Opinie o Sep Peeters Polska Sp. z o.o w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Sep Peeters Polska Sp. z o.o. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sep Peeters Polska Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sep Peeters Polska Sp. z o.o w Opole

Aki

Jak ktoś lubi być (usunięte przez administratora), trsktowanym jak (usunięte przez administratora) to miejsce w sam raz dla niego. Ściągają prscowników nie mając wystarczającej liczby etatów. To sprawia że zarabiasz niewiele, co z ledwością starcza na zapłacenia im za lokum. I do tego są im potrzebni ludzie - żeby utrzymać majątek i rządzące nim bydło. A co będzie z pracownikiem, co on z tego ma, mają głęboko w (usunięte przez administratora)

Lola

Do kiedy będą obowiązywać obostrzenia w związku z kwarantanna podobno jest zalecana nie obowiązkowa i czy wszystkie agencje muszą się stosować do nowych obostrzen

Pracuś

Jak ci tak źle to po co szukasz pracy za granicą, zostań w domu, ???? Ja tam nie narzekam, z tugodniówki jestem zadowolona a pracować trzeba wszędzie bo nikt ci za darmo nic nie da, różnie bywało ale napewno nie jest aż tak źle.

Panie Tomaszu w żadnej pracy nie dają nic za darmo ani w Polsce ani za granicą. W piekarniach pracuje bardzo dużo osób i mało kto się skarży, jak osoby mają za ciężko zawsze można zadzwonić do biura i poprosić o zmianę pracy. Pan akurat został zwolniony z pracy za brak higieny. Wszystkie mieszkania wyposażone są w łazienki, prysznice, pralki itd.

@Sep Peeters Polska Sp. z o.o

Zgadzam sie ja za darmo to tylko czasami chodzilem na obiad do Caritas w Siedlcach..po drodze :)

Lola

Czy jeśli chciałabym zacząć pracę w sep Peters czy po przyjeździe z Polski muszę odbyć kwarantanna

@Lola

W firmie Sep Peeters/ Techwork obowiązuje 10 dniowa kwarantanna, firma kieruje również na testy i jeżeli wynik jest negatywny a pracodawca wyrazi zgodę to można pracę podjąć wcześniej niż po 10 dniach. Dotyczy to nawet osób powracających z urlopu. Obostrzenie nie dotyczy osób które już przebywają na terenie Holandii.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
pipi

hej co powiecie o pracy pakowanie pieczywa Waalwijk warto teraz się wybrać?jak godziny zakwaterowanie?potrzebny jest język angl.?

Witam, czy ktoś może napisać opinie o pracy w piekarni i zakwaterowania h? Dziękuję

Ciekawy
@Kasia

Witam też szukam opinii o piekarni

@Kasia

Praca na piekarniach spoko, nie jest ciężko. Największy problem jest z ludźmi, zwłaszcza z Polakami, którzy tam już dłużej pracują i w każdej nowej osobie uważają potencjalne zagrożenie swojego stanowiska pracy. Po prostu należy mieć twarde 4 litery i wykonywać swoje. Wypłaty na czas. Nawet jak coś się nie zgadza na salarisie, to informuje się emailowo biuro, wyjaśniają, i ewentualnie jest robiona korekta. Mieszkania również są w porządku. Jak i w domu prywatnym tak i służbowym trzeba dbać o czystość, a uniknie się na pewno kar.

Ciekwy

Witam jak wygląda praca na piekarni

Adrian Bargiel

SepPeters oirlo to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) ,ODRADZAM Więcej info na priv. Sunia666@interia.pl

@Adrian Bargiel

Dzień dobry To nie wina firmy Sep Peeters, że Pani Justyna nie może wrócić do pracy bo jej w kilku zakładach podziękowano za pracę. Proszę nie wypisywać głupot. Pan Adrian ma dobrą opinię w pracy i może wrócić do zakładu bez problemu. Pozdrawiam

Adrian Bargiel
@Sep Peeters Polska Sp. z o.o

nie chodzi o Justynę tylko o mnie. Do tej pory nie otrzymałem pieniedzy 320€ mimo ze dostałem solaris. Do banku nie wpłynęły wiec gdzie sie podziały?

