcyjny śmieszne wypłaty,łysy kierownik nie mający zielonego pojęcia o prowadzeniu zmiany z pupila mi na czele +15 tys wtopione przez zakład na korzyść ustawiacza,który zrobił ich na szaro hahahahaa

kastet

Mamucica jeszcze tam robi? heheh

maki

@lars ale dlaczego twoim zdaniem niby ma do wiosny nie przetrwać?

lars

To już koniec firmy,Aures nie przetrwa do wiosny przyszłego roku-informacja jest już potwierdzona.Zacznijcie ludziska szukać innej pracy!

@lars

No i bardzo dobrze!!! Zakłady takie jak Aures zarządzane przez prezesów o intelekcie na poziomie ameby muszą upaść, bo nie są w stanie konkurować z firmami funkcjonującymi na zdrowych zasadach i kierowanych przez inteligentne osoby. Takie są prawa rynku.

Morfi

Tajemniczy klient w auresie? Ciekawe...

małami

Witam czy pracował tam Marcin Boba kierownik ? Znacie co mozecie powiedzieć na jego temat ?

pracoholik
@małami

Na początku kariery w Auresie spoko gość, po awansie na dyrektora produkcji totalny zwrot. Całkowity brak szacunku dla pracownika,przerost formy nad treścią, nie nadaje się do kierowania ludżmi itp., temat rzeka, niemiłe wspomnienia! Gdzie on teraz pracuje?

Toja
@pracoholik

W Valeo

melisska
@małami

Tak. MARCIN JEST WYKSZTALCONYM GOSCIEM. ZNAJACYM SIE NA ROBOCIE. JEST BARDZO W PORZATKU. NAJLEPSZY KIERO

@melisska

Najlepszy kiero, ale się uśmiałem. Największy idiota z jakim miałem do czynienia w pracy. Tyle w temacie .Nadal się śmieję po tym co przeczytałem :)

merc

co się na magazynie dzieje ? ten co tam jest to jakiś zielony koleś ..

Dexter

Dajka dalej kieruję ludźmi? Dużo się zmieniło od Mojego odejścia? Pozdrawiam

BYLY AURESIAK

pracowalam w auresie jak jeszcze byl to w miare normalny zaklad. dziewczyny na zmianie Marka byly zgrane-pozdrawiam; TERESE,HANIE,JADZIE

bbbb

Może niech panowie prezesi zapoznają się z przepisami zanim podejmą decyzję o wysłaniu pracowników na bezpłatne urlopy związane z przestojem Po pierwsze "Zgodnie z art. 81 Kodeksu Pracy pracownikowi przysługuje prawo otrzymania wynagrodzenia za przestój w sytuacji gdy: przeszkoda w wykonywaniu pracy nastąpiła z przyczyn leżących po stronie pracodawcy (najczęściej są to przejściowe przerwy w pracy spowodowane zaburzeniami natury technicznej lub organizacyjnej), pracownik powinien być gotowy do wykonywania pracy, przestój nie jest zawiniony przez pracownika." Po drugie "W czasie przestoju pracodawca nie może z własnej inicjatywy wysłać pracownika na urlop bezpłatny. Urlop taki może być udzielony wyłącznie na wniosek pracownika. Pracodawca nie może też nakazać pracownikowi skorzystania z urlopu wypoczynkowego, chyba, że był on wcześniej zaplanowany."

hah
@bbbb

Dlatego pisaliscie wnioski urlopowe xD

bbbb
@hah

Ja nie wypisałem :-)

gość

ktoś usuwa niewygodne odpowiedzi

Anonimowych

Paures firma ok. Ale jeden kierownik prowadzi mobbing może wkoncu ludzie zejdę się i zrobią temu lysolowi sprawę

Witam, przyłączam się do pytania Tomka - ile brutto , nie "na rękę" zarabia operator-monter ? Będę wdzięczny za odpowiedź i z góry dzięki. Pozdrawiam

kasanowa
@Marcin

Do tej pory operator zarabiał brutto 2 tysiące. Jednakże prezes zrobił podwyżki i wszyscy operatorzy zarabiają ładnie ponad 2 tysiące brutto.

mała
@Marcin

Operator wtryskarki ma 2tys brutto. Po przepracowanych trzech miesiącach jest już 2200, bodajże po wyżej roku 2400, a po trzech latach 2600

Wyżyłowane normy. Kierownik leczy kompleksy na pracownikach - (usunięte przez administratora) na prawo i lewo. Jeśli poszukujecie pracy to radze szukać gdzie indziej, szkoda nerwów i zdrowia.

@Anonim

Mam pytanie jaki w Auresie jest zarobek brutto jako operator wtryskarki?

pionek

jeśli chodzi o wodę w dystrybutorach - jest jej duzo, wystarczy tylko ja dać do dystrybutora a nie czekać aż to zrobią krasnoludki ! Od nowego miesiąca rusza system pracy od poniedziałku do piątku. weekendy będa wolne. I jest to juz zatwierdzone przez górę.

king
@pionek

Nie krasnoludki mają wodę nosić tylko ludzie "przynieś, podaj ,pozamiataj" w koszulkach z napisem JUMPER!!!

Zostaw merytoryczną opinię o AURES - Sosnowiec

• Jak się pracuje w AURES?

Zobacz opinie na temat firmy AURES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AURES?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AURES?

Kandydaci do pracy w AURES napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AURES