Opinie o Gallup Polska w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Gallup Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Gallup Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gallup Polska w Ruda Śląska

Kocica06

Jeśli w dzisiejszym dniu nie będzie pieniędzy to niestety ale w dniu jutrzejszym będę siedzieć na niegotowym a o leadowaniu mogą dziś zapomnieć.

Rybka
@Kocica06

Ja już mam całość. Skończcie zrzędzić. Są przed czasem - i podstawy i premie.

@Rybka

Serwol jeszcze nie wypłacił. Wiec jak nie wiesz to w koncu sie zamknij.

Kobieta
@Rybka

Masz to siedź na doopie i nie wymadrzam się, nie wszyscy dostali, a przed czasem to byłoby jak 3 Lata wstecz, więc nie mądruj, skup się na wazelinie w innym kierunku...

@Kocica06

nie bedziesz wykonywac obowiazkow sluzbowych bo nie masz kasy 3 dni przed terminem.brawo ty.

Kocica06

No sory nie wiem jak ty ale w tamtym miesiącu dostałam wypłatę 13 wiec jest w tym miesiącu po terminie 30 dni minęło chyba ze liczyć nie umiem

ona675
@Rybka

Ja mam samą podstawę bez premi

@Kocica06

ale nie ma takiego zapisu ze ma byc co 30 dni.gdyby tak bylo to przez każdy miesiac ktory ma 31 dni pracodawca w kolejnym miesiacu musialby przelewac wynagrodzenie np nie 10 tylko 9.w kolejnym miesiacu nie 9 tylko 8.i nawet luty nic by w tym nie pomogl.nie maja racji osoby ktore pisza o tych 30 dniach.gdyby tak bylo to zaden z pracodawcow nie mialby gestu zeby przelac wynagrodzenie wczesniej niz w umowie w jakichs wyjątkowych sytuacjach.bo gdyby tak zrobil kilka razy to w koncu by musial placic za miesiac ktory nawet jeszcze nie zostal przepracowany przez pracownika.jak dokładnie przeczytasz w internecie to mysle ze sie ze mna zgodzisz.lepiej nie powielac bledow innych bo sie niepotrzebnie stresujesz

Jurek

Kolego B. Dobrze napisałeś taka prawda miałem do czynienia jak z jednym i drugim totalne (usunięte przez administratora) brak wiedzy .

Umowa zlecenie

Brawo, ukłon po samą podłogę, łaskawy pracowawca wypłacił wypłatę, dziękujemy, dziękujemy,????????????

zlecenie
@Umowa zlecenie

ja jeszcze nie dostalam..

Nadal nie wszyscy maja :(

PRAWDA

Część 1 : Termin wypłaty wynagrodzenia określa się w regulaminie wynagradzania, przy czym określając go trzeba wskazać konkretną datę (np. 28. dzień miesiąca). Jeśli ustalony termin wypłaty jest dniem wolnym od pracy (zarówno z tytułu niedzieli, święta, jak i zasady przeciętnie 5-dniowego tygodnia pracy), pracodawca ma obowiązek wypłacić wynagrodzenie w najbliższym dniu roboczym przed ustalonym terminem wypłaty. Chodzi o to, aby wynagrodzenie było do dyspozycji pracownika najpóźniej w dniu ustalonym jako termin wypłaty (art. 85 § 1, §2 i § 3, art. 86 § 1 Kodeksu pracy).

@PRAWDA

Masz umowę o pracę że powołujesz się na kodeks pracy? Termin jest do 21 w umowie sam czekam na wypłate ale 21 w tym miesiacu jeszcze nie było to nie mowie ze nie ma na czas. Nie będzie w piątek to wtedy powiem że nie ma na czas

