Opinie o Upc w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Upc. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Upc na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Upc w Katowice

Dobija

(usunięte przez administratora) Człowiek chodzi do roboty, jest w pracy, a po zwolnieniu nawet nie dostaje wypłaty. Stanowczo odradzam. Żadnego kontaktu ze strony przełożonego, prośba o fakturę zignorowana. Atmosfera fatalna, kierownicy mają swoich ulubieńców, którzy robią najlepsze wyniki, a innych wyśmiewają na forum całej grupy. Jeden drugiemu kradnie zlecenia, nowym nikt nie pomaga. Szkolenia za darmo. Wyzysk i złodziejstwo. Dodatkowo pracujesz obowiązkowo 2 weekendy w miesiącu, jak nie to kara. O wolnym nie ma co nawet marzyć, no chyba że jesteś pupilkiem kierownika. Zdecydowanie odradzam - (usunięte przez administratora)

Zuza

Jesteście pewni, że nie ma szans na lepsze zarobki, może są jakieś przymiarki do podwyżek?

Are

Większość opinii dotyczy sprzedaży lub obsługi klienta, a czy ktoś wie jak wygląda atmosfera na wsparciu technicznym?

Leszek
@Are

Jest wszystko jak należy jestem w upc 12 lat i jestem zadowolony chociaż trochę drogo ale problemów po stronie technicznej brak,obsługa klienta to poważni ludzie..polecam

@Leszek

Dzięki za odpowiedź :). Co masz na myśli przez drogo? Nie wiem czy się dobrze zrozumieliśmy, bo klientem też jestem, ale chciałem dopytać o stanowisko konsultanta na wsparciu technicznym, bo takie ogłoszenia wiszą, a chyba większość na goworku dotyczy stanowisk związanych ze sprzedażą.

Km

Jak zarobki i atmosfera w dziale wsparcia technicznego?

@Km

Podpinam się pod pytanie - ktoś, coś wie? :(

Przedstawiciel Handlowy

rozmowa to smiech biora kazdego z ulicy bo to jest akwizycja

Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
ruda1

Tak jak pisze qwer12 - coraz gorzej w tej firmie. Ktoś w W-wie wyniuchał, że za dużo zarabiamy i już jest atak na zmianę warunków prowizji. Siedzimy w tej beznadziejnej firmie w nadgodzinach i faktycznie nie nic w umowie na ten temat i poświęcamy soboty. Nasze życie stało się mocno "korpo" i jeszcze chcą nas finansowo ograniczyć. Jeden z działów już zastrajkował i nie przychodził do pracy. Brawo dla nich ! Firma jest na dużym minusie i za wszelką cenę chcą przed właścicielem wykazać, że warto nadal ich trzymać. Przecieki od znajomych z W-wy mówią co innego. Czas więc rozejrzeć się za czymś innym.

naganiacz
@ruda1

Masz całkowitą rację. System prowizyjny bardzo mocno się zmienił na przestrzeni ostatnich 3 miesięcy, ludzie zarabiają o połowę mniej za tą samą pracę co kiedyś. Odradzam każdemu, kto decyduje się na pracę w tej firmie, jest to tonący okręt, któego już nie da się uratować. Pracuję tam nadal, natomiast szukam innej pracy. Pozdrawiam.

DoZainteresowany

Zdecydowanie dobrze postąpiłeś. W tej firmie źle się dzieje. Powoli zwijamy żagle. Czuć przygotowania do sprzedaży polskiego oddziału UPC. Robimy wynik, śrubeczka podkręcona na maxa po to, aby wykazać rentowność na koniec roku, bo wtedy można więcej dostać za taką firmę. Ludzie to tylko trybiki, które czasem trzeba "naoliwić", a wkrótce wymienić. Powodzenia Zainteresowany !

@DoZainteresowany

Co to znaczy „zle się dzieje”? Na rozmowie firma oferuje dobra stawkę, umowę o prace. Produkt podobno dobry i dobrze odbierany na rynku. Jestem z branży i faktycznie kilku klientów uciekło mi na ofertę światłowodowa UPC. Co do sprzedaży to podobno to tez plotki.

@DoZainteresowany

Fajnie, że postanowiłeś wypowiedzieć się o Upc, jednak Twoja wypowiedź może okazać się, szczególnie nowym użytkownikom forum, dosyć niezrozumiała. Dlatego właśnie proponuję, abyś rozszerzył i opisał nam tamtejsze warunki zatrudnienia. Czy nowi pracownicy dostają umowę o pracę, czy raczej umowę zlecenie?

agent UPC
@Zainteresowany

zarobki 100 do 900 PLN średnio i tyle

@agent UPC

Dziękuję Ci za to, że trochę "ożywiłeś" dyskusję o UPC. Twoja wypowiedź jest dosyć ogólnikowa, ale może teraz zechcesz ją nieco rozwinąć. Przedstawiłeś już Nam pokrótce aspekt tamtejszych zarobków, więc teraz może opiszesz kwestię ubezpieczenia? Czy wszyscy pracownicy tej firmy mają dostęp do bezpłatnej opieki medycznej?

