Opinie o Gallup Polska w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Gallup Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Gallup Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gallup Polska w Ruda Śląska

Ktosiek

Jeśli chce ktoś pracować dla nich niech sobie przemyśli sprawę kilkukrotnie bądź tysiąc krotnie... jeden WIELKI WYZYSK ! JEDNA WIEKA(usunięte przez administratora)

Niechętny

To teraz praca od 7-11 i od 16-20, jesteście poważni? Proponuję się pozwalaniać masowo zanim jeszcze kryzys pozwała znaleźć jakąkolwiek pracę bo przecież to jasne że chcą was na bruk wyrzucić takimi metodami.

@Niechętny

Spokojnie to dopiero pieczątek zmian, kreatywność kadry zarządzającej jeszcze nie raz nas zaskoczy

Hmmm
@Tauronka

Ciekawe czy kadra zarządzająca też popołudnia będzie ciągle spędzać w pracy.

@Hmmm

Wolne żarty, ludzie od czarnej roboty na linii pracują,

Zdziwiona:)
@Niechętny

I co złożyłeś już wypowiedzenie?

Infolinia

To jedna z najgorszych prac jakie można sobie wyobrazić. Z każdej strony próbują zrobić czlowieka w wała...bardzo przykro, że XXI wieku takie koguciki jeszcze istnieją.. Szkoda, Wielka szkoda... Mam nadzieję, że to cos szybko padnie i nie powstanie.

@Infolinia

To coś trzyma się już kilkanaście lat na rynku i dalej działa... Nie ma mocnych na nich.

Sluchawka

Jak myslicie czy od 1 lipca beda duze zmiany w projekcie t?

CICHOSZA
@Sluchawka

Słyszałem ze duzo ludzi zamierza sie zwolnić wiec to beda największe zmiany

Hmmm
@Sluchawka

A co to za zmiany mają być? Jakieś przecieki?

Huehue
@Sluchawka

TL oraz kierownik projektu poinformowali o zmianach a raczej o nowych wymaganiach. Tak na prawdę dużej zmiany przecież nie ma. Po prostu będzie trzeba rzetelniej wypełniać swoje obowiązki. Jeśli macie jakieś pytania to zgłoście się do TL - on odpowie dokładnie na pytanie. Procedury pozostają przecież bez zmian tylko większą uwagę będzie trzeba zwrócić na sposób obsługi klienta co kiedyś było pobłażliwiej traktowane.

Propsik
@Hmmm

Będą bardziej szczegółowe odsłuchy rozmów... mówili o tym. Są wyznaczone osoby które będą to robić.

2 pytania i pani przez 20 min opisywała stanowisko prace itp

doświadczenie z klientami, dlaczego ta firma

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
praca pracusia

Cześć. Tydzień temu zakończyłam swoją przygodę w innym Call Center, ale na infolinii wychodzącej projektu sprzedażowego. Praca bardzo mi się podobała, ale niestety z marketingiem mi nie po drodze, sam kontakt z klientem dawał mi dużo satysfakcji. Znalazłam ogłoszenie w Gallup Polska na przychodzącej wraz ze sprzedażą i w związku z tym miałabym kilka pytań: - czytałam, że szkolenie z pozytywnym skutkiem przechodzą nieliczni. Możecie rozwinąć o co tutaj chodzi? - jakie są projekty przychodzącej ze sprzedażą? jak wielki jest nacisk na tą sprzedaż? nie ukrywam, że byłabym zainteresowana pracą w branży CC nawet na lata, z tym, że na infolinii przychodzącej i najlepiej bez sprzedaży... - co ogólnie myślicie o zatrudnieniu w tym miejscu? Pozdrawiam serdecznie!

@praca pracusia

Poszukaj innego CC jeśli chcesz na infolinii przychodzącej popracować. Jeśli chodzi o szkolenie głównie procedur jest na tyle dużo że większość poddaje się po 4-5 dniach. Dodatkowo słysząc słynne już leadowanie większość ma w głowie że będzie wciskać coś co komuś niepotrzebne. Jeśli ci nie przeszkadza umowa śmieciowa i ciągle kontrolowanie rozmów oraz reklamację pomniejszające twoje premie to praca jest dla ciebie.

