Opinie o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Chodowca bóraków

Szkoda Adasia było wesoło z nim :D :D

TVN

Nieprawdopodobne........a jednak

4x2,5

Jak to zawsze mówił 4razy bez wyciągania????

NIERÓB

Pozdrówcie tam Inżyniera :D

Brutto

Majster na róg. Podwyżka do podstawy 1000 zł brutto liczone od maja.

@Brutto

Zgadza się. majster gestapowcy na róg po 1000 zł podwyżki. Oni zawsze we dwóch muszą być a na maszynach po jednym. G, EJ ,E I WIESNIAKI

Pracownik adm
@Brutto

A czy pracownicy produkcyjni nie mają podwyżki?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
Karol

Panowie jadę sobie ul wielicka w Krakowie i patrze i nie dowierzam 22.00 pracownicy wychodzą z pracy ... Wyrazy współczucia i gdzie wasz rozum .. Powodzenia jestem bardzo szczęśliwy że moja współpraca z tą firma zakończyła się 3 lata temu ,

Nawalony

Dajecie :)

@Karol

Dlaczego postanowiłeś odejść? Opowiesz coś więcej na temat firmy? Co ci w niej nie pasowało?

Tpg
@Karol

Wirusem tego zakładu są Ukraińcy którzy ani a ani b po polsku

Nowi
@Tpg

5 osób narodowości Tureckiej przyjetych na tpg. W tym jeden mocno opałowy. Po polsku tylko(usunięte przez administratora), nie , tak,

Bolo Jang
@Nowi

Ten koleś mocno opalony ma swojego opiekuna jest zajęty takie docierają informacje , a były pracownik szaleje za nim i czeka na niego pod bramą

@Nowi

Rasizm pełną gębą. :) Co, gorzej pracują? Wielka husaria oburzona bo ktoś zza granicy śmie pracować z dumnymi Polakami? Co to, mentalne średniowiecze? :)

Cm3 d
@Łukasz

Ja mogę pracować z każdym kto wykonuje swoją pracę i się z nim dogadam jak jest problem z komunikacją to niestety niema normy i nie będzie

Bolo
@Bolo Jang

Czekolada jest spoko pali trawę że chłopaki w kontroli na txlu chodzą najarani od samego patrzenia

Gumiarz

Kiedy będą podwyżki?

Inspektor muł
@Gumiarz

Teraz tylko technolodzy planiści i mistrzowie co mają najwięcej udziału w produkcji dlatego teraz tak biegają i przyspieszają na liniach szczegulnie pan Tomasz A.

@Inspektor muł

Chyba tylko tpg ma 4 technologów z tego jeden coś kuma a reszta kasę trzepie i udają że coś robi

@Inspektor muł

Postaw technologów na maszynie ,ciekawe który by ruszył i przerwę zrobił ,a powinni się znać na produkcji

Zamknęli przełączkę

Ja to ostatnio chodziłem do pracy tylko po to żeby przejść przez gumę i uśmiechnąć się do tej blond Ruski z oplatarek. Odrazy dzień lepszy. Ale B... Zamknął przełączkę i nie widzę tej ślicznotki. ;(

@Zamknęli przełączkę

To jest chłopak

Nie do wiary

Podobno śrubokręt kradł miedź, wywożąc ja w odpadach komunalnych. Dlatego on zawsze przychodził na nadgodziny, bo kradł do oporu. Ciekawe co na to pan kierownik B.

Ciekawie się robi
@Nie do wiary

Ja kiedyś słyszałem pewna rozmowe, gadali ,,co ten śrubokręt wozi worki z odpadami jak przyjeżdża po to ciągnik z naczepami" Jeszcze wyjdzie że on kradł z tymi gosciami od magazynu.

ZAPOMNIJ
@Ciekawie się robi

Śrubokręt kiedyś wpakował do (usunięte przez administratora) butelki ze starym olejem, szlamem. Przyszła kara z MPO i nic mu nie zrobili!!! Kradł miedź bo pewnie kierownik B. przymykał na to oko.

