Opinie o Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) w Piotrków Trybunalski

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) w Piotrków Trybunalski

to ilu was teraz na magazynie pracuje?ogrzewanie macie czy nadal misie polarne chodza?daty spisujecie jeszcze rzetelnie?

Magazyn
@Anonim

Nie ma problemów z ogrzewaniem magazynu. Przynajmniej pracownicy nie zgłaszają takiego problemu. Pracowników jest odpowiednia ilość. A jak się zwolni miejsce to natychmiast jest zatrudniany nowy pracownik. Chętnych do pracy nie brakuje. Wszystko gra i trąbi. To że wszyscy nasi pouciekali do konkurencji bo u nas kijowo płacą (usunięte przez administratora)

Piotrków Trybunalski
@Magazyn

Wy to w tej Warszawce to się chyba musicie długo nachodzić żeby znaleźć robotę za najniższą krajową. U nas za taka kase to się jeszcze przedziaduje

Robert

Witam. Jestem zainteresowany pracą brygadzisty w Warszawie , doszły mnie jednak słuchy o likwidacji warszawskiego oddziału. Chciałem się dowiedzieć czy to jest prawda i kiedy to nastąpi oraz na jakie mniej więcej wynagrodzenie oraz benefity mógłbym liczyć. Pozdrawiam

@Robert

Panie Robercie, nie są prowadzone żadne działania, o których Pan wspomina – zarówno w siedzibie głównej w Piotrkowie Trybunalskim jak i w naszych oddziałach w Warszawie oraz Płocku. Nie prowadzimy aktualnie rekrutacji na stanowisko Brygadzisty. Niemniej, jeżeli jest Pan zainteresowany pracą w naszej firmie, prosimy o bezpośredni kontakt pod adresem e-mail: kontakt@kramel.pl. Z poważaniem Zespół Kramel Invest

Alfi

czy to prawda że w miesiąc uciekło w Warszawie 3 magazynierów a kolejnych 3 już pakuje walizki?

Skowron
@Alfi

Wspaniała praca ,ludzie o bardzo dużej kulturze osobistej , zarobki wyśmienite - zaskakiwały mnie swą wielkością co miesiąc , warunki socjalne wręcz bajkowe. Premia świąteczna szokująca. Pytacie dlaczego zrezygnowałem? Otóż sam nie wiem ,chciałem po prostu dać innym posmakować tak wspaniałej pracy. To naprawdę nie w porządku że przez tyle czasu mnie było tak bardzo dobrze a inni nie mieli tak jak ja. Dlatego odstąpiłem to wymarzone miejsce pracy kolejnej osobie. Nie było to łatwe. Chcę pozdrowić wspaniałego brygadzistę który swą niezłomną postawą oraz wyjątkową kulturą osobistą , uczciwością ,obiektywnością i sprawiedliwością budował nas wszystkich w pracy. Przyznaję że odejście było moim największym błędem życiowym. W nowej pracy brakuje mi wielu rzeczy i nie potrafię się w niej odnaleźć. Kramel to wyjątkowo rodzinna firma. Zachęcam wszystkich bo warto. Pozdrawiam Skowronek

Miki
@Alfi

Tak 3 odeszlo

Lidia

@Sroka Dzięki za info. A są dodatki w Kramel Invest? Ewentualne premie?

przychodzicie jeszcze na 5 rano?macie 3 zmiany to znaczy jedna nocna?ile linijek teraz trezba robic 1700??towar na biezaco rozkladany?wegiel kupiony na zime?jak cos moge podjac prace ale chce 5500netto plus premia 1700netto

Fredi
@Anonim

Słuchaj przychodz , przychodz bo rąk do pracy brakuje, wszyscy się ostatnio po kolei zwalniają , tak jak piszesz tylko nocki tu są i zimą zakładamy 3 waciaki bo jest zimniej niż na dworze , jeśli chodzi o kasę to Cię rozczaruje dostaniesz 2100 na łapę ale jak wyrobisz z 900 linii to możesz dostać parę stów premii , palety się same u nas rozkładają , jak się już przewrócą i 10 razy po tym przejedzie paleciakiem

@Fredi

Hahaha wiem bo tam robiłem to prawda z tym zimnym magazynem koszmar

magazyn
@Anonim

ale wy już jesteście nudni z tym zimnym magazynem i innymi bajkami wyssanymi z palca. widzę, że wypowiada się ktoś, kto dawno w firmie nie był - ekipa jest stała i stabilna. na marginesie: jak ktoś ma wyobrażenie, że zimą na terenie magazynu gdzie są dostawy będzie 25 stopni, to chyba niestety nie ma pojęcia o tej pracy. pozostaje poszukać ciepłej posadki biurowej

Lidia
@magazyn

No niestety na magazynach na ogół nie ma ogrzewania. Napisałeś, że w Kramel Invest są dobre relacje między ludźmi. A co myślisz o sposobie zarządzania w tej pracy?

