Opinie o Sep Peeters Polska Sp. z o.o w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Sep Peeters Polska Sp. z o.o. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sep Peeters Polska Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sep Peeters Polska Sp. z o.o w Opole

Łukasz

(usunięte przez administratora) Dzwonisz z problemem to się rozłączają. Nie przyjmujcie się tutaj do pracy bo pozalujecie

Pracuś
@Łukasz

Sam jesteś "pałacem", jaka twoja wypowiedź taka kultura, ha ha ha. Dziwne hm że jak inni dzwonią to się dzdzwonią tylko Ty nie potrafisz. To może firma piwinna żałować że przyjęła pajaca do pracy.

Z całego serca odradzam tej agencji. To co robią ludziom jest po prostu przykre. (usunięte przez administratora) ze strony koordynatora na porzadku dziennym, traktowanie jak śmiecia, obrażanie, brak wypłaty, kary za wszystko. Naprawdę z szacunku do siebie ludzie jesli chcecie wyjechać, czy pracować i mieszkać przez ta agencje to lepiej szukać pracy w Polsce.

Slawek

A propo agencje jest ich od groma mam 4 propozycje wyjazdu od Berlina 10 luty musze poczekac Abs przez upadlosc konsumencka Pozbyc sie komornika Agencja seppeeters.. jak agencje zyje z pracy naszej 8o Euro Za tydzien..ale ok Pokoj daje Gaz wo de Robert przyniosl mi garni Jak wyjechalem do Aldi bllisko Oirlo...internet mialem...mam dylemat pd 10 Anglia albo Holandia w ANGLII 12 funtow Godz.. wiem bylem w Basildon Firma Argos..w Holandii zarobki..ok moja byc..jedzenie Dramat i drogie..kupowalem w polskich sklepach..w Horst...w niektorych sklepach nie akceptuja MasterCard...oplaca sie w Holandii zarabiac tu wydawac

Sequ
@Slawek

Wy po przekroczeniu kanalu to macie jakies nowe umiejetnosci w opowiadaniu bajek? 12f w argosie, ciekawa bajka, spedzilem kilka lat na wyspach, roboty na magazynach po 1200f czy tam 8.5f/h jak kto woli, Basildon, miasto syfiaste pod Londynem, kwatery po 100f/tyg za pokoj lataja, szybko policzyc idzie, 1200-700, 800 utrzymanie, jak ci z 2tys zl zostanie to bedzie dobrze

jacek
@Sequ

zgadza sie pracowalem w UK. coraz gorzej jak dostaniesz 3oo f na tydzień to po 3 miesiącach pod agencja zakladowa o wiecej placi. zarobki lepsze w Holandii.(usunięte przez administratora)

Slawek

nie chce mi sie joz nie z lenistwa pisac jak komus seppeters sie nie podoba to niech jedzie..odradzam covebo...moze to nie agencji wina ale koordynatorów.... w seppeters na pozytywna opinie moja mial wplyw Koordynator ..gadalismy prosto i na temat..Robert z Oirlo

Leszek

Chciałem ostrzec potencjalnych zainteresowanych pracą w tej agencji iż będą mieszkać w kiepskich warunkach z ludźmi różnych nacji min z rumunami i rosjanami poza tym kradną pieniądze notorycznie pod postacią kar od 70euro do 350 a pani Wioleta z biura śmieje ci się prosto w twarz. Tragedia nie polecam.Podalem tego seppetersa do CNV bo ukradli mi 150euro po moim wyjeździe (usunięte przez administratora)