@Andrzej

A czytałeś wyżej? Termin raz w miesiącu 10 - go, jak najbardziej wskazanym, przy zaw UZ , praca wykonana termin, wypłaty, z parasolem ochronnym wskazany na umowie, widocznie firma ma problem skoro, jedzie po krawędzi, swoją drogą wstyd, dla monopolisty, wykonujesz pracę i co zapłacić ci nie umie? A skoro Tauron Gallupowi płaci w terminie , A Gallup Serwolowi, to znaczy, że problem ma ta ostania, największy wstyd jest wtedy jak, przedstawiciel firmy w jej imieniu robi z Gęby....Lacia, . staje się taki, niewiarygodny, wręcz, śmieszny, ośmiesza nie tylko siebie Pinokia, a wręcz cała firmę , skoro firma Gallup pozwala na to, to również, o niej świadczy, co za tym idzie w oczach pracowników, również zaczyna być mało wiarygodna, ciągle potrzebuje nowych, bo ci którzy mają dość pomiatania, beszczelnego oklamywania, przez tzw przedstawiciela, w końcu odchodzą, a szkoda bo mają wiedzę, doświadczenie, potrafią uporać się z problemem klienta. Wydawać by się mogło, że Tauron, powinien mieć pracowników, nie dawać zlecenia na tak poważną pracę, myślę że zrobił by to, gdyby, zależało na obsłudze swojego klienta..... A tak śmiem w to wątpić, niestety.... Telekomunikacja Polska też była monopolistą, przez lata i co o jej już nie ma.......

On
@Andrzej

Ostatnie wynagrodzrnie bylo 14.11 wiec kolejne wynagrodzenie od wykonania zlecenia nie moze nyc nie pozniej niz 30 dni... To sa jakiez jaja!!! Placa jak chca dziwie sie ze tu sa osoby ktore maja to gdzies!

@On

Wynagrodzenie na zleceniu możesz dostawać nawet raz w roku jak tak masz w umowie tu nie ma kodeksu pracy

Kobieta
@Andrzej

Aczy ty wiesz, że w/g Kodeksu pracy, JESTEŚ pracownikiem, ponieważ nie wykonujesz usługi tylko pracę, zleconą przez przełożonego i w dodatku w/g GRAFIKA, który pracodawca ustala? Pewnie nie wiesz, teraz już tak, więc obowiązuje pracodawcę ten sam Kodeks, którego tak usilnie próbuje omijać...

2 pytania i pani przez 20 min opisywała stanowisko prace itp

doświadczenie z klientami, dlaczego ta firma

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Czy ktoś otrzymał wynagrodzenie z Serwolu?

Tygrysek06
@Anonim

Oczywiście że nie ????????

Xyz
@Anonim

Kilka osób dostało bank PKO

Lala

Dostał ktoś jakiś przelew chodzi mi o BANK ING?

Zleceniobiorca

(usunięte przez administratora) NIE PRACUJECIE DLA GALLUPA, WYPŁATYdla GALLUPA już dawno PRZYSZŁY. Wy pracujecie dla Serwolu, dlaczego obwiniacie Bogu ducha winny Gallup. Macie umowę z Serwolem, zakładam że większość wystawiających ludzi nie potrafi czytać i nie potrafi też czytać newsów. Nie obwiniajcie firmy w budynku której pracujecie, obwiniajcie firmę która wam WYPŁACA(usunięte przez administratora)

Zleceniobiorca
@Zleceniobiorca

Wystawiających opinie*

PotrzebujeMelisy

Beznadzieja totalna, wypłaty to abstrakcja, pracownicy bez przeszkolenia dostają sprawy, o których nie maja pojęcia i muszą sobie z tym radzić, bo kadry nie podpisują Nie polecam

Czy ktoś był w kadrach pytać kiedy planowo będą wypłacane wynagrodzenia? Miesiąc temu szanowny pan Dominik pisał że podstawa z tytułu umowy zlecenie będzie 13.12. Mamy 17.12 i wypłaty na koncie brak. Przed świętami odwalać takie akcje to zupełny brak poszanowania dla pracowników.