@Lidia

Zarządzania ? Jest spoko towar rozłożony brygadziści mili przypisywali mi dobre zamówienia 26 pozycji soków więc miałem siłownie też w pracy kilka palet wyszło z tego zamówienia musiałem szybko to robić bo linijki mnie gonily fajna praca żałuję że nie pracuje już tam

Prawda
@Anonim

Dokładnie. To sa bardzo dobre zamówienia. 25 linii samych soków każda pozycja po 200 z czego połowa soków na górze nie wiadomo gdzie , a potem zamiast trzech godzin oddelegowania wpiszą ci 1 bo za wolno robiłeś. Kolesiostwo i układy. Starzy pracownicy się szwendają i prawie nic nie składają a mają 750 zrobione a z ciebie robią durnia i biegasz jak głupek i ci na koniec miesiąca wychodzi 400. Dobrze że się zwolniłem stamtąd bo już nie mogłem patrzeć na tą hipokryzje i wariatkowo

anonim5
@Prawda

dokladnie kolesiostwo i uklady dlatego ucieklem bo mam mózg i jestem bardzo madry

jerzyki

no ale ty macku tez sie wydurniasz na magazynie chodzisz wyprostowany jakbys kij polknol

Cipek
@jerzyki

krengosłup się nie zgina sie dla niego . Zesztywniał od siedzenia na stołku

fiut

jak wyglada teraz praca na magazynie? sa 3 zmiany? duzo jest roboty?

Kuba
@fiut

Wiadomo że jest dużo roboty , brakuje ludzi nikt już nie chce robić za psie pieniądze , zostali już tylko tumany albo ci co spłacają komorników , kredyty albo alimenty

nik
@Kuba

bardzo "merytoryczna" opinia i chyba nie o tej firmie jednak

łotr
@Kuba

nie wiesz to nie pisz nieudaczniku, bo ludzi u nas nie brakuje. mamy nowe firmy w ofercie i dlatego są potrzeby. jak nie wiesz bo nie jesteś u nas, to się nie odzywaj tumanie ha, ha, ha....

@łotr

We wpisie, na który odpowiedziałeś była podana informacja o niskich zarobkach pracowników magazynowych zatrudnionych w firmie Kramel Invest. Czy mógłbyś się odnieść do tego zdania? Chciałbym, abyś ocenił, czy rzeczywiście zarobki nie są zbyt wysokie, czy może w Twojej ocenie są one adekwatne do ilości powierzonych obowiązków?

Ruslan
@Dawid

Ja pracował u Polszi ta zarobił 3500 złotych na misiac. Ja dumał szto budu szukat kraszu lepszej roboty. Tutaj w tej firma woni zaproponuwali meni 2400 zł. To śmiszno. Ja był zdziwowani szto Polaki pracujut tut bezkosztowo za taki maleńki wypłata. W Polszi za taku maleńku zapłata ne utrymajut. Taki kopiku grosze je i na Ukrainie.Ja teraz pracuju w Germany i zarabiaju 2000 ewro to 8500 zł. Polaki nie pracujut bezkosztowo tomu szto wy budete zarobliaty mniej niż Ukraintsy. Ja ne rekomenduju tsej zakład

Paulina

Cóż za elokwentna i inteligentna odpowiedz. To że Kramel słynie z niskich zarobków to żadna tajemnica , ale że już Ukraińcy się będą z tego śmiać to się nie spodziewałam. Wstyd

Dawid

Proszę, abyś na forum publicznym nie obrażał innych uczestników dyskusji. Obrażanie nie prowadzi do niczego dobrego. Skoro zarobki są jednym z problemów, to zastanawia mnie, jak obecnie wygląda sytuacja kadrowa w tej firmie? Jestem ciekaw, czy są problemy ze znalezieniem nowych pracowników.

nik
@Dawid

z tego co mi wiadomo nie ma problemów z zatrudnianiem pracowników. jak jest wolne stanowisko to jest zatrudniany pracownik - tak to chyba zwykle wygląda ;) a jeśli o zarobki chodzi to są normalne - wyrównane wzgledem tzw konkurencji