@Leszek

Dzień dobry, Szanowny Panie Leszku wraz z partnerką po raz pierwszy przyjechaliście Państwo do pracy w październiku 2018 roku, potem był urlop, powrót do pracy i teraz za 3 razem twierdzicie, że jesteśmy złą agencją pracy, kiepskie warunki, kradzieże itd..... Proszę przedstawić sytuację od początku, iż ze 4 razy przenoszona Państwa z mieszkania na mieszkanie bo były kłótnie z pozostałymi mieszkańcami i to mieszkańcy zgłaszali do biura skargi, że prowokujecie Państwo kłótnie i wprowadzacie chaos na mieszkaniu. Otrzymaliście Państwo świeżo wyremontowany i odmalowany pokoju a po kilku tygodniach pokój nadaje się do ponownego malowania, są na to dowody- zdjęcia i to było powodem potrącenia 2 x € 75= € 150 z wynagrodzenia za malowanie pokoju. Firma Sep Peeters oprócz osób z Polski zatrudnia osoby z Rumunii i Litwy nie z Rosji. Proszę nie dyskryminować osób innej narodowości, każda osoba ma prawo przyjechać do innego kraju i w nim przebywać, pracować itd. Każdy pracownik otrzymuje klucz do pokoju i drzwi wejściowych, wstęp do pokoju oprócz pracownika ma tylko osoba z biura która w asyście koordynatora ma prawo wejść do mieszkanie i pokoju na kontrolę a tę informację- regulamin, otrzymuje każda osoba podejmująca pracę w Sep Peeters.

@Leszek

Z tego co wiem i widziałem Holandia jest pełna cudzoziemcow... Jesli przeszkadzają ci ludzie z innych państw to zostań w Polsce czlowieku. Jak idziesz do sklepu po zakupy i widzisz osobe o innym kolorze skory to skladasz zażalenie do kierownika sklepu zeby im nie sprzedawał towaru...albo myslisz ze kierowca autobusu ich wyrzuci i beda chodzic pieszo bo tobie to nie odpowiada. Jedz czlowieku do Anglii albo Francji to zobaczysz jaka jest mieszanka ludzi jeszcze jak sie odezwiesz ze ci nie odpowiada ich pochodzenie to wywala cie z pracy na (usunięte przez administratora)ryj

@Leszek

Z Rumunami moze jedna pani moldawianka z Rosjanami nie bo nie przyjma Rosjan do pracy..jestesmy w Unii to tak a Rosja NIE..

Benek

Sławek mistrzu wiedzy o świecie.....a Mołdawia jest w Uni ? Tak samo mołdawian i rusek mogą pracować w UE jak dobrze pokombinują

Obserwator

Co nie zmienia faktu że kary w Holandii są nielegalne

Obserwator

Co nie zmienia faktu że kary w Holandii są nielegalne

@Obserwator

he he jak dobrze pokombinuja..to fakt..

@Benek

poczytaj co Seppeters pisal do Leszka ..Nie z Rosji

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
sssssssssssssss

ktoś się wybiera do venlo, albo może coś więcej powiedzieć?

Szon z biura

Szon z biura w Olsztynie przekreeety niepolecam wysyłają dla zloddieeeji z axxxxxintoruuu

Slawomir

mialem 3 agencje ..jedna byla do pracy w technic color Piaseczno..tu seppeters..jest na 1 miejscu..W Oirlo super..pokoje , czysniutko, koordynator .nadzor a bylem w wojsku 19 lat kiedys sam prowadzilem nadzor...jesli komus sie nie podoba seppeters to niech pojdzie do covebo zobacczy ..robert z Oirlo co gadalismy to wiedzial ze tulamn soie po Holandiach bo na prawnika 2500 joz oplacilem o upadlosc konsumencka bo w 2016 roku ..gwizdneli mkojej firmie sprzet .ktorej jestem prezesem...i strone internetowa mam 2 i 3 na wordpres

Sep Peeters Proszę o szczegóły w jaki sposób został Pan/Pani oszykany/a, co jest powodem pisania, że jesteśmy oszustami. Nie zawsze winny jest pracodawca. Pozdrawiam

Leszek

Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd i przestać kłamać, bo mieszkaliśmy na dwóch lokacjach 23 i122 druga po urlopie dlatego bo za każdym wyjazdem zdaje się pokój!!!!!!!Proszę wymyślić lepszą historię jak musicie nas oczernić.A jeżeli chodzi o pieniądze ukradzione nam przez agencję seppeters pod pretekstem kary za zabrudzone ściany i po naszym wyjeździe to informuję iż jak chcieliśmy zdać pokój przed wyjazdem to koordynator przez tel poinformował nas że nie ma czasu i żebyśmy klucze z rowerów i pokoju zostawili Rumunom którzy mieszkali z nami) A tydzień później przy ostatniej wypłacie zniknęło 150 euro!! (usunięte przez administratora) Nie polecam