PRAWDA

Część 4 : Myślę , że każda SZANUJĄCA I DOBRZE PRESPERUJĄCA firma nie pozwoliłaby Sobie na takie coś jak w Firmie Gallup..nie rozumiem też idei słów rzuconych na wiatr , że WYPŁATA BĘDZIE NORMALNIE, jestem ciekawa czy osoby z Kadr czy też kierownicy czy inne osoby wyżej postawione gdyby nie otrzymały wypłat na czas dalej każdy miałby to gdzieś? Hmmm Pewnie wtedy to by na rzęsach stawali aby mieć te pieniądze. Nie rozumiem zachowania ze strony Kadr , wyłączenie GP, brak informacji , taka śmieszna bezradność .... A tak naprawdę punktem kulminacyjnym jest to , że 21 wypada w Sobotę, czyli wypłata jeżeli będzie byłaby 23 grudnia - dzień przed wigilią , KPINA I WSTYD ALE JAKA FIRMA TAKA OPINIA taka dobra Rada - osoby , które zatrudniacie może poinformujcie ich na rekrutacji , że FIRMA nie wypłaca na czas wypłat , oraz panuje tutaj system LOTETII :D

@PRAWDA

Niestety również obawiam się ze wypłata będzie na wlasnie na 23.12 sadzać po tym co ta firma wyrabia

Umowa zlecenie

Nie dość że płacą psie pieniądze bo najniższą krajową, to jeszcze nie na czas, wymagania i oczekiwania wobec pracownika ogromne a zero szacunku dla wykonanej pracy, dziś na służbowym siedzę, mam dość

Lala
@Umowa zlecenie

Obietnice że wypłata będzie wcześniej bo przecież rozumieją że są święta. A tym czasem grudzień miesiącem najdluzszego oczekiwania na wypłatę. W październiku 10, w listopadzie 14 a w grudniu mamy 17 i echhhhhhooooooooooo. Pewnie dadzą w czwartek zamiast w piątek i będą oczekiwali wdzięczności, że udało im się wcześniej wypłacić!

PRAWDA

Część 3 : Zacznę od tego że mija dzisiaj dokładnie 39 dzień od ostatniej wypłaty, gdzie to jest nie do pomyślenia bo okres od wypłaty do wypłaty powinien wynosić maksymalnie do 30 dni .. To jest sprawa pierwsza, kolejna sprawa jest brak informacji ze strony Kadr ? Czy rzeczywiście najlepszym rozwiązaniem jest wyłączenie swojego GP aby nie odpowiadać na wiadomości od oburzonych ludzi , porażka jakich mało! Chyba trzeba będzie złożyć pismo do PIPU aby wzięło się za "FIRME" Gallup :)

PRAWDA

Część 2 : Odstęp między wypłatami nie większy niż miesiąc Chociaż proponowany przez Państwa zapis w regulaminie wynagradzania spełnia warunki określenia stałego i z góry ustalonego terminu, to wątpliwość pojawia się przy warunku comiesięcznych wypłat. „Istotne i konieczne dla zachowania co najmniej miesięcznej częstotliwości wypłaty wynagrodzenia jest wyznaczenie stałego, miesięcznego cyklu obrachunkowego. Przy czym miesiąc obrachunkowy nie musi być miesiącem kalendarzowym. Oznacza kolejne dni, z których ostatni przypada na dzień odpowiadający datą lub nazwą dniowi rozpoczynającemu bieg okresu miesięcznego (art. 112 Kodeksu cywilnego w związku z art. 300 Kodeksu pracy)” - Barbara Wagner, Komentarz do Kodeksu pracy, praca zbiorowa pod red. prof. dr. hab. Ludwika Florka, Dom Wydawniczy ABC 2005 r.

Nowa

Mam pytanie, czy na święta firma daje jakieś bony, tz karpiowe, premię roczną, ? W większości szanujących pracownika zakładach tak nagradza się raz w roku pracownika za jego zaangażowanie w pracę;

Stary
@Nowa

Niestety w tej firmie takich dodatków nie uświadczysz, kiedyś były paczki dla osób posiadających dzieci, ale i to zabrali o bonach i premiach rocznych można pomarzyć, nie ta firma, tutaj pracownik dostaje ochłapy albo nic.

Osoba
@Nowa

WYPŁATY SZUKAJĄ A TY Z DRZEWA SIĘ URWAŁEŚ...... JAK MYŚLISZ?

