Opinie o Gallup Polska w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Gallup Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Gallup Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gallup Polska w Ruda Śląska

losowylogin

Jak obstawiacie kiedy będzie w tym miesiącu wypłata??? 12, 16?:D

operacyjny kase w terminie dostanie wiec luz.my poczekamy. Zaczelismy odkladac za sugestia operacyjnego:))))tematu nie ma co walkowac nieraz pokazal ze ludzie dla niego nie licza sie.

@losowylogin

Umowy o pracę miały wypłatę 10.03

Sorki 09.03

gallupqa

Dokladnie! Nie dość że nic nie robi dla tej firmy tak jeszcze będzie opowiadał o poduszce finansowej!! System prowizyjny który zaproponowali jest poprostu ŻAŁOSNY! Kolejny miesiąc loteria, kolejny miesiąc i człowiek sie zastanawia jak masz rozporządzać budżetem bo nie wiesz kiedy dostaniesz wypłatę. Śmieszny człowiek

Loginxx

9 :)

Loginxx

Sory nie widziałam drugiego kom :)

Ja xd

Niektóre osoby z zlecenia też dostały 09.03 tyczy się to serwola i projektu 991

The End

Ciekawe jak w tym miesiącu z wypłatami z Thinking People w zeszłym miesiącu odziwo dostałam 11-go.

Zabawna firma. Śmieszne zarobki jak i rekrutacja, zbiorowisko ludzi o inteligencji kornika. Liderzy robią co mogą, koordynator zabawny. Nie jest źle atmosfera całkiem wporzo, liderzy i ekipa żyją w kumpelsiarskich relacjach. Słyszałem nawet że koordynator zrobił konsultantce dziecko. Prorodzinna firma huehue

Kornik

Jak widać brakło Ci nawet tej inteligencji kornika, żeby tu pracować. Won do szmaty

Ruda

Czy mi się wydaje czy dziś 21???? Zgodnie z umową dziś premia ma być na koncie! A jak do tej pory echo!!!

Aoi
@Ruda

No i 19:15 nie ma więc nie będzie

Ruda
@Ruda

A Pan kierownik tak umów i terminów przestrzega! Słowny człowiek.

2 pytania i pani przez 20 min opisywała stanowisko prace itp

doświadczenie z klientami, dlaczego ta firma

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Kdkdkdhshav

Przecież 21 jest w piątek. Myślę, że przy poniedziałku łaska pańska na nas spłynie. W ogóle po co takie pytanie? Przecież zarabiamy tak dużo, że z poprzedniego miesiąca na pewno przynajmniej połowę udało Ci się odłożyć.

niezadowolona

Oczywiście że nie, loteria trwa nadal w poprzednim miesiącu 13 teraz 21? Śmieszne a kierownik palant ma wszystko w de.

Boring

Nudne już te posty na temat wypłat.

Konsultantka

Jak to jest wpisane w umówię, wypłata do 21 to chyba nikt nie powinien mieć zastrzeżeń.. 19/02 chyba każda osoba dostała wypłatę, więc po co ten jad każdego miesiąca?

Takie jest nasze społeczeństwo, pracodawca, postanowi, pracownik pokrzyczy i ucichnie, nadal tylko jedna, jedyna z 9 spółek płaci, jak chce, mając w d....pracownika

Oflagujeny.... ???? ????

Jeszcze nie zatrudniona

Witam prosze o informacje, czy firma zatrudnia na umowe o pracę?

Nona
@Jeszcze nie zatrudniona

Tak, jeśli wyrobisz w 3 miesiące parametry która są nie do wyrobienia, czyli nie ma opcji podobno osoby które pracują tam po kilka lat umowy na pracę jak nie malialy tak nie maja

Aga
@Nona

Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Świat nie kończy się na projekcie T. Ja pod koniec 2 miesiąca pracy dostałam umowę o pracę. Oczywiście wyrabiałam wszystkie parametry: frekwencja, jakość rozmów, ilość. Ale jak się komuś nie chce pracować to szuka wymówek.

@Aga

Na jakim dziale?

