Opinie o Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) w Piotrków Trybunalski

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) w Piotrków Trybunalski

Pasiak

Dyry rządzą-10 osób odeszło łącznie z operacyjnym...

Zdzidław Paleta
@Pasiak

A może odeszło 100 osób? Czy 250? Pisz Edek.

Akbar

Rekord w Warszawie.W czerwcu zwolniło się 4 magazynierów,3 kierowców i kierownik.Wszyscy odeszli sami...

@Akbar

A mądrala brygadzista jeszcze siedzi?

Akbar

Siedzi i nic nie robi.

ojojoj
@Akbar

4 magazynierów ,3 kierowców i kierownik Je...?co sie tam stało ze tyle naraz

Edek
@Bobek

Bobek co ty mówisz aresztowali brygadzistów ???

VS

W Kramel nie ma negocjacji...

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Kramel Invest?

Maryjan Pażdzierz

Jest wesoło jak przy zakopywaniu kota w ogrodzie

były VS

O tej firmie można napisać bardzo wiele. Pracowałem tam kilka lat. Niestety wiele z poprzednich negatywnych opinii to czysta prawda. Firma współpracuje z VS w oparciu o własną działalność gospodarczą, a traktują VS jakby byli na etacie (a nawet wymagania większe niż na etacie). Chodzi mi np. o rozliczanie czasu pracy. Pomimo tego, że w umowach nie było mowy o tym, ile ma trwać dzień pracy, to firma, za czas pracy krótszy niż 9 godzin. Jeden z byłych DKS nawet sprawdzał czas trwania wizyty. Jeśli postój pod sklepem był krótszy niż 10 minut, to jeszcze tego samego dnia trzeba było pisać wyjaśnienie. Premia serwisowa zależała od humoru dyrektora. Jak miał dobry to, jak to ładnie nazywał "przyznał" całą, jeśli nie to była obcięta. Niestety nigdy nie było wiadomo z czego w konkretnym miesiącu jesteśmy rozliczani. Plany z miesiąca na miesiąc coraz wyższe. Jeśli zrobiłeś w styczniu np. 90 tys. to w lutym już dołożone 10 tyś. I tak z miesiąca na miesiąc. Dopóki przywozisz górki, to jesteś super, a jak w jednym miesiąc powinie Ci się noga i nie zrobisz planu, to wg dyrekcji jesteś leniem, ignorantem i najlepiej to żebyś jeszcze firmie dopłacił za to, że nie zrealizowałeś planu wziętego z czapki. Tak. Niestety przez kilka lat pracy w Kramelu nigdy nie dowiedziałem się jak są wyliczane plany. Tego chyba nikt nie wie, nawet osoba, która je wylicza. Dopóki nie nastąpią zmiany personalnym na najwyższym szczeblu zarządzania, to firma będzie się pogrążać. Cały czas odchodzą dobrzy VS i dobrzy RKS (przykład Zielonej Góry - w jednym miesiącu odszedł najlepszy VS w regionie oraz kierownik, który ma większe kompetencje niż nie jeden dyrektor z Kramela). Dopóki nie zaczną szanować dobrych ludzi, którzy dają z siebie wszystko, to nie wróże im świetlanej przyszłości. Pora się obudzić bo inaczej Kramel podzieli losy Shah Bob'a, Profitusa i tym podobnych.

@były VS

Zgadzam sie z Toba w 100%.

afryka dzika
@były VS

przeciez oddziałem na Annopolu zadza Barany.Na magazynie sa Lwy a dowodza nimi Barany w naturze jednak jest odwrotnie to Lew jest królem wiec nic juz nie musze tu tłumaczyc pozdrowionka chłopacy szukajcie roboty szanujcie sie

Dzyndzel

Szczera prawda

vs zchodniopomorskie
@były VS

pracowałem dla nich na terenie województwa zachodniopomorskiego, i cieszę się że jestem już na wolności.....

pornhub

Kto to jest ten caly edek??drugi wozek??owijarka dziala??a teraz w owijarce sie kręci paleta czy owijarka??kto tam jeszcze pracuje ze starej ekipy?

Bartek
@pornhub

Ze starej ekipy są jeszcze trzy osoby ale z tego co wiem to dwoch lada chwila odchodzi.

max

Zwolnijcie się z pracy skoro jest tak żle i narzekacie.Ja pracuję ..... i zarabiam godziwie.I z pewnością jest lepiej niż w zeszłym roku.Owijarka śmiga a podobno ma być drugi wózek-nie uwierzę jak nie zobaczę.

Pacek
@max

Dziala juz owijarka???

Szwagier Edka

Magazyn sparaliżowany. Ani wejść ani wyjść. Niedługo będzie trzeba zbierać zamówienia chodząc po paletach i wrzucać produkty do worków. Dobrym rozwiązaniem byłoby tez gdyby pracownicy mieli po 2 umowy o prace, wtedy mogli by legalnie skakać po regałach po 16 godzin na dobe + oczywiście nadgodziny

Hue hue hue

Mapowanie magazynu nie wyszło ten co to wymyśliłaś bardzo go fantazja poniosła ,mózg sobie zmapuj razem z Judaszem ajajaj Barany ????????????????

Walkonia
@Hue hue hue

kto to jest Judasz , bo pracuje długo a nie znam?

NiekrytyKrytyk

Witam w najbliższym czasie mam zamiar zgłosić kilka spraw inspekcja pracy ,sanepid , tempo 13 ,kołki w zęby i do roboty Judasz czas najwyższy aby opuścić firmę ... a i jeszcze jedno To nie wy jesteście dla ludzie tylko ludzie dla was Szanujcie ich bo spoko ekipa !!

