Opinie o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Lucy

Powiedzcie mi jak to jest że połowa maszyn ma postoje przez pół miesiąca albo lepiej ,czyli pracy jest minimum 50 %mniej, co w takim razie robią w tej sytuacji wszyscy tak zwani biurowi na wydziałach a jest ich bardzo dużo po 2 albo 3 na jedno stanowisko ,kto im płaci i z czyjej kieszeni za chodzenie do pracy bo napewno nie za pracę

Daklik

Przygotujcie się na czwartek, gdyż wtedy pojawią się pierwsze wypowiedzenia dla pracowników.

@Daklik

o który czwartek chodziło? ten teraz, który był? i co konkretnego mogło się wydarzyć? z jakich ostatecznych przyczyn pada sugestia co do wypowiedzeń, jaki jest ich okres i w jaki sposób sama firma na takie sytuacje reaguje?

korbutniety
@Olga

Olga - Moniko czy to ty ukrywasz się pod tym nikiem ? Sposób formułowania treści jest mi znany z rozmów spotkań zarządu. Pytaj otwarcie o co chcesz a na wszystko dostaniesz odpowiedź .

Pewne na100%
@Daklik

Na metalowymi 4 osoby otrzymały nominacje dzisiaj od majstra. Co umożliwia im zmianę pracy

Przeniesiony
@Pewne na100%

Zmiana c na tdl, jestem pozytywnie zaskoczony. Majstry wymagające, ale konkretne. Kierownictwo upierdliwe ale sprawiedliwe. W m-cach działają tylko układy... Kucyk, bałagan, stary bambo i naiwny Kubuś

Zwolnienia

Likwidacja oraz Zwolnienia pracowników w zakładzie TF02 Bieżanów była przeprowadzona na zasadzie pomówieni pracowników o kradzież i rozbieżności inwentaryzacji dobrze ktoś kombinuje żeby ludziom nie wypłacić ani złotówki (udało się dostać 3miesieczne odprawy po rozprawach sądowych). Co by nie mówić ktoś ma poczucie humoru albo wypowiedzenia wręczają w prima aprilis albo w sylwestra zabawa w restrukturyzację przesunięcie pracowników do biura do Katowic następny pomysł zamęczenie ludzi dojazdem i kosztami w celu pozbycia. Zwalniając lub przechodząc na świadczenia przed emerytalne. Związki zawodowe w tym zakładzie to fikcja opłacona przez pracodawcę mają tylko załagodzić sytuację i nie dopuszczać do strajków i tym podobnych organizacji. Obecnie zwalniani mają być pracownicy którzy mają umowy na czas określony, pracownicy przed osiągnięciem wieku chronionego, a późnej już losowo kto ma lepsze znajomości. Pracodawca nie przewidział odejść grupowych jedynie gwarantowane odprawy przez państwo czyli "jednomiesięcznego wynagrodzenia, jeżeli pracownik był zatrudniony u danego pracodawcy krócej niż 2 lata; dwumiesięcznego wynagrodzenia, jeżeli pracownik był zatrudniony u danego pracodawcy od 2 do 8 lat; trzymiesięcznego wynagrodzenia, jeżeli pracownik był zatrudniony u danego pracodawcy ponad 8 lat."

Byq
@Zwolnienia

Dobra dobra ale tfk się wycwaniło i ponoć chodzą słuchy że zwalniają po 29 osób żeby nie płacić wyżej wymienionych odpraw np. 2 miesięcznej. Grupowe zwolnienie, a odprawa: Jeżeli w okresie nieprzekraczającym 30 dni zwolnienie obejmuje co najmniej: 30 pracowników, gdy pracodawca zatrudnia co najmniej 300 lub więcej pracowników.

Dyrektor

Fakt bo jak niby inaczej nazwać Sapowcow ,zresztą nie tylko ich podobnych stanowisk obsadzonych przez facetów nie brakuje

Blabla

Z tym się zgodzę w 100 a nawet 200%. Dokładnie tak to wygląda . Realnie przedstawiona sytuacja. Faceci pracują na liniach gdzie są lekkie i niezbyt częste do zmiany szpulki lub małe bębny a kobiety zmieniają 5 tonowe bębny na maszynach rozmiarów 21-22 .

