Opinie o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tyco Electronics. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tyco Electronics na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Anonymous

Firma wykancza psychicznie gorzej niz w Auschwitz a pani Jola z htsa jest jego (usunięte przez administratora) . Nie pozdrawiam Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie da rady

Dziunia
@Anonymous

Weź nie pytaj, weź sie przytul :):) Jolcia na najlepszą brygadzistke :):) Jak trzeba to zwróci uwage ale też potrafi powiedziec dobre słowa....

@Dziunia

Taka najlepsza brygadzistka jak z pól pupy za krzaka :) Nieporadna, jak coś nie idzie po jej myśli to dopiero pokazuje swoje drugie "ja" :) Traktuje ludzi według swoich humorków..zostało zapomniane co działo się na kabelkach? oj wielka szkoda Nie nadaje się na brygadzistkę ma problemy emocjonalne co przelewa je na ludzi... Umie nieźle zmanipulować ludzi.. potrafi okiełznać każdego po czym chodzi i obgaduje każdego z osobna. Taka mam opinie na temat Jolci najwspanialszej brygadzistki roku :) Zapomniał wól jak cielęciem był

Xyz
@Anonymous

Problemy emocjonalne masz Ty i ... nie oceniaj człowieka teraz gdy dzieje się Tobie wielka krzywda. To świadczy tylko o Twojej inteligencji.

@Xyz

Nikomu wielka krzywda się nie dzieje, działa się jak miałam do czynienia z ta panią na kablach na szczęście mam to za sobą i więcej nie muszę słuchać takiej pierdusnicy, aczkolwiek szkoda mi ludzi co tkwią w tym bagnie.. Bo co jak co dochodzą mnie niezłe słuchy o tej pani, nic się nie zmieniła po zdegradowaniu :) Współczuje koleżankom z żółtego PATOLOGIA i nic więcej. Wyrażam swoja opinie powtarzam :) A ty jak widać rzekomy Xyz nie masz pojęcia o Joli ona ulubi sprawiać pozory :)

automatyk

Witam wszystkich z działu technicznego, chciałbym zaczerpnąć informacji na temat tego działu, jak atmosfera, co należy do obowiązków automatyk-elektryk, jak płacą, jak kadra zarządzająca tym działem? warto startować na to stanowisko? pyta człowiek z 20 letnim doświadczeniem w UR. Dzięki

elektronik
@automatyk

Praca ok , kasa w zależności od umiejętności kadra kierownicza spoko. Obowiązki? raz będziesz zmieniał świetlówki a po godzinie naprawiał maszynę za parę milionów, chyba jak wszędzie.

wściekły

Nie polecam tej firmy ... Za cały miesiąc pracy dostałem 8tyś koron, czyli ledwo 1600zł... Gdzie na umowie jest 19tyś brutto, po odciągnięciu jakieś zostaje 14... Gdzie są moje pieniądze ja się pytam ?! Moje sugestie dla Tyco Electronics: Przestańcie okradać ludzi. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Obiecują góry, a dostajesz mniej niż w Polsce ...

Kablowa

Jak tam Orange day ?

@Kablowa

Super - Pracodawca dał 1.5 godz wolnego od pracy i jeszcze coś na ząb się trafiło

@Nowa

Szkoda tylko że z premią i podwyżką nie jest tak chojny

Bieda
@Kablowa

Nie samą pomarańczową czapeczką pracownik żyje niestety...

Obok
@Nowa

Piszesz super!? Cieszysz się że pracodawca dal Ci kawałek ciastka???? Nie jadłaś jeszcze w tym Roku ciasta? Boże...

zero odzewu od 7 miesięcy

czemu?

logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz

Generalnie fajnie się to czyta jak już się w TE nie pracuje ...lata mijają a w zasadzie nic się nie zmienia :). Firma miała swoje plusy i minusy zarówno w kwestiach samej pracy, jak i "materiału ludzkiego". Jedni narzekają - inni chwalą ...wszystko zależy od "punktu siedzenia" ...tak było, jest i będzie. Pozdrawiam.