Mars

Cytuję: "Informujemy, że osoby publikujące treści będące pomówieniami, szkalujące i zniesławiające Firmę Kramel podlegają za ten czyn odpowiedzialności karnej" Wygląda iż robi się poważnie...

Gruby

Juz niedlugo chyba pan dyrektor bedzie jezdzil jako vs bo wszyscy po kolei sie zwalniaja jeden za drugim ..na szczescie ja juz tam nie pracuje .

Karol P ,drektor najgówniejszy
@Gruby

Nie czytałeś tego pod spodem? Chcesz iść (usunięte przez administratora) w pasiaki? Nikt się nie zwolnil i ty też nie. Firma się dynamicznie rozwija ,to ze zostało już tylko kilku magazynierów nie świadczy o tym ze się wszyscy pozwalniali , tylko jest dynamiczny rozwój , nie nadążamy zatrudniać. Pamietaj ! I nie pisz tu głupot. Dalej pracujesz. Przeproś ładnie

Jasio

Wvzoraj w TV leciala slynna komedia z Jimem Careyem pt Glupi i glupszy :)))

Zajączek Wielkanocny

(usunięte przez administratora) Tu jest inny problem. Nie zapominaj, że teraz jest trzeci brygadzista i widać u niego duży potencjał :) jak się chłopak wdrąży to pokaże wszyskim jak się zarządza magazynem.Tylko Panowie brygadziści nie dają mu możliwości rozwoju żeby za dużo nie wiedziała i nie dopuszczają go do komputera, tylko skaner w łapę i w półki. (usunięte przez administratora) Dlatego teraz jest prośba do naszego super, hiper, extra, wspaniałego kierownika operacyjnego aby jak najszybciej rozwiązał tą chorą sytuację bo inaczej posypią się kolejne wypowiedzenia. PS. Mam nadzieję, że nikogo tutaj nie obraziłem? Słyszałem tylko, że problemy nie do rozwiązania można rozwiązać bardzo szybko. Wystarczy tylko chcieć a nie zamiatać wszystko pod dywan i udawać, że nic się nie dzieje.

@Zajączek Wielkanocny

Trzeci brygadzista? to niedługo więcej brygadzistów niż magazynierów będzie. (usunięte przez administratora)Naszczęscie ja już mam spokój (jestem w innej firmie) i wszystkim normalnym co jeszcze zostali też to proponuje.

nowy
@Bobek

a dla mnie sa oni w porzadku

Król Lew.

Cierpliwości.Wielki Brat czuwa i wszystko widzi....

Gruby

Firma nie dba o flote ciagle awarie aut auta po 8 lat przebiegi powyzej 200-300 tys km i dalej jezdza.ogolnie nie polecam.

Znafca aót
@Gruby

czyli 8 letnie auto jest stare? hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha policz ile lat ma twoja astra z 1993 roku

@Znafca aót

Widze ze nie masz pojecia jak vanseller uzytkuje samochod te auta nie robia dlugich tras tylko jezdza od sklepu do sklepu .non stop zapalanie gaszenie

@Znafca aót

Wiesz kolego praca vs polega na sprzedazy za stanie na warsztacie nikt Ci nie zaplaci.

Maja

@kinder joy, a czy istniała możliwość negocjacji zmian, czy tak jak grafik został stworzony, tak musiało być? @były VS, a czy firma zapewniała na przykład samochody służbowe, czy przedstawiciele jeżdżą własnymi autami? Na jakiej zasadzie odbywa się współpraca w Kramel Invest - umów o pracę, własnych działalności?

Bobi

Wiadomo ze wszystko kreci sie wokól zmiany nocnej (wtedy są szykowane sklepy i wiadomo ze to priorytet dla firmy zeby rano wszystko wyjechalo). Jak brakuje ludzi na magazynie to 90% załogi idzie na noc. Prosta matematyka ze inna zmiana wypadnie moze raz na 1.5 miesiaca (i to jeszcze jak dobrze zyjesz z ,,mozgami rządzącajacymi magazynem,, )

Kozak z Tatarstanu

Który to brygadzista taki kozak? Zaraz go zagonię do roboty.

kinder
@Bobi

No tak twierdzenie pitagorasa sie klania w sumie to te zamówienia mozna by bylo robić ba 1 i2 zmianie wystarczy je przyjmowac np do 16 i tyle a pozniej cala zaloga na 15 do 23 i problem nocek rozwiazany

Bueno
@kinder

Wtedy bedziesz tylko dymal 15-23. Caly dzien zwalony. Ja dziekuje.

info

Widze oferte na magazyniera stabilne zatrudnienie haha nie przy tych brygadzistach

IssI

Witam, mała informacja dla piszących tu opinie i dla tych którzy czytają, niektóre z opinią są pisane przez moderatora tej strony hejtuje opinie te których nie może usunąć. Żenada już pełną gębą.

były

i znów nastąpiła czystka na kolejnych stanowiskach, ponowne ogłoszenia o wolnych miejscach pracy to nie intensywny rozwój firmy tylko ochłapy po zwalnianych pracownikach

@były

Ta. Z 5 lat magazyn a juz tylu kierowników , brygadzistów, magazynierów, fakturzystek, sprzątających i kierowców się przewineło , ze można by było spokojnie stadion narodowy zapełnić :)

Leon
@były

A kogo teraz w ogłoszeniach poszukują?

• Jak się pracuje w Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

2.1/5 Na podstawie 832 ocen.
  • Piotrków Trybunalski