Opinie o Sep Peeters Polska Sp. z o.o w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Sep Peeters Polska Sp. z o.o. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sep Peeters Polska Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sep Peeters Polska Sp. z o.o w Opole

Witam, pytanie skierowane do pan. Zaszłam w ciążę pod agencja, czy któraś z pan była w podobnej sytuacji?

slawo

Pracowalem tam jakies 4 miesiace , to moje chyba 8 czy 9-te biuro pracy ktore zaliczylem , ale niestety chyba najgorsze . Zaczne od tego ze dojazd do pracy mial byc samochodem , po przyjezdzie uslyszalemod koordynatora - powiedzieli ci ze dostaniesz samochod ? zapomnij , bedziesz jezdzil rowerem - bezczelnie z ironicznym usmiechem , hotel z malutkimi pokoikami w ktorych lozko pietrowe dla dwoch osob ledo sie miesci , koordynatorow tylu co pracownikow , a polowa z nich nie wiadomo od czego jest , przyjezdzaja zeby sie pokazac , w niczym nie pomagaja , do pracy mialem 9,9 km , nie dostalem roweru elektrycznego bo dają od 10 km , a samochod od 15 , smiech na sali, to jakas drwina nie biuro , praca ciezka na stolarni 11 godzin dziennie , brygadzista polak codziennie (usunięte przez administratora) - daje ci rysunek techniczny i mowi - zrob to tak jak na rysunku i (usunięte przez administratora) go obchodzi , nawalony ze ledwo belkocze od rana , hahaha najgorsze biuro w jakim robilem , stanowczo odradzam

Kamil
@slawo

Na takich wyjazdach raczej nie ma warunków hotelowych więc nie ma co narzekać na kwaterę. Lepiej powiedz ile zarabiałeś? Za nadgodziny miałeś dodatkowo płacone, bo chyba 11 godzin w robocie to nie był standard tak?

znany

Witam nie polecam tej agencji Andzrzej Kordynator jest załosny ma układy z innymi pracownikami a dobrych pracowników wyrzuca , wydzwanie do kobiet nie polecam Agencji

znany
@znany

jesli ten post zniknie to znaczy ze Prawde mówie

Zuzanna
@znany

Patrz, już styczeń, a nie zniknął. A o co chodzi z tym wydzwanianiem do kobiet?

Ambasador

Krotko i na temat napisze. Mieszkam na prywatnym zakwaterowaniu, ale zarobki i sposob liczenia ich godzin jest po prostu magiczny ile nie przepracujesz nadgodziny czy nie tygodniowka wychodzi Ci taka sama roznica jest 10eur doslownie. A Rafalek z dzialu finansow to po prostu porazka totalna zawsze jest zajety i nigdy sie nie wyrabia najczesciej odpisuje po tygodniu. Jest osoba bardzo nie kompetentna pewnie zatrudniona po znajomosci bo do niczego innego sie nie nadaje. po zrezygnowaniu z pracy ostatnia tygodniowka nie trafila na moje konto i oczywiscie kontakt jest utrudniony sprawe skierowalem na droge prawna. Omijac szerokim lukiem za duzo cebulakow pracuje tam i dlatego jest jak jest. Polecam holenderskie agencje nie ma zadnych problemow Banda zlodzieji i oszustow.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Bartek

Witam. Jak teraz jest z pracą w agencji?? jest dużo godzin pracy??

Serdeczny

Agencja jest okej a kary są bez postawne jak wyjechałem na urlop w lepili mi karę za ponoć brudny pokój patroncili mi 75.euro z tygodniówki ze to za pranie materia na którym było gumowe ich firmowe prześcieradło za które potrącili z wypłaty mieszkam kaatsheuvel na klasztorze żeby iść zrobić sobie kawę trzeba z schodzić 2 piętra po tym z kawą do gór w pokojach nie wolno mieć czajników bo są kary kordynatorka Beata to porażka.,a sprzątanie zarzadałem fakturę za sposprztanie nie dostałem krojom pracowników na masa potrącają 4 euro tygodniowo za sprzątaczkę ale jej nie widać kasę firma bierze

nowa

Witam, czy pracuje ktoś na archiwum w okolicach Venlo i może wyrazić swoja opinie na temat pracy tam i zarobków ? Pozdrawiam

@nowa

Oferta pracy do archiwum to dla Sep Peeters nowy klient. Informacje które otrzymaliśmy od pracodawcy zostały przekazane pracownikowi. Więcej informacji na temat opinii o pracy uzyskamy od pracownika po kilku dniach pracy i wtedy możemy udzielić więcej informacji.