Rafi

Generalnie generalnie to jest ciepło A w zasadzie zimno.

jarosław

Ulala, doszły mnie słuchy, że na 4-tym piętrze coraz więcej ludzi składa wypowiedzenia. Nawet za czasów Sławomira nie było tak źle. A podobno to jeszcze nie koniec. Może da to wreszcie dyrektorowi do myślenia. Chyba już cały żółty budynek ma dosyć dobrej zmiany i gościa, który robi co chce. Trzeba wreszcie zrozumieć, że rotacje pracowników nie są spowodowane wyłącznie niskimi pensjami. Liczy się także atmosfera w miejscu pracy, a ta niestety ma wiele do życzenia przez jednego człowieka, który niestety nie liczy się z ludźmi...

Rybak
@jarosław

Masz rację pieniądze to nie wszystko...pamietam czasy kiedy zarabiałem o wiele mniej ale nie wracałem (usunięte przez administratora) do domu .A pan kierownik obudzi się za późno czyli po 3-miesięcznym okresie wypowiedzenia tych osób... :( Cóż nastepne w drodze.

EKB
@jarosław

Jeżeli tak źle się dzieje to tu się kłaniamy nie tylko kierownictwu ale także związkom zawodowym .

Maciej
@jarosław

To nie tylko kierownik. Kierownik dal wolna rękę swojemu podkierownikowi mistrzowi liderowi i brygadzistom. To Oni takze szaleją zeby za wszelką cenę się wykazać i pokazać że są do czegoś potrzebni. Szkoda tylko że kosztem tych biednych najbardziej pracujących robitnikow. Przykre czasy nastały. Teraz wiem co znaczy słowo KORPORACJA.

liść
@Maciej

masz racje , albo robią AUDYTY ; mi już psycha nie wytrzymuje;

radek

jakie macie opinie nt. brygadzisty, (usunięte przez administratora)

Ewelina
@radek

szukasz pracy jako brygadzista właśnie w Tyco Electronics? Możesz powiedzieć, co skłoniło Cię do wyboru tej firmy? Masz jakieś informacje na temat obecnej sytuacji firmy, które pomogą w podjęciu decyzji o rekrutacji innym zainteresowanym?

radek
@Ewelina

Moja dziewczyna pracuje w tej firmie od jakiegoś czasu i ma bardzo źle zdanie o jednym z brygadzistów. Na tyle gość jest chamski i niemiły że postanowiliśmy zgłosić to jako mobbing. Ciężko jest mi powiedzieć cokolwiek o pracy tam. mistrz jak i drugi brygadzista są normalni i nie robią problemów z niczym.

BHP
@radek

No wiadomo przychodzą młodzi do pracy i myślą że za siedzenie w telefonie się dostaje wypłatę, a jak brygadzista zwróci uwagę to zaraz mobbing.

Usłyszałem na zebraniu w auli, że te premie to wspólne dziecko zarządu i związków zawodowych. Tylko pytanie kto kogo i pod wpływem czego??? Bo widać, że to dziecko jest w ogromnym stopniu niepełnosprawne i nawet najlepsza terapia tego stanu nie poprawi. Jest tyle kruczków, że bardzo łatwo doprowadzić do tego, aby tej premii nie było. Poza tym wysokość tej premii to jakaś żenada. I dlaczego na temat finansów nie wypowiada się dyrektor finansowy, tylko nowo przyjęta personalna. Ale jak to naczelny kilka razy powtarzał, tak ustalono...

N/N
@pracownik

Mnie tylko jedna myśl przeszła przez głowę.Ze ludziom z tzw.zarzadu nie było wstyd swoim pracownikom powiedzieć o tej żenująco smiesznej premii prosto w oczy.Ja bym tak nie potrafiła!

zorba
@pracownik

Czy gdyby na temat premii wypowiedział się dyrektor finansowy, a nie personalna, to ta premia miałaby większą wartość ?

angie
@zorba

Bardzo "mądra" uwaga, co ty za szkoły kończyłeś, pisz na temat gdy coś komentujesz.

zorba
@angie

Sądząc po tym, gdzie pracujesz. to były niezłe szkoły.

prima aprilis
@pracownik

masz rację , śmiech na sali ; że związki na tą premie się zgodzili ,!!!!!!!!!!!

Gogo
@prima aprilis

Co to są za związki! Tylko z nazwy! Zarząd jest dumny i szczęśliwy z Nich! Każdy pracodawca marzy o takich Związkach Zawodowych.

