Opinie o Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) w Piotrków Trybunalski

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) w Piotrków Trybunalski

Wolt

Czystka postów widze nastąpiła. Admin wrócił z ferii??

Górnik
@Wolt

Firma bardzo dobra, dlatego wyjeżdżam do Wałbrzycha kopać węgiel z biedaszybów , 20 zł za worek , mam jeszcze kilka wolnych miejsc w dostawczaku ,chętny ktoś?

teraz

bo jest OK

baran
@teraz

twoja pusta głowa jest ok

stasiu

Jak beda wlosy w paleciaku dzwoncie do mnie wyciągne i naprawie

mroczny

agencja jest jedną wielką porażką wykorzystują ludzi na każdym kroku żerują na ludziach i wykorzystują na magazynie jest bardziej zimno niż w chłodni i tylko kombinują aby znaleźć coś na daną osobę i popsuć opinie i próbują młodych oszukać na każdym kroku nie polecam nikomu tej pracy jak ktoś chce odejść to kombinują aby ich zatrzymać i obiecują lepsze warunki których nie zamierzają w żadny sposób zmienić kierownicy gadają z pracownikiem śmiejąc się mu prosto w twarz masakra

prawda

HIPOKRYCI !!!!!!!! rodzinna atmosfera ,fałszywa atmosfera!

Stefan
@prawda

hipokryci to mało powiedziane!!

batman

szkoda czasu w tej firmie,wymagania jak z kosmosu a pensja (usunięte przez administratora) plus premia za linijki które sa non stop podnoszone i grafik smieszny .Normalny człowiek który ma mózg to tam długo nie wytrzyma.

@batman

a ty masz mozg?

batman
@anonymous

Mam i to duzo madrzejszy od twojego

Zbłąkany wędrowiec

Gdzie są zdjęcia z wigilii 2016?

Zdzichu
@Zbłąkany wędrowiec

Nie wpuszczono fotografa w 2016 :)

prawda

widac ze biuro osobno i magazyn,smieszne,ogólnie to pokaz jak w tej firmie jest cudownie a oszczedzaja na ogrzewaniu maja pracownika w h....madry człowiek nigdy nie bedzie tam pracował długo

Zbłąkany wędrowiec

Dlaczego znów nie było wszystkich?:(( Czyżby znów będą tajne zebrania?

Jasiek

Wiele dobrego słyszałem o firmie ale jak czytam niektórzy maja problemy z pracą w firmie?

Pawcio

Witam serdecznie a jak wygląda praca na Magazynie w Płocku jeżeli ktoś się orientuje prosiłbym o odpowiedź

rybenka

Moge przyjsc na wigilię??,:):):)pospiewam wam koledy np Cicha noc bardzo ladnie spiewam przy okazji paczke na swieta odbiore,,:):):):) no co robilem 11 miesiecy należy mi sie:)

Strażnik z Oregunu
@rybenka

A mówiłeś ze jesteś islamskim ekstremistą... Przyjdz ale zostaniesz na inwenturke oki?

@rybenka

Jesli bys robil mawet 12 miesiecy to itak bys nie dostal,kolezanka ktora jest jeszcze pracownikiem na wypowoedzeniu nie dostala nic nawet zyczen od tej wspanialej rodziny

dostawca

Mam pytanie: dlaczego magazynier który odbiera towar jest taki niekulturalny i krzykliwy? Jestem w Kramelu czasami z dostawą i to co wyrabia ta osoba to przerasta ludzkie pojęcie. Darcie się, wulgaryzmy w stronę kierowcy, niewybredne teksty. Ja to już mam swoje lata ale jak trafi na jakiegoś równie nerwowego co on kierowcę to może dojść do rękoczynów. Nie znam jego nazwiska ale zauważyłem że chodzi po magazynie w czapce z daszkiem. Czy naprawdę nie może ktoś go doprowadzić do porządku? Zachowuje się tak jakby nikt nie miał nad nim kontroli. Chłopie jak jesteś nerwowy to przed pracą napij się ziółek!

kierowca faketaxi
@dostawca

On bardzo wporzadku jest to firma sprawia ze jest nerwowy

Obserwator czapki
@kierowca faketaxi

Ponad 30 lat na karku i nigdy bez dziewczyny. Co sie dziwisz ze nerwowy???? Cisnie go.

masturbacja konia
@Obserwator czapki

to trzeba sobie dobrze niemca pierd.... w kask

Magazynier w czapce z daszkiem
@dostawca

Panie dostawco przyznaję, że bywam nerwowy ale określenie "wulgaryzmy w stronę kierowcy" może być przez niektórych odbierane jako obelgi, których nigdy nie rzucałem w stronę kogokolwiek. Jeżeli już używam niewybrednego słownictwa to bardziej w celu rozładowania emocji i dzieje się to raczej rzadko. Momentami zapalnymi są sytuacje, w których kierowca spóźnia się z dostawą przez co muszę zostawać po godzinach, nie pozwala mi pójść na przerwę albo kiedy to kierowca wybucha pierwszy bo nie pozwalam ominąć kolejki. Zapewniam Pana, że praca w stresie nie jest moim celem i chętnie z Panem porozmawiam przy najbliższej dostawie. Niestety nie kojarzę z kim tak zadarłem więc musiałby się Pan ujawnić. =)

@Magazynier w czapce z daszkiem

To zmień prace magazynierze w czapce z daszkiem jak masz tak ciężko, że na przerwunie nie chodzisz.

czapka
@dostawca

W (usunięte przez administratora) to mam kocham swoja czapke

Mars

Jest spoko.Nowe rybki a nawet szczupaki są.Damy radę bez Ciebie....Wreszcie robi się normalnie.Szacunek dla nowych ziomków zarządzających. Nie wiem jak to możliwe ale nawet towar rozłożony!