Agga1989
@nowa

Ja pracuje od nie dawna ale w porównaniu do pracy którą miałam ostatnio to ta to na prawdę super praca. Jest dużo pracy ale nie ma takiej nerwówki i na spokojnie wszystko można sobie robic. Praca z papierami jakies segregowanie itp.

@Agga1989

Ta praca w archiwum dla mężczyzn jest też??

Przybysz

Skoro ta agencja jest taka jak w większości opinni, jaką inną polecacie?

Robert Patyk

Pracowałem w agencji Sepeeters i moja opinia jest bardzo negatywna zostałem (usunięte przez administratora) na dwie pęsję,(usunięte przez administratora)została mi narzucona karą(usunięte przez administratora)kwotą 100 euro ,zwrócili mi dopiero jakzarządałem zapis z monitirioringu,za ostatni tydzień pracy nie dostałem zapłaty Jednym słowem agencja (sepeeters) to (usunięte przez administratora) nie proponuję nikomu oferty tej agencji mam na to dowody . WYŻEKAJCIE SIĘ TEJ AGENCJI

Czy nowo zatrudnione osoby w Sep Peeters Polska Sp. z o.o otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Sep Peeters

Każdy nowy pracownik przed przyjazdem do Holandii do Sep Peeters, Techwork lub Verbeek ma obowiązek pobrać na telefon aplikację P4F w której ma przed przyjazdem umowę o pracę, regulaminy i plan pracy. Przed przyjazdem każda nowa osoba otrzymuje wiadomość na wcześniej podany adres email jak zalogować się do aplikacji oraz hasło dostępu.

Ady
@Sep Peeters

Nie ma już veerbek ponieważ zmienili nazwę ze względu na oszukiwanie i okradanie ludzi instytucje się za nią wzięły ale jak większość agencij zmienili nazwę i jest jak zawsze

@Ady

Uprzejmie informuję, że firma Sep Peeters, Verbeek i Techwork połączyły się i tworzą 1 firmę, niema to apsolutnie nic wspólnego z powyższą informacją.

Witam. Pracuje może ktoś w Eidhoven przy ,,Pakowaniu warzyw i owoców''? jak z godzinami pracy?

Tragedia
@Tomek

(usunięte przez administratora) potrafią robic listę i wypuszczać czesc ludzi do domu o 12:00 mało godzin Polki które maja zielony czepek myślą ze złapały Pana Boga za nogi.Firma nieporozumienie wyrzucają ludzi nie wypłacają solarisa ukryte koszty kary każą jeździć do pracy z ludzmi bez działających dobrze chamulcow do pracy dzwonią nawet 1 h przed praca (usunięte przez administratora) maja pełno spraw założonych okradają ludzi banda złodziei

Nicus

Przez tą agencje wyjechałam w kwietniu do pracy praca jak wszędzie zarobki to różnie na sortowaniu warzyw to tylko na pierwszej zmianie można trochę zarobić na drugiej nie koniecznie praca w piekarni albo 4- godzin albo 12 nie ma stałych zmian nie ma stałych godzin i to na tyle o pracy. Natomiast jeśli chodzi o samą agencje to tragedia mieszkałam w klasztorze w kaatshevel niestety koszmar smród z niedrożnych kratek ściekowych, umywalki po zapychane zlewy w kuchni zamknięte bo po odkreceniu kranu wodą leje się na podłogę. Ale najlepsze jest to że agencja nakłada kary za wszystko na pracowników za zepsuty rozdrabniacz w kiblu po 100 e na łeb a to a plamę na suficie gdzie wodą lala się po burzy bo dach przeciekał 100e ściany podrapane, podłogi poobijane, dostajesz w takim stanie pokój a jak wyjezdzasz to ci za to potrącają a zapomniałam okna w kuchni podbite deskami żeby nie wypadły bo są zgniłe tak samo w pokojach nie które w ogóle się nie otwierają bo otwarcie grozi ich wypadnięciem. Nie polecam tej agencji obiecują że jest wszystko agd, TV a tam nawet nie działa w-f przestrzegam przed tą agencją.