Nowa

Witam, pracuje od kilkunastu dni, na szkoleniu pani mowila nam, że obowiązkowo należy chodzić w ubraniu roboczym o okularach Dlaczego młoda dziewczyna na kablach na rannej zmianie nie stosuje się do tego to znaczy że nie wszyscy muszą?

@Nowa

Niestety, są wybrańcy losu, którzy nie muszą stosować się do norm ogólnych. Pomijając pracowników fizycznych, w większości są to pracownicy umysłowi. Wchodzą sobie na halę niczym panowie tego świata (i panie też). Nie dość, że bez butów roboczych i okularów, to co niektórzy jeszcze łeb do góry zadarty, jakby lepszy był jeden z drugim, ani cześć ani pocałuj mnie w (usunięte przez administratora) . Po prostu wieś śpiewa, wieś tańczy...

Chłop
@Nowa

Większość osób z biur nie zakłada okularów ochronnych wchodząc na halę produkcyjną. Nie wiadomo z czego to wynika. Pewnie z wygody. To dość specyficzni ludzie.

wkład
@Nowa

nie narzekać będzie premia ; Motywacja jak cholera !!!!!!!

xyz
@wkład

Zaszalejemy z tą premią.

Angela
@Nowa

Zapewne chodzi o dziewczynę na produkcji, no to by się zgadzało ale wszystko do czasu

@xyz

Ludzie co myślicie o premii czy jesteście zadowoleni ? jakie macie zdanie na ten temat?

Parabola
@Nowa

No jest sukces! Wielki!!!Ja nie wierzę do dziś!!! Wielkie szczęście Nas spotkało!!! Super!!!

Kacha
@Chłop

Poruszając się tylko po drogach transportowych nie ma obowiązku zakładamia okularów ochronnych

#
@Kacha

Coś słabą masz wiedzę na temat noszenia okularów ochronnych .

Mini
@Kacha

Jak Twoja wiedza jest taka na temat noszenia okularów to ciekawie człowieku jak Ty pracujesz. Powinieneś(as) być szczęśliwy(a) ze firma Cie trzyma. Gdzie indziej nie dałbyś (dalabys) rady!

Technolog

Gdzie moja paczka? Znowu zaginęła na magazynie? Co tam się dzieje?

Kurier
@Technolog

Twoja paczka jest w ... paczkomacie lub na poczcie Panie techlogu

Byly pracownik

Firma ok ludzie spoko ale .... kazsy wie co ale

dziadol

Witam Panowie i Panie.. Proszę Was bardzo o info czy centra CNC TycoE posiada...?.Jeśli tak czy jest szansa się dostać...na stanowisko operatora CNC.. Z góry dziękuje za jakiekolwiek informacje...czy jest wakat zanim wyśle CV.. Pozdro...

Prezes
@dziadol

Wakat może pojawić się w każdej chwili, warto wysłać CV Są dwa wydziały, które posiadają centra CNC -> narzędziownia oraz HDC w narzędziowni będziesz miał do czynienia z produkcja nowych części, jak i wsparciem pod katem serwisowania elementów tłoczników, form wtryskowych, częściami linii automatycznych montażowych itp. Jeżeli chodzi o wydział produkcji HDC - to praca często powtarzalna nastawiona na obróbkę detali odlewanych -> mimo powtarzalności, można/trzeba pokazać niekiedy kreatywność, przy optymalizować programy. Pozdrawiam

Global

Przeczytaj na spokojnie te wpisy i już będziesz wiedzieć jaka jest atmosfera.

Global2
@Global

Global ale o prasach nic nie piszą.....

Prezes

Prasy/ Tłocznia to wydział gdzie trzeba pokazać zaangażowanie i chęć do pracy, a w zasadzie do współpracy z zespołem. W mojej ocenie warto

pszyszły

drodzy bydgoszczanie dajcie więcej info o S. M. z tego co dobrze kojarzę, to teraz siedzi w szczecinie. myślę, żeby aplikować ale znajomy który pracuje tam od kilku tygodni mówi że nie warto ze względu właśnie na s.m. dajcie jakieś sprawdzone info mam nadzieje że pomozecie

wrr
@pszyszły

szczerze odradzam, ale do ciebie decyzja.

@pszyszły

Znajomy ma rację, nie warto, szczerze nie rób tego. Pracowałem z SM dosyć długo, klient do niczego, daj sobie spokój...

przyszły
@anonymous

a coś więcej jesteście w stanie powiedzieć?