@Leszek

oj chyba przesadziłes..przeciez nie zdasz euro w depozyt koordynatorowi..kase mozna nosic ..albo schowac ..albo przekazac innemu albo miec w banku a przy sobie grosze..oj za duzo albo porownujac agencje seppeters do covebo to jak Hotel Hayath W warszqawie do Kurnika

Slawomir

Czytam i to nic sie nie zmienia bo niektorzy nigdy chyba nie zrozumieja ze agencja jest posrednikiem pracy ona zalatwia i pomaga to ty ze swojej pracy placisz ze pomaga ..nic nie ma za darmo chyba ze jak w kabarecie limo ..pracowac na uliczna PANDE...klekac na chodniku..wyciagnac reke i wolac Pan DA pan DA :)

Eugenia

Odradzam! Pracowałam przez ta agencje X lat wszystko jest dobrze jeśli nie masz swojego zdania i dasz się pomiatać pseudo koordynatorom , umiesz dobrze lizać (usunięte przez administratora) masz godziny i stałe miejsce pracy Na zakładzie pod nazwa Dutch Bakery pracują dziewczyny które pozjadały wszystkie rozumy zamiast pomoc ludziom jeszcze utrudniają im życie Firma zatrudnia w 50% Polaków a kolejne 50% to rumuny które kradną na potęgę Biuro zamiast pomagać szkodzi

@Eugenia

Sep Peeters, Bardzo proszę nie obrażać osób z Polski ani innych narodowości. Nie ważne czy jesteś Polakiem, Rumunem, Litwinem jesteś osobą- pracownikiem i nie tylko obcokrajowcy "kradną na potęgę ". Nikt nikomu nie szkodzi a wręcz staramy się na bieżąco rozwiązywać Wasze problemy. Jeżeli ktoś nie potrafi współpracować lub mieszkać z innymi osobami to powinien starać się o samozatrudnienie i pozostać w kraju. Pozdrawiam

Maria
@Eugenia

Pani Eugenio nie zgadzam się z Pani opinią.Pracowałam w Seppeeters ponad dwa lata - nie miałam żadnych problemów czy to ze strony biura czy że strony koordynatorów.I nikomu nadmieniam nikomu nie miałam......jak to Pani ujęła.Problem stwarzają sami pracownicy,bo się nie chce bo mam wyj......,a potem żal i pretensje.

Eugienia
@Sep Peeters Polska Sp. z o.o

Samo biuro nie jest święte zabierając pracownikom pieniadze pod pozorem przeróżnych kar za np. ustawienie temp na więcej niż 18 stopni gdzie ludzie pracują na chłodni czasami po 12 h i wracając do mieszkania chcą się ogrzać a biuro tego zabrania Wystawiacie „faktury „ za kary napisane odręcznie i byle jak skserowane bez jakiegokolwiek podpisu pod nią przy czym nakładanie takich kar przez biura na pracowników jest nielegalne i niezgodne z prawem I możecie darować sobie pisanie tych pochlebnych komentarzy na temat biura każdy wie jak sprawy się maja i przez ten czas nie poznałam ani jednej osoby która w 100% dobrze by się wypowiadała na temat tego biura. A co do kradzieży w pracy okradł mnie człowiek pochodzący właśnie z Rumuni na duża sumę pieniędzy wiedziałam kto to jest zgłosiłam ale nie mogliście nic z tym zrobić poniewaz nie mam zamontowanej kamery w portfelu

super agencja 100 silnia ocena

Slawomir

nie musze dodawac opini bo pisalem pracowałem .przez seppeters bylo ok przez covebo ...DRTAMAT jak koronawirus

