Opinie o AURES w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie AURES. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w AURES o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AURES w Sosnowiec

pionek

Nie ma żadnej redukcji etatów. Ludzie sami sie zwalniaja bo nie chce im się pracować. Nie wiem z kąd takie insynuacje. Ktoś widze,że chce firme zniszczyc pisząc ANONIMOWO takie rzeczy... Rekrutacja trwa, cały czas. Proszę nie czytać tych głupot, o ktoś wypisuje..od dziś wszelkie negatywne wpisy, mogące zaszkodzić firmie będą wyciągane odpowiednie konsekfencje... Anonimie...pamiętaj,że nie do końca jesteś anonimem... IP Twoje jest znane.. Jeśli chodzi o przyjęcia... największe zapotrzebowanie mamy na operatorów, ustawiaczy i zasypowych. Jeśli chodzi o kwestie finansowe- naprawdę stawki są dobre. A za systematyczne chodzenie do pracy, dobrą pracę, pracownicy są dodatkowo wynagradzani premią.

@pionek

I co nie ma zwolnień ? Po co pisać takie bzdury jak się nie jest w temacie ?! Żeby ta psuedofirma do końca roku wytrzymała to będzie sukces. Dno kompletne dno

śmieszka

jakie pracowanie od pn-pt ??? Czy faktycznie ludzie tak chcą się dostać do auresa ??? Gdzie jest gorąco jak szlak,gdzie ciągle brakuje wody w dystrybutorach i wiele,wiele innych rzeczy ??? Szczerze wątpię...

freddy

skoro kolega wyżej pisał że są zwolnienia z powodu redukcji etatów to jak mogą być wolne stanowiska głupia ci po?

borsuk

kolejna partia zwolnień za nami,bedziemy pracowali pn-pt,więc redukcja etatów była niemal pewna

Monter

rozmowa nie przebiegala profesjonalnie aplikowalam ns inne stamowisko ale kierownik zaproponowal mi prace na wyzszym stanowisku niestety pozniej okazalo sie ze choruje na amnezje albo udaje ze nie psmieta przebiegu rozmowy ,przypuszczam ze pan pseudo kierownik zorientowal sie ze jedtem osoba ambitna a bardzo potrzebowal pracownika wiec postanowil mnie oszukac.

Leszno
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
ciekaw

czy zakład ma jakiś przestój? jak z urlopem wakacyjnym? wszyscy w tym samym czasie czy inaczej?

G
@ciekaw

Przestój od 1 do 15 sierpnia 2016, jak nie masz planów na wyjazd można pracować w te dni

Try

Pedale (usunięte przez administratora) yciową nieporadnoscia jest pracownie w tym syfie w obawie ze w żadnej pożądanej firmie nigdy nie awansujesz. Salam.

Rafał Piotrowski

Witam. Pracowałem w tej firmie od czerwca 2014 do grudnia 2014 roku. Kierownikiem na mojej zmianie był Mirek z Chrzanowa. Super gość. Fakt...Nie da się zarobić w tej firmie, ale też dużo zależy z kim się pracuje...Ja na swojej zmianie miałem super ludzi i miło wspominam pracę w tym zakładzie. Teraz pracuję w Skandynawii i sprzedaję nieruchomości, ale czasem dużo bym dał żeby "przerobić 8 godzin z tymi ludźmi" Szanujcie się. Pozdrawiam.

rozbawiony expracownik

A co to się stało że dziś aures był zamknięty? Czyżby genialny pomysł z ukraińcami nie wypalił? Teraz sami widzicie jacy z was debile haha. Gdyby rozdawali nagrody za głupotę bylibyście murowanymi faworytami!!! Szybkiego zwinięcia interesu życzę głąby hahaha. dobrze że już nie pracuję w tym kretyńskim zakładzie.

żenada

Ciekawi mnie tylko ilu liderów jeszcze zwolni Dajson aby ratować swój chudy tyłek??!! Życzę mu tylko aby sam kiedyś stracił robotę i żarł tylko to co znajdzie na wysypisku!!! Ten chłop nie ma nawet szkoły,powinien kopać doły a nie kierować ludzmi! ŻENADA!!!