@anonymous

to tak samo jak JK z serwisu

koordynator sekcji piątej

I co inżynierowie z żółtego, skończyło się przesiadywanie godzinami na stołówce oraz długie wyjścia na papieroska, nowy szeryf zrobił z wami porządek, podobno wszyscy się go boją, tak trzymać. A my z kabli i blaszaka po staremu, wpadnijcie czasami pogadać a nie wszystko w biegu...Do zobaczenia.

Żółta gimbaza
@koordynator sekcji piątej

Prawda to co piszesz. Nie zauważyłem u inżynierów jedzenia na biurkach internetu odpalonego w laptopach. Jednak coś na dobre! Nawet ta niska i szeroka dziewczyna jest chyba na diecie:)

Pit
@koordynator sekcji piątej

Masz racje. Może skończy się ta rozpusta, choć do blaszaka nadal lata jedna .

jankes
@koordynator sekcji piątej

I bardzo dobrze, wreszcie skończyła się pizza, chipsy i cola przy klawiaturze, jak w kinie. A i przeglądanie OtoMoto i chwalenie się cały dzień nowym samochodem to też już historia. Czas zakasać rękawy i do uczciwej pracy. A jak się komuś nie podoba, zawsze można iść na emeryturę...Brawo panie Piotrze, tak trzymać!!!

@koordynator sekcji piątej

powinni sie wziasc za kable za tych madrali po studiach koszmar

Żaba

Firma ktora uwielbia zatrudniac kierownikow. Sa kierownicy,podkierownicy, nadkierownicy i jeszcze kierownicy kierownikow. Zeby jeszcze znali sie na tym co do nich nalezy to byloby chociaz pol biedy. Nie polecam.

@Żaba

Zgadza się!

Poldek

Nie polecam!!!!!

Edek
@Poldek

Polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ewelina

@KK nie zamieszczaj na forum informacji, które mogą dotyczyć bezpośrednio konkretnych osób. W zamian warto, abyś napisał jak według Ciebie wygląda obecna sytuacja pracodawcy. Czy zmiany kadrowe według Ciebie mogą wpłynąć na poprawę pozycji firmy?

hatees
@Ewelina

(usunięte przez administratora), jeśli większość ostatnich wpisów dotyczy tylko jednej osoby, to chyba warto się temu przyjrzeć. Widać, że coś jest na rzeczy, bez powodu nie byłoby tyłu wpisów. Swoją drogą też kolesia nie trawię i osobiście słyszę codziennie opinie moich kolegów i koleżanek na jego temat. Zapewniam Ciebie, że nie są to pozytywne opinie, a większość z nich nie nadaje się do cytowania. Być może należałoby coś z tym zrobić, czas na zmianę podejścia do podwładnych. Jak dotąd jego postępowanie powoduje zupełnie odwrotny skutek do zamierzonego. A jak będzie dalej, zobaczymy.

5S+1 bhp i porządek

Panie moderatorze proponuję aby na tej stronie zeby dodac komentarz, należało by się zalogować . Zniwelowalo by to obraźliwe i hamskie opinie a ludzie inteligentni zaczęli by wstawiać opinie, które mają sens i są pomocne w wyborze pracy. Baby do garow i domem się zająć a nie głupoty pisać jeszcze się nie gadaliscie w pracy.(usunięte przez administratora)

janek
@5S+1 bhp i porządek

Ortograf się znalazł, nie wstyd Tobie walić w tych kilku zdaniach takie błędy? Czas zacząć czytać słownik ortograficzny, a nie bzdury wypisywać. I kto tu jest PUSTAKIEM ???

Pojawiła się oferta na Pracownika Magazynu. Czy ktoś może napisać doradzić jak się pracuje na magazynie?

@Michał

Brylantowa praca. Polecam

Brylantyna
@Michał

Pracowałem w magazynie, nie warto, obgadywanie za plecami, kłamstwa itd. Szkoda słów.

Zostaw merytoryczną opinię o Tyco Electronics - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Tyco Electronics?

Zobacz opinie na temat firmy Tyco Electronics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 218.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tyco Electronics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 18 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 77 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tyco Electronics?

Kandydaci do pracy w Tyco Electronics napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tyco Electronics