Lana
@praca pracusia

Rozmowe kwali przechodza raczej wszytscy wiec spoko . Praca tez spoko ale nie na sprzedazowce . Na przychodzace luz i duzo mniej roboty niz na wycho

Karma
@praca pracusia

Jest projekt UPC - wsparcie techniczne, gdzie właściwie 90% roboty to sprzedaż, a samo wsparcie jest banalnie proste. Premie świetnie, bardzo fajnie przeliczane, sprzedaż dosyć łatwa, ale niestety wszystko zależy pod jakiego lidera trafisz.

Niechętny

Tak jak mówiłem będą zwalniać, najpierw Głogów, teraz będą leciały osoby za byle co bo przegrali przetarg. Ale co się dziwić jak w taki sposób traktowano pracowników. Także pozostało wam wszystkim się ulotnić. Nie pozdrawiam szanownej kadry która w ten sposób zarządza ludźm.

Napewno?
@Niechętny

Przecież wygraliśmy razem z jakąś inną firmą

@Napewno?

Tak samo będą ubierać pracę jak chat, IS itp. kto chce może się łudzić sie dalej albo szukać pracy nowej co polecam. Zrobią to tak by nikt nie zauważył :)

Elo
@Niechętny

Widzę, że mamy kolejnego frustrata na pokładzie. Skoro tak bardzo Ci źle w tej pracy to się zwolnij? Głupoty gadasz człowieku... żal mi Ciebie... zawsze możesz stanąć na kasie w biedronce. Wreszcie będziesz "pełnosprawny w pracy".

@Elo

Przynajmniej biedronka dba o pracowników za godną place. Ty siedzisz na umowie zleceniu albo na umowie o pracę pod spółkę kogucik i mogą cię z dnia na dzień zwolnić a ktokolwiek na umowie o pracę ma przynajmniej w czasach kryzysu bezpieczeństwo. A i tak tylko dodam, nie jestem na tym tonącym Tytaniku.

@Niechętny

Przetarg na projekcie T został wygrany! Była o tym oficjalna informacja. Piszesz bzdury bo śruba się Wam przykręci od lipca i skończy się laba i lecenie w (usunięte przez administratora) przez 8 godzin. Wczoraj była oficjalna informacja a dzisiaj już popłoch siejecie bo robić Wam się nie chce.

@Konsultant

Pracuje juz jakis czas i nie pamietam by mozna bylo leciec w (usunięte przez administratora), niekończąca sie kolejka niezadowolony klientów, na linii sie nie da obijac, a praca psychicznie wykanczajaca

Pomysł
@Tauronka

A przecież prawda jest taka: jakby każdy pracował w 100% legalnie tak jak trzeba nie byłoby problemow. Nikt by się nie martwił utrata pracy przetargiem premia itd. a jeśli część osób obija się (usunięte przez administratora) nie robi tego co trzeba i ciągle są problemy to tak mamy jak mamy. Może zacznijmy wszyscy pracować po bożemu to okaże się że każdy z każdym się może dogadać góra nie będzie się wkurzać bo wszystko będzie zrobione jak ma być i my będziemy wyrabiać premie. Tylko najpierw trzeba przestać narzekać na innych i wsiąść się za siebie

@Pomysł

Tak samo legalnie jak zakazy leadowania? Proszę cię , liczą się tylko statystyki by się zgadzało a od konsultantów wymagają żeby wszystko było na 100%. Kto chce pracować po bożemu to niech pracuje. I jeszcze jestem ciekaw czy 100% legalnie ty podchodzisz do pracy na na lini, nigdy nie nadużywałeś służbowego by odpowiedzieć koleżance czy koledze, chociaż jak tak się podlizujesz to myślę że raczej kolegów to ty nie masz.

21 wypada w niedziele, czy kierownictwo wie o tym? Kiedy będą wypłaty ?

Xyz

Masz Thinking People ?

Konsultant

Ile razy można tłuc do tych pustych łbów, że zgodnie z umową wypłata ma być do 21 dnia miesiąca. Jest 18 a Ty/Wy już się plujecie. Większość premii ze spółki niebieskiego kwiatka była już wczoraj na kontach. Wypłata z Serwolu w większości przyszła dzisiaj. Inne spółki też wypłacają wynagrodzenia. Po za tym nie płaci nam kierownictwo. Nie siejcie zamętu tylko weźcie się może w końcu porządnie do roboty. Szkoda że nikt nie podziękuje tutaj oficjalnie jak wypłata przychodzi dużo przed 21. I tak jestem konsultantem na IO projekt T i nie trzymam z kierownictwem. Wasze żale już się brzydną nawet innym konsultantom.