Slawomir

Jak ktos narzeka na seppeters to niech popracuje a bylem PROSZE POCZYTAC O COVEBO W SEPPETERS BYO SUPER rosze czytac od pazdziernika do 21.12.2019..byłem w Oirlo sofi mam konto ing NL wyrabiane w Horst mam potem agencja seppetrs było ok nie duze wynagrodzenie ok 8 brutto agencja z Robert koordynator była ok 89 za pokój internet był agencja dała rowery..bo do Aldi było ok 1,5 km do Horst 6 km z Oirlo ..ale po zakupy..praca moja przy norkach była sezonowa wiec Robertowi powiedziałem jade na swieta .Robert powiedział jak wyjedziesz to poszukaj innej agencji bo ci co zostawali szli na piekarnie agencja miała tyle ofert ...ok poszukałem covebo uff dramat 4 miejsca zamieszkania ..jeden pan jak piłem kawe spadł ze schodów odesłano go do Polski bo alkohol, narkotyki jezdziłem z nim do szpitala jak o tłumacz angielskiego..szyto mu podbródek, i w Polsce chirurg szczękowy w covebo obiecali mi prace przy roślinach ok zadowolony dlaczego prposze wpisac w google slawomirsoszynskiwix.....tam jest moja strona internetowa..jestem prezesem spółki z o.o. XIV wydz KRS ul Konstantyńska 100 i zajmowaliśmy sie roslinami , ogródkami , projektami pojechałem bo covebo mi pobiecało taka prace okazało sie to wypłata po miesiącu ok 11 euro pracowałem w vion food group przy szaszłykach potem palety..najpierw dali mi biały kask jak szedłem na obiad 12.30 Pan pokazał palec do góry ze ok dostałem niebieski kask ..pracowałem było ok ..zapoznawałem się z praca ..mówiłem koordynatorowi z covedo nie po 1 roku zostaje się oficerem.. w vion food group..prace rozpocząłem na szaszłykach ..w przeciągu dnia doszedłem do wprawy..przeniesli mnie na chwilę i potem Mariusz powiedział ze jak mnie przezucili to musieli 2 razy zatrzymac linie..układania kosteczek miesa na szaszłyki bo ok praca lekka tylko wprawy trzeba..potem przeucili mnie do lintelo ..wypaty co tydzien ukladanie zmrozonego miesa 25 kg na palety po 5 sztuk . Najpierw wyrzucanie ich ze skrzynek zmrozonych..o stl metealowy tzreba silnie uderzyc..ulozyc na palete...owinac zeby trzymalo sie ..ok byl audit ..dnia 12.03 przerwy s tam od 12.30 ..po godziny poszedem mwiem tym co wczesniej pracowali ze mna powiedziaem ide do ubikacji..ok siusiu..wrcaem zapomniaem wejscie kodem..byo 12.25 poszedem na palarnie poczewka pracowaem wtedy 3 dzien 2 dni wczesniej z Litwinem..ostatni Rumunem..Powiedziaem Rumunowi wczeniej ukjadaj tak jak ja z Litwinem ..podobaa m u sie moja praca..mowi nie pracuj tak szybko..:) ..a Rumun nie sucha jeszcze powiedzia po angielsku polska ..to swinia ..o kraju...i zmrozona ze skrzyni czesc wini spada mu na stop 1. COVEBO przesadziło bo ..obiecali inna prace przy zieleni...NIE wypata po miesiacu OK - mozna zaliczke byo 150 euro ale przez koordynatora.. 4 rqazy zmiana zamieszkania 3 razy miejsca pracy... 4 za niedbalstwo pozyczyem acznie 105 euro..50..40..15..oddali..u mnie oficerska kupiem euro w Kantorze w Mirsku 5. Alkohol narkotyki, brak konkretnej pracy brud..w piatek mi napisali ze mnie usunieto z pracy i nie moga znalezc innej i prosze opuci mieszkanie..hi hi ja joz w czwartek po tym brzydko mowic (usunięte przez administratora) zamwiem busa pastrans za 60 euro na sobote z Miasta Aalten kod 7121 Haartsestraat 11 Nie tylko ze wzgldu na koronawirus ..brud , brak takiehj oferty pracy co mi zaproponowano Tam po przesaniu zdjec tego mojego pokoju wspwspacza...do koordynatora..kontrola miasta nad czystoscia..w niedziele mnie tam nie bylo a mieszkancy wreszcie sprzatali zdjecia mam załacznik jedno zdjęcie ze ze wzgledu na wysokie kwalifikacje hmm nie trzeba miec kwalifikacji zeby nie chciec mieszkac w ...tym czyms Pani Martyno moze Pani cos ..zmieni ..oczywiście wpisy o covebo..nie moje ale skads sie wzięły

Chce się dowiedzieć, więcej jak z zakwaterowaniem ?