@Aga

Zawsze się zastanawiam co tacy genialni ludzie robią na infolinii za 17,00 za godzinę.Czysta żenada.Godziny pracy są nie do przyjęcia ,bo nie ma się ani wolego przedpołudnia ,ani popołudnia. Zbyt mało praktycznych szkoleń .Brak pomocy a to która jest nie powinna być pomocą.Komputer na przerwie się blokuje więc nie ma się kiedy poczytać procedur. Procedury są zbyt długie i często mało konkretne. Ale jak nie ma się wyjścia to można pracować ,byle z dala od geniuszy.

do Maria
@Maria

Maria... no właśnie? co Ty robisz na infolinii za 17 zł? zero ambicji?

Czwa

Witam, czy ktoś zaczął z wam pracować w gallup w Częstochowie? Jak wygląda sytuacja, jest okej ?

@Czwa

Wiesz - tak naprawdę jest to wątek dotyczący oddziału firmy w Gallup Rudzie Śląskiej, a nie w Częstochowie. No ale może ktoś zechce Ci odpowiedzieć. A w międzyczasie może mi zdradzisz, na jakie stanowisko chciałbyś tam aplikować? Jestem ciekawa.

Czwa
@Marta

Niestety, ale nie ma jeszcze na goworku oddziału Częstochowa, stąd też tutaj piszę. Początkowo chciałam na stanowisko backoffice bo było takie ogłoszenie dostępne, po czym dopiero na rozmowie dowiedziałam się, że nie przyjmują na to stanowisko, dopiero gdy pójdę na infolinię, to będą wybierać z tych osób, więc też troszkę nie rozumiem po co było udostępniane i ciagle odświeżane takie ogłoszenie na backoffice.

Pracowałam kilka lat w gallupie . Nie ma na co narzekać praca jak każda inna , trzeba wykonywać swoje obowiązki w końcu za coś pieniążki otrzymujecie .Jeśli chodzi o pomoc od tl to była zawsze, no chyba że ktoś podchodzi 10 raz z tym samym pytaniem , to nie dziwię się że tl już nie mają siły, ja tam nie narzekałam.

Do niedawna pracowałam na sprzedaży na jednym z projektów. Moja szczera opinia o pracy jest taka, że polecam uciekać stamtąd jak szybciej jak się da. Po pierwsze - śmieszna umowa zlecenie na rok (!) w każdej porządnej firmie otrzymasz umowę o pracę po miesiącu, najwyżej trzech. Do tego niekompetentni liderzy - potrafią tylko się wydzierać ''chyćcie się roboty'' i opierdzielac za brak wyników, a pomocy czy dodatkowych szkoleń z ich strony jak nie było tak nie ma. Kiedy jest problem albo masz pytanie to musisz czekać aż wrócą z 30-minutowej przerwy na papierosa, na sali nikt nie zostaje. Do tego wszyscy plotkują i obgadują siebie nawzajem za plecami. Atmosfera jest toksyczna. Do tego cyrk co miesiąc z wypłatami - tak, wiem, taka umowę podpisujesz to czekaj do 21 na wypłatę, ale żeby dostać wypłatę w grudniu na 2 dni przed świętami to już przelało szale goryczy dla mnie. Ucinanie z premii i oszukiwanie przy wypłatach to kolejna rzecz, której się możesz spodziewać od tej firmy. Do tego ciągle krzyki, śmiechy i przeszkadzanie - ja naprawdę nie mam nic przeciwko miłej i przyjacielskiej atmosferze w pracy, ale jeśli jesteś w trakcie ważnej rozmowy i klient narzeka że cię nie słyszy a ty prosisz współpracowników i liderów a trochę ciszy i zostajesz ignorowany no to coś jest serio nie tak. Naprawdę żadny szanujacy się człowiek nie powinien pozostać w tej firmie.

Szukampracypilnie

Co to za dział sprzedaży?Myslałam o pracy w tej firmie.Po opiniachchyba na chwilę, ale nie chce trafić tam gdzie Były Pracownik.

Vvv

Czemu na sprzedaż sie nie przeniesiesz? Projektow jest duzo.

Tom12

Niedorzeczna praca na umowę zlecenie za niegodziwe pieniądze. 12zl/h a obiecane premie są absurdem. Unikać jak ognia!!!

