Opinie o Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) w Piotrków Trybunalski

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) w Piotrków Trybunalski

CWKS

Ta firma to dno totalne osoby zarządzające magazynem z Warszawy nie mają pojęcia o pracy tej jednostki i jego logistycznego działania , Pan operacyjny który tam rządzi wymienia ludzi kierowników brygadzistów magazynierów jak rękawiczki niestety i taka jest prawda o oddziale Warszawskim a do tego kiedy ja pracowałem każdego traktował jak potencjalnego lenia, (usunięte przez administratora) i nieudacznika może teraz coś się zmieniło ale ja już tam nie pracuje i nie polecam nikomu tej firmy w żadnym wypadku .

grześ
@CWKS

Zaktualizuj dane...Jest nowy operacyjny.Zarabiamy lepiej,nikt nie krzyczy.Jak więcej zrobimy to i kasa większa.

haha
@grześ

Hahahahahahahaha

Vego

Ciekawe ile osób przyjdzie na wigilie posluchac o tym:)

osoba

nic dobrego w oddziale warszawskim cie nie spotka,jedynie powolne wykańczanie pod względem psychicznym,praca-jak każda inna, ale coraz głupsze pomysły osób z centrali porażają,mistrz goni mistrza, nie warto tracić czasu w tej firmie, jeśli umiesz liczyć do dwóch, to szybko również policzysz swoją pensję.brrrrrr

time
@osoba

szczera prawda,szkoda czasu

Pracuś.

A więc tak. Praca jako Vanseller w tej firmie jest pracą wymagającą. Sam w sobie vanselling jest wymagającą formą sprzedaży ;) Wszystko jest na "mojej" głowie - Towar - Gotówka - Rozliczenia Jest masa planów, różnych celów do wyrobienia, firma wymaga od nas dosłownie WSZYSTKIEGO co można od pracownika - Czas pracy - Czas wizyty na pierwszym sklepie - Skuteczność dzienna/miesięczna Pracujesz 15 minut za krótko lub masz skuteczność danego dnia niższą? Za 3 tygodnie przyjdzie e-mail i każą się tłumaczyć ;) Praca dla osób z mocnymi nerwami, cały czas ciśnienie i telefony od kierownictwa. Gdy zatrudniałem się w tej firmie pracowałem po 12, rekordowo 16 godzin dziennie. Aktualnie pracuję po 9 lub 10, czyli tyle ile wymaga firma, są dni lżejsze gdzie można przez pół dnia przeglądać internet, są dni cięższe gdzie zapomina się własne imię. Maksymalna kwota jaka mi została po opłaceniu wszystkiego to około 4 500 zł Jeżeli chcesz pracować, masz silne nerwy i umiesz się dogadać z innymi (pracujesz relacjami nie ceną - ta jest lekko mówiąc mega słaba) to dasz sobie radę i zarobisz ładną kwotę. Ja pracuje i pomimo presji która jest cały czas, ogromnej ilości wymagań które z miesiąca na miesiąc są coraz bardziej podkręcane polecam. Praca dla wymagających.

ari

Na magazynie spokojnie zarobisz 2,5-2,8 na rękę po okresie próbnym.Dodatkowo wolne całe weekendy- na magazynach to raczej nie występuje.Atmosfera jest spoko-ludzie normalni. Pracowałem w różnych miejscach i mam porównanie.

lolaboga

Wogole na rozmowe nie idz zostaniesz oszukany i spier........ po tygodniu wymagania takie za 1800 ze koń sie smieje w stajni z dluga lanca miedzy nogami omijaj chlopaku szkoda twojego czasu i mozgu

krzysiek

Witam,wysłałem cv do tej firmy czy moze mi ktos opisac prace na magazynie?bo tu za duzo dziwnych wiadomosci pozdrawiam

wujek dobra rada
@krzysiek

krzysiu omijaj szerokim

CHEMPIJONS

CZY KTOS ROZŁOZY TOWAR NA MAGAZYNIE W TYM TYGODNIU ????JAK MAM BYC CZEMPIJONSEM JAK NIC NIE MA NA REGAŁACH A BARDZO MI ZALEZY NA SUPER PREMI

Viceczampion
@CHEMPIJONS

Musisz zyc dobrze z Mackiem to bedzies mial dobre wyniki w szykowaniu :)

Vego
@CHEMPIJONS

A czemu nie wpadles w sobote rozlozyc towaru na regaly??? Mial bys teraz luz bluz i 200% premii za milion linijek.