Mały Szary Człowiek

Pracowałem w oddziale w Rudzie Śląskiej jakieś pół roku, i nie mam nic pozytywnego do opowiedzenia o tej firmie. Totalny brak organizacji, planowania działań. Chaos komunikacyjny na porządku dziennym. Do tego brak choćby jakiegokolwiek profesjonalizmu ze strony szeroko pojętej kadry zarządzającej. Z zewnątrz i na początku atmosfera wygląda na luźną i przyjemną, ale to tylko pozory i iluzja. Z czasem jednak wychodzi na jaw, że ludzi nie traktuje się tam zbyt dobrze. Skutkuje to ogromną rotacją wśród pracowników. Firma stara na próżno stara się maskować nieprzyjemną atmosferę eventami okolicznosciowymi, ale na niewiele się to zdaje. Szkolenia trwające około tygodnia kończy tylko kilka osób z kilkunastu, czasem kilkudziesięciu, które to szkolenie zaczyna. Takie osoby często kończą pracę zaledwie po kilku dniach. Sprzęt, który firma udostępnia konsultantom do pracy to z kolei obiekty muzealne nie nadające się do pracy w roku 2020. Jeśli planujesz karierę w tej firmie szczerzę odradzam. Do tego wszystkiego ostatnia wypłata przyszła mniejsza o znaczną kwotę, a mojego telefonu nikt nie odbiera. Nie spotka Cię tam nic dobrego. Pozdrawiam, Mały Szary Człowiek.

Ej
@Mały Szary Człowiek

To nie czasem ciebie wywalili za robienie firmy na pieniądze?

Chorzów

Praca dla mega nieambitnych. Ciężko nazwać to pracą. Wyzysk i obiecane prowizje które zabiera kierownik. Ciągła nagonka na leadowanie po to by kierownik jeden z drugim zgarnął premie. To jakaś pomyłka!!!!! Konsultantom stałe odejmuja punkty co idzie w parze z brakiem premii. Nie dajcie się nabrać

Ktoś
@Chorzów

(usunięte przez administratora) Wcale tak nie jest jak piszesz. Kto mądrzejszy to nie uwierzy. Jakie ci kierownik zabiera prowizję? Ogarnij się. A co do lidowania to normalne że trzeba to robić to należy do z twoich obowiązków. A że nie umiesz pracować albo się nie nadajesz do tej pracy to i premii3nie masz.

Llllll
@Ktoś

Prawda jest taka ze im wiecej masz kolejek tym twoje szanse na premie maleją, tyle w temacie, moze nie mam racji????

Nikt
@Llllll

Tak ale to nie znaczy, że kierownik zabiera Ci premie jak to napisał "Chorzów ". W Chorzowie atmosfera jest super I kierownicy też ok. A jak komuś nie pasuje to przecież droga wolna może ten z nikiem"Chorzow" robić karierę w innej firmie kto mu broni.

Greg
@Chorzów

Jeśli nie potrafisz przeprowadzić rozmowy to się nie dziw że masz minusowe punkty. Pracuje się na infolinii alarmowej a nie w chlewie :)

Rozczarowany

Hej! Miałem przyjemność pracować w filii firmy w Chorzowie przy gałeczki. Choć początkowo miało być miło, przyjemnie, dobrze płacone, luźna atmosfera i ogólnie kolorowo - okazało się, że to tylko iluzja. Osoby, które planują tam się zatrudnić niech zweryfikują swoje plany. Z całej grupy szkoleniowej zostaną tylko 1-2 osoby wybrane przez „symulacje”. Także uważam osobiście, że szkoda zmarnować na szkolenie w takiej firmie 3 dni po 6h tym bardziej wiedząc na jakie warunki można liczyć później :) Z każdym miesiącem sytuacja jest coraz gorsza. Nie ma celu, który by sobie życzyli, dlatego zmuszają do pracy nawet 3 soboty w miesiącu. A na każdym spotkaniu podkreślany jest tylko CEL. Bez celu nie licz na premie, bez celu nie będziesz siedzieć koło znajomych ani korzystać z telefonu. Jeżeli chodzi o urlop na żądanie to działa na nich jak płachta na byka. Grożą wypowiedzeniem już przy drugiej NŻ oraz cofnięciem zaplanowanego urlopu wakacyjnego. Wypłata oczywiście w dziwnym terminie - 21. każdego miesiąca tak dla informacji. Warto zweryfikować swoje plany jeżeli chodzi o tą firmę jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nią. Można stracić dużo czasu, kiedy podziękują ci po bezpłatnym szkoleniu, a później wcale nie jest lepiej :) Oczywiście są w tej firmie osoby, które pracują kilka lat. Jest to sytuacja zupełnie inna niż tych, którzy pracują na zlecenie. Jeżeli nie wyrabiasz celu to na umowę o prace nie można liczyć oczywiście :)