Belfer
@Mars

Jak to nowych? To gdzie M i J ?

fortuna kolem sie toczy

Jak tam chlopaki kto opiekuje sie moja alejka,(usunięte przez administratora)?Na koszulce chodze w nowej firmie tak cieplo,,????????????????jak bedzie taka potrzeba moge przyjsc na 5 rano czekam codziennie na tel do 22????????????pozdrawiam.Rybenka

Straznik z Oregunu
@fortuna kolem sie toczy

Nikt nie rozkłada twojej alejki , wpadnij w sobotę to porozkładasz oki? A i popatrz się , będziesz miał wabara przypisanego

Straznik z Oregunu
@fortuna kolem sie toczy

Nikt nie rozkłada twojej alejki, wpadnij w sobote to porozkładasz oki? A i popatrz się , będziesz miał przypisanego wabara

rybcia
@Straznik z Oregunu

Brakuje mi wabara przypisanego (usunięte przez administratora),zawsze mi przypisywal bo jak on to mowil Bo Cie Bardzo Lubie hahahahaha Oki Oki wpadnę tylko musze melisse podwojna dawka wypic zeby to wytrzymac ta sytuacje haha

rybcia
@Straznik z Oregunu

Nie ukrywam po zwolnieniu sie z firmy i i nie przebywania z Ju.... mój mozg odpoczywa nikt mnie juz nie szuka po magazynie ,hahaha wymarzony spokoj mam

pierogi

Mi tez brakuje takiej atmosferki rodzinnej jak na magazynie kolesiostwo bardziej cie lubie więc przypisuje ci 100lini a tamtego nie lubie wiec hurtownie mu rusz zad z tej kanciapy i ja zloz

Bolt

Witam Kiedy firmowa wigilia i gdzie? (pozdrawiam magazyn Wawa)

Irasek
@Bolt

Mimo, że nie pracuje już w firmie mam nadzieje, że się wkręce do was po starej znajomości na opłatek. W tamtym roku pierożki palce lizać. I atmosfera istnie rodzinna. Wszyscy przyszli. Były kolędy, mikołaj. Brak mi tego :(

Prawda

Dlaczego są usuwane opinie o kolejnych zwalnianych pracownikach?

@Prawda

Dzień dobry, usuwane są jedynie te komentarze, które niezgodne są z regulaminem portalu, a w szczególności te które personalnie odnoszą się do konkretnych pracowników firmy. Zachęcamy do wyrażania swoich opinii - które są dla nas niezwykle cenną informacją - w sposób zgodny z regulaminem oraz jak najbardziej merytoryczny. Z poważaniem, Firma Kramel Invest

Helmud
@Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność)

Widzisz, ze samego Kramela Invest dostałeś odpowiedź. Wkurzyli się widocznie waszymi opiniami o firmie i wykupili na własność ten portalik "gowork". Teraz to już oni będą usuwać komentarze jak im się spodoba.

PiernikZtago
@Helmud

Tia. Juz to forum nie jest w zadnym stopniu pomocne dla osob ktore szukaja pracy i chca sie czegos prawdziwego dowiedziec o firmie. Wszystkie ne wygodne i prawdziwe rzeczy z w-wy pojda do kosza.

@PiernikZtago

Szanowni Państwo, naszym celem jest stworzenie tutaj miejsca, w którym znaleźć można rzetelne informacje na temat firmy Kramel Invest. Dlatego, jak najbardziej zachęcamy do dzielenia się swoimi opiniami, przypominając jednocześnie aby formułowane były one w sposób nie naruszający regulaminu forum. Zarówno pozytywne komentarze jak i merytoryczna krytyka są dla nas wskazówką do dalszego działania w kierunku zadowolenia naszych obecnych oraz przyszłych pracowników. Z poważaniem, Firma Kramel Invest

PiernikZtago

....do dalszego działania w kierunku zadowolenia obecnych i przyszłych pracowników? Hehehehe 4 lata oddział w Warszawie. Problemy te same a wniosków zero.

@PiernikZtago

Dziękujemy za opinię. Zachęcamy do dalszego kontaktu - który możliwy jest również za pośrednictwem adresu e-mail: kontakt@kramel.pl - w celu umożliwienia nam prawidłowego zdefiniowania problemów oraz wyciągnięcia wniosków. Z poważaniem, Firma Kramel Invest

Mieszko mój koleszko

4 fakturzystki zostaly zwolnione,za długo juz pracowaly,na magazynie jedna osoba odchodzi dwie osoby przyszly i sa juz przerazone sytuacja i Windowsem 10 propessional 4k ,a tak ogolnie mało zamowien i porzadeczek jest jak nigdy wszystko porozkladane wedlug dat i lokalizacju jak zawsze oczywiscie smialo te 650 a nawet 950 mozna zrobic w ciągu 6h

Kędzior P.
@Mieszko mój koleszko

A kto z magazynu ma już dość że odchodzi?

Nowy w Kramel
@Mieszko mój koleszko

Czlowieku kto Ci pozwolił za mnie dawać opinie, może i jakąś mam już o tej firmie ale zbyt krótko pracuje

Jak mozna skladac zamowienia w takim (usunięte przez administratora) ,nierozlozonym towarze i jeszcze wymagania 650lini???ma ktos na to odpowiedz????

Wlazlo
@650

Ja mam odpowiedz. Kiedys ją sam uslyszalem od dyrektora. Zostan i sobie rozloz towar i wtedy bedziesz mogl zbierac w porządku.

prawda

Od kiedy pani taka wrazliwa latwiej wyzywac sie na innych i nazywac ulomnymi

• Jak się pracuje w Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

2.1/5 Na podstawie 832 ocen.
  • Piotrków Trybunalski