Koleżanka

Czemu kokejne roszady na stołkach kierowniczych w W-wie? Czy kiedys nastapi stabilizacja?. Ponad 3 lata filia orwarta a chyba bylo juz z 5 kierownikow , z 5 brygadzistow . Nawet osoby sprzątajace wymieniane jak rękawiczki :) Firma idzie na rekord :) przeciez to niemozliwe ze pracownicy sie nie nadaja. Moze trzeba wymienic dyrcia albo magazyniera w czapce z dostaw :)

Raben

Kto zepsuł rampę na Annopolu? Jestem dostawcą i podjechać tam teraz z dostawą to masakra!!!!!!!

Magazynier w czapce z daszkiem
@Raben

Rampa już działa. Zapraszam na czwóreczkę. =)

Mędrzec

Jesteście przekonani, że nie można o firmie Kramel Invest napisać coś pozytywnego? Tak narzekacie ale przecież doskonale każdy zdaje sobie sprawę z faktu, że nie ma idealnej firmy. Wszędzie mogą zdarzyć się jakieś kłopoty! Sądzę, że niektórzy pracownicy nie są bez winy!!

Snick.
@Mędrzec

Firma ewidentnie zmienia się na lepsze.W Warszawie robi się naprawdę w porządku.Praca wymagająca ale i kasa się zgadza.Oby tak dalej.

Barbara

Możecie podpowiedzieć kilka informacji o pracy dla przedstawiciela handlowego? Jakie wyposażenie dostaje człowiek na tym stanowisku? Czy do podstawy dochodzą jakieś dodatki? A jaka z atmosferą w firmą?

Wiatr

Jak ktoś lubi się tylko mądrzyć a nie pracować to będzie miał problemy. W firmie płacą za pracę a nie gadanie.

Ważniak

Dobrze, że jest wybór pracy, nikt nie zmusza do pozostania w firmie Kramel Invest. Czasami powody takiego narzekania są doskonale znane pracownikom! Bez podstaw firma nie zwolni pracownika i doskonale o tym wiecie wszyscy! Może lepiej dobrze pracować?

Waleczny

W rankingach pracodawców Kramel Invest ma opinię dobrego pracodawcy. Rozumiem, że nie jest to ideał firmy ale takich nie ma. Dobrych pracowników też trzeba ze świecą szukać! Dobrze, że można poczytać opinie, to ważne.

Starosta

Brawo Mleczny :) Popieram

wasz dawny kolega

Ciepło macie na tym "nowym" magazynie? W czapkach już chodzicie? Co słychać "we firmie"? (usunięte przez administratora)

Maja

@Stan jeśli jakiś komentarz został usunięty to znaczy, że naruszył on regulamin forum. Dlatego przed zamieszczeniem komentarza warto zapoznać się z regulaminem, który znajdziecie na stronie http://www.gowork.pl/regulamin Czy ktoś jeszcze podzieli się swoją opinią na temat pracy w Kramel Invest?

Robot

Kolejne zwolnienie kierowcy, towar zostaje na magazynie w astronomicznej ilości. Wszyscy myślą że kierowcy będą jeździć po 15 godzin.(usunięte przez administratora)Odradzam pracę w tej firmie no chyba że ktoś nie posiada życia prywatnego.

Miro
@Robot

Robi a ktory kierowca teraz wylecial? Ale jaja. Dobrze ze ja jezdze juz w innej firmie transportowej. Praca po 8h i mniej stresowa a na koncie 10tego ladna sumka.

Maja

@Waldiaktualnie firma Kramel Invest poszukuje Magazyniera. Z oferty pracy wynika, że zapewniają pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, pracę w nowoczesnym magazynie z pełnym zapleczem socjalnym stabilne zatrudnienie, atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie. Czy jesteś zainteresowany tą ofertą?

Lola
@Maja

A co w tym magazynie jest nowoczesnego ?

Stef

Jesteście przekonani, że nie można o firmie napisać coś pozytywnego? Gdyby tak było jak piszecie to firma miałaby długą listę ofert!

• Jak się pracuje w Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

2.1/5 Na podstawie 832 ocen.
  • Piotrków Trybunalski