Opinie o Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) w Piotrków Trybunalski

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) w Piotrków Trybunalski

nowy

mam pytanie jak w przypadku napraw samochodu w pracy PH. Badania techniczne? Firma rozlicza ?

Oto-moto u uuu

Widzę, ze po trzech latach główny filtr trochę opini na temat swojego chlebo dawcy przepuszcza. Prawda jest taka, ze aby zarobić to trzeba sie dostosować do warunków pracy w tej firmie czyli: wczesne wstawanie, długie godziny pracy, lizodupstwo, znoszenie obelg i kar finansowych, pilnowanie towaru, dokumentów, pieniędzy. Cała "góra" to jacyś ludzie, których usta wypaczone sa od ciągłych szyderczych, zakłamanych i zawistnych uśmieszków. Weksel i umowa to cyrograf. Masz prawo zapitalać i zamknąć "ryj". Praca ma rozwijać a nie upadlać. Pozdrowienia

mały

Osoba która chce się tutaj ztrudnić musi wiedzieć że, nawet jeśli będziesz osobą kreatywną i ambitną to po kilku miesiącach Ci się odechce, ciągłe podnoszenie planów, potrącenia i tysiące email z opiniami na temat pracowników (niekiedy dość ostro pojechani). Praca miniumum 9-10 godzin w terenie + praca w domu, odpowiadanie na email, liczenie utargów, pilowanie dokumentów itd plusem jest to że jesli jesteś pupilem kierownika to bedziesz miał łatwiej :) ale czy o to chodzi? czy o to by zrobić swoje i mieć za to zapłacone ?...

@mały

Trzeba powiedzieć szczerze! ODRADZAMY!

Rokko

Witam, szukają RKS na Zachodniopomorskie - ktoś może podpowiedzieć jak wygląda praca na tym stanowisku. Mam lekkie obawy odnośnie własnej działalności. proszę o konkretne odpowiedzi, zależy mi na rzetelnej odpowiedzi.

Arturo
@Rokko

Zakładasz działalność. Dostajesz targety, które Twoja grupa musi wykonać. Jeżeli jesteś uczciwym człowiekiem to nim pozostań i znajdź normalną pracę. Tutaj staniesz się po pewnym czasie takim dziadem, że Twojej małżonce będzie wstyd wychodzić do lokalnych sklepów.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
gowork

Wesołych świat!!! Dla każdego - 20maili od firmy dziennie a na swieta ani jednego z życzeniami ........

?

Do zarządu. Pracownicy(dołowi)są zasmuceni brakiem podwyżek w tym sektorze od dłuższego czasu. Prosimy o pochylenie się nad ich losem. Z góry dziękuję.

Kryśka

Będziesz dobrze błagał na kolanach na sklepach to zapniesz wszystkie targety. Trzeba jedynie mieć dobrze wyćwiczoną bajerę, umieć klękać jak w kościele i brać na litość z produktami do zbiórki.

pantera

Mam tylko 1 pytanie kiedy nastapi koniec wirtualnym nie przemyslanych targetów? Nie idzie u was zarobic w 2015

Kryśka

Nie jest tu obiektywnie a jak się tylko napisze coś sensownego to szanowny "Dzidzi" kasujesz lub moderujesz.

Kryśka

Miło się czyta forum moderowane przez pracownika firmy z większością wpisów dodanych przez samego siebie.

Kryśka

Ależ cudowna autokrytyka! Na rynku teraz z Kramelem wygrywa każdy "wolny strzelec"! I prawda ze znajomością branży ale w odwrotnej relacji :).

Oddany Firmie

No to wam się znowu Częstochowa posypie, panowie kierownicy nie tylko kasa w życiu się liczy .

Jeżeli masz pytania na temat pracy w tej firmie to zapraszam do kontaktu sms: (usunięte przez administratora), który jest czynny w godzinach mojej pracy 8:00 - 22:00. Chętnie odpowiem na pytania dotyczące rekrutacji, pracy, klimatu. Jestem pracownikiem firmy Kramel i chętnie odpowiem obiektywnie na każde pytanie.

man

Powiem tak pracuje 5lat i dostalem 1 kare. 30zł bo spóźnilem sie z wpłata utargu.jesli dbasz o kase auto towar. To nie bój sie! Jesli masz wszystko gdzies i rozdajesz towar jesz go to licz na potracenia

man

Obecnie pracuję w Kramelu 3 rok. Praca dobrze płatna jeśli chodzi o system vansellingowy. Jak robisz dobre obroty i masz niskie rabatowanie to można naprawdę sporo zarobić.Plusem jest też często kadra kierownicza. Generalnie większość kierowników to na prawdę w porządku ludzie i powiem szczerze ,że pracując od 10 lat nigdy nie trafiłem na lepszego - fakt faktem jest kilku niezłych gigusiów. Jeśli chodzi o czas pracy to rzeczywiście bardzo często jest to ponad 8 godzin,ale jeśli zapinasz plany to na pewno pensja Ci to wynagrodzi. Ostatnio często trafiają się fajne konkursy w których można wygrać fajne nagrody..Jeśli chodzi o minusy to na pewno fakt ,że w tej pracy jesteś.. Przedstawicielem handlowym ,kierowcą,magazynierem,fakturzystą,inkasujesz gotówkę.. Minus to też na pewno ponoszenie odpowiedzialności za niezapłacone przez klientów fv.. W tej pracy nie można być też zbyt ambitnym.. Bo jak jesteś ambitny i chcesz robić ponad wyniki w przyszłym miesiącu / roku dostajesz od razu liczby z kosmosu i jesteś pozamiatany..

As1

Jeżeli ktoś przychodzi rzetelnie pracować to nie rozumiem skąd te obawy odnośnie weksla bądź jakichkolwiek kar ? Pracujesz, realizujesz targety i robisz to czego firma od Ciebie oczekuje to nie masz żadnych problemów. Najwięcej widać do powiedzenia mają osoby, które nigdy nie miały styczności z tą pracą i osoby, które nie radziły sobie z wykonywaniem obowiązków.

prc

Witam. Chciałbym się podpytać osób mających styczność z tą firmą jaki jest przedział wynagrodzenia na magazynie w Warszawie?

ololol

Weksel dają żeby się zabezpieczyć gdybyś ukradł towar ale jeszcze musisz mieć żyranta który też podpisze weksel, jest możliwość żeby cię zwolnili słyszałem o gościu co jeździł samochodem jak chciał i gdzie chciał , pyskował kierownikom i po kilku miesiącach mu podziękowali ale z tego co wiem był zadowolony , że nie musiał. Kiedyś pisałem komentarze ale je usuwają. Twoja pensja zależy tylko i wyłącznie od terenu na jakim pracujesz a nie od Twoich umiejętności.Jak będziesz miał małe sklepy to wiele nie ugrasz taka jest prawda owszem garstka zarabia bardzo dobrze a reszta dobrze lub źle.

• Jak się pracuje w Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

2.1/5 Na podstawie 832 ocen.
  • Piotrków Trybunalski