Daklik

Ta... W pierwszej kolejności lecą ukraińce

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card

NickByleJaki

Wg mnie większym "podpierdalaczem" jesteś ty pisząc takie rzeczy na forum ogólnodostępnym do którego wgląd ma każdy włącznie z kierownictwem. Robisz z ludzi podpierdalaczy i alkoholików a sam jesteś co najmniej 2 klasy niżej. Czytając kilka postów niżej można spokojnie dojść do tego że jesteś jedną i tą samą osobą zmieniającą nicki, wystarczy popatrzeć na to jak stawiasz znaki interpunkcyjne. Siejesz ferment na forum, i piszesz bzdety których się czytać nawet nie da.

Hugo
@NickByleJaki

Bardzo dobrze że pisze takie fakty , jak to nazwałeś ? Rzeczy ,!! ? Cóż to cała prawda o tfk , przykre, ale prawdziwe fakty.

!!!
@NickByleJaki

Może gość wie gdzie postawić przecinek a może pisze prawde a z tego co wiem to napisana prawda o cygalu .On chodzil podpiepszal do rysia i dyr

Zwolnienia

Witam w TF będą zwolnienia pracodawca chcąc uniknąć wypłacania odpraw większych niż gwarantowane 3 będzie co miesiąc systematycznie zwalniał pracowników w ilości nie przekraczającej do zwolnień grupowych. Około 400-500 osób straci pracę jeśli sprawa nie zostanie nagłośniona medialnie będzie podobna sytuacja jak w Ożarowie a tylko w ten sposób można coś godnego wywalczyć.

TKN
@Zwolnienia

400 osób bedzie zwalnial przez prawie 14 miesiecy?

Ktos

Gdzie się chowa rys to największy nierób na zakładzie ,nie mający pojęcia o produkcji ,jest tylko bo kolega Darek i jak Darek zniknie to rys nie pantera tylko pisda zniknie ,koledzy czekajmy i te (usunięte przez administratora) ja stopka i cygal co podpierd.. do dyr ..uważajcie co mówicie z nimi .......

Daklik

Hahaha gościu do jakich niby Myślenic jak i tam roboty nie mają. Większość to albo na urlopach siedzi, albo została przeniesiona na Kraków. Ci co zostali to plątają się po hali bo nic lepszego do roboty nie mają. (usunięte przez administratora)

Spawacz

Derrkorze spawaczy senders...jak tam kochanka Ola czy jesteście razem jeszcze ,czy Hanka wie ,może dlatego szyje w Rosmanie bo ty nie kupujesz kosmetyków żonie tylko kochance .Miłosław tak skończysz jak kończysz firmę ,UNITRA też pamięta ...a co można szyc w rozmanieee no tylko kosmetyki ...a prezes wie o hancce i o tym co ty robiłeś i robisz ...

korbutnięty

Polecam to małe zoo - jest w nim na kablowym osioł na ktorego nie wiem dlaczego mówią ryś może dlatego że dopada go czesto czepielka trupawka . A może jest to efekt iskrzenia pomiędzy klepkami,gdy jak mantre powtarza do niego szkorbutek -słabo to wyglada Panowie ... słabo to wyglada Panowie i wkurza go to że taki (usunięte przez administratora)ktory mial być zwolniony przy likwidacji Bieżanowa został schowany na rozdzielni i nic tam nie musi robić a szymonek musi dzwigać na kablowym krzyż.Dziwne jest to że nie wypatrzył go tam jeszcze pierwszy sekretarz miernosław który ma tylko wizje gdy patrzy przez gogle spawalnicze w przyszłość, bez nich jest slepy co powarza za nim szkorbutek ciemno to widzę Panowie ...ciemno to widzę Panowie . Jeżeli chcesz sie cofnąc w rozwoju technicznym to ten skansen przemysłowy jest idalnym poligonem.Jeżeli studiujesz medycyne o specjalnosci psychiatria i potrzebujesz odbyć staż warto się tam zatrudnić przy obecnej dyrekcji, gwaratnowane najcieższe przypadki do obserwacji jak sie asymilują z społeczeństwem - jest to taki specjalny wyniesiony na zewnątrz- otwarty oddział szpitala Babińskiego