@nik

Obecnie za prace fizyczną magazyniera itd. zarobki wynoszą około 3000 zł NETTO. Firma kramel nadal z uporem maniaka poszukuje ludzi za 2800-3000 BRUTTO! Plus niewielka premia. Pensje nie są już rynkowe , zatrudniając się tutaj jesteś już na starcie 500- 700 zł (netto) w plecy do tego co płaci konkurencja , a w sakli roku daje to już sporą kasę. Należy pamiętać o tym że co roku podnoszona jest płaca minimalna o około 10% , w przyszłym roku wyniesie 2450 brutto , co jak łatwo policzyć za dwa kolejne lata kramel będzie zmuszony zwinąć się z rynku bo przecież nie podniesie pensji swoim pracownikom bo tego nie pamiętają najstarsi górale. Pracowników w ogóle nie mogą znaleźć , na trzy odejścia z firmy ledwo 1 osobe znajdą która i tak zaraz ucieka. Tragedia. Nie polecam jest rynek pracownika obecnie i łatwo znaleźć firme która płaci uczciwie. Kramela nie polecam zdecydowanie

Sherlock Holmes

ja to bym nie pracował tam w ogóle ani nie zamawiał u nich niczego , jak czytam to forum. Ciarki po plecach przechodzą , już lepiej zbierać puszki , złom i makulature

Dawid

Skoro rzeczywiście jest problem ze znalezieniem osób chętnych w firmie Kramel Invest to zastanawia mnie, czy z tego tytułu osoby, które tam pracują, muszą mierzyć się ze zwiększoną liczbą obowiązków? Jestem ciekaw, w jaki sposób pracodawca radzi sobie z brakami kadrowymi.

Sramel

Nie polecam pracy na vansellingu. Chyba, że chcesz robić z siebie pajaca na sklepach.

Agnieszka
@Sramel

Oczywiście szanuję Twoje zdanie, ale byłoby dobrze, jakbyś spróbował powiedzieć nam coś więcej o specyfice pracy w Kramel Invest. Musisz bowiem wiedzieć, iż Twoja wypowiedź jest zbyt ogólnikowa i w żadnym razie nie posłuży osobom, które poszukują tu konkretnych informacji o tym pracodawcy. Może napiszesz coś odnośnie wynagrodzenia? Czy składa się ono z samej podstawy, czy można liczyć na jakieś premie uznaniowe?

Prezes
@Agnieszka

Premie uznaniowe. Dobre. Cieszcie się cebularze ze firma wam cokolwiek płaci. Starczy wam na bilet PKS i ziemniaki z cebula a kto wie może sobie kupicie kiedyś własny rower z Niemiec. Musicie robić ciężko na 6 cyfrowe pensje swoich preziów i ich wakacje 4 razy do roku w ciepłych krajach

van
@Prezes

ale bzdury wypisujecie... ale jak to mówią: kiepskiej baletnicy to i rąbek u spódnicy przeszkadza. ludzie po kilkanaście lat pracują i dobrze się mają, ale zawsze się jakiś frustrat musi znaleźć i prywatny czas marnować na nic nie wnoszące komentarze. polecam się zająć swoim życiem, bo zajęcie na które marnujecie czas świadczy tylko o Was

Adam Małysz

Witam. Jak jest z tym wekslem na stanowisku merchandisera? Jest zupełnie in blanco, czy bezpiecznie można podpisać taki dokument z firmą?

Kamila
@Adam Małysz

Bardzo chciałabym udzielić Ci precyzyjnej odpowiedzi na to pytanie, lecz nie jestem pracownikiem Kramel Invest. Może w niedługim czasie znajdzie się ktoś, kto to zrobi. Znalazłam jedynie informację, że praca na stanowisku Merchandisera to praca w oparciu o własną działalność gospodarczą - firma oferuje pełne wsparcie w zakresie dopełnienia formalności oraz pokrywa wszelkie dodatkowe koszty związane z założeniem/ prowadzeniem działalności. Jeśli zdecydujesz się na podpisanie tego dokumentu, to daj nam znać.

Wilk
@Adam Małysz

Można podpisać., jeśli jesteś uczciwy. To weksel wewnętrzny Kramela nie bankowy jak kiedyś i nie może być użyty przez kogokolwiek innego. Jest in blanco ale do wartości spornej orzeczonej wyrokiem sądu. To wszystko jest wpisywane w deklaracji wekslowej.