B
@Ciekawie się robi

Z hudaszkiem i dziektarzem nieźle kradli jak jeden miał 1 ml na koncie drugi 1,5 t miedzi koło domu ???

Ogarnij się

ŚRUBOKRĘT to robi loda kierownikowi B. Donosi na wszystkich

ciekawy
@Nie do wiary

a kto to taki ten "śrubokręt"

Nic ciekawego
@ciekawy

ŚRUBOKRĘT jako wõzkowy spoko jest, ale jako człowiek to by sprzedał własną mamę za 2 zł. Uronił sobie kierownika B. a ten we wszystko mu wierzy! Lepiej przy nim nic nie mówić i polecam śmiać się z jego super żartów!

Silikon
@Nic ciekawego

Raz dostał już po pysku ,to taki rodzaj człowieka niestety , (usunięte przez administratora) i tyle

Emeryt
@Nie do wiary

Jak nie wiesz na pewno to nie pisz takich bzdur. To są oskarżenia.

Silikon
@Emeryt

Jakie oskarżenia czy ktoś podał imię i nazwisko?

@Nic ciekawego

ŚRUBOKRĘT wiedział , że wyszło co robi to powiedział jednemu chłopakowi z Ukrainy , że resztki odpadów miedź można sobie brać do domu w okolicach 2 kilogramy. I gość z metalowymi co kręci ośrodki dla gumowego tak zrobił.

Rafał
@Pewne na100%

Potwierdzam. To niestety prawda

Nic do stracenia
@Rafał

ŚRUBOKRĘT to dwulicowość!!! Z Tobą gadka, śmiechy, narzekanie!!! A jako jedyny wózkowy dostaje co miesiąc nagrodę kierownika 500 zł.

Jaworniok
@Nic do stracenia

A to prawda że wkrętak ma śwagra na txl na maszynie?

Prokurator
@Nie do wiary

Były przesłuchania na policji w sprawie kradzieży miedzi. ŚRUBOKRĘTA wysłali na grusze, coś to dziwne

Święta

Pracujecie niedziela i poniedziałek?

Zielarz
@Święta

Oczywiście że w święta pracujemy a co w tym dziwnego

Olga
@Zielarz

Faktycznie pracowaliście? Bo w niektórych firmach wtedy są dni wolne, to myślałam, że tu też tak jest?

Witam, ile zarobie jako specjalista ds. planowania? zawolałem 5k netto średnio na mnie popatrzyli. Wspomne, mam 15 lat doświadczenia

@Marek

Ok. 4-4,5 netto .

Mysza

Takie pytanko :) jak oceniacie pracę dla kobiety ? Bardzo ciężko? Jak wygląda wynagrodzenie ?

Kobieta
@Mysza

Lekko nawet powiem więcej bardzo lekko . Leżysz i pachniesz, ha ha ha ..... Zapraszamy do (usunięte przez administratora).

Olga
@Kobieta

haha, a powiesz coś więcej o tym? Bo jednak taki (usunięte przez administratora) to zbyt ogólnikowo. ;p

Rolnik GN3

Witojcie jak tam piła motorowo dalej siedzi i pierdzi w fotel? Indor wygryzł muła

@Rolnik GN3

Co tam u ciebie

Inspektor muł
@Rolnik GN3

Ale muła znowu struga pewnie go ktoś truje albo po tych ziołach czy czymś co on tam parzy w tym wiadrze

Były Pracownik

Jego zawsze strugalo

Były Pracownik
@Były Pracownik

Nawet czasem nie zdążył dolecieć i steropian zostawia po sobie

Mirus

Ile ton cu znów zniknęło z magazynu odpadów

Zielony
@Mirus

8,5

Kawa na ławę

Wiadomo ile kasydaja ma święta? Tpg podobno pracuje razem z częścią ciagarni

PRAWDA BOLI
@Kawa na ławę

Po 300 zł brutto + 130 zł brutto na dziecko do 18 roku.

@PRAWDA BOLI

To wam nawalili kasy????