Slawek

..nie pisze ze jestem zachwycony ...ani nie zniechecony ing w Horst konto mam . sofi mam, nie narzekam zeby zostac oficerem musialem 4 lata przetulac sie w WSO WOPL Koszalin .inni nie inni takk..Leszku agencja jest Posrednikiem pracy a nie urzedem pracy..Ty pracujesz ..Ty zarabiasz ..Agencja cos Ci daje to im placisz...znaczy odliczaja z Twojej wyplaty sobie..nie narzekam na seppeters ..bardziej narzekam na komornika bo mam. ja wrocilem do Polski od 09.02 moge jechac przez inna Agencje do pracy w Holandii za 540 euro na tydz..Leszku 1 PRAWDA AGENCJI PRACY JEST WIECEJ JAK LOMBARDOW W SIEDLCACH>>WYBIERZ ODPOWIEDNI>>TELEFON SAMSUNGA KUPILEM LOMBARD ZA 150..jest OK

Leszek

Tragedia zabierają ci pieniądze. Nie polecam

@Leszek

:Laeszku..nie pisze ze jestem zachwycony ..inni nie inni takk..Leszku agencja jest Posrednikiem pracy a nie urzedem pracy..Ty pracujesz ..Ty zarabiasz ..Agencja cos Ci daje to im placisz...znaczy odliczaja z Twojej wyplaty sobie..nie narzekam na seppeters ..bardziej narzekam na komornika bo mam. ja wrocilem do Polski od 09.02 moge jechac przez inna Agencje do pracy w Holandii za 540 euro na tydz..Leszku 1 PRAWDA AGENCJI PRACY JEST WIECEJ JAK LOMBARDOW W SIEDLCACH>>WYBIERZ ODPOWIEDNI>>TELEFON SAMSUNGA KUPILEM LOMBARD ZA 150..jest OK

Diablo

Odradzam agecje zwolnili mnie za wypadek w pracy i pogarda

Felek
@Diablo

Ha ha...Jak miałeś wypadek to z pewnoscią byłeś na chorobowym a po chorobowym to już mogą wypowiedzieć kontrakt A bo i tak z tygodnia na tydzień się przedłuża. żadna agencja niema prawa zwolnić na chorobowym. Może zwolnić jak zjedziesz do PL podczas chorobowe lub jak już skończysz chorobowe. Nie wierzę w to co piszesz, firma nie podjęła by takiego ryzyka, to nie nowicjusze. Pozdrawiam

Krzys
@Diablo

Nie Polecam tej Agencji małe zarobki kary za be co a w szczególności nowe mieszkanie w horscie mieszkałem tam według mateczka gloscha tak odebrali mieszkanie że odpływ w kabinie zatkany z wypłaty potracili po 25 euro śmiech A mareczek glosch totalnie porąbany uważajcie na niego kawał (usunięte przez administratora) typowy nic dziwnego z zabrza

@Krzys

Panie Krzysztofie, Pan Marek nie jest odpowiedzialny za mieszkania, jest koordynatorem, w sprawie mieszkań to trzeba rozmawiać z Panią Wiolettą a Pana prywatne sprawy proszę załatwiać poza forum go work.

@Diablo

To Ty pracowales ze mna przy norkach?

bono

juz jakis czas pracuje dla sep peeters ... agencja hmmm oczywiscie zawsze mogloby byc lepiej ale nie ma co narzekac...

takii

nie ma tragedii. mi pasuje

Zostaw merytoryczną opinię o Sep Peeters Polska Sp. z o.o - Opole

• Jak się pracuje w Sep Peeters Polska Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Sep Peeters Polska Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sep Peeters Polska Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 4 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sep Peeters Polska Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Sep Peeters Polska Sp. z o.o napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sep Peeters Polska Sp. z o.o