@Adrian Bargiel

Panie Adrianie, zgodnie z informacją jaka Pan otrzymał, pieniądze za wakacyjne zostały terminowo jak zawsze przelane na Pana konto, prosze sprawdzić w swoim banku, co jest powodem braku wpływu.

Adere11

@Adere11

............

(usunięte przez administratora) to zdjęcie domu te osoby probuja oczerniac wszystkie osoby tam pracujące i zarządzające ul. Chłodna 20 33-330 sytuacja nie jest ciekawa. Biuro było jakie było ale nie można nikogo dyskryminowac latami i do grobu wpedzac. Żaden były ani teraz zatrudniony pracownik tam nie mieszka. Ale sytuacja nie jest kolorowa ponieważ został użyty podsłuch i manipulacja która może doprowadzić do tragedii.

ES

Jedna z bardziej wiarygodnych agencji. Praca ok, zarobki na czas, mieszkania zgodne z zaleceniami Gemente.Kontakt zarówno z agencją jak i opieka koordynatorów bez zarzutu, każdy problem jest do rozwiązania. Jeśli ta agencja byłaby taka zła, to czemu ludzie przez wiele lat pracują przez tą agencję, to czemu osoby, które musiały z różnych powodów zjechać do Polski, po jakimś czasie wracają właśnie do tej agencji? Przecież w całej Holandii jest ich mnóstwo! Najlepszą opinią o danej agencji jest własna opinia - jak ktoś chce pracować przez Peetersa to niech przyjedzie i niech sam się przekona a nie słucha opinii osób, które są nastawione "ANTY" na Peetersa a i tak dalej przez tą agencję pracują.

@ES

Masz racje ja pracowalem przez seppeters..i bylo bardzo OK :) potem przez covebo ..hmm moze agencja nie zla ale pomoc koordynatora ..DRAMAT 4 , miejsca zamieszkania..3 miejsca pracy ..jednego niby wywalili a ..jak sie okazalo ..przeniesli..brod w pokoju moim ..jejku podaj mail..to wysle zdjecia bo moglbym to zrobic na facebook ale to nie do konca wina agencji covebo..koordynatorow tam z pewnposcia moje opinie o covebo wczesniej..wlasciwie o organizacji..a w seppeters napisalem..ludzie pomocni..sam koordynator dowozil do pracy..jak cos zle to powiedzial..robil grafiki sprzatania..muial reke na pulsie ..bylem w Oirlo..

Jaa
@ES

Ile ci zaplacili za tą opinię ??

@Jaa

2000 euro, żyć nie umierać

Jaa

Nie interesuje mnie co mowi tvp info ale to ze nie wypłacają pieniędzy do tego arogancja w biurze i (usunięte przez administratora)

Slawek

a i to moze istotne toszke podalem Wasze dane o zwrot podatku..bo kase dostawalem od seppeters co tydzien a pracodawcow mialem od licha tam gdzie mnie agencja poslala..np praca sezonowa oskurzanie norek

Daria długo byłaś w sep? Jak uważać na salarisy,skoro tylko dla nich są czytelne

Pracuję tu już od dłuższego czasu i jak zdarzyło się że jakiejś godziny brakowało to jak zgłoszisz to do tygodnia masz korektę.