Iwona
@Wilk

Super, że zechciałeś odpowiedzieć użytkownikowi @Adam Małysz. Być może teraz podejmie on decyzję o rozpoczęciu swojej współpracy z Kramel Invest. Nie da się chyba ukryć, iż sporo wiesz o ogólnym działaniu tej firmy. Czytałam, że pracownikom proponują tam unikatowy system szkoleń - są przekonani, że proces wdrożenia oraz późniejszego szkolenia jest kluczowy dla zadowalającego rozwoju pracownika. Realizują zatem unikatowy system szkoleń przy użyciu niezawodnych standardów pracy. Byłbyś tak uprzejmy i powiedział coś więcej na ten temat? Brzmi to bardzo interesująco, ale wymaga dopowiedzenia.

Miku
@Iwona

Każdy pracownik dołączający do Kramel'a bierze udział w dwudniowym szkoleniu teoretycznym w siedzibie głównej, następnie bierze udział w dwutygodniowym procesie wdrożenia - codzienne ze swoim kierownikiem. jeśli później są jakieś elementy, które sprawiają pracownikowi trudności - kierownik pomaga na bieżąco. są też organizowane okresowe szkolenia dla wszystkich pracowników np. z technik sprzedaży

@Miku

A co w przypadku, gdy nowa osoba w trakcie dwutygodniowego procesu wdrożenia zrezygnuje z pracy w firmie Kramel Invest? Taka osoba ponosi wtedy koszty związane ze szkoleniami, które do tej pory przeszła? Proszę o informację, jak ta kwestia wygląda.

Miku
@Łukasz

z tego co wiem nigdy nie było takiej sytuacji... :) natomiast szkolenia są darmowe - nikt nie podpisuje żadnych "lojalek"

@Miku

Dziękuję za sprecyzowanie. W sumie to dobra informacja, że nie są podpisywane żadne wstępne umowy przed rozpoczęciem szkolenia. W międzyczasie zauważyłem, że firma Kramel Invest dodała ogłoszenie o pracę na stanowisku magazyniera. Ktoś z Was mógłby przedstawić, jak wyglądają warunki zatrudnienia na tym stanowisku?

Rodo
@Łukasz

Jak wygląda praca magazyniera opisał ,, Na szczęście były'' trochę niżej

Nelson
@Rodo

Na szczęscie były dla firmy :) takich jak on nam tutaj nie potrzeba.

@Rodo

Ok myślałem, że od grudnia tamtego roku uległo coś zmianie. Chciałbym mimo wszystko potwierdzić, czy rzeczywiście jest tak, że pracujemy również w weekendy? Weekendy są obowiązkowe, czy może tylko dla osób, które wyrażą chęć pracy w te dni? Liczę na Waszą pomoc.

Nelson
@Łukasz

Praca w weekendy tylko dla chętnych, w zakresie obowiązków i odpowiednio płatne. Jest też możliwość dorobienia, dla osób chętnych w nadgodzinach za dodatkowe wynagrodzenie.

Agnieszka
@Nelson

W takim razie to dobrze, że praca w weekendy jest jedynie dla chętnych osób, które na przykład chciałyby sobie trochę dorobić. Super, iż już wyjaśniliśmy tę kwestię. Ja z kolei chciałabym Cię przy okazji dopytać o nieco inną rzecz. Jak firma Kramel Invest podchodzi do zatrudniania pracowników tymczasowych? Czy mają one szanse w procesie rekrutacji?

Barney

Cześć, czy ktokolwiek wie jak wygląda praca w tej firmie na terenie Płocka ?

Paulina
@Barney

Z tego co się dowiedziałam firma Kramel Invest prowadzi unikatowy system szkoleń przy użyciu niezawodnych standardów pracy. W firmie jest też początkowy, trzymiesięczny okres wypowiedzenia. Po więcej informacji możecie sięgnąć tutaj -->> https://kramel.pl/praca/ Czy obecni pracownicy tej firmy zgadzają się z jej założeniami? Ile trwają szklenia w tej firmie? Są płatne? Czy czujecie się po nich przygotowani do dalszej pracy w Kramel Invest?

Tomasz

jak wyglada praca specjalisty ds obslugi klienta ?

Tomasz

Jak wyglada praca specjalisty ds obsługi klienta , bo ukazało się ogłoszenie w Płocku i nie wiem czy skaładać CV ??

Szkielet

A czy ktoś ma wiedzę na temat tego jak wygląda praca w tej firmie na terenie Płocka?. Konkretnie praca w charakterze magazyniera?. Za opinie z Piotrkowa czy Warszawy dziękuję, już się naczytałem.