Pracuś
@Nicus

Ja nadal pracuję w Petersie od dluższego czasu i też mieszkam na klasztorze to że tam wygląda ja wygląda to wina nie biura tylko tych co tu mieszkają. Ludzie teraz nie szukają pracy tylko rozrywki. To my lokatorzy odpowiadamy za czystość a kary to otrzymują tylko te osoby które na nią zasłużył a nie wszyscy lokatorzy. Przed wyjazdem do holandii otrzymałem listę co trzeba zabrać ze sobą i dlatego nie muszę po tobie myć garów żeby ugotować obiad po powrocie z pracy.

Peters

Uwaga Wiolka znowu szaleje, tym razem po 15 e kary za... Nie wiadomo co. Jak ostatnio przystało dla każdego lokatora bez wyjątku. Cóż menopauza.

Robert
@Peters

Witam, kary w tej agencji pracy to norma.

@Robert

Za co są przyznawane? Możesz podać jakieś przykłady takich sytuacji? Jak oceniasz kontakt z ludźmi z Sep Peeters, jest w porządku pod tym względem? Liczę na Twoją odpowiedź. :)

KarolinaPo

Pojechałam na wakacjach z chłopakiem do pracy w Holandii z agencji SepPeeters. Praca zawsze była! Jeżeli podczas wakacji był postój i zakłady potrzebowały mniej osób do pracy, biuro zawsze starało się nas wrzucić gdzieś indziej, żeby nie siedzieć na domku (my oczywiście też wykazywaliśmy chęci). Podczas 10 tygodni, jakie spędziliśmy w Holandii, na domku siedziałam dwa dni, nie wliczając weekendów. Jeżeli praca nie odpowiada bez problemu biuro stara się zmienić miejsce pracy. Koordynatorzy świetni, bardzo mili i pomocni, można wszystko załatwić z nimi. Mieszkając na lokalizacji w Oirlo, gdzie również znajduje się biuro Seppeeters, wcale nie było dużo kontroli. Jeżeli ktoś dba o czystość i ma na uwadze, że mieszka z innymi osobami nie dostanie kary! Byłam świadkiem jak trzy osoby dostały karę, ale to na własne życzenie. Jeżeli ktoś się nie dostosowuje do regulaminu (pali na terenie obiektu itd), albo ma taki bałagan, że głowa mała. Uważam, że osoby pracujące w biurze, zarówno w Polsce, jak i na miejscu w Holandii są bardzo miłe i wyrozumiałe. Jeżeli ktoś jest miły dla wszystkich i zależy mu na pracy bez problemu wszystko załatwi. Dziwią mnie opinie wystawiane na temat tego biura. Sądzę, że tak negatywne oceny wystawiają osoby, które same czymś podpadły i zamiast wziąć to na klatę, wolą zrzucić winę na wszystkich dookoła. My jesteśmy zadowoleni, nie mamy żadnych zarzutów i zdecydowanie skorzystamy jeszcze z tego biura!!!

Noname
@KarolinaPo

Chyba jesteś z biura

Ktoś
@KarolinaPo

Pani z biura albo żonka któregoś z koordynatorow????????????

Ktos taki

Nie polecam, firma (usunięte przez administratora), malo godzin, mala kasa

Odradzam biuro pracy z powodu żadnego szacunku do pracownika, robią co chcą, nie liczą się z tym że ktoś może mieć inne plany po nockach planują na popołudnie. W weekend nie można nic zaplanować bo dzwonią żeby do pracy przyjść jakie kolwiek sprzeciwienie się kończy się listem ostrzegawczym. Pana M który siedzi w biurze i jest niby koordynatorem to w ogóle szkoda komentować moim zdaniem nie wie on nawet co znaczy słowo koordynator.