Darecki
@DoZainteresowany

Poszukuję handlowców z doświadczeniem. Jeśli Jest Pan zainteresowany proszę o kontakt. darecki1@o2.pl

@Darecki

Kontaktuję się tylko na maile zawierające imię i nazwisko adresata. Pana adres z autonatu podchodzi mi pod coś dzienego i średnio opłacalnego

agent UPC
@Ilona

ogólnikowa...jaja po prostu ludzie dostają po 100 PLN wypłaty bo firma ich okrada

Widzę że szukają DKB do Katowic. Z tego co widzę w ofercie UoP, narzędzia i szkolenia wstępne. Brzmi to dobrze. Czy ktoś mógł by powiedzieć więcej o: - po jakim czasie umowa na czas nieokreślony? - jaki samochód oferują? - jaka polityka floty? - ile czasu trwa szkolenie wdrażające? - jaka atmosfera i jak przełożeni?

BananowyOgórek
@Kandydat

DKB doradca klienta biznesowego ? Jeśli tak, to flotę zapewnia KZK GOP.

@BananowyOgórek

Tzn? Przecież piszą że dają narzędzia.... A jak z premiami?

Ada

Firma (usunięte przez administratora). Nie dostałam wypłaty bo nie mam 40% efektywności. Nie polecam, (usunięte przez administratora)pracowników na każdym kroku!!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Przestańcie oszukiwać ludzi z wypłatą mi!!!

ADA
@Ada

Usuwajcie dalej słowa które nie są dla upc pochlebne :) śmiechu warte

@ADA

Rozumiem, że musisz być w jakiś sposób rozżalona tą sytuacją, ale radzę, abyś się jednak trochę uspokoiła. Skoro administrator usunął pewne części Twojej wypowiedzi, to możesz być pewna, iż musiały one w jakiś sposób naruszać regulamin serwisu GoWork, z którym możesz się zapoznać: https://www.gowork.pl/regulamin Od jak dawna jesteś pracownikiem firmy Upc?

Darecki
@Ada

Pani Ado, jeśli jest Pani handlowcem i ma doświadczenie w aktywnej sprzedaży to zapraszam do kontaktu. Nie zawiedzie się Pani jeśli chodzi o pieniądze, a wypłata jest na czas na koncie. Proszę napisać na maila kontakt do siebie, a ja się skontaktuję. Pilnie poszukuję handlowców na terenie śląska.

RoyNick

Witam, chciałbym sie dowiedzieć którego dnia miesiąca są wypłacane wynagrodzenia i ile trwa szkolenie w call center w Katowicach?

@RoyNick

Trzeba powiedzieć, że stawiasz już naprawdę konkretne pytania. Myślę, że te kwestie warto już uzgodnić bezpośrednio z samym pracodawcą. Ale oczywiście czekamy na odzew ze strony użytkowników forum. Dopiero rozpoczynasz pracę w Upc?

Otrzymałem propozycje pracy w firmie UPC (dział B2B - sprzedaż). Chciałbym zapytać jak to wygląda od środka. Czy cele są realne? Jaka atmosfera?

@Zainteresowany

@Zainteresowany Bardzo się cieszymy, że doceniono Cię w Upc i otrzymałeś od nich propozycję pracy. Jakiś czas temu użytkownik @Wwo opisywał dokładnie to, jak wygląda praca w tym przedsiębiorstwie "od środka". Jesteś gotowy na przyjęcie tej oferty?

@Ilona

Wybrałem inna propozycje, z innej firmy. Zadecydowała stawka na umowie.

Ilona

@qwer12 W Upc pracujesz już parę lat, a zatem posiadasz już ugruntowaną wiedzą na temat sposobu funkcjonowania tej firmy. Zastanawiające jest to, że tak jak nadmieniasz, obniżają Wam stawki regularnie co trzy miesiące. Rozmawialiście o tym z Dyrektorem? Jeśli tak, to co Wam powiedział?