Kolokolkolko
@Nowa

Ludzie nie dostają wypłat na czas, a ta się pyta czy można dostać karpiowe/premie roczna czy świąteczną... Dobre sobie... I odpowiem już jednej plujce na forum, która zaraz mi zarzuci, że nie czytam umów, które podpisuje, bo wypłaty są do 21 -w umowie mam mieć wyplate do 20 dnia miesiąca, a w zeszlym miałam 25. Jak na to odpowiesz i Skomentujesz szanowny TL. Lub inny pedraczku, kryjący się pod wieloma nickami?

Bezbek

Najgorsze co może byc, nie polecam pracy tam

Do osób, którzy tak narzekają, że wypłaty nie mają: Patrzeliście na umowę? Jaki tam macie termin wynagrodzenia? Nie przypadkiem 21? To patrzcie co podpisujecie. Też wypłaty jeszcze nie mam, ale spółka mieści się w terminach jakie na umowie są. Głupota ludzka nie zna granic ;)

Tiktak

No spoko, spoko, tyle że taki zapis na umowie był od dawna I jakoś przez lata firma nie miała problemów z tym żeby wypłacać pieniądze na 10-go. Problemy w tej kwestii zaczęły się stosunkowo niedawno, więc może idź spróbować być "tym mądrym" gdzie indziej

Osoba
@Tiktak

DOKŁADNIE, NIGDY WCZEŚNIEJ TAKIEGO CZEGOŚ NIE BYŁO.... WIĘC NIECH NIE WYPOWIADA SIĘ JEDEN. Z DRUGIM (usunięte przez administratora) LIZ, JAK NIE ZNA HISTORII.... SORY, ALE MNIE NERW BIERZE JAK SIE JEDEN Z DRUGIM WAZELINIARZ WYPOWIADA....

pracownik2345

Podeśle mi ktoś linka do wypowiedzenia z gallupa? Nie potrafie go nigdzie znaleźć na stronie, a podobno tam się znajduje.

xyz
@pracownik2345

Ja napisalam ze wzoru w internecie- wypowiedzenie umowy zlecenia. A ewentualne porozumienie stron dają oni wydrukowane

Eko
@pracownik2345

Po co marnować papier ? Wystarczy przyjść i powiedzieć, że się zwalniasz a oni z uśmiechem drukują Ci odpowiednią dokumentację :)

wyplata

wie ktos kiedy w tym miesiacu wyplaty beda? ja rozumiem, ze na zleceniu trzeba czekac do 21 ale swieta ida wiec ile mozna czekac

izydor
@wyplata

Kieras się zarzekał że podobno 13go mialy być ale na niego nie ma co liczyć

nieznajomy_nick
@izydor

Dzisiaj się okaże czy nasz wspaniały kierownik operacyjny dotrzyma słowa, na kadrach informacji brak, firma nie ma tych pieniędzy i to jest w tym wszystkim najgorsze. Najśmieszniejsze jest jednak to, że nadal podejmują współpracę z tą spółką, wiedząc jak wygląda sytuacja. Wstyd!

K
@nieznajomy_nick

Na kadrach brak jakichkolwiek informacji, więc wątpię żeby były wypłaty

Igi

Czy ktoś wie kiedy będzie wypłata? Jestem nowa i mam małe dziecko

buba
@Igi

Zgodnie z zapisem w umowie do 21.

Nowypracownik??

Cześć . Mam zacząć szkolenie na projekcie Taurona (wychodząca ). Oddział w Chorzowie . Podzielicie się opiniami ? Mam trochę stresa przed pierwszymi dniami na słuchawce ... mam nadzieje , ze szybko się wdrożę ???? z góry dzięki za wszystkie opinie .

Chorzów
@Nowypracownik??

Chorzów najlepsza lokalizacja, dasz rade

Zostaw merytoryczną opinię o Gallup Polska - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Gallup Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Gallup Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 214.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gallup Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 182, z czego 20 to opinie pozytywne, 118 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gallup Polska?

Kandydaci do pracy w Gallup Polska napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gallup Polska