Opinie o Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) w Piotrków Trybunalski

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) w Piotrków Trybunalski

zimny

pewnie wanselerki i inne tam cwelki jak robota nie pasuje to do sadu gałęzie obcinać

prawda
@zimny

Bardzo inteligentna odpowiedz!!! Ale jaki poziom intelektu,taka i wypowiedz

Gruby

Nie polecam pracy jako vanseller wlasnie sie zwolnilem bo to co sie tu wyprawia to nieporozumienie .praca moze sama w sobie nie jest zla ale ceny z kosmosu to najwiekszy problem na sklepie sa nizsze ceny niz vanseller ma w ofercie .zawsze bylo drogo ale teraz to juz masakra

Zygmunt

a co sraka? nie dostałeś się do firmy czy cie wylali na zbity pysk?

gratuluje

jest pani geniuszem fakur gratuluje

nowiutki

jak mysle o tej firmie i o atmosferze to mam wymioty ciemno i zimno

Waclaw

Taka fajna, prawdziwa i kulturalna opinia była przez pare godzin o magazynie i o mózgach tam zarządzających. Czy można wiedzieć czemu zostala usunieta przez administratora? Jezeli tak ma wygladac gowork-opinie-kramel to zablokujcie wszystko i wstawcie sami pare postów ze wszystko cacy i welcome . Ludzie szukajacy prawdziwych opini beda lapac sie i przyjmowac na tydzien do roboty.

Romek

nic nie zrozumiałem Mietek z twojego bełkotu , piszesz jak upośledzony, pisz po Polskiemu

kopiujwklej
@Waclaw

kopiujcie te opinie i wklejajcie prawdę co jakiś czas ponownie, przecież negatywne opinie o kramelu kierownictwo kasuje w 3sek. a nie każdy jest takim fanem tej firmy, żeby codziennie odwiedzać gołork

@kopiujwklej

Dzień dobry, pragniemy przypomnieć, że usuwane są jedynie te komentarze, które niezgodne są z regulaminem portalu, czyli m.in. odnoszą się personalnie do konkretnych osób, bądź zawierają informacje niezgodne z prawdą. Z poważaniem, Kramel Invest

Tommy
@Kramel Invest

Niezgodne z prawdą to by były posty typu: jak tam super jak tam fajnie , jest pięknie, jest radośnie. Składajcie CV i dziękujcie Bogu jak was wybiorą :)))

Ssssiiiijjjj
@Kramel Invest

Tak napewno, was powalił prosiłem o usuwanie zdjęć a wy usuneluscie komentarz, zdjęcia są nie zgodnie z prawem i wstyd na nim być

Ssssiiiijjjj
@Romek

Bełkot to ty masz w gaciach

Romek
@Ssssiiiijjjj

a ty dalej nie umiesz pisać , i tak ciebie nikt tu nie rozumie wiec się nie wysilaj

Złodziej

Zamknie ktoś wkoncu tą firmę na Annopol, potrzebuję klientów, już kilku wam zabrałem dzięki pracy u was i poznania klientów, a oni myślą że ja tam poszedłem pracować dla nich i jeszcze mi płacili, nie Życzę nikomu tam pracy, jeżeli ktoś ma nowe adresy proszę o kontakt pod postem

Fredi
@Złodziej

hahahahahahaha , chyba nowe adresy z radzieckimi prostytutkami po 20 rubli , idz się popłacz do mamusi jak ci w Kramelu nie wyszło

dtr

Jestem ciekawy ile jest stopni na magazynie podczas tych mrozow pewnie z 5 stopni i wszyscy zasuwaja bo kramel musi dowiez towar a w biurze grzeja sobie duże d..y i maja na prad grzejniki i tu nie oszczedzaja

teatralny

A mozna jeszcze na magazynie batony wcinac pod regalem czy juz bardziej pilnuja??

ciekawy
@teatralny

a ty z pragi?

teatralny
@ciekawy

nie , z Tworek , pilnują mnie tu bardzo

SzabujcieLudzi!!$$TOnieWszystk

Jeszcze troszkę :) i Kramel na Annopolu zacznie szanować ludzi ,od dziś 30 dni pozdrawiam niedługo kilka rzeczy wyjdzie na światło dzienne XDXDXDXD

