Opinie o Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) w Piotrków Trybunalski

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) w Piotrków Trybunalski

Tomi

A jak tam żyję się kierowcom ? Bo pracy szukam.

Maja

@moderator przekupiony pierogiem@Chędzior Jeśli jakiś komentarz został usunięty oznacza to, że został on zarchiwizowany przez administratora za naruszenie zasad regulaminu. Podstawą ku usunięciu komentarzy jest wyłącznie niezgodność wpisu z regulaminem naszego serwisu. Jeśli ktoś z Was uważa, że jego komentarz został usunięty niesłusznie bardzo prosimy o poinformowanie o tym naszego administratora pod adresem: admin@gowork.pl Dokładna procedura reklamacji znajduje się w treści regulaminu w §10.

Chędzior
@Maja

Maju. Odkad czytam wpisy to zniknelo tu setki kulturalnych i prawdziwych wpisów o tym co sie dzieje w firmie. Nie mydl oczu ze znikaja bo łamią regulamin. Wychodzi na to ze o tej akurat firmie nalezy pisac pozytywne klamstwa.

Byly krętacz

Eeee to jako byly pracownik i znajacy bardzo realia i zagrywki karła to potwierdzam ze to stary numer z nadgodzinami. Robisz i jestes happy ze zarobiles a tu niespodzianka. Jednak do odbioru godzinki i to jeszcze dowiadujesz sie jak zajedziesz na baze (czyli jestes stratny ze wstales,skasowales bilet badz spaliles benzyne). Ale kogo to interesuje. W Piotrkowie tak jest i tu tez bedzie.

KucharkaZbaruMlecznego

Za nabijanie się ciągłe z pierogów zeszlowigilijnych napoleon podjął decyzję ze w tym roku na stół wigilijny wjedzie tylko zepsuta ryba i spalone ciasto. Sami chcieliscie tego. Pierozki nie pasują to nie.

Leszno
maciek z klanu

Waldi -nie musze chyba dodawać, że wszystko to co widzisz jako "oferujemy" w tych ogłoszeniach to bujda, atrakcyjne zarobki i stabilność zatrudnienia? haha dobre dobre!!!! w żadnej firmie nie widziałem ani nie słyszałem o takiej skali zwalniania ludzi za nie wiadomo co... jak widać poszukują do każdego działu ale to nie w związku z rozwojem (jak to ładnie na spotkaniach kit wciskają) a w związku z tym że rynek już zna prawdę o kramelu i coraz ciężej im o jelenia. nawet już kobiety chcą zatrudniać bo jak wiadomo je łatwiej wykorzystać i pomiatać. Jak chcesz być traktowany jak podnóżek dla tomka dyrektorka lub jego pupilki transportowej blondi, to zapraszamy zapraszamy!! zapach rozkładających się ciasteczek czeka

Uczciwych pracowników mają za nic, za to tych co na gazie do pracy przychodzą tolerują, a oni sami z tym się nawet nie kryją. Przychodzisz na 8 do pracy, a 8.30 dowiadujesz się, że masz iść do domy bo masz za dużo nadgodzin... A żeby tego było mało to usuwają wszystkie niewygodne komentarze na tej stronie.

Waldi

Czy Kramel Invest potrzebuje jeszcze do pracy przedstawiciela handlowego? Taka widziałem ofertę? Może ktoś podpowiedzieć?

kiki

Halo bracia i siostry. Podobno w hurtowni W-wa grzmi od najnowszych wiesci???

polecam HAVI Logistics

po co strajkować, lepiej od razu przenieść się do HAVI, tam jest ok. 200-300 brutto więcej i posiłki w gratisie a tu nawet jak towar uszkodzisz to nie możesz odkupić za półceny

Wiatr

Jak sami piszecie to własnie część pracowników zaniża opinię firmie [poprzez swoje zachowanie. Firma stara się stwarzać pracownikom dobre warunki i szkolenia ale to i tak jest za mało dla niektórych. Część osób jest bardzo roszczeniowych i trudno ich zrozumieć o co chodzi?

pytanie

Witam, czy Kramel Invest oferuje szkolenia swoim pracownikom? Czy dba o nich? Jaka jest atmosfera?

kramel warszawa
@pytanie

Przeszkolą tu porządnie na tle nerwowym a atmosfera jest taka, że ciągle słychać bluzgi pracowników na wszystko. Trudno się dziwić jak wszystko leży i kwiczy.

odp
@pytanie

zero, wcale, niedobra.

Duch

Połowa tych wpisów to dzieło byłych brygadzistów, więc już się nie męczą. Ale żal faktycznie musi sciskać...

Waldi

Spółka Kramel istnieje od 1989 r i na ugruntowaną pozycję na rynku. To jedna z największych firm z branży FMCG. Uruchomili pierwszego Vansellera w 2001r i konsekwentny rozwijają dystrybucję vansellingową. Myślę, że firma nie zasługuje na tyle hejtu.

Wiaterek

Kramel Invest słyszałam o firmie wiele pozytywnych słów.

A może ktoś coś powiedzieć na temat Pracy jako przedstawiciel handlowy? jak zarobki? jakie warunki? jutro mam rozmowę i ciekawi mnie ten temat :D

Piotrek

Ja myślę, że postąpiła słusznie. Może to był dobry kierowca, ale kompletnie oderwany od rzeczywistości i nie pasujący do reszty zespołu i firmy. Fakt takie decyzje są zawsze drastyczne dla reszty i przyjmowane z wielkim komentarzem. "Blondyna" zrobiła wiele już dobrego dla tej firmy i tylko z korzyścią dla ludzi. A stwierdzenie, że został zwolniony bo nie zwracał na nią uwagi.... żal..!!! - nie ta liga, więc o czym mowa?! Kategorii C też nie musi robić, bo chętnych do pracy nie brakuje i z pewnością sobie z tym poradzi jak to już udowodniła od kiedy zaczęła tu pracować. A podszywanie się pod nią lub Teresę na goworku i wypisywanie bzdur, próbując je skłócić to już kompletny szczyt ludzkiej głupoty i zawiści. No cóż "taki w Polsce klimat" .

Robot
@Piotrek

Jak to dobrze,że Ty pasujesz do tego zespołu hahahahahhaha...

Witek

Czy jesteście pewni, że nie da się o firmie powiedzieć coś normalnego,coś z bieżących działań? Niektórzy piszą o znikających wpisach, jeśli to mają być takie bzdury to nie dziwię się.

irus

A kto odszedl z magaxynu bo ja nie w temacie?

irus

A kto odszedl z magaxynu bo ja nie w temacie?

Julita

A co dobrego można powiedzieć o firmie Kramel Invest?

Kramel
@Julita

nic

• Jak się pracuje w Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

2.1/5 Na podstawie 832 ocen.
  • Piotrków Trybunalski