Trt

Niedawno się zwolniłem i to była jedna z najlepszych decyzji, za stary jestem na takie traktowanie przez ludzi którzy nie mają pojęcia o tym co dzieje sie na hali po 8,godzinach nic nie robienia są wielce bardzo zmęczeni i najchętniej wysyłali by każdego bubla żeby tylko produkcja była większa niz na innych zmianach bo wiąże sie to z premia dla kierownika... ch*^j z tym że później pracownik który musiał sie pod tym podpisać bo tak chciał kierownik zostanie tej mikro premii pozbawiony, były również przypadki gdzie za reklamacje pracownik dostawał "upomnienie"... mowa oczywiście nadal o zawartce

Trt

Racja, ponad 50 a jak ktoś zasłabnie to jeszcze powiedzą żeby iść na "stołówkę" bo tam klimatyzacja, odpocząć 10 minut i spowrotem się gotować. Znany temat. Szczególnie (usunięte przez administratora) ysy zawartka ma zero poszanowania dla ludzi, pamiętam jak dzis jak mi taką przygodę zafundował. W dodatku to jakis kiężulek jest po ch&#*ju fest...

haha

teraz upał?? czekajcie na lato :D:D:D pracowałam tam kiedyś , ponad 50stopni będzie

ojo

Przecież tam na wszystkim oszczędzają. nie ma nic. Gdzie rękawice? Gdzie okulary Gdzie bezpieczeństwo nasze. A no tak my jesteśmy tylko pracownikami. PIP i Sanepid to powinien być to codziennie.

bodo

Nic nie robią żeby zmniejszyć temperaturę. Skwar, pot się leje przez 8 godzin. Wychodzę z wysłuchaniem wielkich pretensji na papierosa. Nie wiem sam co gorsze to że później kantują na wyliczeniach za nadgodziny, papieros czy ten eternit pokruszony na ścianach przy palarni. Kadrowa nieźle kombinuje żeby wyliczyć pensje tak jak prezes sobie życzy a nie tak jak należy.

plont
@bodo

jak to nic nie robią żeby było chłodniej? A wiatraczki przy stolikach to ch.j?

@bodo

Co do kadr to się zgadzam. Pani starsza w kadrach to umie nosa zadzierać i fukać jak się o coś człowiek zapyta. A może by tak milej... wszyscy proszę pani jesteśmy ludźmi. Proponuję nie patrzeć na wszystkich z góry, nie dąsać się, nie oburzać, nie krzyczeć i mniej się rządzić a więcej pracować! Po co kobieto tam siedzisz ??

toto
@pracownik

witam pracowałem tam 1,5 tygodnia zgubiłem dokumenty a oni mnie wywalili

bananus

ludzie czemu nie spiepszacie z tego zakladu tylko sie tam meczycie?tam wszystko jest tragiczne :/

bbbb

Nie mają prawa zabronić mi wyjścia na przerwę na powietrze.Zwłaszcza ze względu na temperaturę na hali!!!Jeżeli cokolwiek odejmą mi z wypłaty za maj Sąd Pracy czeka!!!

a

Chcecie decydować, gdzie spędzam przerwę? A może chcecie też decydować co jem na śniadanie? - wy podłe chamy. Jak będę chciał to przesiedzę 15 minut w kiblu na klopie i ch*j wam do tego. Przerwa należy do pracownika i to czy jem, palę, sram, czy wychodzę z zakładu nie leży w waszej gestii. Ciekawe co na to PIP? Dopasujcie lepiej cykl wtrysku do cyklu napylania, bo niedługo stojaki z detalami wypchną robotników z fabryki.

B1
@a

Sczególnie stojaki z 'BMW'

Trt

Jakaś integracja zmiany B? Ktoś coś?

Belel

Pewne info zaklad upada Fiat Swoje zlecenia przekazuje innej firmie. Nie potrafie powiedziec na jakich zasadach bedzie to wygladalo. Czy maja jakis okres wypowidzenia takich informacji nie jestem w stanie przekazac, gdyz nie chce nikogo w błąd wprowadzic. Ludzie w okolicznch firmach kierownictwo z Auresa składa dokumenty w sprawie rekrutacji.(Wiecej dodawac nie trzeba). Magazyn zewnetrzy mieszczacy sie po drugiej stronie ulicy juz idzie do likwidacji. Nie dawno zwalniali ludzi powodem byla redukcja etatów na nastepny dzien przyjeli Ukraincow. Szukaja kasy na czym sie da. Nikogo nie zniechecam ale jezeli ktos chce za (jak dobrze pojdzie) miesiecy szukac nowej pracy, moze sprobowac. Pozdro wszyscy.

mountain

Denso nie zerwało żadnej umowy z Auresem! Detale do nich są cały czas produkowane, nie wiem z kąd masz takie dziwne wiadomości :o Jeśli chodzi o lato....jest masakra z temperaturami i sięgają do max 50 stopni (przy 60 byś nie wszedł nawet do środka xD ) ale ludzie NIE SĄ ZWALNIANI z powodu,że mdleją.... Jesli ktos slabo sie poczul i nie byl w stanie dalej pracowac w ten dzień to był kierowany do domu albo szpitala..zalezy jaki był stan delikfenta.

Zostaw merytoryczną opinię o AURES - Sosnowiec

• Jak się pracuje w AURES?

Zobacz opinie na temat firmy AURES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AURES?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AURES?

Kandydaci do pracy w AURES napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AURES