PITER
@SzabujcieLudzi!!$$TOnieWszystk

Wypowiedzonko masz na 30 dni???

przedstawiciel po przetermę
@SzabujcieLudzi!!$$TOnieWszystk

Dla potrzeb magazynu Annopol to trzeba osobną stronkę zrobić. Jak prawda wyjdzie na jaw to serwery gołork nie nadążą z automatycznym usuwaniem zgodnych z prawdą wpisów

haha

hahahahaha

ciepły

dzis kierowca to ciężki zawód całe noce nie przespane

zimny

o to warto szukac roboty jako kierowca

Były

Witam. Pracowałem w Kramelu długi czas i jestem szczęśliwy ze odszedlem. Nie bede sie rozpisywac o firmie bo wszystko co zle bylo juz wielokrotnie opisane a pozytywow z pracy tam nie ma ani jednego. Pytanie do obecnie pracujacych. Zostal na magazynie jeszcze ktos ze starej ekipy? Czesio z dostaw jest?

prawda
@Były

Jest, zostaly jeszcze 3-4osoby, ja tez juz nie pracuje tam,a czas spedzony tam to kilka lat,dopoki nie mieszaly sie madrale z piotrkowa bylo ok ale pozniej to koszmar,to sa ludzie z innej planety delikatnie mowiac ,nie warto tracic tam czasu

Kuba
@prawda

3-4 dalej pracują to niezli desperaci i stalowe nerwy. Powinni jakąś nagrode od firmy otrxymać.

lolek

widzialem kiedys kierowce zielona scania kolo konina ipotem za jakis czas dwoch kolo tarnowa niebieska scania mowili za jezdza 70 na godzine iwtedy scania zostawia duzo paliwa

lolek

kierowcy w piotrkowie maja sie dobrze bo zostaje im duzo paliwa na tych dlugich trasach

Ciekawy

Jak wygląda praca na solówce w Piotrkowie?Widzę długo tych samych kierowców?

morgan

czemu w tej firmie nikt długo nie wytrzymuje?przeciez ci ludzie kiedys sie skoncza i nie bedzie miał kto przyjsc

info

Witam Sa u was przyjecia na kierownika lub brygadziste??

Leszek
@info

Na brygadzistów i na kierownika nie ma bo firma zatrudnia najlepszych w mieście. Zapomnij!!!!

Czesiek
@info

Dziękujemy. Brygadzistów i kierowników mamy dosyć ( znaczy odpowiednią ilość)

woda

Boja sie prawdy,a po drugie osoba wysylajaca cv jak to przeczyta to nie przyjdzie taka prawda dlatego trzeba lac wode znowu na rozmowie jak z wodospadu

Kkk
@woda

Jak taka prawda jest to co Ty tam robisz?masz wszystkie klepki?

mikolaj
@Kkk

Nie mam brakuje mi jednej a ty bys mi pozyczyl?jak posiadasz oczywiscie

Żywy Wiesław

nie polecam nikomu tej firmy towar nigdy nie bedzie rozlozony na pułkach a 650 lini jedynie w maratonie zrobisz jak zaczniesz w nim startowac. kazdy mądry człowiek po przeczytaniu komentarzy z ostanich kilku lat bedzie wiedział co jest grane.

Były_SZEREGOWY

Jeżeli takie są ciągłe przekręty z liniami to czemu nikt tego nie zgłosi kierownictwu tylko daję się dymać w trąbę ??? Przecież to chodzi o wasze wypłaty....

Mietek
@Były_SZEREGOWY

A ty myślisz że tak przyjdziesz i możesz mówić co chcesz a kierownictwo coś zrobi. Skocz po mózg

DD

Widzę ogłoszenie do firmy Kramel - Dyrektor ds Rozwoju Vansellingu. Jak oceniacie firmę? To nowe stanowisko czy ktoś odszedł? Dzięki za info

• Jak się pracuje w Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

2.1/5 Na podstawie 832 ocen.
  • Piotrków Trybunalski