Opinie o Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) w Piotrków Trybunalski

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) w Piotrków Trybunalski

pik

Kto awansował?

abc

Witam kolego odnośnie rekrutacji Lublin. Rekrutacja jest w czwartek. Ja również się wybieram (tak samo jak moich dwóch kolegów z grupy Lublin). jesli chodzi o warunki to własna działalność,około 4 podstawy,samochód,telefon,laptop.. Z tego co wiem jest około 15 osób - 12 z zewnątrz i 3 obecnych VS ;)

doświadczony

Witam, Proszę o jak najwięcej rzetelnych informacji o stanowisku RKS : kasa, forma zatrudnienia, koszty, narzędzia pracy itd. Czytając fora to bardzo dużo różnych, przeważnie negatywnych opinii jest na temat vanselerow, a szczatkowo o rks-ach. W tym tygodniu jest rekrutacja na Lublin. Z góry dziękuję !

były

(usunięte przez administratora) dalej pracuje w kramelu?

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
?

Kto przejmuje Kramela?

bobo

Wybieram sie na rozmowe do firmy kramel.Czy moze ktos rozsadny opisac prace w tej firmie? jakie sa zarobki? atmosfera? ile godzin dziennie trzeba pracowac. z gory dzieki za odpowiedz pozdrawiam

xxx

Witam wybieram sie do firmy kramel na rozmowe czy ktos moze powiedziec cos o tej firmie? przede wszystkim chcialbym wiedziec ile sei zarabia jedni pisza 5000zl inni 2000zl moze ktos szczerze powiedziec jak jest?

SnopLion

Witam, zaprosili mnie an rozmowe w firmie Kramel, na własną działaność, jak myslicie czy warto spróbować? Oni daj auto słuzbowe? Cyz trzeba jezdzic własnym. I pieerszy zus ile wynosi na działanosci?

max
@SnopLion

dla mnie jak oni naliczają wynagrodzenie to czarna magia dostajesz za 250 godzin pracy od 1800 do 2300 zależy od stażu ,żadnych dodatków typu dieta a obowiązków za dwóch jesteś magazynierem ,kierowcą ,tragarzem,księgowym

Słodki

Zrob kat .C a napewno nie bedziesz pracowal 12h tylko od 15-20 bo karza Ci sie przesiasc na samochod do 3.5 t i masz dalej (usunięte przez administratora) za ta sama podstawowa pensje wiec Panowie uwierzcie to nie sciema tylko szczera prawda wyzysk ,wyzysk i zamiast tych kierownikow wizjonerow pozwalniac zwalniaja tylko ludzi ktorzy tak naprawde jako jedyni pracuja!!!! jak murzyni by zarobic marne grosze dla rodziny ,niestety wszystkie osoby nie wyjada z tego kraju :( to jest smutne .Niech Pan Melon przyjrzy sie kto go naciaga na pensje bez pracy a kto tak naprawde pracuje

jja

Słyszalem o jakis aneksach do umów ...ale nie wiem czy dotyczyły wzrostu czy spadku wynagrodzenie.Ja zarabiałem koło 2 tyś ale wszystko zależy od rejonu ,byli tacy którzy zarabiali ponad trzy tys ale to był max ,reszta to sciema.

monia

Witam .Może ktoś się orientuje jakie jest w Ciechanowie podobno szukają nowego przedstawiciela handlowego - presellera ?? jakie są tam warunki?

Nie ma takiej opcji muszisz załozyc działalnosc

Piękny i Młody

Panowie zamiast pisać głupoty zrobic kat C i do roborty wtedy macie umowę o pracę ale za to macie nagrodę 12h na głowie w pracy:) A jeszcze dodam ze towar sprawdza sie na czytnik w sklepach :) To ze w kramelu jest redukcja etatów wie kazdy bo otworzyli oddział na w Warszawie nie dlugo bedzie na śląsku w okolicach Katowic. A to ze vanseller ma przerabane to wiadomo gdzie byś nie pracował jako vanseller masz zawsze przesrane. Skoro nie odpowiada ci Vanseller w kramelu to robisz kat C proponują umowę o pracę dostajesz super ciężarówkę tylko jeden ból 15h możesz pracować taki mały szczegół.

robią

Czyli robią cię na 100%, na umowie V2? Dobry biznes zrobiłeś, nie ma co! :)

gość

Hej mam pytanie byłam/byłem dzisiaj na rozmowie i mam drugi etap czy możecie mi powiedzieć cos o tej pracy ? jak płacą na poczatek ? czy zwracają pieniądze które trzeba płacić zusowi co miesiąc ? czy jest to uczciwa praca z której można spokojnie utrzymac siebie i może rodzine ? warto się w to pakować ?

wujek

Kramel sprzedaje mentos?

jedz,pij,żyj

witam,kolego Ja odnośnie twej wypowiedzi V1 na V2 WSZYSCY, Na kiedy się szykują te zmiany,jeśli coś wiesz więcej i co się w ogóle dzieje.VAN z V1

byk

co to v1 v2 v3 i z czym to się je ( znaczy ile do kieszeni)

możecie mi podpowiedzieć o co chodzi z tym ogłoszeniem na radom widzę go już 4raz? czy nikt się nie nadaje?

Powiem tylko tyle na temat Firmy KRAMEL Pracuje tam okolo 7 lat i jestem bardzo zadowolony Firma jest Bardzo solidna caly okres 7 lat pracy nie moge powiedziec o Firmie zlego slowa.Jestem Bardzo zadowolony i bardzo przywiazalem sie do Firmy KRAMEL. Pozdrawiam Paweł i polecam nasza FIRME

• Jak się pracuje w Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

2.1/5 Na podstawie 832 ocen.
  • Piotrków Trybunalski