Ktos

Pracowalam dla tej agencji, dorobkiewicze!!! ,wycisna Was ja cytrynę!!!szkoda gadać....A niby koordynator Marek to jakaś porażka, czlowiek na niewłaściwym miejscu, brak profesjonalizmu, czlowiek burak, zaganiacz

Sławek

z szacunkiem ..ja bylem i w seppeters i covebo uwierz mi ze w seppeters..bylo ..super...w covebo..bardzo ..nie super (styl pisania moj)..troche mi klawiatura..a jeszcze dodajac ..Zaimek "który" należy zapisywać przez "ó".

Sławek

i przyjazd..piszemy przez RZ nie pszyjazd...pszyjazdu odradzasz...czy przyjazdu ;)...wiesz powaznie..to od koordynatorow bardzo duzo zalezy......

Ko
@Sławek

Sławek czy ty masz coś z głową nie tak?

@Ko

z głowa ..mam wporzadku..tylko nie moge pracoewac w Polsce przez 3 lata..bo w 2016 okradli moja firme której jestem prezesem spolki z o.o. 14 wydz KRS Czerniakowska 100 Warsza...i mam komornika ..moja droga jest zasadzenie upadlosci konsumenckiej i praca ale nie w Polsce..z glowa nie tak to wpisz slawomirsoszynskiwix...zrobisz taka strone na wix? zalozysz spolke z o.o.bedziesz jak ja dawal prace..skonczylbys oficereska w Koszalinie..elelktronika wydz.automatyki? watpie jeden mial komis i go wylali...a to co wtypisuja o seppetes..jasne bylem w covebo..ale koordynatorzy do bani..podaj swoj mail to ci wysle zdjecia..i zobaczysz..

Xmaks
@Sławek

Czy możesz wypowiedzieć się bardziej o covebo? Planuje wyjazd w następny weekend

nicck

Robię w sep Peeters od 4 miesięcy i nie było przestojów. Zarabiam 330-380 tygodniowo na rękę, mieszkanie w miarę ok wiadomo nie jest to hotel 5 gwiazdkowy ale warunki są przyzwoite.

jolab
@nicck

Witam nicck,znalazlam sie w ciezkiej sytuacji i musze opuscic mieszksanie tu w Holandii do poniedzialku rano wiec bardzo prosze abys przeslal mi nr do tego biura w Holandii,sprawa bardzo pilna

Slawek

w innym miejscu przez innego posrednika 540 netto na tydzen

user
@nicck

Sory,ze dodam taki komentarz ale robią was w (usunięte przez administratora) Holandia i Belgia na obecna chwile najwiecej placa ! Norma tygodniowa na umowie Holenderskiej jest to 700 euro na dzialaności mialem 31 euro/h jako monter

ON
@nicck

Za ile godzin dostales 330 euro bo ja za 47 dostalem 290 euro za soboty nie placa 150% a powinni za nadliczbowe nie placa nic wiec nie mow glupot(usunięte przez administratora)

Adamur
@nicck

Tak kolego ładnie zarabiasz na naprawie palet u turka tyrana, po 12 h dziennie. Gratuluję.

Przy czym

Karol

Czy w firmie jest szacunek do pracowników ?

@Karol

Tak, zwłaszcza na Pakistanie

B

Witam, chcialbym sie dowiedziec jak wygladaja zakwaterowania przez Seppeeters. Dostalismy z partnerka oferte pracy, i mamy sie stawic w Poniedzialek na miejscu w Leunen. Mamy pracowac na dwoch roznych zakladach pracy, ja na rozladunku i zaladunku wozkiem ept za +12e brutto, a partnerka na "etykietach".

Zostaw merytoryczną opinię o Sep Peeters Polska Sp. z o.o - Opole

• Jak się pracuje w Sep Peeters Polska Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Sep Peeters Polska Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sep Peeters Polska Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 4 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sep Peeters Polska Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Sep Peeters Polska Sp. z o.o napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sep Peeters Polska Sp. z o.o