rudeboyz90

Ma ktoś opinie na temat lokalizacji z Częstochowy ? Chce wysłać swoje CV tam i zastanawiam się czy warto ? Czytając ogłoszenie jest praca obrazowana dość atrakcyjnie jak na częstochowski rynek pracy ale chciałbym się dowiedzieć czy warto poświecić swoje CV do wysyłki tam ?

Zosia
@rudeboyz90

JA zachęcam do przesłania cv. Super atmosfera

Ruuda

Brak poszanowania praw człowieka, brak odpowiednich warunków higienicznych! stanowiska pracy w obecnej sytuacji powinny być dezynfekowane codziennie! A od miesięcy nie widziały nawet odkurzacza, czy zwykłego przetarcia kurzu! Nie wspominając o dezynfekcji! Konsultacji przebywają jeden na drugim fotel obok fotela przez kilka godzin! Znaczna nieodpowiedzialność pracodawcy! codziennie w tym miejscu w obecnej sytuacji setki osób każdego dnia są w niebezpieczeństwie narażane przez nieodpowiedzialność pracodawcy na zarażenie. Równi i równiejsi kadry od poniedziałku na pracy zdalnej a konsultanci każdego dnia zagrożeni.... czekać tylko na wizytę sanepidu

Bubu
@Ruuda

(usunięte przez administratora) Moje kierownictwo pracuje normalnie z nami na sali. Nikt nie zrzędzi i nie narzeka. Niektórzy powinni składać długopisy w domu przez całą karierę zawodową.

Brawo, popieram!!!

@Bubu

Nie wiedziałam, że Gallup zniża się do Zatrudnienia Hejterów, chyba, że robisz to nieodpłatnie, ponieważ uwielbiasz komuś dokopać... brawo!

Zadowolona
@Bubu

Jakie Twoje kierownictwo? Chociaż tu mógłbyś nie kłamać, sam jesteś kierownikiem, a czy nikt nie narzeka to lepiej porozmawiaj z konsultantami nawet jak pracują zdalnie

Chorzów

Jeśli nie pracowałeś na infolinii w Chorzowie, to proszę nie zabieraj głosu. To nie hejtowanie, to sama prawda

Niechętny

Proponuję każdemu pracownikowi który tu pracuje poszukać innej pracy chyba że nie ma ambicji. Wypłaty jak w loterii to już standard, teraz wiedząc że dużo ludzi będzie w podbramkowych sytuacjach będą was zwalniać za byle co no bo nie zależy nikomu tu na ludziach. Liczy się tylko to by kierownik dostał swoją premie którą na siłę osiągają robiąc różne nabijanie statystyk. (usunięte przez administratora) Praca jest dobra na tymczasową ale nie warto się nastawiać by pracować dłużej bo i tak cię kierownicy wyśmieją za plecami chociaż sami inteligencją nie grzeszą ale to już standard w korporacji.

????

Czy ktoś wie czy w gallup będzie bon 1000 na wakacje?