Ktoregos razu wysle wam solaris jak oszukuja tylko zaslonie swoje dane ile zabieraja nie placa za swieta 200%,za nadgodziny,za soboty po odtraceniu wszystkiego wychodzi 6,20 to jest zlodziejstwo dzwonisz to nie odbieraja telefonu i nie ma korekty co ty opowiadasz czlowieku nie wprowadzaj w blad ludzi

Slawek

masz..racje kiedys na poczatyku przez nieuwage..nie zatwierdzilrem godzin pracy i wyplate mialem po 3 tyg..na konto INGNL

watus

uwaga na agencje zostawila ludzi po 3 tygodniach bez kasy nam za caly tydzien po 10 godz na polu zaplacili 95 euro

Lucky

Witam odnośnie tej agencji o ile można tak ja nazwać to odradzam, organizacja bardzo kuleje w tej pseudo firmie która posiada swoje biuro w gospodarstwie... zakwaterowanie 3+/10. Marek który przyjmuje pracowników jest po prostu chamski w stosunku do osób które przyjeżdzają . Co do zarobków to się nie chce już wypowiadać bo szkoda gadać . Jak macie inna opcje na prace to skorzystajcie z niej .

@Lucky

jasne skorzystajcie z covedo to jak zarazic sie koronawirusem

Pracuś
@Lucky

Sep to jedna z najdłużej funkcjonujących agencji pracy w Holandii a nie jak piszesz "kulejaca..." biuro mieści się w Oirlo a w Leunen tylko przyjmuje koordynator. Takich zaangażowanych osób jak koordynator Marek to mało na tym świecie. Co do zarobków to przecież wiesz jakie stawki Ci proponowali. Szkoda czasu marnować na takich jak Ty. A mi się tu podoba, mam fajną pracę i spoko warunki mieszkaniowe. Pozdrawiam pracownik Sep.

Slawek

Pracusiu z poważaniem ..rozumiem rozżalenie itd..bylem i w sep..i covebo..A I NIE JESTEM KOORDYNATOREM..obserwatorem..tak..powodzenia tylko nie wpadnij w inna agencje ja ja po seppeters...oczywiscie byli tez Ci co nazekali ale mozesz mi wierzyc..nie jestem koordynatorem ani rodzina koordynatora ..a przekonalem sie na podtawie 2 pobytow ze seppeters ..nie wiem jak gdzie indziej..w Oirlo..wypadl naprawde OK .(usunięte przez administratora)

Tyson

Witam Pracuje W Sep I czas czas cos nie tak Raz wypłacaja mnie Raz wiecej niemoza doliczyc sie Z kasá,godziny coprawda sa ale okradajá na godzinach niepolecam

@Tyson

Jak długo pracujesz w Seppeeters? Ja pracowałam naprawdę długo i tylko 2 razy nie zgadzały się godziny po e-mail do biura była korekta.Jezeli chodzi o pracę to naprawdę w porządku,gorzej z ludźmi.Taki przykład: w piekarni w Tilburgu trzeba uważać na kilka osób są to panie Łucja Lila,Magda ,Katarzyna.Jeszcze kilka osób by się znalazło.Co prawda teraz Dutch Bakery obsługuje Otto.A szkoda.Mimo wszystko polecam Seppeeters

Praca holandia

Witam, mam pytanie do osób którzy chcą wyjechać do pracy za granicę, jeśli nie macie z kim jechać to może pojedziemy razem no ja też chciałbym jechać tylko samemu trochę dziwnie. Szukam osób raczej powanie myślących o pracy i życiu. Ja jesteś dosyć poukładanym chłopakiem mam 24lata i własne auto. Jeśli was zainteresuje to ogłoszenie to piszcie na emaila to poszukamy jakieś normalnej pracy. dawid59.1996@wp.pl.

holender

witam dostalem propozycje pracy na mrozonkach od 18.05.2020 i nie pracuje w holandii pierwszy raz wiem jak jest w agencjach i wiem ze wala kary za nic. ale czy sa godziny tam i czy jak pojade to nie bd robil po 30 h na tydz

Zostaw merytoryczną opinię o Sep Peeters Polska Sp. z o.o - Opole

• Jak się pracuje w Sep Peeters Polska Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Sep Peeters Polska Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sep Peeters Polska Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 4 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sep Peeters Polska Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Sep Peeters Polska Sp. z o.o napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sep Peeters Polska Sp. z o.o