Wwo

Czytajac te opinie sie zastanawiam w jakim upc wy pracujecie bo chyba nie w tym co ja. Moze po krotce opisze jak wyglada praca w upc katowice. Jak sie zatrudniasz to pierwsze 3 mce dostajesz 1000zl podstawy w razie jakby ci slabo szlo. Forma zatrudnienia to albo umowa zlecenie albo wlasna dzialalnosc. W firmie luzna atmosfera. Twoje zarobki zaleza od tego ile sprzedaz i gdzie trafisz. Generalnie pieniadze dla ciebie to kwota o jaka podniesiesz klientowi rachunek razy iles tam procent. Ten procent jest zalezny od tego gdzie trafisz, na jaki dzial. Np ja na dzwonieniu mam x250% czyli jak klient ma neta a ja mu dosprzedam tv za 50zl to mam z tego 125zl netto, ale np na odbieraniu polaczen moj znajomy ma mnoznik x60% bo bo klienci sami dzwonia do niego. Jakie zarobki konkretnie nikt wam nie powie bo to zalezy tylko od cb. Ja wychodze okolo 6-8tys na mc, moj kuzyn kolo 5tys ale np moj znajomy to potrafi wyjsc 13k na mc a jest na odbieraniu gdzie ma mniejszy mnoznik. Ale zeby nie hylo tak kolorowo to powiem ze znam tez kilka osob co ledwo co zarabiaja bo po prostu nie potrafia sprzedawac i sie do tego nie nadaja Na plusy darmowe automaty z kawa I darmowe uslugi z upc po pol roku pracy Ja bym tej roboty nie zamienil na nic innego ale to tylko moje zdanie

Jo
@Wwo

rozważam podjęcie współpracy z UPC - rezygnując z pracy w typowym korpo - cieżko jest w pierszwych m-cach?

Do Jo
@Jo

Czasem może się okazać że te pierwsze miesiące będą zarazem ostatnimi. W firmie rotacja jest dość duża. Dużo zależy od twoich oczekiwań i działu do którego trafisz. W sprzedaży są albo ludzie którzy znają UPC i zarabiają dobre piebiądze, albo tacy którzy pracują 3-6 miesięcy. Jest duże ciśnienie na wynik, trochę gorzej ze wsparciem sprzedażowym. Ja bym nie polecał pracy tutaj, ale spróbuj - może się odnajdziesz, a wtedy dasz radę zarabiać. Warto też zapytać o możliwość spędzenia tutaj jednego dnia by zobaczyć jak to wyglada od środka - zanim podejmiesz decyzję o współpracy...

PiszciePrawde
@Wwo

Hahaha pokaz fakture na te 13k "cfaniaku" to moze ktos uwierzy ze na slupa nie pchacie :) . Poza tym nikt o zdrowych zmyslach nie podaje stawek po pierwsze zaraz ci obniza. Po drugie to tajemnica korpo i podpadasz pod dyscyplinarke.

ZalMiWas
@PiszciePrawde

Dyscyplinarka na działalności gosp? Powodzenia

qwer12

Pracuje tam 3 lata, co 4 miesiace obnizaja stawki i coraz wiecej pracy, brak stabilnosci, kasa dobra jak zapiepszasz caly miesiac i przychodzisz soboty, każą robić nadgodziny bo jak nie zrobisz to dostaniesz kare, wszystkie zmiany sa na gębę bo w umowie nic nie zmieniaja... porażka

Do Wwo

Opinia osoby Wwo napisana chyba na zamówienie:), ponieważ: 1. Wynagrodzenia trochę przesadzone, 2. Śmieciowe umowy o pracę ( umowa-zlecenie lub działalność ), 3.Praca na dwie zmiany, 4.Praca w soboty, 5.Osoby chcące zarobić kwoty zbliżone do wymienionych w poscie siedzą bardzo dużo godzin w pracy, 6.Praca zdecydowanie dla ludzi bez zobowiązań tzn. bez rodziny, dzieci a nawet piesek :). Chyba, że pozostała cześć rodziny dba o wszystko, 7.Ludzi szybką się wypalają, 8.Rozbudwany system kar pieniężnych, 9.Zarabiają te osoby, które umieją kombinować w systemie oraz mają układy z liderem, 10.Wbrew temu co się wydaje wszystkim to w firmie panuje fałsz i zakłamanie, ale to już efekt "wyścigu szczurów".

Smernypracuś

W UPC wprowadzono nowe zasady pracy. Nie wykonano limitu telefonów z bazy danych i ktoś sobie wymyślił, że agenci mają popracować dodatkowo 3 godziny w tygodniu. Jak sami się nie zgłoszą z propozycją kiedy to zrobią to zostanie im wszystko narzucone odgórnie. To chyba jakaś kpina podpadająca pod PIP. Inna rzecz, że nadal chcą płacić za zwerbowanie znajomych. Nie wiem jak ta firma działa i dokąd zmierza. Chodzą pogłoski o zwolnieniach, a nawet o sprzedaży firmy. Widać, że jest źle, a wciąż ktoś podejmuje jeszcze głupsze decyzje. Brak słów...