@Tom12

Praca ciężka,wymagająca w absurdalnych godzinach za psie pieniądze.Twarze zmieniają się co tydzień.Nie polecam.

Maria

Umowa zawarta na okres dłuższy niż miesiąc W odniesieniu do umów zawieranych na okresy dłuższe niż miesiąc (np. 6 miesięcy, ale również np. 5 tygodni) całkowitej swobody w zakresie terminów wypłaty już nie ma. Niestety, nie ma także jasności, w jaki sposób zleceniodawca powinien ten obowiązek, wynikający z art. 8a ust. 6 ustawy o minimalnym wynagrodzeniu, realizować. Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w swoich wyjaśnieniach stoi na stanowisku, że „wypłata co najmniej raz w miesiącu” musi być rozumiana jako wypłata w każdym miesiącu obowiązywania umowy. Opierając się na takim rozumieniu regulacji ustawy o minimalnym wynagrodzeniu, trzeba byłoby przy umowie zawartej np. od marca do końca maja 2017 r. dokonać wypłat w marcu, kwietniu i maju. W wielu przypadkach nieracjonalnie utrudniłoby lub uniemożliwiłoby to rozliczenia – chociażby, w sytuacji wskazanej w pytaniu, kiedy usługi są realizowane ostatniego roboczego dnia miesiąca. Jednak z ustawy o minimalnym wynagrodzeniu nie wynika, że wypłata wynagrodzenia powinna mieć miejsce w każdym miesiącu obowiązywania umowy, nie odnosi się także wprost do miesięcy kalendarzowych. Wskazuje ona na częstotliwość wypłat, a nie na ich terminy. Przyjęcie konieczności rozliczania zgodnie z opinią Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej kłóciłoby się nie tylko z praktyką, ale byłoby często niewykonalne. Mogłoby również prowadzić do nieracjonalnego prawnie wniosku, że zleceniobiorca jest bardziej chroniony niż pracownik. Ten ostatni może bowiem mieć określony termin płatności na następny miesiąc kalendarzowy. Trudno zaś podważać tezę, że prawo pracy powszechnie uznawane jest za tworzące najszerszą ochronę wykonawców pracy. W konsekwencji uznać należy, że przy umowach zlecenia zawieranych na okresy dłuższe niż miesięczne wypłata wynagrodzenia ustalona może być na kolejny miesiąc kalendarzowy. Warto jednak tak ustalić termin płatności, aby nie był on oddalony zbytnio od zakończenia rozliczanego miesiąca (wskazany w pytaniu 10 dzień kolejnego miesiąca jest w pełni racjonalnym terminem). Podstawy prawne art. 744 ustawy z 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (j.t. Dz.U. z 2017 r. poz. 459; ost.zm. Dz.U. z 2017 r. poz. 933) art. 8a ustawy z 10 października 2002 r. o minimalnym wynagrodzeniu za pracę (j.t. Dz.U. z 2017 r. poz. 847) Dotyczy to oczywiście umów zleceń na okres dłuższy niż jeden miesiąc .A prawda jest taka że wszystkie jesteśmy w czarnej d....ie. Przyjmują do pracy przez przygotowania.Po kursie który jest jedną wielką abstrakcyjną ,a później rzucają na głęboko wodę jak się nie utopi to popływa, a jak jest zabawnie boki zrywać.Wystarczy posłuchać .Ludzie którzy tego słuchają mają problem z zachowaniem powagi.Po sali chodzi "skarbnica wiedzy wszelakiej" z miną "co ci d...le chcą ,Wszystko jest w procedurach.Tylko jak klient na słuchawce to można zacząć szukać procedury. Na przerwie komputer się wyloguje,więc kiedy poczytać. Zabawne.Koleżanka nie podpowie bo kiedy ?