Yogi

Witam. Czy ktoś wie czy to Kramela płonie? Warszawa Annopol: Pożar na Białołęce 31 stycznia 2019 r. [ZDJĘCIA] [WIDEO] Pali się hala spożywcza niedaleko ... Polskatimes - 3 godziny temu

Maniek2223

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Kramel to normalna firma! Płacą na czas, warunki pracy dobre. Wiadomo, że trzeba pracować. Nikt nikomu nie będzie płacił za siedzenie i patrzenie w sufit. Atmosferę tworzą ludzie – ja mam to szczęście, że pracuję z fajnymi. A niektórym komentującym radzę najpierw spojrzeć na siebie czy nie mają sobie nic do zarzucenia …

Cycu

My wychodzimy z pracy o 5 rano , i mamy cały dzień dla siebie he he... bo śpimy 2 - 3 godziny , i co (usunięte przez administratora) ?

pussy
@Cycu

ale ty madry jestes o kurcze

tomek

Mam pytania o stanowisko Przedstawiciela Handlowego - Vanseller Teren Wrocław,Trzebnica - jaka forma zatrudnienia - jaka średnia podstawa? - jaka flota (możliwość użytku samochodu w celach prywatnych/limit kilometrów?) - dużo obowiązków poza godzinami pracy? - duża ilość punktów dziennie do odwiedzenia? - czy sprzedaję produkty z samochodu?, czy tylko robię zamówienie. Z góry dzięki za wszelkie informację.

Przeciwnik hejterow

Bzdury piszesz dzieciaku!!! Jak nie wiesz to nie pisz lub lecz kompleksy u psychologa. Tomek: Tylko sprzedaż z samochodu dlatego vanselling Auto tylko do użytku służbowego ze względu na odpowiedzialność materialną za towar Wizyt około 20 w zależności od dnia Forma współpracy w oparciu o działalność gospodarczą Pozdrawiam

Maja
@tomek

Czy przesyłałeś już do firmy Kramel Invest swoje CV, czy dopiero to rozważasz? Z chęcią dowiemy się, jak przebiega rekrutacja i jaki jest jej wynik. Wszelkie porady na pewno będą cenne dla innych osób. Masz już doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego? Sądzę, że forma zatrudnienia, jak również wynagrodzenie mogą w znacznym stopniu zależeć od indywidualnych ustaleń z pracodawcą. Kramel Invest to jedną z największych firm działających w branży FMCG. Czy w takim przypadku należy mieć odpowiednią specjalistyczną wiedzę, aby aplikować do tego miejsca?

VS
@tomek

Spróbuj aplikować - myślę, że warto

mario

Niestety potwierdzam. Wytrzymałem tam 3 miesiące okresu próbnego i podziękowałem. To był dramat. Zero szkolenia , skaner w łapę i zasuwaj. Ciągłe poganianie i pretensje , żadnego wsparcia ,nikt nie wie gdzie towar leży. Za to normy z kosmosu. Praca dla mocno zdesperowanych , odradzam !!!

@mario

To już na szczęście nieaktualne. Magazyn jest na czysto. Nie pisz nieprawdy bo nikt na początku nie dostaje skanera, tylko przez pierwszy miesiąc rozkłada towar. To, że nie przedłużyłeś to dobrze, bo dałeś pracę ludziom, którzy potrafią pracować efektywnie

Serdecznie witam was Ja przyszłem do Kramela choć naczytałem się dużo złych opinii i nie żałuje. Jest co prawda taki jeden magazynier co ciagle mu się wszystko nie podoba i chce podburzac ludzi, ale po cichu smieja się z niego pozostali. Atmosfera w miare, ale jak unikam tego gościa na zmianie to nawet fajna. Praca cieżka nawet bardzo ale kasa jest zawsze na czas, nie zabierają premii za drobiazgi tylko naciskają żeby szykować towar. A jest co szykować, czasem nawet za dużo. Paleciaki i wozki sa sprawne, u mojego poprzedniego pracodawcy konkurencji Kramela były w złym stanie, bez serwisu, ale wiadomo trochę mniejsza hurtownia Nie mam już nad sobą kierownika który tylko biegal za mną i sprawdzał czy się nie pomyle. Chyba Kramel ma dobre ceny bo zamowien jest dużo. Ubranie daja przerwy na fajke sa nie odliczają od czasu pracy jak to zwykle bywa. na początku trudno bo dużo asortymentu ale nie ma chłodni jak ktoś ma pytania to odpowiem przez priv- niech da znać

Misiek

Ja w Nowy Rok mam wolne

jack
@Misiek

Chyba to logiczne, że wszyscy mają!

Celina

Czy to prawda że 1 w Nowy Rok wszyscy na 8:00 do pracy na porządki ?

Napo.

A co wklejać?

• Jak się pracuje w Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w Kramel Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (zakończona działalność) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

2.1/5 Na podstawie 832 ocen.
  • Piotrków Trybunalski