Czy często w firmie Gallup Polska zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

CICHOSZA

Bardzo czesto

Tauronka

Może w głównych placówkach. W pozostałych nikt nie słyszał o jakiejkolwiek rekrutacji wewnętrznej. W ogłoszeniu jest informacja o rozwoju w strukturach firmy, a wygląda to tak: przychodzisz jako konsultantka i trwasz tak na wieki. Jedynie dopinają ci więcej kolejek do obsługi, przez co cały dzień pracujesz na pełnych obrotach i masz mniejszą możliwość wyrobienia premii, ale za to więcej okazji do jej stracenia. Nie opłaca się zostawać na dłużej. Nie ma do tego żadnej motywacji i jest się tylko stratnym. Nie ma szans na osiągnięcie jakiegokolwiek innego stanowiska.

bzdura
@Tauronka

Bzdura. 100% kadry pracowało kiedyś na słuchawkach. Kierownicy, koordynagorzy, trenerzy. W ostatnim roku firma zatrudniala z tego co pamietam na 5, 6 stanowisk kierowniczych tylko ze swojego grona. Trzeba bylo się zgłosić. Aaaa i Gallup to nie tylko projekt T!

@Tauronka

Zgadza sie, zasuwasz 8h, za najniższą krajową, jedynie co to reklamację mozesz dostać, napewno nie podwyżkę, czy tez liczyc na awans zwiazany ze stażem pracy

ktosiek
@Tauronka

Zawsze możesz iść pracować do innej firmy. Drzwi otwarte. Ps. Pamiętaj by oddać komputer.

Sosnowiczanka
@Tauronka

A jakie to są te „nie główne” placówki? W Sosnowcu w ciągu ostatnich dwóch lat było kilka konkursów na wyższe stanowiska i wygrali konsultanci a nie obcy ludzie z zewnątrz a Sosnowiec chyba nie jest główna placówka

Zadowolona
@ktosiek

Na szczęście tak zrobiłam

Masakra

A co z wypłatami???? Wiadomo kiedy będą?

Ruda
@Masakra

Kolejny miesiąc to samo pytanie!!! Ludzie co z Wami jest nie tak?? Od ponad pół roku wypłata jest na 21 a tu ciągle puste dyskusje!!! Czy to tak trudno dorosłemu człowiekowi zrozumieć? Czy naprawdę zadając głupie pytanie myślicie ze jesteście fajni???

Tratata
@Ruda

Tylko wyobraź sobie że umowy o pracę nie dostały wyplat w terminie !!

Masakra
@Ruda

Ja ma na umowie do 10 go

Dnoooooo
@Masakra

Leca w ××××× kierownik odpowiada ze nie pomoze bo jest w tym samym polozeniu kpina !!!!!!

Misisdisia56

Czy jest w ogóle rekrutacja na jakieś projekty infolinii przychodzącej?

O ile się nie mylę święta sa za parę dni. SERWOL ma zamiar wypłacić wypłaty przed świętami, czy raczej sprawę oleje, bo przecież to nie jest najważniejsze ?????

Ktoś

A czy czasem nie dostałaś lub dostałeś na 20 marca ? To chyba należy poczekać do 20 kwietnia .

@Ktoś

A ty może nie udzielaj się, przez ostatnie lata pracy tutaj, pensja była zawsze na 10 - go, nawet wcześniej, teraz odkąd zmieniło się co nieco w dyrekcji, nagle w serwol pensja jest na 20 - go? A może nie pamiętasz, że hasła były na święta firma się postara, I co? Więc może, nie odpowiadaj. Jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia.

Ruda

Nudne to już jest. Była zmiana na 21 i tego trzymać się trzeba. Celowe nakręcanie dyskusji prowadzącej do nikąd. Pora zacząć doceniać co się ma ale niektórych nawet epidemia nie sprowadza na ziemię, dalej drążą i psują opinię firmy. A firma dała nam możliwość pracy zdalnej i zachowanie pracy, wiele osób niestety zostało bez pracy albo są na urlopach bezpłatnych. Ludzie szanujmy się. Pozdrawiam wszystkich.

Ja się tylko zastanawiam co ile chcielibyście dostawać te wypłaty?? Były 20 marca więc jasne było że z tej wypłaty trzeba obchulac święta. Jak sobie radzicie w grudniu jak np wypłata jest 10 a święta 24 ?? Też oczekujecie kolejnej wypłaty bo są święta??

Serwuś

Jest przelew Serwol

Zdalna

Brawo dla firmy, 10 kwietnia, godzina 13.28,, unowa o prace, przelewu nie ma

Zostaw merytoryczną opinię o Gallup Polska - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Gallup Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Gallup Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 214.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gallup Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 182, z czego 20 to opinie pozytywne, 118 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gallup Polska?

Kandydaci do pracy w Gallup Polska napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gallup Polska