Praca Praca Praca
@Smernypracuś

Jak nie ma ludzi do pracy to nie martw się że cie zwolnią :) Agenci = działalność gospodarcza ? Jeśli tak, to proponuje najpierw poczytać potem pisać. PIP nie zajmuje się takimi przypadkami. Proponuje przeczytać umowę agencyjną żeby poznać swoje prawa :) np. podpunkt odnośnie grafiku, a jeśli podali ci taką informacje że sam masz się zgłosić to poproś o oficjalnego maila na swoją skrzynkę pocztową.

@Smernypracuś

jest gorzej niż źle- z firmy odchodzą co lepsi pracownicy ( najlepszych nie ma od dawna) to skutki bałaganu i złego zarządzania przez ostatnie lata . a i ogromna konkurencja swoje zrobiła .

Ilona

@Wwo Może inni użytkownicy wyrażali opinię na temat pracy w Upc, ale właśnie w innych oddziałach. W bardzo pozytywnym świetle przedstawiasz pracę tam. Może zatem wiesz, czy w chwili obecnej prowadzą procesy rekrutacyjne? I jak wygląda sprawa z osobami, które posiadają niewielkie doświadczenie zawodowe - mają szansę na zatrudnienie?

Ilona

@Do:obecny pracownik Nie wolno wypowiadać się na forum w sposób wulgarny - pamiętaj o tym. Każdy ma tu prawo do własnego zdania. Sam pracujesz w upc? @Takie tam rozmyslania Możesz mieć rację. Jesteś w jakiś sposób związany z tym pracodawcą? Poleciłbyś nam aplikowanie do tej firmy?

Alexx

Ale Wy gadacie głupoty to mi szkoda czytać xD jestem pierwszy dzień. PIERWSZY. Dostałam umowę o prace. Zarobki cudowne. Atmosfera tez. Ludzie świetni. Szkolenia przez miesiąc - PŁATNE. Można się każdego o wszystko zapytac. Moja rodzina tam pracuje i NIKT nie powiedział złego słowa. :) Polecam

korposzczur
@Alexx

haha pewnie jesteś jednym z tych zj....h liderów i piszesz głupoty :) Zarobki dramat - atmosfera jak w Korei - firma upada to widać orange zmiecie upc z rynku - tak zdemotywowanych pracowników ze świeca szukać

MoNia
@Alexx

Mama z tatą chyba Alexx załatwili pracę jako kierownik zespołu handlowego... pierdzielisz takie głupoty że czytać się nie da. W tej firmie nie ma nawet komu wycen technicznych przygotować ani komu podłączyć klienta jak podpiszemy umowę... Takie wysokie zarobki że pracować nie ma komu... (usunięte przez administratora) się dzieje :/

Uki.
@Alexx

Skoro pierwszy dzień w pracy, to skąd możesz wiedzieć jakie są zarobki? xd Atmosfera i ludzie na początku są świetni zawsze na początku, niekoniecznie się to sprawdza w przyszłości. Ale raczysko XD

Do:obecny pracownik

Hahah 3000zl? Za 6 godzin dziennie sprzedazy? Musisz byc bardzo kiepski bo abonament to 79zl a firmy telekom placa conajmniej 10krotnosc za sprzedaz :) wiec albo robisz tylko 3 sprzedaze miesiecznie albo ktos cie rucha w (_;_)

Takie tam rozmyslania
@Do:obecny pracownik

Albo istnieje tez wariant ze firmy telekomunikacyjne już tak dobrze nie płaca jak kiedyś, albo rynek stał się bardziej konkurencyjny.

Pracownik UPC
@Do:obecny pracownik

Która to owa firma płaci 10 cio krotność abonamentu ? chętnie tam przejdę :)

Ilona

@anonymous Przykro mi, że zostałeś tak potraktowany przez firmę upc. A jaki powód podała firma, zwalniając Cię? @michał Dobra atmosfera w pracy to chyba jeden z najważniejszych czynników, które są odpowiedzialne między innymi za jej efektywność. A co masz na myślisz, pisząc o braku stabilności finansowej? Wysokość wynagrodzenia była od czegoś uzależniona? @obecny pracownik Z Twojej relacji wynika, że warto tam aplikować. Wiesz coś zatem o rekrutacji?

Zostaw merytoryczną opinię o Upc - Katowice

• Jak się pracuje w Upc?

Zobacz opinie na temat firmy Upc tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Upc?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 4 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Upc?

Kandydaci do pracy w Upc napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Upc