KOLO

Po 10 latach pracy mówię dość tej firmie kasa marna jak na 4brygadowke podstawa można rzec około najniższej krajowej gdzie w 2022 podstawa to 3010zl a dali 3300zl śmiech . na hali zimno na koniec miesiąca standardowa panika ,gołebie nad głowami tynk się sypie na głowę ale co linie jak i pożądki najważniejsze maszyny remontowane jak już staną ,normalnie paranoja plus za ubezpieczenie i domki w zkp chociaż z nimi też jest różnie z dostępnością .nie polecam tej pracy nikomu kierownictwo robi co chce z tobą ,gumowy priorytet wezmą sobie kogo chcą z innych wydziałów chociaż nikt tam do tego smrodu nie chce pójść

Filc
@KOLO

Pozniej w gratisie będzie emeryturka jak ta lala ci co mieli dodatki za szkodliwe to ok ale to nie za telefoniki wszystkie dodatki ma kierownictwo bardzo dobrze napisane w 100% się zgadzam z tymi słowami dodał bym tylko ze jak chcesz zarobić kolo 4tys to nadgodziny trzeba (usunięte przez administratora)

Wanda
@Filc

A jakie te dodatki ma kierownictwo w takim razie? I jak jest z tymi nadgodzinami, wyrabia się je w tygodniu czy w w soboty? Są chociaż płatne jakoś ekstra czy firma liczy je po normalnej stawce?

Wera

Uwaga panowie na txl-u na zmianie a sapowiec z Bieżanówa chodzi po wydziale i sprawdza omk i donosi do kierownictwa

Wujek

Co donosi?

Rurek
@Wujek

Chodzi o tego uja łysego ?

@Wera

Ale że co donosi? Jak jest coś wykonane ok to wymyśla że coś jest nie tak? Bo jeśli po prostu mówi że robiłaś coś źle, to w czym problem? :)

Wera
@Rurek

Tak chodzi o gierki na telefonach podobno

Wąs

Zawsze taki był na Bieżanowie robił tak samo, podobno na wsi pod sklepem się chwalił kolega ze jest kierownikiem w tf srable.

Alarm
@Wąs

Znam gościa, on ustawia sobie alarm w telefonie i udaje , że to dzwoni kierownik. Dobrze zryty gość prawie jak.........

Suchy
@Alarm

Pojebtany gość powinien zawitać na Babińskiego zryty czereb żądny władzy a (usunięte przez administratora) cipiłeb liżący wory kutosom w kamizelkach

Grzyb rydz

Tylko stolarnia została

PET
@Alarm

raczej trzeba uważać co sie mówi do niego albo cie obsmaruje za plecami albo cie(usunięte przez administratora) najlepiej go omijać szerokim łukiem po Bieżanowie stara się zaistnieć tu tępa pała

???????? Wadim

Halo. Na magazyniera są w ten czasie wolne stanowisko robotnika?

Czy w firmie Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. można pracować zdalnie?

Hugo

Hu... Z gołębiami będziemy mieli telewizory na hali do oglądania sportowych programów

Awaria
@Hugo

Monitoring?

TV
@Hugo

Telewizory już opanowane! Fajna sprawa. Dobra jakość obrazu.

baks

Tak, zwłaszcza przy maszynach

@TV

Powaga z tymi TV czy to jakiś inside joke? ;D

qlioo

Witam, czy bieżanów jeszcze funkcjonuje ??? jest tam jakaś produkcja ??? podobno miało być zlikwidowane i sprzedane deweloperowi.

Lucjan

Pracują tu jeszce Felek,Lucek,Puma,Boguś,Trąbka, a no i Szlachta oczywiście:)? (usunięte przez administratora)

@Lucjan

Lucek z tpg dalej robi na przewijarkach, (usunięte przez administratora) chłop, nerwus. Mijam go na szczęście tylko dwa razy. Pije tą Yerba matę , a koleżance nie pomoże co robi obok. Dziwny gość do big baga z nim.

Zostaw merytoryczną opinię o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 357.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 293, z czego 92 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 100 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.