Tpz

Firmę kończą panowie dyr.ale ich musi być trzech ,na produkcji nie ma co robić ale dyrekcja w trzy osoby ,Korbut chciałbym cię jak za dawnych lat zobaczyć na holtonie ,a czep... Nie nadaje się razem ze sende... Do sadzenia cebuli ...

Detektyw

Robiłem w tej firmie i wiem że jak przychodzą święta to tylko produkcja ma zlecenia a na koniec miesiąca wysyłają na urlopy bo nie ma co robić

@Detektyw

wiesz coś więcej na temat tego wspomnianego schematu? zastanawiam się po prostu od jakiego czasu zauważyli tego typu zależność. w zwyczajnym okresie rąk do pracy wystarcza i nie trzeba ani więcej ani mniej? codo tych urlopów to mówione jest to na rozmowie? czy trzeba bardziej szczegółowo pytać? o coś jeszcze warto?

NEMO
@Olga

Pracuję ponad 25 lat nie powiem dokładnie ile bo to można zweryfikować i dostanę jak to się mówi regulaminowo po (usunięte przez administratora) lub gorzej . Wiele wpisów jest pisanych pod wpływem chwili ale tak naprawdę to jest świąteczny zakład . Kadra zapewnia robotę na 100% w święta a w innym okresie bywa różnie . Jak nie ma zamówień to obrywa produkcja a nie osoby odpowiedzialne za sprzedaż itp. przecież jak się tłumaczą pracują nie to co na produkcji stoją przy maszynach - stoją bo czekają na zlecenia a to sola w oku zarządu. Przed monitorem natomiast można taka praca . Relacja przełożony - podwładny to temat woda . Najprościej - jak coś potrzebują to cię widzą a w innych przypadkach ignorują lub wykorzystają stanowisko żeby pokazać twoje miejsce w szeregu . Mam wielu znajomych w pracy z Myślenic i okolic wspaniali ludzie którym opinie psuje opinia że jak nie jesteś z rejonu myślenickiego to kariery w Telefonice nie zrobisz bez względu na swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe - jak masz plecy to masz dobrą pracę .

Chamstwo

439 osób do zwolnienia w całej telefonice

Buc

Całej dyrekcji ,jesteście frajerami za pieniądze ,by te święta mieli najgorsze

Cieniek

Chodzą słuchy że Myślenice zamykają od maja!

Dawid
@Cieniek

Taki "słuchy" są co roku czy to odnośnie zakładu na Wielickiej czy w Myślenicach, Jak myślisz co mają na celu? Czy nie mają na celu zastraszania ludzi żeby nie domagali się podwyżek?

OB
@Cieniek

Tak zamykają jak zamkli zakład na bieżanowie. Przecież tam już ponoć miały stać bloki?

Mirek
@Cieniek

Senders zamknie i nawet Kraków bo on jest tylko do tego zdolny ,dlaczego nie ma zamówień ,dlaczego pani prezes trzyma ta klikę dyrektorow co niszczą firmę ,nigdy takiego (usunięte przez administratora) nie było ale odkąd wrócił senders to jest tragedia on tylko patrzy by zarobić i zniszczyć ludzi i firmę ????

Pewne na100%
@Cieniek

Tak zamykają!!! I Kraków będzie zamknięty do 3 lat, zwolnienia zaczęły się w poniedziałek 21 osób z magazynu ma już w ręku wypowiedzenia.

fix
@Pewne na100%

Może człowieku odwiedz lekarza Albo może przestań wciągać preparaty Żadnych zwolnień nie ma

Były
@Pewne na100%

Jak będą mówić że produkcja jest nie opłacalna to będzie dawać do myślenia tak jak to było na Bieżanowie.