Xd
@Maria

(usunięte przez administratora) każdy kiedyś był nowy w tej pracy. Jeden sobie poradzi drugi niekoniecznie. Jeśli ktoś jest nierozgarnięty to będzie wiecznie narzekał i karcił innych za swój brak wiedzy i umiejętności. Jak do każdego zawodu tutaj też trzeba mieć predyspozycje. Przypuszczam, że max twoich obowiązków to obsługa rozliczeń. Klienci dzwonią zazwyczaj z jednym tematem ile potrzebujesz czasu by wyłapać schemat w jakim pracujesz ? Nie bądźmy śmieszni... Drzwi stoją przed Tobą otworem- nie ma ludzi niezastąpionych pamiętaj o tym :)

@Xd

Nie ma to jak się zgrywać na geniusza ,tylko co geniusz robi na infolinii za minimum krajowe. Gdyby ktoś grzecznie podpowiedział, przez jakiś czas, gdzie czego szukać, było by po prostu miło i łatwiej się uczyć.Drogi Xd wszyscy tu jesteśmy dla pieniędzy ,jedni muszą dorobić inni zarobić .Więc gdy ktoś chce się uczyć trzeba mu pomóc.

Tom12
@Xd

Sęk w tym, że tutaj nawet ciężko o zastępstwo. Prace w Gallup na projekcie Tauron (Umowa z Servol'u!!) jest ujmą dla każdego wykształconego człowieka, za śmieszne pieniądze i abstrakcyjną umowę. Wypłata grudniowe to 1530 zł. Luuudzie, już lepiej na kasę do Lidla, tam płacą o tysiąc więcej! Kompromitują się jako firma.

Sluchawka

Czy za dodatkowe zajęcie jakim jest kompletowanie korespondencji do klienta, podczas pracy na linii, firma będzie wyplacala jakies dodatkowe pieniadze, czy to praca za free?

F

Wiadomo coś o wypłatach ze spółki S?

Onaona
@F

U mnie cisza. Więc pewnie dopiero 20 /21 wyślą.. Chociaż pasek dostałam już dwa dni temu

F
@Onaona

A w wiadomościach z kadr coś pisze?

@F

Jest już wypłata.

Jest przelew.

Brak wypłaty
@Brak

Z jakiego projektu jesteś ?

Brak wypłaty, ponownie.

Konsultant

Jaka spółka?

Noname
@Brak

Na prawdę kogoś jeszcze dziwi to, że wypłaty nie ma do 10-go? Zgodnie z zapisem większości umów wypłata ma być na naszych kontach do 21.01.2020 - ja już przestałam łudzić się i czekać na cud, że wypłata będzie wypłacana tak jak kiedyś. Wam też polecam oswoić się z tą myślą - wtedy to już tak nie denerwuje :) no niestety takie umowy podpisaliśmy.

@Konsultant

Jaaasne... Konsultant pyta o spółkę. Kadry, hhh

JakaPracaTakaPlaca

Bez szczegółów: - brak terminowości i ciągłości wypłat aka. dostaniesz to się ciesz. Raz wypłaca 20, raz 10. - najlepiej szybko się uniezależnić od liderów. Większość ma Cie w (usunięte przez administratora) Jak podchodzisz z pytaniem to nie raz usłyszysz "Czego chcesz" agresywnym tonem. Bardzo są zajęci telefonami i przerwami. - dobra premia, ale im lepiej Ci idzie tym bardziej Ci (usunięte przez administratora) celami. - 50 minut przerwy jest bardzo na plus. Na dwie 15 wpisujesz sie sam, a o 5tki musisz ladnie poprosić. - Lider to bardziej poganiacz (usunięte przez administratora) Bardziej demotywują niż motywują. Władza uderzyła do głowy. - Sam sprzęt jest śmiechu wart. Jak klient ma przebicie to słychać połowę sali w słuchawce I wincyj, ale takich tutaj pełno, więc zapraszam do lektury

Moze

Słuchawa

Wesołych Świąt!

Tauronka
@Słuchawa

Wesołych Świąt wszystkim pracownikom Gallupa. Niech praca przebiega spokojnie na każdym z projektów, niech już nie będzie dramatów z wypłatami i mydlenia oczu przez najwyższego szczeblem (usunięte przez administratora)!

Pyt@jnik

Czy ktoś że zleceniowki też nie dostał premii?

Zostaw merytoryczną opinię o Gallup Polska - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Gallup Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Gallup Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 214.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gallup Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 182, z czego 20 to opinie pozytywne, 118 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gallup Polska?

Kandydaci do pracy w Gallup Polska napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gallup Polska