Mikołaj

Aż 14 osób dostało wypowiedzenia?

Bartek
@Mikołaj

5 albo 6

Jakobyły
@Pewne na100%

Niby kto dostał te zwolnienia, bo jakoś nie słyszałem?

Balbina

Boicie się śmieszne dyr prawdy że same pociotki i nieroby pracują i ci schowani pod plaszczykami ,tak właśnie jest w tej firmie fachowców zwolnić a pociotki i koledzy do żłoba jak Płachta ,Jak Rys jak pół ludzi w kontroli ,i nikt nie ma kontroli nad tym syfem (usunięte przez administratora) patrzycie tylko na pieniądze ????

Rob

Dokąd będzie ten nikt robi (usunięte przez administratora)na wydziale ,ile jeszcze to ludzie wytrzymają Rys ty jesteś nikt ,i gdzie są związki że gość kara operatorów za nic ,bo jemu tak się podoba ,panowie że związków może ruszycie tyłki Rys to koleś co nie zna się na niczym z TDL są szczęśliwi że go tam nie ma bo nosił się bardziej niż szef ????????

@Rob

A co tym operatorom takiego się tu działo ostatnim czasie, że tak piszesz? I co z pozostałymi stanowiskami? Z tego co zauważyłam na stronie szukają sporo ludzi do biura, wiadomo z czego wynika takie zapotrzebowanie na tylu specjalistów?

Marko

Mirek ,to nie ma promocji bo nic nie piszesz ,A Hanka nic nie mówi w domu ,nie bo się nie widzicie bo ty po 20 godz pracujesz ,też bym się wstydził ,i ludzie ciebie też ,jesteś najgorsza łajza co za pieniądze się sprzedała ,ludzie ta pamiętają

Prawilny z UE

Popatrzcie jak nasz zakład pięknie się rozwija właściel się bogaci a Wy dalej za ochłapy pracujecie w tzw systemie czterobrygadowym (usunięte przez administratora)

Mirek

Witam chciał bym się dowiedzieć cos o pracy w telefonice dokładnie o pracy jako operator maszyn kablowych. Podobno na początku pracy nie zarabia się dużo ale z większym stażem pracy idzie dobrze zarobic czy to zależy od maszyny znajomi mówią że w ciągu roku 2022 było z 5 czy 6 podwyżek dla tego wole spytać czy tak żeczywiscie jest.

Czarny_leon
@Mirek

Kolego, przerobiłem tam 14lat dziś jestem szczęśliwy że nie więcej bo żałuję tej straty czasu, kto ci takich głupot na opowiadał że w roku 5 czy 6 podwyżek??? Przez 14 lat podwyżek bez kombinacji miałem chyba 3 lub 4 już nie pamiętam, mam kontakt ze znajomymi co tam jeszcze rypią i dali coś więcej w tamtym roku bo musieli, dobrych operatorów już tam garstka została i nie miał by kto robić, ale na szał nie licz a wyzysk jest na maca i brak poszanowania na każdym kroku, traktowanie jak typowego robola, szczerze odradzam tam pracy bo szkoda czasu zdrowia i nerwów. Pozdro dla byłego już Bieżanowa zmiany C

@Mirek

Od chyba 2005 roku przez tyle lat co pracowałem nic pewnie się nie zmieniło, było chyba 5 podwyżek na początku koło 3000 zl zarabiałem jak się przyjąłem ,pod koniec 1600 ito (usunięte przez administratora) na 3 maszynach. To znaczy po tych podwyżkach mniej zarabiałem, marketingowa metoda podwyższają stawkę o parę groszy tną co się należy tobie . Znajdź inną pracę szkoda czasu zdrowia itp..

Konrad

Chciał bym się przyjąć do pracy w telefonice na Wielicką czy mógłbym się od was dowiedzieć jak dokładnie wygląda tam praca. I co ważne jakie zarobki. Rozumiem że na początku pracy zarobki są mniejsze ale po dłuszym czasie pracy można więcej zarobic. Był bym wdzięczny są szczerą odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 357.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 293, z czego 92 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 100 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.